Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Rsovac - Aleksinac timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:10 06:10 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rsovac
dep. 05:10
Prekonozi, Intersection
arr. 05:14
dep. 05:14
1.9 km
Gornji Krupac, Dom Kulture
arr. 05:17
dep. 05:17
3.7 km
Donji Krupac, Crkva
arr. 05:21
dep. 05:21
7 km
Donji Krupac
arr. 05:24
dep. 05:24
8.3 km
Beli Breg kod Aleksinca
arr. 05:30
dep. 05:30
10.1 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 05:40
dep. 05:40
14.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 05:48
dep. 05:48
19.5 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
20.6 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 05:56
dep. 05:56
24.2 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 05:58
dep. 05:58
25.1 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 06:00
dep. 06:00
25.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
26.6 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 06:06
dep. 06:06
28.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:10
29.2 km
07:40 08:45 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rsovac
dep. 07:40
Prekonozi, Intersection
arr. 07:59
dep. 07:59
9.9 km
Prekonozi
arr. 07:52
dep. 07:52
5.9 km
Gornji Krupac, Dom Kulture
arr. 08:02
dep. 08:02
11.7 km
Donji Krupac, Crkva
arr. 08:08
dep. 08:08
15 km
Donji Krupac
arr. 08:11
dep. 08:11
16.3 km
Beli Breg kod Aleksinca
arr. 08:15
dep. 08:15
18.1 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 08:24
dep. 08:24
22.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 08:30
dep. 08:30
27.5 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 08:32
dep. 08:32
28.6 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 08:37
dep. 08:37
32.2 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 08:39
dep. 08:39
33.1 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 08:40
dep. 08:40
33.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 08:42
dep. 08:42
34.6 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 08:44
dep. 08:44
36.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:45
37.2 km
13:55 15:05 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rsovac
dep. 13:55
Prekonozi, Intersection
arr. 14:14
dep. 14:14
9.9 km
Prekonozi
arr. 14:07
dep. 14:07
5.9 km
Gornji Krupac, Dom Kulture
arr. 14:18
dep. 14:18
11.7 km
Donji Krupac, Crkva
arr. 14:24
dep. 14:24
15 km
Donji Krupac
arr. 14:28
dep. 14:28
16.3 km
Beli Breg kod Aleksinca
arr. 14:33
dep. 14:33
18.1 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 14:41
dep. 14:41
22.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 14:47
dep. 14:47
27.5 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
28.6 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 14:55
dep. 14:55
32.2 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 14:57
dep. 14:57
33.1 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 14:58
dep. 14:58
33.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
34.6 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 15:02
dep. 15:02
36.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:05
37.2 km
Rsovac - Aleksinac timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
05:10 06:10 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rsovac
dep. 05:10
Prekonozi, Intersection
arr. 05:14
dep. 05:14
1.9 km
Gornji Krupac, Dom Kulture
arr. 05:17
dep. 05:17
3.7 km
Donji Krupac, Crkva
arr. 05:21
dep. 05:21
7 km
Donji Krupac
arr. 05:24
dep. 05:24
8.3 km
Beli Breg kod Aleksinca
arr. 05:30
dep. 05:30
10.1 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 05:40
dep. 05:40
14.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 05:48
dep. 05:48
19.5 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
20.6 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 05:56
dep. 05:56
24.2 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 05:58
dep. 05:58
25.1 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 06:00
dep. 06:00
25.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
26.6 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 06:06
dep. 06:06
28.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:10
29.2 km
07:40 08:45 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rsovac
dep. 07:40
Prekonozi, Intersection
arr. 07:59
dep. 07:59
9.9 km
Prekonozi
arr. 07:52
dep. 07:52
5.9 km
Gornji Krupac, Dom Kulture
arr. 08:02
dep. 08:02
11.7 km
Donji Krupac, Crkva
arr. 08:08
dep. 08:08
15 km
Donji Krupac
arr. 08:11
dep. 08:11
16.3 km
Beli Breg kod Aleksinca
arr. 08:15
dep. 08:15
18.1 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 08:24
dep. 08:24
22.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 08:30
dep. 08:30
27.5 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 08:32
dep. 08:32
28.6 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 08:37
dep. 08:37
32.2 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 08:39
dep. 08:39
33.1 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 08:40
dep. 08:40
33.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 08:42
dep. 08:42
34.6 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 08:44
dep. 08:44
36.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:45
37.2 km
13:55 15:05 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rsovac
dep. 13:55
Prekonozi, Intersection
arr. 14:14
dep. 14:14
9.9 km
Prekonozi
arr. 14:07
dep. 14:07
5.9 km
Gornji Krupac, Dom Kulture
arr. 14:18
dep. 14:18
11.7 km
Donji Krupac, Crkva
arr. 14:24
dep. 14:24
15 km
Donji Krupac
arr. 14:28
dep. 14:28
16.3 km
Beli Breg kod Aleksinca
arr. 14:33
dep. 14:33
18.1 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 14:41
dep. 14:41
22.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 14:47
dep. 14:47
27.5 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
28.6 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 14:55
dep. 14:55
32.2 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 14:57
dep. 14:57
33.1 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 14:58
dep. 14:58
33.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
34.6 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 15:02
dep. 15:02
36.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:05
37.2 km
Rsovac - Aleksinac timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
05:10 06:10 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rsovac
dep. 05:10
Prekonozi, Intersection
arr. 05:14
dep. 05:14
1.9 km
Gornji Krupac, Dom Kulture
arr. 05:17
dep. 05:17
3.7 km
Donji Krupac, Crkva
arr. 05:21
dep. 05:21
7 km
Donji Krupac
arr. 05:24
dep. 05:24
8.3 km
Beli Breg kod Aleksinca
arr. 05:30
dep. 05:30
10.1 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 05:40
dep. 05:40
14.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 05:48
dep. 05:48
19.5 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
20.6 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 05:56
dep. 05:56
24.2 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 05:58
dep. 05:58
25.1 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 06:00
dep. 06:00
25.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
26.6 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 06:06
dep. 06:06
28.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:10
29.2 km
07:40 08:45 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rsovac
dep. 07:40
Prekonozi, Intersection
arr. 07:59
dep. 07:59
9.9 km
Prekonozi
arr. 07:52
dep. 07:52
5.9 km
Gornji Krupac, Dom Kulture
arr. 08:02
dep. 08:02
11.7 km
Donji Krupac, Crkva
arr. 08:08
dep. 08:08
15 km
Donji Krupac
arr. 08:11
dep. 08:11
16.3 km
Beli Breg kod Aleksinca
arr. 08:15
dep. 08:15
18.1 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 08:24
dep. 08:24
22.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 08:30
dep. 08:30
27.5 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 08:32
dep. 08:32
28.6 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 08:37
dep. 08:37
32.2 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 08:39
dep. 08:39
33.1 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 08:40
dep. 08:40
33.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 08:42
dep. 08:42
34.6 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 08:44
dep. 08:44
36.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:45
37.2 km
13:55 15:05 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rsovac
dep. 13:55
Prekonozi, Intersection
arr. 14:14
dep. 14:14
9.9 km
Prekonozi
arr. 14:07
dep. 14:07
5.9 km
Gornji Krupac, Dom Kulture
arr. 14:18
dep. 14:18
11.7 km
Donji Krupac, Crkva
arr. 14:24
dep. 14:24
15 km
Donji Krupac
arr. 14:28
dep. 14:28
16.3 km
Beli Breg kod Aleksinca
arr. 14:33
dep. 14:33
18.1 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 14:41
dep. 14:41
22.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 14:47
dep. 14:47
27.5 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
28.6 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 14:55
dep. 14:55
32.2 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 14:57
dep. 14:57
33.1 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 14:58
dep. 14:58
33.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
34.6 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 15:02
dep. 15:02
36.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:05
37.2 km

Naselja Rsovac i Aleksinac su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rsovac je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 13:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.