Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Ruma - Bijeljina timetable

tuesday, 07.07.2020.
07:20 09:35 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 07:20
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
28 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 08:35
dep. 08:35
32 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 09:05
dep. 09:05
52 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 09:15
dep. 09:15
52.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 09:35
83 km
07:45 09:25 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 07:45
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
21 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 08:35
dep. 08:35
40 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 08:50
dep. 08:50
53 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 09:00
dep. 09:00
56 km
Bijeljina, Bus station
arr. 09:25
80 km
08:30 10:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 08:30
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 09:30
dep. 09:30
60 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 09:40
dep. 09:40
60.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 10:00
70 km
09:10 11:08 (01:58)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 09:10
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
24 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 10:20
dep. 10:20
60 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 10:40
dep. 10:40
65 km
Bijeljina, Bus station
arr. 11:08
85 km
09:51 11:40 (01:49)
Raskrsnica - naplatna rampaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:51
Jarak, Intersection
arr. 09:58
dep. 09:58
6 km
arr. 10:04
dep. 10:04
11 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 10:12
dep. 10:12
17 km
Klenak, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
25 km
Sabac, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:30
29 km
Sabac, Stara Kafana
arr. 10:40
dep. 10:40
38 km
Stitar, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
42 km
Belotić kod Bogatića, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
47 km
Bogatic, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:10
53 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
59 km
Badovinci, Border crossing (RS)
arr. 11:20
dep. 11:20
74 km
Popovi, Border crossing (BA)
arr. 11:30
dep. 11:30
75 km
Bijeljina, Bus station
arr. 11:40
82 km
10:45 12:20 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 10:45
Voganj
arr. 10:57
dep. 10:57
9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:10
17 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 11:55
dep. 11:55
23 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 12:05
dep. 12:05
23.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 12:20
76 km
13:00 14:43 (01:43)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 13:00
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
21 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 13:40
dep. 13:40
40 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 14:00
dep. 14:00
62 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 14:15
dep. 14:15
66 km
Bijeljina, Bus station
arr. 14:43
80 km
15:21 17:10 (01:49)
Raskrsnica - naplatna rampaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:21
Jarak, Intersection
arr. 15:28
dep. 15:28
6 km
arr. 15:34
dep. 15:34
11 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:42
dep. 15:42
17 km
Klenak, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
25 km
Sabac, Bus station
arr. 15:55
dep. 16:00
29 km
Sabac, Stara Kafana
arr. 16:10
dep. 16:10
38 km
Stitar, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
42 km
Belotić kod Bogatića, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
47 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
53 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
59 km
Badovinci, Border crossing (RS)
arr. 16:50
dep. 16:50
74 km
Popovi, Border crossing (BA)
arr. 17:00
dep. 17:00
75 km
Bijeljina, Bus station
arr. 17:10
82 km
16:00 17:30 (01:30)
Raskrsnica - naplatna rampaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
16 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 16:35
dep. 16:35
36 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 17:00
dep. 17:00
57 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 17:15
dep. 17:15
61 km
Bijeljina, Bus station
arr. 17:30
76 km
16:55 18:30 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 16:55
Sasinci
arr. 17:00
dep. 17:00
7 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
17 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 17:35
dep. 17:35
36 km
Bosut
arr. 17:47
dep. 17:47
47 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 17:54
dep. 17:54
53 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 18:00
dep. 18:00
53.1 km
Balatun, Center
arr. 18:04
dep. 18:04
60 km
Trnjaci, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
65 km
Dvorovi, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
69 km
Bijeljina, Bus station
arr. 18:30
76 km
23:20 00:50 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 23:20
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 23:40
dep. 23:40
19 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 00:10
dep. 00:10
40 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 00:20
dep. 00:20
60 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 00:25
dep. 00:25
64 km
Bijeljina, Bus station
arr. 00:50
81 km

Naselja Ruma i Bijeljina su međusobno udaljena ~80 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 02h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ruma je u 07:20 h, dok je poslednji polazak u 23:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.