Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Rsovac - Aleksinac timetable

wednesday, 17.07.2019.
05:10 06:10 (01:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Rsovac
dep. 05:10
Prekonozi, Intersection
arr. 05:14
dep. 05:14
1.9 km
Gornji Krupac, Dom Kulture
arr. 05:17
dep. 05:17
3.7 km
Donji Krupac, Crkva
arr. 05:21
dep. 05:21
7 km
Donji Krupac
arr. 05:24
dep. 05:24
8.3 km
Beli Breg kod Aleksinca
arr. 05:30
dep. 05:30
10.1 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 05:40
dep. 05:40
14.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 05:48
dep. 05:48
19.5 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
20.6 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 05:56
dep. 05:56
24.2 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 05:58
dep. 05:58
25.1 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 06:00
dep. 06:00
25.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
26.6 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 06:06
dep. 06:06
28.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:10
29.2 km
Rsovac - Aleksinac timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
05:10 06:10 (01:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Rsovac
dep. 05:10
Prekonozi, Intersection
arr. 05:14
dep. 05:14
1.9 km
Gornji Krupac, Dom Kulture
arr. 05:17
dep. 05:17
3.7 km
Donji Krupac, Crkva
arr. 05:21
dep. 05:21
7 km
Donji Krupac
arr. 05:24
dep. 05:24
8.3 km
Beli Breg kod Aleksinca
arr. 05:30
dep. 05:30
10.1 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 05:40
dep. 05:40
14.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 05:48
dep. 05:48
19.5 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
20.6 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 05:56
dep. 05:56
24.2 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 05:58
dep. 05:58
25.1 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 06:00
dep. 06:00
25.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
26.6 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 06:06
dep. 06:06
28.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:10
29.2 km
Rsovac - Aleksinac timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
05:10 06:10 (01:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Rsovac
dep. 05:10
Prekonozi, Intersection
arr. 05:14
dep. 05:14
1.9 km
Gornji Krupac, Dom Kulture
arr. 05:17
dep. 05:17
3.7 km
Donji Krupac, Crkva
arr. 05:21
dep. 05:21
7 km
Donji Krupac
arr. 05:24
dep. 05:24
8.3 km
Beli Breg kod Aleksinca
arr. 05:30
dep. 05:30
10.1 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 05:40
dep. 05:40
14.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 05:48
dep. 05:48
19.5 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
20.6 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 05:56
dep. 05:56
24.2 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 05:58
dep. 05:58
25.1 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 06:00
dep. 06:00
25.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
26.6 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 06:06
dep. 06:06
28.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:10
29.2 km
Rsovac - Aleksinac timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
05:10 06:10 (01:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Rsovac
dep. 05:10
Prekonozi, Intersection
arr. 05:14
dep. 05:14
1.9 km
Gornji Krupac, Dom Kulture
arr. 05:17
dep. 05:17
3.7 km
Donji Krupac, Crkva
arr. 05:21
dep. 05:21
7 km
Donji Krupac
arr. 05:24
dep. 05:24
8.3 km
Beli Breg kod Aleksinca
arr. 05:30
dep. 05:30
10.1 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 05:40
dep. 05:40
14.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 05:48
dep. 05:48
19.5 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
20.6 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 05:56
dep. 05:56
24.2 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 05:58
dep. 05:58
25.1 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 06:00
dep. 06:00
25.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
26.6 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 06:06
dep. 06:06
28.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:10
29.2 km
Rsovac - Aleksinac timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:10 06:10 (01:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Rsovac
dep. 05:10
Prekonozi, Intersection
arr. 05:14
dep. 05:14
1.9 km
Gornji Krupac, Dom Kulture
arr. 05:17
dep. 05:17
3.7 km
Donji Krupac, Crkva
arr. 05:21
dep. 05:21
7 km
Donji Krupac
arr. 05:24
dep. 05:24
8.3 km
Beli Breg kod Aleksinca
arr. 05:30
dep. 05:30
10.1 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 05:40
dep. 05:40
14.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 05:48
dep. 05:48
19.5 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
20.6 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 05:56
dep. 05:56
24.2 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 05:58
dep. 05:58
25.1 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 06:00
dep. 06:00
25.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
26.6 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 06:06
dep. 06:06
28.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:10
29.2 km
Rsovac - Aleksinac timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
05:10 06:10 (01:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Rsovac
dep. 05:10
Prekonozi, Intersection
arr. 05:14
dep. 05:14
1.9 km
Gornji Krupac, Dom Kulture
arr. 05:17
dep. 05:17
3.7 km
Donji Krupac, Crkva
arr. 05:21
dep. 05:21
7 km
Donji Krupac
arr. 05:24
dep. 05:24
8.3 km
Beli Breg kod Aleksinca
arr. 05:30
dep. 05:30
10.1 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 05:40
dep. 05:40
14.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 05:48
dep. 05:48
19.5 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
20.6 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 05:56
dep. 05:56
24.2 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 05:58
dep. 05:58
25.1 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 06:00
dep. 06:00
25.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
26.6 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 06:06
dep. 06:06
28.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:10
29.2 km
Rsovac - Aleksinac timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
05:10 06:10 (01:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Rsovac
dep. 05:10
Prekonozi, Intersection
arr. 05:14
dep. 05:14
1.9 km
Gornji Krupac, Dom Kulture
arr. 05:17
dep. 05:17
3.7 km
Donji Krupac, Crkva
arr. 05:21
dep. 05:21
7 km
Donji Krupac
arr. 05:24
dep. 05:24
8.3 km
Beli Breg kod Aleksinca
arr. 05:30
dep. 05:30
10.1 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 05:40
dep. 05:40
14.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 05:48
dep. 05:48
19.5 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
20.6 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 05:56
dep. 05:56
24.2 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 05:58
dep. 05:58
25.1 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 06:00
dep. 06:00
25.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
26.6 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 06:06
dep. 06:06
28.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:10
29.2 km

Naselja Rsovac i Aleksinac su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rsovac je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 05:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.