Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Rudnik kod Gornjeg Milanovca - Gornji Milanovac timetable

wednesday, 17.08.2022.
04:56 05:17 (00:21)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 04:56
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 04:59
dep. 04:59
3 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 05:00
dep. 05:00
4 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 05:01
dep. 05:01
5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 05:02
dep. 05:02
5.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 05:03
dep. 05:03
6 km
Velerec
arr. 05:04
dep. 05:04
7 km
Nevade
arr. 05:06
dep. 05:06
8 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 05:07
dep. 05:07
9 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 05:08
dep. 05:08
9.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 05:09
dep. 05:09
10 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 05:12
dep. 05:12
11 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 05:13
dep. 05:13
11.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 05:17
12 km
04:57 05:18 (00:21)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 04:57
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 05:00
dep. 05:00
3 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 05:01
dep. 05:01
4 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 05:02
dep. 05:02
5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 05:03
dep. 05:03
5.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 05:04
dep. 05:04
6 km
Velerec
arr. 05:05
dep. 05:05
7 km
Nevade
arr. 05:07
dep. 05:07
8 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 05:08
dep. 05:08
9 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 05:09
dep. 05:09
9.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 05:10
dep. 05:10
10 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 05:13
dep. 05:13
11 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 05:14
dep. 05:14
11.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 05:18
12 km
05:15 05:45 (00:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Center
dep. 05:15
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 05:18
dep. 05:18
4 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 05:21
dep. 05:21
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 05:22
dep. 05:22
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 05:24
dep. 05:24
9 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 05:26
dep. 05:26
9 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 05:27
dep. 05:27
10 km
Velerec
arr. 05:29
dep. 05:29
11 km
Nevade
arr. 05:31
dep. 05:31
12 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 05:34
dep. 05:34
13 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 05:36
dep. 05:36
13.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 05:39
dep. 05:39
14 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 05:41
dep. 05:41
15 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 05:43
dep. 05:43
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 05:45
16 km
06:20 06:50 (00:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Center
dep. 06:20
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 06:23
dep. 06:23
4 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 06:26
dep. 06:26
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 06:27
dep. 06:27
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 06:29
dep. 06:29
9 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 06:31
dep. 06:31
9 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 06:32
dep. 06:32
10 km
Velerec
arr. 06:34
dep. 06:34
11 km
Nevade
arr. 06:36
dep. 06:36
12 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
13 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 06:41
dep. 06:41
13.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 06:44
dep. 06:44
14 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 06:46
dep. 06:46
15 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:50
16 km
07:46 08:25 (00:39)
SastavciMlakovac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Sastavci
dep. 07:46
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Center
arr. 07:49
dep. 07:49
5 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:55
dep. 07:55
7.8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:58
dep. 07:58
7.8 km
Svrackovci, Škola
arr. 08:01
dep. 08:01
11.3 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 08:02
dep. 08:02
12.3 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:11
dep. 08:15
17.6 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 08:20
dep. 08:20
24.4 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 08:21
dep. 08:21
24.9 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 08:22
dep. 08:22
25.7 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 08:25
27.7 km
07:56 08:10 (00:14)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 22.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 07:56
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:10
12 km
09:00 09:30 (00:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Center
dep. 09:00
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 09:03
dep. 09:03
4 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 09:06
dep. 09:06
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 09:07
dep. 09:07
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 09:09
dep. 09:09
9 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 09:11
dep. 09:11
9 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 09:12
dep. 09:12
10 km
Velerec
arr. 09:14
dep. 09:14
11 km
Nevade
arr. 09:16
dep. 09:16
12 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 09:19
dep. 09:19
13 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 09:21
dep. 09:21
13.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 09:24
dep. 09:24
14 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 09:26
dep. 09:26
15 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 09:28
dep. 09:28
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 09:30
16 km
11:07 11:30 (00:23)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 11:07
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 11:12
dep. 11:12
4 km
Svrackovci, Škola
arr. 11:20
dep. 11:20
7 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 11:30
13 km
12:10 12:40 (00:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Center
dep. 12:10
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:13
dep. 12:13
4 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:16
dep. 12:16
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 12:17
dep. 12:17
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 12:19
dep. 12:19
9 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 12:21
dep. 12:21
9 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 12:22
dep. 12:22
10 km
Velerec
arr. 12:24
dep. 12:24
11 km
Nevade
arr. 12:26
dep. 12:26
12 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
13 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 12:31
dep. 12:31
13.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 12:34
dep. 12:34
14 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 12:36
dep. 12:36
15 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:40
16 km
12:51 13:12 (00:21)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 12:51
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:54
dep. 12:54
3 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 12:55
dep. 12:55
4 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 12:56
dep. 12:56
5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 12:57
dep. 12:57
5.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 12:58
dep. 12:58
6 km
Velerec
arr. 12:59
dep. 12:59
7 km
Nevade
arr. 13:01
dep. 13:01
8 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 13:02
dep. 13:02
9 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 13:03
dep. 13:03
9.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 13:04
dep. 13:04
10 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 13:07
dep. 13:07
11 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 13:08
dep. 13:08
11.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 13:12
12 km
12:52 13:13 (00:21)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 12:52
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:55
dep. 12:55
3 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 12:56
dep. 12:56
4 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 12:57
dep. 12:57
5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 12:58
dep. 12:58
5.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 12:59
dep. 12:59
6 km
Velerec
arr. 13:00
dep. 13:00
7 km
Nevade
arr. 13:02
dep. 13:02
8 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 13:03
dep. 13:03
9 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 13:04
dep. 13:04
9.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 13:05
dep. 13:05
10 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 13:08
dep. 13:08
11 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 13:09
dep. 13:09
11.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 13:13
12 km
13:20 13:50 (00:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Center
dep. 13:20
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 13:23
dep. 13:23
4 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 13:26
dep. 13:26
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 13:27
dep. 13:27
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 13:29
dep. 13:29
9 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 13:31
dep. 13:31
9 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 13:32
dep. 13:32
10 km
Velerec
arr. 13:34
dep. 13:34
11 km
Nevade
arr. 13:36
dep. 13:36
12 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
13 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 13:41
dep. 13:41
13.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 13:44
dep. 13:44
14 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 13:46
dep. 13:46
15 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 13:50
16 km
13:50 14:20 (00:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Center
dep. 13:50
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 13:53
dep. 13:53
4 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 13:56
dep. 13:56
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 13:57
dep. 13:57
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 13:59
dep. 13:59
9 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 14:01
dep. 14:01
9 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 14:02
dep. 14:02
10 km
Velerec
arr. 14:04
dep. 14:04
11 km
Nevade
arr. 14:06
dep. 14:06
12 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 14:09
dep. 14:09
13 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 14:11
dep. 14:11
13.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 14:14
dep. 14:14
14 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 14:16
dep. 14:16
15 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 14:18
dep. 14:18
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:20
16 km
15:07 15:30 (00:23)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 15:07
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 15:12
dep. 15:12
4 km
Svrackovci, Škola
arr. 15:20
dep. 15:20
7 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:30
13 km
16:00 16:30 (00:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Center
dep. 16:00
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 16:03
dep. 16:03
4 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 16:06
dep. 16:06
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 16:07
dep. 16:07
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 16:09
dep. 16:09
9 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 16:11
dep. 16:11
9 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 16:12
dep. 16:12
10 km
Velerec
arr. 16:14
dep. 16:14
11 km
Nevade
arr. 16:16
dep. 16:16
12 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
13 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 16:21
dep. 16:21
13.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 16:24
dep. 16:24
14 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 16:26
dep. 16:26
15 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 16:28
dep. 16:28
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:30
16 km
16:35 16:50 (00:15)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 16:35
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 16:40
dep. 16:40
4 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 16:44
dep. 16:44
7 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:50
13 km
17:22 17:35 (00:13)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 17:22
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
12 km
18:15 18:25 (00:10)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 18:15
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 18:20
dep. 18:20
9 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 18:25
17 km
18:50 19:00 (00:10)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 18:50
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:00
13 km
18:51 19:12 (00:21)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 18:51
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 18:54
dep. 18:54
3 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 18:55
dep. 18:55
4 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 18:56
dep. 18:56
5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 18:57
dep. 18:57
5.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 18:58
dep. 18:58
6 km
Velerec
arr. 18:59
dep. 18:59
7 km
Nevade
arr. 19:01
dep. 19:01
8 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 19:02
dep. 19:02
9 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 19:03
dep. 19:03
9.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 19:04
dep. 19:04
10 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 19:07
dep. 19:07
11 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 19:08
dep. 19:08
11.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:12
12 km
18:52 19:13 (00:21)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 18:52
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 18:55
dep. 18:55
3 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 18:56
dep. 18:56
4 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 18:57
dep. 18:57
5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 18:58
dep. 18:58
5.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 18:59
dep. 18:59
6 km
Velerec
arr. 19:00
dep. 19:00
7 km
Nevade
arr. 19:02
dep. 19:02
8 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 19:03
dep. 19:03
9 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 19:04
dep. 19:04
9.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 19:05
dep. 19:05
10 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 19:08
dep. 19:08
11 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
11.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:13
12 km
19:05 19:20 (00:15)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 19:05
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:20
11 km
19:55 20:25 (00:30)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 19:55
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 20:05
dep. 20:05
9 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 20:25
17 km
20:00 20:30 (00:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Center
dep. 20:00
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 20:03
dep. 20:03
4 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 20:06
dep. 20:06
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 20:07
dep. 20:07
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 20:09
dep. 20:09
9 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 20:11
dep. 20:11
9 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 20:12
dep. 20:12
10 km
Velerec
arr. 20:14
dep. 20:14
11 km
Nevade
arr. 20:16
dep. 20:16
12 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 20:19
dep. 20:19
13 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 20:21
dep. 20:21
13.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 20:24
dep. 20:24
14 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 20:26
dep. 20:26
15 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 20:30
16 km
22:07 22:30 (00:23)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 22:07
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 22:12
dep. 22:12
4 km
Svrackovci, Škola
arr. 22:20
dep. 22:20
7 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 22:30
13 km
22:25 22:55 (00:30)
Bucin grobBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
dep. 22:25
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 22:35
dep. 22:35
9 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 22:55
17 km

Naselja Rudnik kod Gornjeg Milanovca i Gornji Milanovac su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rudnik kod Gornjeg Milanovca je u 04:56 h, dok je poslednji polazak u 22:25 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Rudnik kod Gornjeg Milanovca - Gornji Milanovac iznosi od 0,95 EUR do 1,34 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.