Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Rucka - Beograd (Belgrade) timetable

tuesday, 17.09.2019.
05:18 05:50 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 05:18
Rucka, 4
arr. 05:19
dep. 05:19
0.7 km
Rucka, 3
arr. 05:21
dep. 05:21
1.2 km
Rucka, 2
arr. 05:23
dep. 05:23
2 km
Rucka, 1
arr. 05:24
dep. 05:24
2.5 km
Umka, Center
arr. 05:25
dep. 05:25
2.8 km
Pecani, Zelengora
arr. 05:28
dep. 05:28
4.2 km
Umka, Pecani
arr. 05:30
dep. 05:30
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 05:34
dep. 05:34
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 05:36
dep. 05:36
9.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 05:40
dep. 05:40
13.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 05:42
dep. 05:42
20 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 05:45
dep. 05:45
22.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 05:48
dep. 05:48
23.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 05:50
24.3 km
05:25 06:01 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 05:25
Rucka, 4
arr. 05:26
dep. 05:26
0.7 km
Rucka, 3
arr. 05:27
dep. 05:27
1.5 km
Rucka, 2
arr. 05:28
dep. 05:28
2.3 km
Rucka, 1
arr. 05:30
dep. 05:30
2.7 km
Umka, Center
arr. 05:31
dep. 05:31
3.4 km
Pecani, Zelengora
arr. 05:33
dep. 05:33
4.3 km
Umka, Pecani
arr. 05:35
dep. 05:35
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 05:39
dep. 05:39
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 05:41
dep. 05:41
9.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 05:45
dep. 05:45
13.1 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 05:53
dep. 05:53
19.9 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 05:55
dep. 05:55
22.3 km
Beograd (Belgrade), Durmitorska
arr. 05:57
dep. 05:57
23.4 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 05:58
dep. 05:58
23.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 06:01
24.1 km
05:49 06:21 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 05:49
Rucka, 4
arr. 05:50
dep. 05:50
0.7 km
Rucka, 3
arr. 05:52
dep. 05:52
1.2 km
Rucka, 2
arr. 05:54
dep. 05:54
2 km
Rucka, 1
arr. 05:55
dep. 05:55
2.5 km
Umka, Center
arr. 05:56
dep. 05:56
2.8 km
Pecani, Zelengora
arr. 05:59
dep. 05:59
4.2 km
Umka, Pecani
arr. 06:01
dep. 06:01
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 06:05
dep. 06:05
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 06:07
dep. 06:07
9.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 06:11
dep. 06:11
13.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:13
dep. 06:13
20 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 06:16
dep. 06:16
22.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:19
dep. 06:19
23.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 06:21
24.3 km
06:10 06:46 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 06:10
Rucka, 4
arr. 06:11
dep. 06:11
0.7 km
Rucka, 3
arr. 06:12
dep. 06:12
1.5 km
Rucka, 2
arr. 06:13
dep. 06:13
2.3 km
Rucka, 1
arr. 06:15
dep. 06:15
2.7 km
Umka, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
3.4 km
Pecani, Zelengora
arr. 06:18
dep. 06:18
4.3 km
Umka, Pecani
arr. 06:20
dep. 06:20
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 06:24
dep. 06:24
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
9.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 06:30
dep. 06:30
13.1 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:38
dep. 06:38
19.9 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 06:40
dep. 06:40
22.3 km
Beograd (Belgrade), Durmitorska
arr. 06:42
dep. 06:42
23.4 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:43
dep. 06:43
23.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 06:46
24.1 km
06:48 07:20 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 06:48
Rucka, 4
arr. 06:49
dep. 06:49
0.7 km
Rucka, 3
arr. 06:51
dep. 06:51
1.2 km
Rucka, 2
arr. 06:53
dep. 06:53
2 km
Rucka, 1
arr. 06:54
dep. 06:54
2.5 km
Umka, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
2.8 km
Pecani, Zelengora
arr. 06:58
dep. 06:58
4.2 km
Umka, Pecani
arr. 07:00
dep. 07:00
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 07:04
dep. 07:04
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 07:06
dep. 07:06
9.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 07:10
dep. 07:10
13.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:12
dep. 07:12
20 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 07:15
dep. 07:15
22.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 07:18
dep. 07:18
23.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 07:20
24.3 km
06:56 07:32 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 06:56
Rucka, 4
arr. 06:57
dep. 06:57
0.7 km
Rucka, 3
arr. 06:58
dep. 06:58
1.5 km
Rucka, 2
arr. 06:59
dep. 06:59
2.3 km
Rucka, 1
arr. 07:01
dep. 07:01
2.7 km
Umka, Center
arr. 07:02
dep. 07:02
3.4 km
Pecani, Zelengora
arr. 07:04
dep. 07:04
4.3 km
Umka, Pecani
arr. 07:06
dep. 07:06
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 07:10
dep. 07:10
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 07:12
dep. 07:12
9.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 07:16
dep. 07:16
13.1 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:24
dep. 07:24
19.9 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 07:26
dep. 07:26
22.3 km
Beograd (Belgrade), Durmitorska
arr. 07:28
dep. 07:28
23.4 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 07:29
dep. 07:29
23.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 07:32
24.1 km
06:59 07:31 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 06:59
Rucka, 4
arr. 07:00
dep. 07:00
0.7 km
Rucka, 3
arr. 07:02
dep. 07:02
1.2 km
Rucka, 2
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Rucka, 1
arr. 07:05
dep. 07:05
2.5 km
Umka, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
2.8 km
Pecani, Zelengora
arr. 07:09
dep. 07:09
4.2 km
Umka, Pecani
arr. 07:11
dep. 07:11
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 07:15
dep. 07:15
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 07:17
dep. 07:17
9.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 07:21
dep. 07:21
13.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:23
dep. 07:23
20 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 07:26
dep. 07:26
22.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 07:29
dep. 07:29
23.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 07:31
24.3 km
07:42 08:18 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 07:42
Rucka, 4
arr. 07:43
dep. 07:43
0.7 km
Rucka, 3
arr. 07:44
dep. 07:44
1.5 km
Rucka, 2
arr. 07:45
dep. 07:45
2.3 km
Rucka, 1
arr. 07:47
dep. 07:47
2.7 km
Umka, Center
arr. 07:48
dep. 07:48
3.4 km
Pecani, Zelengora
arr. 07:50
dep. 07:50
4.3 km
Umka, Pecani
arr. 07:52
dep. 07:52
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 07:56
dep. 07:56
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 07:58
dep. 07:58
9.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 08:02
dep. 08:02
13.1 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 08:10
dep. 08:10
19.9 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 08:12
dep. 08:12
22.3 km
Beograd (Belgrade), Durmitorska
arr. 08:14
dep. 08:14
23.4 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 08:15
dep. 08:15
23.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 08:18
24.1 km
07:48 08:20 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 07:48
Rucka, 4
arr. 07:49
dep. 07:49
0.7 km
Rucka, 3
arr. 07:51
dep. 07:51
1.2 km
Rucka, 2
arr. 07:53
dep. 07:53
2 km
Rucka, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
2.5 km
Umka, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
2.8 km
Pecani, Zelengora
arr. 07:58
dep. 07:58
4.2 km
Umka, Pecani
arr. 08:00
dep. 08:00
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 08:04
dep. 08:04
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 08:06
dep. 08:06
9.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 08:10
dep. 08:10
13.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 08:12
dep. 08:12
20 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 08:15
dep. 08:15
22.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 08:18
dep. 08:18
23.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 08:20
24.3 km
08:09 08:41 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 08:09
Rucka, 4
arr. 08:10
dep. 08:10
0.7 km
Rucka, 3
arr. 08:12
dep. 08:12
1.2 km
Rucka, 2
arr. 08:14
dep. 08:14
2 km
Rucka, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
2.5 km
Umka, Center
arr. 08:16
dep. 08:16
2.8 km
Pecani, Zelengora
arr. 08:19
dep. 08:19
4.2 km
Umka, Pecani
arr. 08:21
dep. 08:21
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 08:25
dep. 08:25
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 08:27
dep. 08:27
9.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 08:31
dep. 08:31
13.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 08:33
dep. 08:33
20 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 08:36
dep. 08:36
22.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 08:39
dep. 08:39
23.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 08:41
24.3 km
08:29 09:05 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 08:29
Rucka, 4
arr. 08:30
dep. 08:30
0.7 km
Rucka, 3
arr. 08:31
dep. 08:31
1.5 km
Rucka, 2
arr. 08:32
dep. 08:32
2.3 km
Rucka, 1
arr. 08:34
dep. 08:34
2.7 km
Umka, Center
arr. 08:35
dep. 08:35
3.4 km
Pecani, Zelengora
arr. 08:37
dep. 08:37
4.3 km
Umka, Pecani
arr. 08:39
dep. 08:39
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 08:43
dep. 08:43
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
9.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 08:49
dep. 08:49
13.1 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 08:57
dep. 08:57
19.9 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 08:59
dep. 08:59
22.3 km
Beograd (Belgrade), Durmitorska
arr. 09:01
dep. 09:01
23.4 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 09:02
dep. 09:02
23.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 09:05
24.1 km
08:48 09:20 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 08:48
Rucka, 4
arr. 08:49
dep. 08:49
0.7 km
Rucka, 3
arr. 08:51
dep. 08:51
1.2 km
Rucka, 2
arr. 08:53
dep. 08:53
2 km
Rucka, 1
arr. 08:54
dep. 08:54
2.5 km
Umka, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
2.8 km
Pecani, Zelengora
arr. 08:58
dep. 08:58
4.2 km
Umka, Pecani
arr. 09:00
dep. 09:00
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 09:04
dep. 09:04
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 09:06
dep. 09:06
9.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 09:10
dep. 09:10
13.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:12
dep. 09:12
20 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 09:15
dep. 09:15
22.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 09:18
dep. 09:18
23.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 09:20
24.3 km
09:15 09:51 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 09:15
Rucka, 4
arr. 09:16
dep. 09:16
0.7 km
Rucka, 3
arr. 09:17
dep. 09:17
1.5 km
Rucka, 2
arr. 09:18
dep. 09:18
2.3 km
Rucka, 1
arr. 09:20
dep. 09:20
2.7 km
Umka, Center
arr. 09:21
dep. 09:21
3.4 km
Pecani, Zelengora
arr. 09:23
dep. 09:23
4.3 km
Umka, Pecani
arr. 09:25
dep. 09:25
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 09:29
dep. 09:29
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 09:31
dep. 09:31
9.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 09:35
dep. 09:35
13.1 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:43
dep. 09:43
19.9 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 09:45
dep. 09:45
22.3 km
Beograd (Belgrade), Durmitorska
arr. 09:47
dep. 09:47
23.4 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 09:48
dep. 09:48
23.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 09:51
24.1 km
09:19 09:51 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 09:19
Rucka, 4
arr. 09:20
dep. 09:20
0.7 km
Rucka, 3
arr. 09:22
dep. 09:22
1.2 km
Rucka, 2
arr. 09:24
dep. 09:24
2 km
Rucka, 1
arr. 09:25
dep. 09:25
2.5 km
Umka, Center
arr. 09:26
dep. 09:26
2.8 km
Pecani, Zelengora
arr. 09:29
dep. 09:29
4.2 km
Umka, Pecani
arr. 09:31
dep. 09:31
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 09:35
dep. 09:35
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 09:37
dep. 09:37
9.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 09:41
dep. 09:41
13.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:43
dep. 09:43
20 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 09:46
dep. 09:46
22.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 09:49
dep. 09:49
23.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 09:51
24.3 km
09:48 10:20 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 09:48
Rucka, 4
arr. 09:49
dep. 09:49
0.7 km
Rucka, 3
arr. 09:51
dep. 09:51
1.2 km
Rucka, 2
arr. 09:53
dep. 09:53
2 km
Rucka, 1
arr. 09:54
dep. 09:54
2.5 km
Umka, Center
arr. 09:55
dep. 09:55
2.8 km
Pecani, Zelengora
arr. 09:58
dep. 09:58
4.2 km
Umka, Pecani
arr. 10:00
dep. 10:00
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 10:04
dep. 10:04
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 10:06
dep. 10:06
9.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 10:10
dep. 10:10
13.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 10:12
dep. 10:12
20 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 10:15
dep. 10:15
22.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 10:18
dep. 10:18
23.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 10:20
24.3 km
10:02 10:38 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 10:02
Rucka, 4
arr. 10:03
dep. 10:03
0.7 km
Rucka, 3
arr. 10:04
dep. 10:04
1.5 km
Rucka, 2
arr. 10:05
dep. 10:05
2.3 km
Rucka, 1
arr. 10:07
dep. 10:07
2.7 km
Umka, Center
arr. 10:08
dep. 10:08
3.4 km
Pecani, Zelengora
arr. 10:10
dep. 10:10
4.3 km
Umka, Pecani
arr. 10:12
dep. 10:12
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 10:16
dep. 10:16
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 10:18
dep. 10:18
9.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 10:22
dep. 10:22
13.1 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 10:30
dep. 10:30
19.9 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 10:32
dep. 10:32
22.3 km
Beograd (Belgrade), Durmitorska
arr. 10:34
dep. 10:34
23.4 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 10:35
dep. 10:35
23.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 10:38
24.1 km
10:29 11:01 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 10:29
Rucka, 4
arr. 10:30
dep. 10:30
0.7 km
Rucka, 3
arr. 10:32
dep. 10:32
1.2 km
Rucka, 2
arr. 10:34
dep. 10:34
2 km
Rucka, 1
arr. 10:35
dep. 10:35
2.5 km
Umka, Center
arr. 10:36
dep. 10:36
2.8 km
Pecani, Zelengora
arr. 10:39
dep. 10:39
4.2 km
Umka, Pecani
arr. 10:41
dep. 10:41
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 10:45
dep. 10:45
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 10:47
dep. 10:47
9.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 10:51
dep. 10:51
13.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 10:53
dep. 10:53
20 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 10:56
dep. 10:56
22.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 10:59
dep. 10:59
23.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 11:01
24.3 km
10:48 11:20 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 10:48
Rucka, 4
arr. 10:49
dep. 10:49
0.7 km
Rucka, 3
arr. 10:51
dep. 10:51
1.2 km
Rucka, 2
arr. 10:53
dep. 10:53
2 km
Rucka, 1
arr. 10:54
dep. 10:54
2.5 km
Umka, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
2.8 km
Pecani, Zelengora
arr. 10:58
dep. 10:58
4.2 km
Umka, Pecani
arr. 11:00
dep. 11:00
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 11:04
dep. 11:04
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 11:06
dep. 11:06
9.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 11:10
dep. 11:10
13.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:12
dep. 11:12
20 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 11:15
dep. 11:15
22.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 11:18
dep. 11:18
23.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 11:20
24.3 km
10:49 11:25 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 10:49
Rucka, 4
arr. 10:50
dep. 10:50
0.7 km
Rucka, 3
arr. 10:51
dep. 10:51
1.5 km
Rucka, 2
arr. 10:52
dep. 10:52
2.3 km
Rucka, 1
arr. 10:54
dep. 10:54
2.7 km
Umka, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
3.4 km
Pecani, Zelengora
arr. 10:57
dep. 10:57
4.3 km
Umka, Pecani
arr. 10:59
dep. 10:59
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 11:03
dep. 11:03
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 11:05
dep. 11:05
9.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 11:09
dep. 11:09
13.1 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:17
dep. 11:17
19.9 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 11:19
dep. 11:19
22.3 km
Beograd (Belgrade), Durmitorska
arr. 11:21
dep. 11:21
23.4 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 11:22
dep. 11:22
23.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 11:25
24.1 km
11:36 12:12 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 11:36
Rucka, 4
arr. 11:37
dep. 11:37
0.7 km
Rucka, 3
arr. 11:38
dep. 11:38
1.5 km
Rucka, 2
arr. 11:39
dep. 11:39
2.3 km
Rucka, 1
arr. 11:41
dep. 11:41
2.7 km
Umka, Center
arr. 11:42
dep. 11:42
3.4 km
Pecani, Zelengora
arr. 11:44
dep. 11:44
4.3 km
Umka, Pecani
arr. 11:46
dep. 11:46
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 11:50
dep. 11:50
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 11:52
dep. 11:52
9.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 11:56
dep. 11:56
13.1 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 12:04
dep. 12:04
19.9 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 12:06
dep. 12:06
22.3 km
Beograd (Belgrade), Durmitorska
arr. 12:08
dep. 12:08
23.4 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 12:09
dep. 12:09
23.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 12:12
24.1 km
11:39 12:11 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 11:39
Rucka, 4
arr. 11:40
dep. 11:40
0.7 km
Rucka, 3
arr. 11:42
dep. 11:42
1.2 km
Rucka, 2
arr. 11:44
dep. 11:44
2 km
Rucka, 1
arr. 11:45
dep. 11:45
2.5 km
Umka, Center
arr. 11:46
dep. 11:46
2.8 km
Pecani, Zelengora
arr. 11:49
dep. 11:49
4.2 km
Umka, Pecani
arr. 11:51
dep. 11:51
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 11:55
dep. 11:55
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 11:57
dep. 11:57
9.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 12:01
dep. 12:01
13.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 12:03
dep. 12:03
20 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 12:06
dep. 12:06
22.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 12:09
dep. 12:09
23.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 12:11
24.3 km
11:48 12:20 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 11:48
Rucka, 4
arr. 11:49
dep. 11:49
0.7 km
Rucka, 3
arr. 11:51
dep. 11:51
1.2 km
Rucka, 2
arr. 11:53
dep. 11:53
2 km
Rucka, 1
arr. 11:54
dep. 11:54
2.5 km
Umka, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
2.8 km
Pecani, Zelengora
arr. 11:58
dep. 11:58
4.2 km
Umka, Pecani
arr. 12:00
dep. 12:00
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 12:04
dep. 12:04
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 12:06
dep. 12:06
9.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 12:10
dep. 12:10
13.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 12:12
dep. 12:12
20 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 12:15
dep. 12:15
22.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 12:18
dep. 12:18
23.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 12:20
24.3 km
12:23 12:59 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 12:23
Rucka, 4
arr. 12:24
dep. 12:24
0.7 km
Rucka, 3
arr. 12:25
dep. 12:25
1.5 km
Rucka, 2
arr. 12:26
dep. 12:26
2.3 km
Rucka, 1
arr. 12:28
dep. 12:28
2.7 km
Umka, Center
arr. 12:29
dep. 12:29
3.4 km
Pecani, Zelengora
arr. 12:31
dep. 12:31
4.3 km
Umka, Pecani
arr. 12:33
dep. 12:33
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 12:37
dep. 12:37
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 12:39
dep. 12:39
9.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 12:43
dep. 12:43
13.1 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 12:51
dep. 12:51
19.9 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 12:53
dep. 12:53
22.3 km
Beograd (Belgrade), Durmitorska
arr. 12:55
dep. 12:55
23.4 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 12:56
dep. 12:56
23.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 12:59
24.1 km
12:48 13:20 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 12:48
Rucka, 4
arr. 12:49
dep. 12:49
0.7 km
Rucka, 3
arr. 12:51
dep. 12:51
1.2 km
Rucka, 2
arr. 12:53
dep. 12:53
2 km
Rucka, 1
arr. 12:54
dep. 12:54
2.5 km
Umka, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
2.8 km
Pecani, Zelengora
arr. 12:58
dep. 12:58
4.2 km
Umka, Pecani
arr. 13:00
dep. 13:00
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 13:04
dep. 13:04
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 13:06
dep. 13:06
9.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 13:10
dep. 13:10
13.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:12
dep. 13:12
20 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 13:15
dep. 13:15
22.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 13:18
dep. 13:18
23.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 13:20
24.3 km
12:49 13:21 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 12:49
Rucka, 4
arr. 12:50
dep. 12:50
0.7 km
Rucka, 3
arr. 12:52
dep. 12:52
1.2 km
Rucka, 2
arr. 12:54
dep. 12:54
2 km
Rucka, 1
arr. 12:55
dep. 12:55
2.5 km
Umka, Center
arr. 12:56
dep. 12:56
2.8 km
Pecani, Zelengora
arr. 12:59
dep. 12:59
4.2 km
Umka, Pecani
arr. 13:01
dep. 13:01
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 13:05
dep. 13:05
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 13:07
dep. 13:07
9.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 13:11
dep. 13:11
13.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:13
dep. 13:13
20 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 13:16
dep. 13:16
22.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 13:19
dep. 13:19
23.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 13:21
24.3 km
13:10 13:46 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 13:10
Rucka, 4
arr. 13:11
dep. 13:11
0.7 km
Rucka, 3
arr. 13:12
dep. 13:12
1.5 km
Rucka, 2
arr. 13:13
dep. 13:13
2.3 km
Rucka, 1
arr. 13:15
dep. 13:15
2.7 km
Umka, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
3.4 km
Pecani, Zelengora
arr. 13:18
dep. 13:18
4.3 km
Umka, Pecani
arr. 13:20
dep. 13:20
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 13:24
dep. 13:24
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 13:26
dep. 13:26
9.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 13:30
dep. 13:30
13.1 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:38
dep. 13:38
19.9 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 13:40
dep. 13:40
22.3 km
Beograd (Belgrade), Durmitorska
arr. 13:42
dep. 13:42
23.4 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 13:43
dep. 13:43
23.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 13:46
24.1 km
13:48 14:20 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 13:48
Rucka, 4
arr. 13:49
dep. 13:49
0.7 km
Rucka, 3
arr. 13:51
dep. 13:51
1.2 km
Rucka, 2
arr. 13:53
dep. 13:53
2 km
Rucka, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
2.5 km
Umka, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
2.8 km
Pecani, Zelengora
arr. 13:58
dep. 13:58
4.2 km
Umka, Pecani
arr. 14:00
dep. 14:00
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 14:04
dep. 14:04
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 14:06
dep. 14:06
9.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 14:10
dep. 14:10
13.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:12
dep. 14:12
20 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 14:15
dep. 14:15
22.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 14:18
dep. 14:18
23.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 14:20
24.3 km
13:57 14:33 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 13:57
Rucka, 4
arr. 13:58
dep. 13:58
0.7 km
Rucka, 3
arr. 13:59
dep. 13:59
1.5 km
Rucka, 2
arr. 14:00
dep. 14:00
2.3 km
Rucka, 1
arr. 14:02
dep. 14:02
2.7 km
Umka, Center
arr. 14:03
dep. 14:03
3.4 km
Pecani, Zelengora
arr. 14:05
dep. 14:05
4.3 km
Umka, Pecani
arr. 14:07
dep. 14:07
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 14:11
dep. 14:11
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 14:13
dep. 14:13
9.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 14:17
dep. 14:17
13.1 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:25
dep. 14:25
19.9 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 14:27
dep. 14:27
22.3 km
Beograd (Belgrade), Durmitorska
arr. 14:29
dep. 14:29
23.4 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 14:30
dep. 14:30
23.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 14:33
24.1 km
13:59 14:31 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 13:59
Rucka, 4
arr. 14:00
dep. 14:00
0.7 km
Rucka, 3
arr. 14:02
dep. 14:02
1.2 km
Rucka, 2
arr. 14:04
dep. 14:04
2 km
Rucka, 1
arr. 14:05
dep. 14:05
2.5 km
Umka, Center
arr. 14:06
dep. 14:06
2.8 km
Pecani, Zelengora
arr. 14:09
dep. 14:09
4.2 km
Umka, Pecani
arr. 14:11
dep. 14:11
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 14:15
dep. 14:15
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 14:17
dep. 14:17
9.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 14:21
dep. 14:21
13.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:23
dep. 14:23
20 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 14:26
dep. 14:26
22.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 14:29
dep. 14:29
23.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 14:31
24.3 km
14:44 15:20 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 14:44
Rucka, 4
arr. 14:45
dep. 14:45
0.7 km
Rucka, 3
arr. 14:46
dep. 14:46
1.5 km
Rucka, 2
arr. 14:47
dep. 14:47
2.3 km
Rucka, 1
arr. 14:49
dep. 14:49
2.7 km
Umka, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
3.4 km
Pecani, Zelengora
arr. 14:52
dep. 14:52
4.3 km
Umka, Pecani
arr. 14:54
dep. 14:54
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 14:58
dep. 14:58
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 15:00
dep. 15:00
9.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 15:04
dep. 15:04
13.1 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:12
dep. 15:12
19.9 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 15:14
dep. 15:14
22.3 km
Beograd (Belgrade), Durmitorska
arr. 15:16
dep. 15:16
23.4 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 15:17
dep. 15:17
23.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 15:20
24.1 km
14:48 15:20 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 14:48
Rucka, 4
arr. 14:49
dep. 14:49
0.7 km
Rucka, 3
arr. 14:51
dep. 14:51
1.2 km
Rucka, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
2 km
Rucka, 1
arr. 14:54
dep. 14:54
2.5 km
Umka, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
2.8 km
Pecani, Zelengora
arr. 14:58
dep. 14:58
4.2 km
Umka, Pecani
arr. 15:00
dep. 15:00
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 15:04
dep. 15:04
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 15:06
dep. 15:06
9.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 15:10
dep. 15:10
13.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:12
dep. 15:12
20 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 15:15
dep. 15:15
22.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 15:18
dep. 15:18
23.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 15:20
24.3 km
15:09 15:41 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 15:09
Rucka, 4
arr. 15:10
dep. 15:10
0.7 km
Rucka, 3
arr. 15:12
dep. 15:12
1.2 km
Rucka, 2
arr. 15:14
dep. 15:14
2 km
Rucka, 1
arr. 15:15
dep. 15:15
2.5 km
Umka, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
2.8 km
Pecani, Zelengora
arr. 15:19
dep. 15:19
4.2 km
Umka, Pecani
arr. 15:21
dep. 15:21
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 15:25
dep. 15:25
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 15:27
dep. 15:27
9.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 15:31
dep. 15:31
13.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:33
dep. 15:33
20 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 15:36
dep. 15:36
22.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 15:39
dep. 15:39
23.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 15:41
24.3 km
15:31 16:07 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 15:31
Rucka, 4
arr. 15:32
dep. 15:32
0.7 km
Rucka, 3
arr. 15:33
dep. 15:33
1.5 km
Rucka, 2
arr. 15:34
dep. 15:34
2.3 km
Rucka, 1
arr. 15:36
dep. 15:36
2.7 km
Umka, Center
arr. 15:37
dep. 15:37
3.4 km
Pecani, Zelengora
arr. 15:39
dep. 15:39
4.3 km
Umka, Pecani
arr. 15:41
dep. 15:41
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 15:47
dep. 15:47
9.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 15:51
dep. 15:51
13.1 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:59
dep. 15:59
19.9 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 16:01
dep. 16:01
22.3 km
Beograd (Belgrade), Durmitorska
arr. 16:03
dep. 16:03
23.4 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 16:04
dep. 16:04
23.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 16:07
24.1 km
15:48 16:20 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 15:48
Rucka, 4
arr. 15:49
dep. 15:49
0.7 km
Rucka, 3
arr. 15:51
dep. 15:51
1.2 km
Rucka, 2
arr. 15:53
dep. 15:53
2 km
Rucka, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
2.5 km
Umka, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
2.8 km
Pecani, Zelengora
arr. 15:58
dep. 15:58
4.2 km
Umka, Pecani
arr. 16:00
dep. 16:00
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 16:04
dep. 16:04
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 16:06
dep. 16:06
9.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 16:10
dep. 16:10
13.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:12
dep. 16:12
20 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 16:15
dep. 16:15
22.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 16:18
dep. 16:18
23.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 16:20
24.3 km
16:18 16:54 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 16:18
Rucka, 4
arr. 16:19
dep. 16:19
0.7 km
Rucka, 3
arr. 16:20
dep. 16:20
1.5 km
Rucka, 2
arr. 16:21
dep. 16:21
2.3 km
Rucka, 1
arr. 16:23
dep. 16:23
2.7 km
Umka, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
3.4 km
Pecani, Zelengora
arr. 16:26
dep. 16:26
4.3 km
Umka, Pecani
arr. 16:28
dep. 16:28
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 16:32
dep. 16:32
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 16:34
dep. 16:34
9.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 16:38
dep. 16:38
13.1 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:46
dep. 16:46
19.9 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 16:48
dep. 16:48
22.3 km
Beograd (Belgrade), Durmitorska
arr. 16:50
dep. 16:50
23.4 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 16:51
dep. 16:51
23.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 16:54
24.1 km
16:19 16:51 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 16:19
Rucka, 4
arr. 16:20
dep. 16:20
0.7 km
Rucka, 3
arr. 16:22
dep. 16:22
1.2 km
Rucka, 2
arr. 16:24
dep. 16:24
2 km
Rucka, 1
arr. 16:25
dep. 16:25
2.5 km
Umka, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
2.8 km
Pecani, Zelengora
arr. 16:29
dep. 16:29
4.2 km
Umka, Pecani
arr. 16:31
dep. 16:31
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 16:35
dep. 16:35
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 16:37
dep. 16:37
9.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 16:41
dep. 16:41
13.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:43
dep. 16:43
20 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 16:46
dep. 16:46
22.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 16:49
dep. 16:49
23.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 16:51
24.3 km
16:48 17:20 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 16:48
Rucka, 4
arr. 16:49
dep. 16:49
0.7 km
Rucka, 3
arr. 16:51
dep. 16:51
1.2 km
Rucka, 2
arr. 16:53
dep. 16:53
2 km
Rucka, 1
arr. 16:54
dep. 16:54
2.5 km
Umka, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
2.8 km
Pecani, Zelengora
arr. 16:58
dep. 16:58
4.2 km
Umka, Pecani
arr. 17:00
dep. 17:00
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 17:04
dep. 17:04
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 17:06
dep. 17:06
9.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 17:10
dep. 17:10
13.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:12
dep. 17:12
20 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 17:15
dep. 17:15
22.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 17:18
dep. 17:18
23.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 17:20
24.3 km
17:05 17:41 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 17:05
Rucka, 4
arr. 17:06
dep. 17:06
0.7 km
Rucka, 3
arr. 17:07
dep. 17:07
1.5 km
Rucka, 2
arr. 17:08
dep. 17:08
2.3 km
Rucka, 1
arr. 17:10
dep. 17:10
2.7 km
Umka, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
3.4 km
Pecani, Zelengora
arr. 17:13
dep. 17:13
4.3 km
Umka, Pecani
arr. 17:15
dep. 17:15
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 17:19
dep. 17:19
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 17:21
dep. 17:21
9.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 17:25
dep. 17:25
13.1 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:33
dep. 17:33
19.9 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 17:35
dep. 17:35
22.3 km
Beograd (Belgrade), Durmitorska
arr. 17:37
dep. 17:37
23.4 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 17:38
dep. 17:38
23.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 17:41
24.1 km
17:29 18:01 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 17:29
Rucka, 4
arr. 17:30
dep. 17:30
0.7 km
Rucka, 3
arr. 17:32
dep. 17:32
1.2 km
Rucka, 2
arr. 17:34
dep. 17:34
2 km
Rucka, 1
arr. 17:35
dep. 17:35
2.5 km
Umka, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
2.8 km
Pecani, Zelengora
arr. 17:39
dep. 17:39
4.2 km
Umka, Pecani
arr. 17:41
dep. 17:41
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 17:45
dep. 17:45
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 17:47
dep. 17:47
9.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 17:51
dep. 17:51
13.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:53
dep. 17:53
20 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 17:56
dep. 17:56
22.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 17:59
dep. 17:59
23.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 18:01
24.3 km
17:48 18:20 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 17:48
Rucka, 4
arr. 17:49
dep. 17:49
0.7 km
Rucka, 3
arr. 17:51
dep. 17:51
1.2 km
Rucka, 2
arr. 17:53
dep. 17:53
2 km
Rucka, 1
arr. 17:54
dep. 17:54
2.5 km
Umka, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
2.8 km
Pecani, Zelengora
arr. 17:58
dep. 17:58
4.2 km
Umka, Pecani
arr. 18:00
dep. 18:00
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 18:04
dep. 18:04
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 18:06
dep. 18:06
9.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 18:10
dep. 18:10
13.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 18:12
dep. 18:12
20 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 18:15
dep. 18:15
22.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 18:18
dep. 18:18
23.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 18:20
24.3 km
17:52 18:28 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 17:52
Rucka, 4
arr. 17:53
dep. 17:53
0.7 km
Rucka, 3
arr. 17:54
dep. 17:54
1.5 km
Rucka, 2
arr. 17:55
dep. 17:55
2.3 km
Rucka, 1
arr. 17:57
dep. 17:57
2.7 km
Umka, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
3.4 km
Pecani, Zelengora
arr. 18:00
dep. 18:00
4.3 km
Umka, Pecani
arr. 18:02
dep. 18:02
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 18:06
dep. 18:06
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 18:08
dep. 18:08
9.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 18:12
dep. 18:12
13.1 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 18:20
dep. 18:20
19.9 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 18:22
dep. 18:22
22.3 km
Beograd (Belgrade), Durmitorska
arr. 18:24
dep. 18:24
23.4 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 18:25
dep. 18:25
23.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 18:28
24.1 km
18:39 19:11 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 18:39
Rucka, 4
arr. 18:40
dep. 18:40
0.7 km
Rucka, 3
arr. 18:42
dep. 18:42
1.2 km
Rucka, 2
arr. 18:44
dep. 18:44
2 km
Rucka, 1
arr. 18:45
dep. 18:45
2.5 km
Umka, Center
arr. 18:46
dep. 18:46
2.8 km
Pecani, Zelengora
arr. 18:49
dep. 18:49
4.2 km
Umka, Pecani
arr. 18:51
dep. 18:51
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 18:55
dep. 18:55
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 18:57
dep. 18:57
9.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 19:01
dep. 19:01
13.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:03
dep. 19:03
20 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 19:06
dep. 19:06
22.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 19:09
dep. 19:09
23.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 19:11
24.3 km
18:39 19:15 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 18:39
Rucka, 4
arr. 18:40
dep. 18:40
0.7 km
Rucka, 3
arr. 18:41
dep. 18:41
1.5 km
Rucka, 2
arr. 18:42
dep. 18:42
2.3 km
Rucka, 1
arr. 18:44
dep. 18:44
2.7 km
Umka, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
3.4 km
Pecani, Zelengora
arr. 18:47
dep. 18:47
4.3 km
Umka, Pecani
arr. 18:49
dep. 18:49
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 18:53
dep. 18:53
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 18:55
dep. 18:55
9.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 18:59
dep. 18:59
13.1 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:07
dep. 19:07
19.9 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 19:09
dep. 19:09
22.3 km
Beograd (Belgrade), Durmitorska
arr. 19:11
dep. 19:11
23.4 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 19:12
dep. 19:12
23.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 19:15
24.1 km
19:03 19:35 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 19:03
Rucka, 4
arr. 19:04
dep. 19:04
0.7 km
Rucka, 3
arr. 19:06
dep. 19:06
1.2 km
Rucka, 2
arr. 19:08
dep. 19:08
2 km
Rucka, 1
arr. 19:09
dep. 19:09
2.5 km
Umka, Center
arr. 19:10
dep. 19:10
2.8 km
Pecani, Zelengora
arr. 19:13
dep. 19:13
4.2 km
Umka, Pecani
arr. 19:15
dep. 19:15
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 19:19
dep. 19:19
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 19:21
dep. 19:21
9.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 19:25
dep. 19:25
13.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:27
dep. 19:27
20 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 19:30
dep. 19:30
22.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 19:33
dep. 19:33
23.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 19:35
24.3 km
19:26 20:02 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 19:26
Rucka, 4
arr. 19:27
dep. 19:27
0.7 km
Rucka, 3
arr. 19:28
dep. 19:28
1.5 km
Rucka, 2
arr. 19:29
dep. 19:29
2.3 km
Rucka, 1
arr. 19:31
dep. 19:31
2.7 km
Umka, Center
arr. 19:32
dep. 19:32
3.4 km
Pecani, Zelengora
arr. 19:34
dep. 19:34
4.3 km
Umka, Pecani
arr. 19:36
dep. 19:36
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 19:40
dep. 19:40
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 19:42
dep. 19:42
9.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 19:46
dep. 19:46
13.1 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:54
dep. 19:54
19.9 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 19:56
dep. 19:56
22.3 km
Beograd (Belgrade), Durmitorska
arr. 19:58
dep. 19:58
23.4 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 19:59
dep. 19:59
23.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 20:02
24.1 km
19:49 20:21 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 19:49
Rucka, 4
arr. 19:50
dep. 19:50
0.7 km
Rucka, 3
arr. 19:52
dep. 19:52
1.2 km
Rucka, 2
arr. 19:54
dep. 19:54
2 km
Rucka, 1
arr. 19:55
dep. 19:55
2.5 km
Umka, Center
arr. 19:56
dep. 19:56
2.8 km
Pecani, Zelengora
arr. 19:59
dep. 19:59
4.2 km
Umka, Pecani
arr. 20:01
dep. 20:01
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 20:05
dep. 20:05
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 20:07
dep. 20:07
9.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 20:11
dep. 20:11
13.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 20:13
dep. 20:13
20 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 20:16
dep. 20:16
22.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 20:19
dep. 20:19
23.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 20:21
24.3 km
19:58 20:30 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 19:58
Rucka, 4
arr. 19:59
dep. 19:59
0.7 km
Rucka, 3
arr. 20:01
dep. 20:01
1.2 km
Rucka, 2
arr. 20:03
dep. 20:03
2 km
Rucka, 1
arr. 20:04
dep. 20:04
2.5 km
Umka, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
2.8 km
Pecani, Zelengora
arr. 20:08
dep. 20:08
4.2 km
Umka, Pecani
arr. 20:10
dep. 20:10
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 20:14
dep. 20:14
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 20:16
dep. 20:16
9.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 20:20
dep. 20:20
13.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 20:22
dep. 20:22
20 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 20:25
dep. 20:25
22.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 20:28
dep. 20:28
23.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 20:30
24.3 km
20:13 20:49 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 20:13
Rucka, 4
arr. 20:14
dep. 20:14
0.7 km
Rucka, 3
arr. 20:15
dep. 20:15
1.5 km
Rucka, 2
arr. 20:16
dep. 20:16
2.3 km
Rucka, 1
arr. 20:18
dep. 20:18
2.7 km
Umka, Center
arr. 20:19
dep. 20:19
3.4 km
Pecani, Zelengora
arr. 20:21
dep. 20:21
4.3 km
Umka, Pecani
arr. 20:23
dep. 20:23
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 20:27
dep. 20:27
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 20:29
dep. 20:29
9.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 20:33
dep. 20:33
13.1 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 20:41
dep. 20:41
19.9 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 20:43
dep. 20:43
22.3 km
Beograd (Belgrade), Durmitorska
arr. 20:45
dep. 20:45
23.4 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 20:46
dep. 20:46
23.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 20:49
24.1 km
20:53 21:25 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 20:53
Rucka, 4
arr. 20:54
dep. 20:54
0.7 km
Rucka, 3
arr. 20:56
dep. 20:56
1.2 km
Rucka, 2
arr. 20:58
dep. 20:58
2 km
Rucka, 1
arr. 20:59
dep. 20:59
2.5 km
Umka, Center
arr. 21:00
dep. 21:00
2.8 km
Pecani, Zelengora
arr. 21:03
dep. 21:03
4.2 km
Umka, Pecani
arr. 21:05
dep. 21:05
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 21:09
dep. 21:09
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 21:11
dep. 21:11
9.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 21:15
dep. 21:15
13.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 21:17
dep. 21:17
20 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 21:20
dep. 21:20
22.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 21:23
dep. 21:23
23.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 21:25
24.3 km
20:59 21:31 (00:32)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 20:59
Rucka, 4
arr. 21:00
dep. 21:00
0.7 km
Rucka, 3
arr. 21:02
dep. 21:02
1.2 km
Rucka, 2
arr. 21:04
dep. 21:04
2 km
Rucka, 1
arr. 21:05
dep. 21:05
2.5 km
Umka, Center
arr. 21:06
dep. 21:06
2.8 km
Pecani, Zelengora
arr. 21:09
dep. 21:09
4.2 km
Umka, Pecani
arr. 21:11
dep. 21:11
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 21:15
dep. 21:15
8.6 km
Ostruznica, 1
arr. 21:17
dep. 21:17
9.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 21:21
dep. 21:21
13.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 21:23
dep. 21:23
20 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 21:26
dep. 21:26
22.5 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 21:29
dep. 21:29
23.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 21:31
24.3 km
21:00 21:36 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 21:00
Rucka, 4
arr. 21:01
dep. 21:01
0.7 km
Rucka, 3
arr. 21:02
dep. 21:02
1.5 km
Rucka, 2
arr. 21:03
dep. 21:03
2.3 km
Rucka, 1
arr. 21:05
dep. 21:05
2.7 km
Umka, Center
arr. 21:06
dep. 21:06
3.4 km
Pecani, Zelengora
arr. 21:08
dep. 21:08
4.3 km
Umka, Pecani
arr. 21:10
dep. 21:10
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 21:14
dep. 21:14
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 21:16
dep. 21:16
9.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 21:20
dep. 21:20
13.1 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 21:28
dep. 21:28
19.9 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 21:30
dep. 21:30
22.3 km
Beograd (Belgrade), Durmitorska
arr. 21:32
dep. 21:32
23.4 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 21:33
dep. 21:33
23.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 21:36
24.1 km
21:50 22:26 (00:36)
OkretnicaSavski trg
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rucka, Okretnica
dep. 21:50
Rucka, 4
arr. 21:51
dep. 21:51
0.7 km
Rucka, 3
arr. 21:52
dep. 21:52
1.5 km
Rucka, 2
arr. 21:53
dep. 21:53
2.3 km
Rucka, 1
arr. 21:55
dep. 21:55
2.7 km
Umka, Center
arr. 21:56
dep. 21:56
3.4 km
Pecani, Zelengora
arr. 21:58
dep. 21:58
4.3 km
Umka, Pecani
arr. 22:00
dep. 22:00
5.5 km
Ostruznica, 2
arr. 22:04
dep. 22:04
8.4 km
Ostruznica, 1
arr. 22:06
dep. 22:06
9.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - raskrsnica
arr. 22:10
dep. 22:10
13.1 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 22:18
dep. 22:18
19.9 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 22:20
dep. 22:20
22.3 km
Beograd (Belgrade), Durmitorska
arr. 22:22
dep. 22:22
23.4 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 22:23
dep. 22:23
23.7 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 22:26
24.1 km

Naselja Rucka i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 32min., a najduže 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rucka je u 05:18 h, dok je poslednji polazak u 21:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.