Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Rujevac - Ljubovija timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:40 06:15 (00:35)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rujevac, Skola
dep. 05:40
Rujevac, Manastir
arr. 05:44
dep. 05:44
2 km
Postenje kod Ljubovije, Tanasici
arr. 05:47
dep. 05:47
4 km
Postenje kod Ljubovije
arr. 05:51
dep. 05:51
6 km
Postenje kod Ljubovije, Ramici
arr. 05:54
dep. 05:54
7 km
Postenje kod Ljubovije, G. cuprija
arr. 05:57
dep. 05:57
9 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 06:03
dep. 06:03
12 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 06:05
dep. 06:05
13 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 06:07
dep. 06:07
14.5 km
Lonjin, Usce
arr. 06:09
dep. 06:09
16 km
Lonjin
arr. 06:10
dep. 06:10
18 km
Lonjin, Krs
arr. 06:11
dep. 06:11
19 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 06:13
dep. 06:13
20 km
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 06:14
dep. 06:14
21 km
Ljubovija, Bus station
arr. 06:15
23 km
06:00 06:40 (00:40)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rujevac, Skola
dep. 06:00
Rujevac, Manastir
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Postenje kod Ljubovije, Tanasici
arr. 06:07
dep. 06:07
4 km
Postenje kod Ljubovije
arr. 06:10
dep. 06:10
6 km
Postenje kod Ljubovije, Ramici
arr. 06:13
dep. 06:13
7 km
Postenje kod Ljubovije, G. cuprija
arr. 06:16
dep. 06:16
9 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 06:18
dep. 06:18
11 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 06:22
dep. 06:22
12 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 06:24
dep. 06:24
13 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 06:26
dep. 06:26
14.5 km
Lonjin, Usce
arr. 06:29
dep. 06:29
16 km
Lonjin
arr. 06:31
dep. 06:31
18 km
Lonjin, Krs
arr. 06:33
dep. 06:33
19 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 06:35
dep. 06:35
20 km
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 06:37
dep. 06:37
21 km
Ljubovija, Bus station
arr. 06:40
23 km
06:50 07:40 (00:50)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rujevac, Skola
dep. 06:50
Rujevac, Manastir
arr. 06:53
dep. 06:53
2 km
Postenje kod Ljubovije, Tanasici
arr. 06:56
dep. 06:56
4 km
Postenje kod Ljubovije
arr. 06:59
dep. 06:59
6 km
Postenje kod Ljubovije, Ramici
arr. 07:02
dep. 07:02
7 km
Postenje kod Ljubovije, G. cuprija
arr. 07:05
dep. 07:05
9 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 07:07
dep. 07:07
11 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 07:11
dep. 07:11
12 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 07:13
dep. 07:13
13 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 07:15
dep. 07:15
14.5 km
Lonjin, Usce
arr. 07:29
dep. 07:29
22 km
Uzovnica, Kovacevici
arr. 07:27
dep. 07:27
21 km
Uzovnica
arr. 07:25
dep. 07:25
19 km
Lonjin
arr. 07:31
dep. 07:31
24 km
Lonjin, Krs
arr. 07:33
dep. 07:33
25 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 07:35
dep. 07:35
26 km
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 07:37
dep. 07:37
27 km
Ljubovija, Bus station
arr. 07:40
29 km
13:15 13:55 (00:40)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rujevac, Skola
dep. 13:15
Rujevac, Manastir
arr. 13:19
dep. 13:19
2 km
Postenje kod Ljubovije, Tanasici
arr. 13:22
dep. 13:22
4 km
Postenje kod Ljubovije
arr. 13:25
dep. 13:25
6 km
Postenje kod Ljubovije, Ramici
arr. 13:28
dep. 13:28
7 km
Postenje kod Ljubovije, G. cuprija
arr. 13:31
dep. 13:31
9 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 13:33
dep. 13:33
11 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 13:37
dep. 13:37
12 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 13:39
dep. 13:39
13 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 13:41
dep. 13:41
14.5 km
Lonjin, Usce
arr. 13:44
dep. 13:44
16 km
Lonjin
arr. 13:46
dep. 13:46
18 km
Lonjin, Krs
arr. 13:48
dep. 13:48
19 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 13:50
dep. 13:50
20 km
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 13:52
dep. 13:52
21 km
Ljubovija, Bus station
arr. 13:55
23 km
Rujevac - Ljubovija timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
05:40 06:15 (00:35)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rujevac, Skola
dep. 05:40
Rujevac, Manastir
arr. 05:44
dep. 05:44
2 km
Postenje kod Ljubovije, Tanasici
arr. 05:47
dep. 05:47
4 km
Postenje kod Ljubovije
arr. 05:51
dep. 05:51
6 km
Postenje kod Ljubovije, Ramici
arr. 05:54
dep. 05:54
7 km
Postenje kod Ljubovije, G. cuprija
arr. 05:57
dep. 05:57
9 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 06:03
dep. 06:03
12 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 06:05
dep. 06:05
13 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 06:07
dep. 06:07
14.5 km
Lonjin, Usce
arr. 06:09
dep. 06:09
16 km
Lonjin
arr. 06:10
dep. 06:10
18 km
Lonjin, Krs
arr. 06:11
dep. 06:11
19 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 06:13
dep. 06:13
20 km
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 06:14
dep. 06:14
21 km
Ljubovija, Bus station
arr. 06:15
23 km
06:00 06:40 (00:40)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rujevac, Skola
dep. 06:00
Rujevac, Manastir
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Postenje kod Ljubovije, Tanasici
arr. 06:07
dep. 06:07
4 km
Postenje kod Ljubovije
arr. 06:10
dep. 06:10
6 km
Postenje kod Ljubovije, Ramici
arr. 06:13
dep. 06:13
7 km
Postenje kod Ljubovije, G. cuprija
arr. 06:16
dep. 06:16
9 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 06:18
dep. 06:18
11 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 06:22
dep. 06:22
12 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 06:24
dep. 06:24
13 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 06:26
dep. 06:26
14.5 km
Lonjin, Usce
arr. 06:29
dep. 06:29
16 km
Lonjin
arr. 06:31
dep. 06:31
18 km
Lonjin, Krs
arr. 06:33
dep. 06:33
19 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 06:35
dep. 06:35
20 km
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 06:37
dep. 06:37
21 km
Ljubovija, Bus station
arr. 06:40
23 km
06:50 07:40 (00:50)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rujevac, Skola
dep. 06:50
Rujevac, Manastir
arr. 06:53
dep. 06:53
2 km
Postenje kod Ljubovije, Tanasici
arr. 06:56
dep. 06:56
4 km
Postenje kod Ljubovije
arr. 06:59
dep. 06:59
6 km
Postenje kod Ljubovije, Ramici
arr. 07:02
dep. 07:02
7 km
Postenje kod Ljubovije, G. cuprija
arr. 07:05
dep. 07:05
9 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 07:07
dep. 07:07
11 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 07:11
dep. 07:11
12 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 07:13
dep. 07:13
13 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 07:15
dep. 07:15
14.5 km
Lonjin, Usce
arr. 07:29
dep. 07:29
22 km
Uzovnica, Kovacevici
arr. 07:27
dep. 07:27
21 km
Uzovnica
arr. 07:25
dep. 07:25
19 km
Lonjin
arr. 07:31
dep. 07:31
24 km
Lonjin, Krs
arr. 07:33
dep. 07:33
25 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 07:35
dep. 07:35
26 km
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 07:37
dep. 07:37
27 km
Ljubovija, Bus station
arr. 07:40
29 km
13:15 13:55 (00:40)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rujevac, Skola
dep. 13:15
Rujevac, Manastir
arr. 13:19
dep. 13:19
2 km
Postenje kod Ljubovije, Tanasici
arr. 13:22
dep. 13:22
4 km
Postenje kod Ljubovije
arr. 13:25
dep. 13:25
6 km
Postenje kod Ljubovije, Ramici
arr. 13:28
dep. 13:28
7 km
Postenje kod Ljubovije, G. cuprija
arr. 13:31
dep. 13:31
9 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 13:33
dep. 13:33
11 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 13:37
dep. 13:37
12 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 13:39
dep. 13:39
13 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 13:41
dep. 13:41
14.5 km
Lonjin, Usce
arr. 13:44
dep. 13:44
16 km
Lonjin
arr. 13:46
dep. 13:46
18 km
Lonjin, Krs
arr. 13:48
dep. 13:48
19 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 13:50
dep. 13:50
20 km
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 13:52
dep. 13:52
21 km
Ljubovija, Bus station
arr. 13:55
23 km

Naselja Rujevac i Ljubovija su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rujevac je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 13:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.