Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Ruma - Batajnica (Beograd) timetable

tuesday, 21.05.2019.
05:27 06:14 (00:47)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:27
Kraljevci, Railway station
arr. 05:32
dep. 05:32
5 km
Putinci, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:37
12 km
Golubinci, Railway station
arr. 05:44
dep. 05:44
21 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 05:50
dep. 05:50
33 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:03
42 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 06:14
48 km
06:40 07:31 (00:51)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:40
Kraljevci, Railway station
arr. 06:45
dep. 06:45
5 km
Putinci, Railway station
arr. 06:50
dep. 06:51
12 km
Golubinci, Railway station
arr. 06:58
dep. 06:59
21 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 07:05
dep. 07:06
33 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 07:19
dep. 07:20
42 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 07:31
48 km
10:31 11:29 (00:58)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:31
Kraljevci, Railway station
arr. 10:36
dep. 10:36
5 km
Putinci, Railway station
arr. 10:41
dep. 10:41
12 km
Golubinci, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:48
21 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 10:54
dep. 10:54
33 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 11:07
dep. 11:07
42 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 11:29
48 km
12:51 13:40 (00:49)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:51
Kraljevci, Railway station
arr. 12:56
dep. 12:56
5 km
Putinci, Railway station
arr. 13:01
dep. 13:02
12 km
Golubinci, Railway station
arr. 13:09
dep. 13:09
21 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 13:15
dep. 13:16
33 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 13:29
dep. 13:29
42 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 13:40
48 km
13:46 14:34 (00:48)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:46
Kraljevci, Railway station
arr. 13:51
dep. 13:51
5 km
Putinci, Railway station
arr. 13:56
dep. 13:57
12 km
Golubinci, Railway station
arr. 14:04
dep. 14:04
21 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 14:10
dep. 14:10
33 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 14:23
dep. 14:23
42 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 14:34
48 km
17:42 18:29 (00:47)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:42
Kraljevci, Railway station
arr. 17:47
dep. 17:47
5 km
Putinci, Railway station
arr. 17:52
dep. 17:52
12 km
Golubinci, Railway station
arr. 17:59
dep. 17:59
21 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 18:05
dep. 18:05
33 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 18:18
dep. 18:18
42 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:29
48 km
20:37 21:24 (00:47)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:37
Kraljevci, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:42
5 km
Putinci, Railway station
arr. 20:47
dep. 20:47
12 km
Golubinci, Railway station
arr. 20:54
dep. 20:54
21 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 21:00
dep. 21:00
33 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 21:13
dep. 21:13
42 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 21:24
48 km

Naselja Ruma i Batajnica (Beograd) su međusobno udaljena ~48 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 47min., a najduže 58min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ruma je u 05:27 h, dok je poslednji polazak u 20:37 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.