Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Rudnik kod Gornjeg Milanovca - Gornji Milanovac timetable

monday, 21.10.2019.
04:56 05:17 (00:21)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 04:56
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 04:59
dep. 04:59
3 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 05:00
dep. 05:00
4 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 05:01
dep. 05:01
5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 05:02
dep. 05:02
5.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 05:03
dep. 05:03
6 km
Velerec
arr. 05:04
dep. 05:04
7 km
Nevade
arr. 05:06
dep. 05:06
8 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 05:07
dep. 05:07
9 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 05:08
dep. 05:08
9.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 05:09
dep. 05:09
10 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 05:12
dep. 05:12
11 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 05:13
dep. 05:13
11.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 05:17
12 km
04:57 05:18 (00:21)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 04:57
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 05:00
dep. 05:00
3 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 05:01
dep. 05:01
4 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 05:02
dep. 05:02
5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 05:03
dep. 05:03
5.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 05:04
dep. 05:04
6 km
Velerec
arr. 05:05
dep. 05:05
7 km
Nevade
arr. 05:07
dep. 05:07
8 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 05:08
dep. 05:08
9 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 05:09
dep. 05:09
9.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 05:10
dep. 05:10
10 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 05:13
dep. 05:13
11 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 05:14
dep. 05:14
11.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 05:18
12 km
05:15 05:45 (00:30)
VarošicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
dep. 05:15
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 05:18
dep. 05:18
4 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 05:21
dep. 05:21
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 05:22
dep. 05:22
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 05:24
dep. 05:24
9 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 05:26
dep. 05:26
9 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 05:27
dep. 05:27
10 km
Velerec
arr. 05:29
dep. 05:29
11 km
Nevade
arr. 05:31
dep. 05:31
12 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 05:34
dep. 05:34
13 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 05:36
dep. 05:36
13.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 05:39
dep. 05:39
14 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 05:41
dep. 05:41
15 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 05:43
dep. 05:43
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 05:45
16 km
06:20 06:50 (00:30)
VarošicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
dep. 06:20
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 06:23
dep. 06:23
4 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 06:26
dep. 06:26
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 06:27
dep. 06:27
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 06:29
dep. 06:29
9 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 06:31
dep. 06:31
9 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 06:32
dep. 06:32
10 km
Velerec
arr. 06:34
dep. 06:34
11 km
Nevade
arr. 06:36
dep. 06:36
12 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
13 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 06:41
dep. 06:41
13.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 06:44
dep. 06:44
14 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 06:46
dep. 06:46
15 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:50
16 km
07:16 08:05 (00:49)
L. kucaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, L. kuca
dep. 07:16
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Grablje
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Pekara
arr. 07:32
dep. 07:32
7 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 07:30
dep. 07:30
6 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bosk. kuca
arr. 07:34
dep. 07:34
8 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Petrovica kuca
arr. 07:36
dep. 07:36
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:38
dep. 07:38
10 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 07:41
dep. 07:41
13 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:43
dep. 07:43
14 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 07:45
dep. 07:45
15 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 07:47
dep. 07:47
15.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 07:48
dep. 07:48
16 km
Velerec
arr. 07:50
dep. 07:50
17 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 07:51
dep. 07:51
18 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
19 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 07:56
dep. 07:56
19.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 07:57
dep. 07:57
20 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 08:00
dep. 08:00
21 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
21.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:05
22 km
07:46 08:25 (00:39)
SastavciMlakovac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Sastavci
dep. 07:46
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 07:49
dep. 07:49
1.8 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:55
dep. 07:55
5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:58
dep. 07:58
8.1 km
Svrackovci, Škola
arr. 08:01
dep. 08:01
11.3 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 08:02
dep. 08:02
12.3 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:11
dep. 08:15
17.6 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 08:20
dep. 08:20
18.4 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 08:21
dep. 08:21
18.9 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 08:22
dep. 08:22
19.7 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 08:25
21.7 km
07:56 08:10 (00:14)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 07:56
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:10
12 km
09:00 09:30 (00:30)
VarošicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
dep. 09:00
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 09:03
dep. 09:03
4 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 09:06
dep. 09:06
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 09:07
dep. 09:07
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 09:09
dep. 09:09
9 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 09:11
dep. 09:11
9 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 09:12
dep. 09:12
10 km
Velerec
arr. 09:14
dep. 09:14
11 km
Nevade
arr. 09:16
dep. 09:16
12 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 09:19
dep. 09:19
13 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 09:21
dep. 09:21
13.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 09:24
dep. 09:24
14 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 09:26
dep. 09:26
15 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 09:28
dep. 09:28
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 09:30
16 km
11:07 11:30 (00:23)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 11:07
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 11:12
dep. 11:12
4 km
Svrackovci, Škola
arr. 11:20
dep. 11:20
7 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 11:30
13 km
12:10 12:40 (00:30)
VarošicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
dep. 12:10
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:13
dep. 12:13
4 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:16
dep. 12:16
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 12:17
dep. 12:17
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 12:19
dep. 12:19
9 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 12:21
dep. 12:21
9 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 12:22
dep. 12:22
10 km
Velerec
arr. 12:24
dep. 12:24
11 km
Nevade
arr. 12:26
dep. 12:26
12 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
13 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 12:31
dep. 12:31
13.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 12:34
dep. 12:34
14 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 12:36
dep. 12:36
15 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:40
16 km
12:51 13:12 (00:21)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 12:51
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:54
dep. 12:54
3 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 12:55
dep. 12:55
4 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 12:56
dep. 12:56
5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 12:57
dep. 12:57
5.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 12:58
dep. 12:58
6 km
Velerec
arr. 12:59
dep. 12:59
7 km
Nevade
arr. 13:01
dep. 13:01
8 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 13:02
dep. 13:02
9 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 13:03
dep. 13:03
9.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 13:04
dep. 13:04
10 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 13:07
dep. 13:07
11 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 13:08
dep. 13:08
11.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 13:12
12 km
12:52 13:13 (00:21)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 12:52
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:55
dep. 12:55
3 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 12:56
dep. 12:56
4 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 12:57
dep. 12:57
5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 12:58
dep. 12:58
5.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 12:59
dep. 12:59
6 km
Velerec
arr. 13:00
dep. 13:00
7 km
Nevade
arr. 13:02
dep. 13:02
8 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 13:03
dep. 13:03
9 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 13:04
dep. 13:04
9.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 13:05
dep. 13:05
10 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 13:08
dep. 13:08
11 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 13:09
dep. 13:09
11.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 13:13
12 km
13:20 13:50 (00:30)
VarošicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
dep. 13:20
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 13:23
dep. 13:23
4 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 13:26
dep. 13:26
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 13:27
dep. 13:27
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 13:29
dep. 13:29
9 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 13:31
dep. 13:31
9 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 13:32
dep. 13:32
10 km
Velerec
arr. 13:34
dep. 13:34
11 km
Nevade
arr. 13:36
dep. 13:36
12 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
13 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 13:41
dep. 13:41
13.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 13:44
dep. 13:44
14 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 13:46
dep. 13:46
15 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 13:50
16 km
13:50 14:20 (00:30)
VarošicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
dep. 13:50
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 13:53
dep. 13:53
4 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 13:56
dep. 13:56
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 13:57
dep. 13:57
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 13:59
dep. 13:59
9 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 14:01
dep. 14:01
9 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 14:02
dep. 14:02
10 km
Velerec
arr. 14:04
dep. 14:04
11 km
Nevade
arr. 14:06
dep. 14:06
12 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 14:09
dep. 14:09
13 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 14:11
dep. 14:11
13.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 14:14
dep. 14:14
14 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 14:16
dep. 14:16
15 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 14:18
dep. 14:18
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:20
16 km
14:31 15:20 (00:49)
L. kucaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, L. kuca
dep. 14:31
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Grablje
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Pekara
arr. 14:47
dep. 14:47
7 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 14:45
dep. 14:45
6 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bosk. kuca
arr. 14:49
dep. 14:49
8 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Petrovica kuca
arr. 14:51
dep. 14:51
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 14:53
dep. 14:53
10 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 14:56
dep. 14:56
13 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 14:58
dep. 14:58
14 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 15:00
dep. 15:00
15 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 15:02
dep. 15:02
15.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 15:03
dep. 15:03
16 km
Velerec
arr. 15:05
dep. 15:05
17 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 15:06
dep. 15:06
18 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 15:09
dep. 15:09
19 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 15:11
dep. 15:11
19.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 15:12
dep. 15:12
20 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 15:15
dep. 15:15
21 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
21.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:20
22 km
15:07 15:30 (00:23)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 15:07
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 15:12
dep. 15:12
4 km
Svrackovci, Škola
arr. 15:20
dep. 15:20
7 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:30
13 km
16:00 16:30 (00:30)
VarošicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
dep. 16:00
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 16:03
dep. 16:03
4 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 16:06
dep. 16:06
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 16:07
dep. 16:07
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 16:09
dep. 16:09
9 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 16:11
dep. 16:11
9 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 16:12
dep. 16:12
10 km
Velerec
arr. 16:14
dep. 16:14
11 km
Nevade
arr. 16:16
dep. 16:16
12 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
13 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 16:21
dep. 16:21
13.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 16:24
dep. 16:24
14 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 16:26
dep. 16:26
15 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 16:28
dep. 16:28
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:30
16 km
16:35 16:50 (00:15)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 16:35
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 16:40
dep. 16:40
4 km
Svrackovci, Škola
arr. 16:44
dep. 16:44
7 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:50
13 km
16:41 16:54 (00:13)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 16:41
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 16:45
dep. 16:45
9 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:54
17 km
17:22 17:35 (00:13)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 17:22
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
12 km
18:15 18:25 (00:10)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 18:15
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 18:20
dep. 18:20
9 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 18:25
17 km
18:51 19:12 (00:21)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 18:51
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 18:54
dep. 18:54
3 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 18:55
dep. 18:55
4 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 18:56
dep. 18:56
5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 18:57
dep. 18:57
5.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 18:58
dep. 18:58
6 km
Velerec
arr. 18:59
dep. 18:59
7 km
Nevade
arr. 19:01
dep. 19:01
8 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 19:02
dep. 19:02
9 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 19:03
dep. 19:03
9.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 19:04
dep. 19:04
10 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 19:07
dep. 19:07
11 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 19:08
dep. 19:08
11.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:12
12 km
18:52 19:13 (00:21)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 18:52
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 18:55
dep. 18:55
3 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 18:56
dep. 18:56
4 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 18:57
dep. 18:57
5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 18:58
dep. 18:58
5.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 18:59
dep. 18:59
6 km
Velerec
arr. 19:00
dep. 19:00
7 km
Nevade
arr. 19:02
dep. 19:02
8 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 19:03
dep. 19:03
9 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 19:04
dep. 19:04
9.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 19:05
dep. 19:05
10 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 19:08
dep. 19:08
11 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
11.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:13
12 km
19:05 19:20 (00:15)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 19:05
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:20
11 km
19:55 20:25 (00:30)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 19:55
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 20:05
dep. 20:05
9 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 20:25
17 km
20:00 20:30 (00:30)
VarošicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
dep. 20:00
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 20:03
dep. 20:03
4 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 20:06
dep. 20:06
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 20:07
dep. 20:07
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 20:09
dep. 20:09
9 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 20:11
dep. 20:11
9 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 20:12
dep. 20:12
10 km
Velerec
arr. 20:14
dep. 20:14
11 km
Nevade
arr. 20:16
dep. 20:16
12 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 20:19
dep. 20:19
13 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 20:21
dep. 20:21
13.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 20:24
dep. 20:24
14 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 20:26
dep. 20:26
15 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 20:30
16 km
22:07 22:30 (00:23)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 22:07
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 22:12
dep. 22:12
4 km
Svrackovci, Škola
arr. 22:20
dep. 22:20
7 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 22:30
13 km
22:25 22:55 (00:30)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 22:25
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 22:35
dep. 22:35
9 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 22:55
17 km

Naselja Rudnik kod Gornjeg Milanovca i Gornji Milanovac su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rudnik kod Gornjeg Milanovca je u 04:56 h, dok je poslednji polazak u 22:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.