Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Rucka - Belgrade (Beograd) timetable

sunday, 12.07.2020.
05:18 05:50 (00:32)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 05:18
Rucka, 4
arr. 05:19
dep. 05:19
0.7 km
Rucka, 3
arr. 05:21
dep. 05:21
1.2 km
Rucka, 2
arr. 05:23
dep. 05:23
2 km
Rucka, 1
arr. 05:24
dep. 05:24
2.5 km
Umka, Center
arr. 05:25
dep. 05:25
2.8 km
Umka, Zelengora
arr. 05:28
dep. 05:28
4.2 km
Pecani, Pecani
arr. 05:30
dep. 05:30
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 05:34
dep. 05:34
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 05:36
dep. 05:36
9.9 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 05:40
dep. 05:40
13.2 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 05:42
dep. 05:42
20 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 05:45
dep. 05:45
22.5 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 05:48
dep. 05:48
23.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 05:50
24.3 km
05:47 06:19 (00:32)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 05:47
Rucka, 4
arr. 05:48
dep. 05:48
0.7 km
Rucka, 3
arr. 05:50
dep. 05:50
1.2 km
Rucka, 2
arr. 05:52
dep. 05:52
2 km
Rucka, 1
arr. 05:53
dep. 05:53
2.5 km
Umka, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
2.8 km
Umka, Zelengora
arr. 05:57
dep. 05:57
4.2 km
Pecani, Pecani
arr. 05:59
dep. 05:59
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 06:03
dep. 06:03
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
9.9 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 06:09
dep. 06:09
13.2 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:11
dep. 06:11
20 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 06:14
dep. 06:14
22.5 km
Belgrade (Beograd), Drinska
arr. 06:17
dep. 06:17
23.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:19
24.3 km
06:10 06:46 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 06:10
Rucka, 4
arr. 06:11
dep. 06:11
0.7 km
Rucka, 3
arr. 06:12
dep. 06:12
1.5 km
Rucka, 2
arr. 06:13
dep. 06:13
2.3 km
Rucka, 1
arr. 06:15
dep. 06:15
2.7 km
Umka, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
3.4 km
Umka, Zelengora
arr. 06:18
dep. 06:18
4.3 km
Pecani, Pecani
arr. 06:20
dep. 06:20
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 06:24
dep. 06:24
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
9.8 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 06:30
dep. 06:30
13.1 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:38
dep. 06:38
19.9 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 06:40
dep. 06:40
22.3 km
Belgrade (Beograd), Durmitorska
arr. 06:42
dep. 06:42
23.4 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 06:43
dep. 06:43
23.7 km
Belgrade (Beograd), Savski trg
arr. 06:46
24.1 km
07:42 08:18 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 07:42
Rucka, 4
arr. 07:43
dep. 07:43
0.7 km
Rucka, 3
arr. 07:44
dep. 07:44
1.5 km
Rucka, 2
arr. 07:45
dep. 07:45
2.3 km
Rucka, 1
arr. 07:47
dep. 07:47
2.7 km
Umka, Center
arr. 07:48
dep. 07:48
3.4 km
Umka, Zelengora
arr. 07:50
dep. 07:50
4.3 km
Pecani, Pecani
arr. 07:52
dep. 07:52
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 07:56
dep. 07:56
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 07:58
dep. 07:58
9.8 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 08:02
dep. 08:02
13.1 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 08:10
dep. 08:10
19.9 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 08:12
dep. 08:12
22.3 km
Belgrade (Beograd), Durmitorska
arr. 08:14
dep. 08:14
23.4 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 08:15
dep. 08:15
23.7 km
Belgrade (Beograd), Savski trg
arr. 08:18
24.1 km
07:48 08:20 (00:32)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 07:48
Rucka, 4
arr. 07:49
dep. 07:49
0.7 km
Rucka, 3
arr. 07:51
dep. 07:51
1.2 km
Rucka, 2
arr. 07:53
dep. 07:53
2 km
Rucka, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
2.5 km
Umka, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
2.8 km
Umka, Zelengora
arr. 07:58
dep. 07:58
4.2 km
Pecani, Pecani
arr. 08:00
dep. 08:00
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 08:04
dep. 08:04
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 08:06
dep. 08:06
9.9 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 08:10
dep. 08:10
13.2 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 08:12
dep. 08:12
20 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 08:15
dep. 08:15
22.5 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 08:18
dep. 08:18
23.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:20
24.3 km
08:07 08:39 (00:32)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 08:07
Rucka, 4
arr. 08:08
dep. 08:08
0.7 km
Rucka, 3
arr. 08:10
dep. 08:10
1.2 km
Rucka, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
2 km
Rucka, 1
arr. 08:13
dep. 08:13
2.5 km
Umka, Center
arr. 08:14
dep. 08:14
2.8 km
Umka, Zelengora
arr. 08:17
dep. 08:17
4.2 km
Pecani, Pecani
arr. 08:19
dep. 08:19
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 08:23
dep. 08:23
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 08:25
dep. 08:25
9.9 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 08:29
dep. 08:29
13.2 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 08:31
dep. 08:31
20 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 08:34
dep. 08:34
22.5 km
Belgrade (Beograd), Drinska
arr. 08:37
dep. 08:37
23.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:39
24.3 km
09:15 09:51 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 09:15
Rucka, 4
arr. 09:16
dep. 09:16
0.7 km
Rucka, 3
arr. 09:17
dep. 09:17
1.5 km
Rucka, 2
arr. 09:18
dep. 09:18
2.3 km
Rucka, 1
arr. 09:20
dep. 09:20
2.7 km
Umka, Center
arr. 09:21
dep. 09:21
3.4 km
Umka, Zelengora
arr. 09:23
dep. 09:23
4.3 km
Pecani, Pecani
arr. 09:25
dep. 09:25
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 09:29
dep. 09:29
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 09:31
dep. 09:31
9.8 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 09:35
dep. 09:35
13.1 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:43
dep. 09:43
19.9 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 09:45
dep. 09:45
22.3 km
Belgrade (Beograd), Durmitorska
arr. 09:47
dep. 09:47
23.4 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 09:48
dep. 09:48
23.7 km
Belgrade (Beograd), Savski trg
arr. 09:51
24.1 km
09:48 10:20 (00:32)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 09:48
Rucka, 4
arr. 09:49
dep. 09:49
0.7 km
Rucka, 3
arr. 09:51
dep. 09:51
1.2 km
Rucka, 2
arr. 09:53
dep. 09:53
2 km
Rucka, 1
arr. 09:54
dep. 09:54
2.5 km
Umka, Center
arr. 09:55
dep. 09:55
2.8 km
Umka, Zelengora
arr. 09:58
dep. 09:58
4.2 km
Pecani, Pecani
arr. 10:00
dep. 10:00
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 10:04
dep. 10:04
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 10:06
dep. 10:06
9.9 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 10:10
dep. 10:10
13.2 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 10:12
dep. 10:12
20 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 10:15
dep. 10:15
22.5 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 10:18
dep. 10:18
23.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:20
24.3 km
10:27 10:59 (00:32)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 10:27
Rucka, 4
arr. 10:28
dep. 10:28
0.7 km
Rucka, 3
arr. 10:30
dep. 10:30
1.2 km
Rucka, 2
arr. 10:32
dep. 10:32
2 km
Rucka, 1
arr. 10:33
dep. 10:33
2.5 km
Umka, Center
arr. 10:34
dep. 10:34
2.8 km
Umka, Zelengora
arr. 10:37
dep. 10:37
4.2 km
Pecani, Pecani
arr. 10:39
dep. 10:39
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 10:43
dep. 10:43
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 10:45
dep. 10:45
9.9 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 10:49
dep. 10:49
13.2 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 10:51
dep. 10:51
20 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 10:54
dep. 10:54
22.5 km
Belgrade (Beograd), Drinska
arr. 10:57
dep. 10:57
23.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:59
24.3 km
10:49 11:25 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 10:49
Rucka, 4
arr. 10:50
dep. 10:50
0.7 km
Rucka, 3
arr. 10:51
dep. 10:51
1.5 km
Rucka, 2
arr. 10:52
dep. 10:52
2.3 km
Rucka, 1
arr. 10:54
dep. 10:54
2.7 km
Umka, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
3.4 km
Umka, Zelengora
arr. 10:57
dep. 10:57
4.3 km
Pecani, Pecani
arr. 10:59
dep. 10:59
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 11:03
dep. 11:03
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 11:05
dep. 11:05
9.8 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 11:09
dep. 11:09
13.1 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:17
dep. 11:17
19.9 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 11:19
dep. 11:19
22.3 km
Belgrade (Beograd), Durmitorska
arr. 11:21
dep. 11:21
23.4 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 11:22
dep. 11:22
23.7 km
Belgrade (Beograd), Savski trg
arr. 11:25
24.1 km
11:48 12:20 (00:32)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 11:48
Rucka, 4
arr. 11:49
dep. 11:49
0.7 km
Rucka, 3
arr. 11:51
dep. 11:51
1.2 km
Rucka, 2
arr. 11:53
dep. 11:53
2 km
Rucka, 1
arr. 11:54
dep. 11:54
2.5 km
Umka, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
2.8 km
Umka, Zelengora
arr. 11:58
dep. 11:58
4.2 km
Pecani, Pecani
arr. 12:00
dep. 12:00
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 12:04
dep. 12:04
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 12:06
dep. 12:06
9.9 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 12:10
dep. 12:10
13.2 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 12:12
dep. 12:12
20 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 12:15
dep. 12:15
22.5 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 12:18
dep. 12:18
23.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:20
24.3 km
12:23 12:59 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 12:23
Rucka, 4
arr. 12:24
dep. 12:24
0.7 km
Rucka, 3
arr. 12:25
dep. 12:25
1.5 km
Rucka, 2
arr. 12:26
dep. 12:26
2.3 km
Rucka, 1
arr. 12:28
dep. 12:28
2.7 km
Umka, Center
arr. 12:29
dep. 12:29
3.4 km
Umka, Zelengora
arr. 12:31
dep. 12:31
4.3 km
Pecani, Pecani
arr. 12:33
dep. 12:33
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 12:37
dep. 12:37
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 12:39
dep. 12:39
9.8 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 12:43
dep. 12:43
13.1 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 12:51
dep. 12:51
19.9 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 12:53
dep. 12:53
22.3 km
Belgrade (Beograd), Durmitorska
arr. 12:55
dep. 12:55
23.4 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 12:56
dep. 12:56
23.7 km
Belgrade (Beograd), Savski trg
arr. 12:59
24.1 km
12:47 13:19 (00:32)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 12:47
Rucka, 4
arr. 12:48
dep. 12:48
0.7 km
Rucka, 3
arr. 12:50
dep. 12:50
1.2 km
Rucka, 2
arr. 12:52
dep. 12:52
2 km
Rucka, 1
arr. 12:53
dep. 12:53
2.5 km
Umka, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
2.8 km
Umka, Zelengora
arr. 12:57
dep. 12:57
4.2 km
Pecani, Pecani
arr. 12:59
dep. 12:59
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 13:03
dep. 13:03
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 13:05
dep. 13:05
9.9 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 13:09
dep. 13:09
13.2 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:11
dep. 13:11
20 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 13:14
dep. 13:14
22.5 km
Belgrade (Beograd), Drinska
arr. 13:17
dep. 13:17
23.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 13:19
24.3 km
13:48 14:20 (00:32)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 13:48
Rucka, 4
arr. 13:49
dep. 13:49
0.7 km
Rucka, 3
arr. 13:51
dep. 13:51
1.2 km
Rucka, 2
arr. 13:53
dep. 13:53
2 km
Rucka, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
2.5 km
Umka, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
2.8 km
Umka, Zelengora
arr. 13:58
dep. 13:58
4.2 km
Pecani, Pecani
arr. 14:00
dep. 14:00
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 14:04
dep. 14:04
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 14:06
dep. 14:06
9.9 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 14:10
dep. 14:10
13.2 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:12
dep. 14:12
20 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 14:15
dep. 14:15
22.5 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 14:18
dep. 14:18
23.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:20
24.3 km
13:57 14:33 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 13:57
Rucka, 4
arr. 13:58
dep. 13:58
0.7 km
Rucka, 3
arr. 13:59
dep. 13:59
1.5 km
Rucka, 2
arr. 14:00
dep. 14:00
2.3 km
Rucka, 1
arr. 14:02
dep. 14:02
2.7 km
Umka, Center
arr. 14:03
dep. 14:03
3.4 km
Umka, Zelengora
arr. 14:05
dep. 14:05
4.3 km
Pecani, Pecani
arr. 14:07
dep. 14:07
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 14:11
dep. 14:11
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 14:13
dep. 14:13
9.8 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 14:17
dep. 14:17
13.1 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:25
dep. 14:25
19.9 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 14:27
dep. 14:27
22.3 km
Belgrade (Beograd), Durmitorska
arr. 14:29
dep. 14:29
23.4 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 14:30
dep. 14:30
23.7 km
Belgrade (Beograd), Savski trg
arr. 14:33
24.1 km
15:07 15:39 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 15:07
Rucka, 4
arr. 15:08
dep. 15:08
0.7 km
Rucka, 3
arr. 15:10
dep. 15:10
1.2 km
Rucka, 2
arr. 15:12
dep. 15:12
2 km
Rucka, 1
arr. 15:13
dep. 15:13
2.5 km
Umka, Center
arr. 15:14
dep. 15:14
2.8 km
Umka, Zelengora
arr. 15:17
dep. 15:17
4.2 km
Pecani, Pecani
arr. 15:19
dep. 15:19
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 15:23
dep. 15:23
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 15:25
dep. 15:25
9.9 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 15:29
dep. 15:29
13.2 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:31
dep. 15:31
20 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 15:34
dep. 15:34
22.5 km
Belgrade (Beograd), Drinska
arr. 15:37
dep. 15:37
23.9 km
Belgrade (Beograd), Savski trg
arr. 15:39
24.3 km
15:31 16:07 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 15:31
Rucka, 4
arr. 15:32
dep. 15:32
0.7 km
Rucka, 3
arr. 15:33
dep. 15:33
1.5 km
Rucka, 2
arr. 15:34
dep. 15:34
2.3 km
Rucka, 1
arr. 15:36
dep. 15:36
2.7 km
Umka, Center
arr. 15:37
dep. 15:37
3.4 km
Umka, Zelengora
arr. 15:39
dep. 15:39
4.3 km
Pecani, Pecani
arr. 15:41
dep. 15:41
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 15:47
dep. 15:47
9.8 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 15:51
dep. 15:51
13.1 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:59
dep. 15:59
19.9 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 16:01
dep. 16:01
22.3 km
Belgrade (Beograd), Durmitorska
arr. 16:03
dep. 16:03
23.4 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 16:04
dep. 16:04
23.7 km
Belgrade (Beograd), Savski trg
arr. 16:07
24.1 km
15:48 16:20 (00:32)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 15:48
Rucka, 4
arr. 15:49
dep. 15:49
0.7 km
Rucka, 3
arr. 15:51
dep. 15:51
1.2 km
Rucka, 2
arr. 15:53
dep. 15:53
2 km
Rucka, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
2.5 km
Umka, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
2.8 km
Umka, Zelengora
arr. 15:58
dep. 15:58
4.2 km
Pecani, Pecani
arr. 16:00
dep. 16:00
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 16:04
dep. 16:04
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 16:06
dep. 16:06
9.9 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 16:10
dep. 16:10
13.2 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:12
dep. 16:12
20 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 16:15
dep. 16:15
22.5 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 16:18
dep. 16:18
23.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:20
24.3 km
17:05 17:41 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 17:05
Rucka, 4
arr. 17:06
dep. 17:06
0.7 km
Rucka, 3
arr. 17:07
dep. 17:07
1.5 km
Rucka, 2
arr. 17:08
dep. 17:08
2.3 km
Rucka, 1
arr. 17:10
dep. 17:10
2.7 km
Umka, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
3.4 km
Umka, Zelengora
arr. 17:13
dep. 17:13
4.3 km
Pecani, Pecani
arr. 17:15
dep. 17:15
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 17:19
dep. 17:19
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 17:21
dep. 17:21
9.8 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 17:25
dep. 17:25
13.1 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:33
dep. 17:33
19.9 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 17:35
dep. 17:35
22.3 km
Belgrade (Beograd), Durmitorska
arr. 17:37
dep. 17:37
23.4 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 17:38
dep. 17:38
23.7 km
Belgrade (Beograd), Savski trg
arr. 17:41
24.1 km
17:27 17:59 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 17:27
Rucka, 4
arr. 17:28
dep. 17:28
0.7 km
Rucka, 3
arr. 17:30
dep. 17:30
1.2 km
Rucka, 2
arr. 17:32
dep. 17:32
2 km
Rucka, 1
arr. 17:33
dep. 17:33
2.5 km
Umka, Center
arr. 17:34
dep. 17:34
2.8 km
Umka, Zelengora
arr. 17:37
dep. 17:37
4.2 km
Pecani, Pecani
arr. 17:39
dep. 17:39
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 17:43
dep. 17:43
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 17:45
dep. 17:45
9.9 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 17:49
dep. 17:49
13.2 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:51
dep. 17:51
20 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 17:54
dep. 17:54
22.5 km
Belgrade (Beograd), Drinska
arr. 17:57
dep. 17:57
23.9 km
Belgrade (Beograd), Savski trg
arr. 17:59
24.3 km
17:48 18:20 (00:32)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 17:48
Rucka, 4
arr. 17:49
dep. 17:49
0.7 km
Rucka, 3
arr. 17:51
dep. 17:51
1.2 km
Rucka, 2
arr. 17:53
dep. 17:53
2 km
Rucka, 1
arr. 17:54
dep. 17:54
2.5 km
Umka, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
2.8 km
Umka, Zelengora
arr. 17:58
dep. 17:58
4.2 km
Pecani, Pecani
arr. 18:00
dep. 18:00
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 18:04
dep. 18:04
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 18:06
dep. 18:06
9.9 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 18:10
dep. 18:10
13.2 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 18:12
dep. 18:12
20 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 18:15
dep. 18:15
22.5 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 18:18
dep. 18:18
23.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:20
24.3 km
18:39 19:15 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 18:39
Rucka, 4
arr. 18:40
dep. 18:40
0.7 km
Rucka, 3
arr. 18:41
dep. 18:41
1.5 km
Rucka, 2
arr. 18:42
dep. 18:42
2.3 km
Rucka, 1
arr. 18:44
dep. 18:44
2.7 km
Umka, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
3.4 km
Umka, Zelengora
arr. 18:47
dep. 18:47
4.3 km
Pecani, Pecani
arr. 18:49
dep. 18:49
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 18:53
dep. 18:53
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 18:55
dep. 18:55
9.8 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 18:59
dep. 18:59
13.1 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:07
dep. 19:07
19.9 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 19:09
dep. 19:09
22.3 km
Belgrade (Beograd), Durmitorska
arr. 19:11
dep. 19:11
23.4 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 19:12
dep. 19:12
23.7 km
Belgrade (Beograd), Savski trg
arr. 19:15
24.1 km
19:47 20:19 (00:32)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 19:47
Rucka, 4
arr. 19:48
dep. 19:48
0.7 km
Rucka, 3
arr. 19:50
dep. 19:50
1.2 km
Rucka, 2
arr. 19:52
dep. 19:52
2 km
Rucka, 1
arr. 19:53
dep. 19:53
2.5 km
Umka, Center
arr. 19:54
dep. 19:54
2.8 km
Umka, Zelengora
arr. 19:57
dep. 19:57
4.2 km
Pecani, Pecani
arr. 19:59
dep. 19:59
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 20:03
dep. 20:03
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 20:05
dep. 20:05
9.9 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 20:09
dep. 20:09
13.2 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 20:11
dep. 20:11
20 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 20:14
dep. 20:14
22.5 km
Belgrade (Beograd), Drinska
arr. 20:17
dep. 20:17
23.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:19
24.3 km
19:48 20:20 (00:32)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 19:48
Rucka, 4
arr. 19:49
dep. 19:49
0.7 km
Rucka, 3
arr. 19:51
dep. 19:51
1.2 km
Rucka, 2
arr. 19:53
dep. 19:53
2 km
Rucka, 1
arr. 19:54
dep. 19:54
2.5 km
Umka, Center
arr. 19:55
dep. 19:55
2.8 km
Umka, Zelengora
arr. 19:58
dep. 19:58
4.2 km
Pecani, Pecani
arr. 20:00
dep. 20:00
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 20:04
dep. 20:04
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 20:06
dep. 20:06
9.9 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 20:10
dep. 20:10
13.2 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 20:12
dep. 20:12
20 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 20:15
dep. 20:15
22.5 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 20:18
dep. 20:18
23.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:20
24.3 km
20:13 20:49 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 20:13
Rucka, 4
arr. 20:14
dep. 20:14
0.7 km
Rucka, 3
arr. 20:15
dep. 20:15
1.5 km
Rucka, 2
arr. 20:16
dep. 20:16
2.3 km
Rucka, 1
arr. 20:18
dep. 20:18
2.7 km
Umka, Center
arr. 20:19
dep. 20:19
3.4 km
Umka, Zelengora
arr. 20:21
dep. 20:21
4.3 km
Pecani, Pecani
arr. 20:23
dep. 20:23
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 20:27
dep. 20:27
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 20:29
dep. 20:29
9.8 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 20:33
dep. 20:33
13.1 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 20:41
dep. 20:41
19.9 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 20:43
dep. 20:43
22.3 km
Belgrade (Beograd), Durmitorska
arr. 20:45
dep. 20:45
23.4 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 20:46
dep. 20:46
23.7 km
Belgrade (Beograd), Savski trg
arr. 20:49
24.1 km

Naselja Rucka i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 32min., a najduže 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rucka je u 05:18 h, dok je poslednji polazak u 20:13 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.