Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Ruma - Banja Luka timetable

wednesday, 21.11.2018.
07:45 14:25 (06:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 07:45
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
21 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 08:35
dep. 08:35
40 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 08:50
dep. 08:50
53 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 09:00
dep. 09:00
56 km
Bijeljina, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
80 km
Brcko, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
121 km
Loncari, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
136 km
Obudovac, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
145 km
Donja Slatina, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
151 km
Gornja Slatina, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
163 km
Crkvina, Center
arr. 11:16
dep. 11:16
178 km
Milosevac, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
185 km
Garevac, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
188 km
Modrica, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
195 km
Podnovlje, Center
arr. 12:01
dep. 12:01
215 km
Bozinci, Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
223 km
Derventa, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
237 km
Tromeda
arr. 12:49
dep. 12:49
250 km
Palackovci
arr. 12:55
dep. 12:55
256 km
Ukrinski Lug
arr. 12:59
dep. 12:59
260 km
Prnjavor, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
271 km
Corle, Gradina
arr. 13:25
dep. 13:25
277 km
Kojin Han, Center
arr. 13:35
dep. 13:35
286 km
Hrvacani, Center
arr. 13:44
dep. 13:44
292 km
Drugovici, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
296 km
Klasnice, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
307 km
Banja Luka, Bus station
arr. 14:25
323 km
08:30 15:20 (06:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 08:30
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 09:30
dep. 09:30
60 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 09:40
dep. 09:40
60.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
70 km
Brcko, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
111 km
Obudovac, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
125 km
Milosevac, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
175 km
Modrica, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
185 km
Derventa, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
227 km
Prnjavor, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
261 km
Klasnice, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
297 km
Banja Luka, Bus station
arr. 15:20
312 km
09:10 16:12 (07:02)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 09:10
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
20 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 10:20
dep. 10:20
55 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 10:40
dep. 10:40
57 km
Bijeljina, Bus station
arr. 11:08
dep. 11:08
78 km
Brcko, Bus station
arr. 11:58
dep. 11:58
119 km
Crkvina, Center
arr. 12:48
dep. 13:18
163 km
Modrica, Bus station
arr. 13:37
dep. 13:37
180 km
Derventa, Bus station
arr. 14:32
dep. 14:32
232 km
Prnjavor, Bus station
arr. 15:12
dep. 15:12
266 km
Klasnice, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
302 km
Banja Luka, Bus station
arr. 16:12
318 km
10:45 17:35 (06:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 10:45
Voganj
arr. 10:57
dep. 10:57
9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:10
17 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 11:55
dep. 11:55
23 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 12:05
dep. 12:05
23.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:30
76 km
Brcko, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
117 km
Loncari, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
132 km
Obudovac, Center
arr. 13:42
dep. 13:42
141 km
Donja Slatina, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
147 km
Gornja Slatina, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
159 km
Crkvina, Center
arr. 14:21
dep. 14:21
174 km
Milosevac, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
182 km
Garevac, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
185 km
Modrica, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:50
192 km
Derventa, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
234 km
Tromeda
arr. 15:59
dep. 15:59
247 km
Palackovci
arr. 16:05
dep. 16:05
253 km
Ukrinski Lug
arr. 16:09
dep. 16:09
257 km
Prnjavor, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
268 km
Kojin Han, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
283 km
Hrvacani, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
289 km
Drugovici, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
293 km
Banja Luka, Bus station
arr. 17:35
317 km
12:50 18:15 (05:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 12:50
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
16 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 13:40
dep. 13:40
36 km
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 14:00
dep. 14:00
71 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 14:30
dep. 14:30
71.1 km
Stara Gradiska, Border crossing (HR)
arr. 16:55
dep. 16:55
239 km
Gradiska, Border crossing (BA)
arr. 17:25
dep. 17:25
239.1 km
Klasnice, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
272 km
Zaluzani, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
282 km
Banja Luka, Bus station
arr. 18:15
287 km
13:00 19:47 (06:47)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 13:00
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
21 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 13:40
dep. 13:40
40 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 14:00
dep. 14:00
62 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 14:15
dep. 14:15
66 km
Bijeljina, Bus station
arr. 14:43
dep. 14:43
80 km
Brcko, Bus station
arr. 15:33
dep. 15:33
121 km
Loncari, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
136 km
Obudovac, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
145 km
Donja Slatina, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
151 km
Gornja Slatina, Center
arr. 16:11
dep. 16:11
163 km
Samac, Intersection
arr. 16:23
dep. 16:53
178 km
Milosevac, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
185 km
Garevac, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
188 km
Modrica, Bus station
arr. 17:12
dep. 17:12
195 km
Podnovlje, Center
arr. 17:33
dep. 17:33
215 km
Derventa, Bus station
arr. 18:07
dep. 18:07
239 km
Tromeda
arr. 18:22
dep. 18:22
252 km
Palackovci
arr. 18:29
dep. 18:29
258 km
Ukrinski Lug
arr. 18:34
dep. 18:34
262 km
Prnjavor, Bus station
arr. 18:47
dep. 18:47
273 km
Corle, Gradina
arr. 18:54
dep. 18:54
279 km
Kojin Han, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
288 km
Hrvacani, Center
arr. 19:12
dep. 19:12
294 km
Drugovici, Intersection
arr. 19:19
dep. 19:19
298 km
Klasnice, Center
arr. 19:31
dep. 19:31
312 km
Banja Luka, Bus station
arr. 19:47
326 km
16:20 23:13 (06:53)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 16:20
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
20 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 17:15
dep. 17:15
38 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 17:30
dep. 17:30
55 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 17:40
dep. 17:40
57 km
Bijeljina, Bus station
arr. 18:08
dep. 18:08
78 km
Brcko, Bus station
arr. 18:58
dep. 18:58
119 km
Samac, Intersection
arr. 19:43
dep. 20:13
158 km
Modrica, Bus station
arr. 20:38
dep. 20:38
179 km
Derventa, Bus station
arr. 21:33
dep. 21:33
231 km
Prnjavor, Bus station
arr. 22:13
dep. 22:13
265 km
Banja Luka, Bus station
arr. 23:13
317 km
16:35 21:20 (04:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 16:35
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 17:25
dep. 17:25
61 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 17:45
dep. 17:45
61.1 km
Stara Gradiska, Border crossing (HR)
arr. 20:10
dep. 20:10
229 km
Gradiska, Border crossing (BA)
arr. 20:30
dep. 20:30
229.1 km
Banja Luka, Bus station
arr. 21:20
284 km
21:45 03:30 (05:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 21:45
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 22:45
dep. 22:45
36 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 23:00
dep. 23:00
40 km
Samac, Intersection
arr. 00:55
dep. 00:55
141 km
Derventa, Bus station
arr. 02:15
dep. 02:15
214 km
Prnjavor, Bus station
arr. 02:40
dep. 02:40
248 km
Banja Luka, Bus station
arr. 03:30
300 km
23:20 05:30 (06:10)
Bus station
The timetable is valid until: 26.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 23:20
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 23:40
dep. 23:40
19 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 00:10
dep. 00:10
40 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 00:20
dep. 00:20
60 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 00:25
dep. 00:25
64 km
Bijeljina, Bus station
arr. 00:50
dep. 00:50
81 km
Brcko, Bus station
arr. 01:50
dep. 01:50
128 km
Obudovac, Center
arr. 02:05
dep. 02:05
139 km
Modrica, Bus station
arr. 02:50
dep. 02:50
188 km
Derventa, Bus station
arr. 03:50
dep. 03:50
239 km
Prnjavor, Bus station
arr. 04:30
dep. 04:30
271 km
Banja Luka, Bus station
arr. 05:30
326 km

Naselja Ruma i Banja Luka su međusobno udaljena ~311 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 45min., a najduže 07h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ruma je u 07:45 h, dok je poslednji polazak u 23:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.