Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ripanj - Lipovica (Barajevo) timetable

sunday, 27.09.2020.
04:15 04:39 (00:24)
GrobljeTrebez
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Groblje
dep. 04:15
arr. 04:16
dep. 04:16
0.3 km
arr. 04:17
dep. 04:17
0.5 km
Ripanj, Mesna zajednica
arr. 04:18
dep. 04:18
0.8 km
Ripanj, Center
arr. 04:19
dep. 04:19
1.1 km
Ripanj, Brdani (Simici)
arr. 04:20
dep. 04:20
1.9 km
Ripanj, Put za Zuti breg
arr. 04:21
dep. 04:21
2.9 km
Ripanj, Put za Brest
arr. 04:22
dep. 04:22
3.4 km
Ripanj, Brdani (skola)
arr. 04:23
dep. 04:23
3.9 km
Ripanj, Put za Lukice
arr. 04:24
dep. 04:24
4.3 km
Ripanj, Brdani
arr. 04:25
dep. 04:25
5 km
Ripanj, Drazenovac 1
arr. 04:26
dep. 04:26
5.9 km
Ripanj, Drazenovac 2
arr. 04:27
dep. 04:27
6.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac 3
arr. 04:28
dep. 04:28
7.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac
arr. 04:29
dep. 04:29
8.4 km
Lipovica (Barajevo), Put za Cumurane
arr. 04:30
dep. 04:30
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 04:31
dep. 04:31
9.3 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 04:32
dep. 04:32
10 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 04:34
dep. 04:34
10.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 04:35
dep. 04:35
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 04:36
dep. 04:36
12.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 04:38
dep. 04:38
12.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 04:39
13.7 km
05:05 05:47 (00:42)
Bela rekaTrebez - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 05:05
Ripanj, Hajducki potok
arr. 05:06
dep. 05:06
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 05:07
dep. 05:07
1.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 05:08
dep. 05:08
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 05:09
dep. 05:09
1.9 km
arr. 05:10
dep. 05:10
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 05:11
dep. 05:11
2.9 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 05:12
dep. 05:12
3.6 km
arr. 05:13
dep. 05:13
4.4 km
arr. 05:14
dep. 05:14
5.1 km
arr. 05:15
dep. 05:15
5.7 km
Ripanj, Livadice
arr. 05:16
dep. 05:16
6.5 km
arr. 05:17
dep. 05:17
6.7 km
Ripanj, Oklisak - trafo
arr. 05:18
dep. 05:18
7.2 km
Ripanj, Palanacki potok
arr. 05:19
dep. 05:19
7.7 km
Ripanj, Put za Zabran
arr. 05:21
dep. 05:21
9.1 km
arr. 05:22
dep. 05:22
9.7 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 05:23
dep. 05:23
10.1 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 05:24
dep. 05:24
10.6 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 05:25
dep. 05:25
11.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 05:26
dep. 05:26
12.2 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 05:45
dep. 05:45
21.4 km
Lipovica (Barajevo), 29. novembra
arr. 05:46
dep. 05:46
21.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - okretnica
arr. 05:47
22.3 km
05:20 05:44 (00:24)
GrobljeTrebez
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Groblje
dep. 05:20
arr. 05:21
dep. 05:21
0.3 km
arr. 05:22
dep. 05:22
0.5 km
Ripanj, Mesna zajednica
arr. 05:23
dep. 05:23
0.8 km
Ripanj, Center
arr. 05:24
dep. 05:24
1.1 km
Ripanj, Brdani (Simici)
arr. 05:25
dep. 05:25
1.9 km
Ripanj, Put za Zuti breg
arr. 05:26
dep. 05:26
2.9 km
Ripanj, Put za Brest
arr. 05:27
dep. 05:27
3.4 km
Ripanj, Brdani (skola)
arr. 05:28
dep. 05:28
3.9 km
Ripanj, Put za Lukice
arr. 05:29
dep. 05:29
4.3 km
Ripanj, Brdani
arr. 05:30
dep. 05:30
5 km
Ripanj, Drazenovac 1
arr. 05:31
dep. 05:31
5.9 km
Ripanj, Drazenovac 2
arr. 05:32
dep. 05:32
6.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac 3
arr. 05:33
dep. 05:33
7.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac
arr. 05:34
dep. 05:34
8.4 km
Lipovica (Barajevo), Put za Cumurane
arr. 05:35
dep. 05:35
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 05:36
dep. 05:36
9.3 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 05:37
dep. 05:37
10 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 05:39
dep. 05:39
10.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 05:40
dep. 05:40
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 05:41
dep. 05:41
12.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 05:43
dep. 05:43
12.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 05:44
13.7 km
05:50 06:32 (00:42)
Bela rekaTrebez - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 05:50
Ripanj, Hajducki potok
arr. 05:51
dep. 05:51
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 05:52
dep. 05:52
1.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 05:53
dep. 05:53
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 05:54
dep. 05:54
1.9 km
arr. 05:55
dep. 05:55
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 05:56
dep. 05:56
2.9 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 05:57
dep. 05:57
3.6 km
arr. 05:58
dep. 05:58
4.4 km
arr. 05:59
dep. 05:59
5.1 km
arr. 06:00
dep. 06:00
5.7 km
Ripanj, Livadice
arr. 06:01
dep. 06:01
6.5 km
arr. 06:02
dep. 06:02
6.7 km
Ripanj, Oklisak - trafo
arr. 06:03
dep. 06:03
7.2 km
Ripanj, Palanacki potok
arr. 06:04
dep. 06:04
7.7 km
Ripanj, Put za Zabran
arr. 06:06
dep. 06:06
9.1 km
arr. 06:07
dep. 06:07
9.7 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 06:08
dep. 06:08
10.1 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 06:09
dep. 06:09
10.6 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 06:10
dep. 06:10
11.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 06:11
dep. 06:11
12.2 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 06:30
dep. 06:30
21.4 km
Lipovica (Barajevo), 29. novembra
arr. 06:31
dep. 06:31
21.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - okretnica
arr. 06:32
22.3 km
06:10 06:34 (00:24)
GrobljeTrebez
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Groblje
dep. 06:10
arr. 06:11
dep. 06:11
0.3 km
arr. 06:12
dep. 06:12
0.5 km
Ripanj, Mesna zajednica
arr. 06:13
dep. 06:13
0.8 km
Ripanj, Center
arr. 06:14
dep. 06:14
1.1 km
Ripanj, Brdani (Simici)
arr. 06:15
dep. 06:15
1.9 km
Ripanj, Put za Zuti breg
arr. 06:16
dep. 06:16
2.9 km
Ripanj, Put za Brest
arr. 06:17
dep. 06:17
3.4 km
Ripanj, Brdani (skola)
arr. 06:18
dep. 06:18
3.9 km
Ripanj, Put za Lukice
arr. 06:19
dep. 06:19
4.3 km
Ripanj, Brdani
arr. 06:20
dep. 06:20
5 km
Ripanj, Drazenovac 1
arr. 06:21
dep. 06:21
5.9 km
Ripanj, Drazenovac 2
arr. 06:22
dep. 06:22
6.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac 3
arr. 06:23
dep. 06:23
7.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac
arr. 06:24
dep. 06:24
8.4 km
Lipovica (Barajevo), Put za Cumurane
arr. 06:25
dep. 06:25
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 06:26
dep. 06:26
9.3 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 06:27
dep. 06:27
10 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 06:29
dep. 06:29
10.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 06:30
dep. 06:30
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 06:31
dep. 06:31
12.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 06:33
dep. 06:33
12.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 06:34
13.7 km
06:35 07:17 (00:42)
Bela rekaTrebez - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 06:35
Ripanj, Hajducki potok
arr. 06:36
dep. 06:36
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 06:37
dep. 06:37
1.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 06:38
dep. 06:38
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 06:39
dep. 06:39
1.9 km
arr. 06:40
dep. 06:40
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 06:41
dep. 06:41
2.9 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 06:42
dep. 06:42
3.6 km
arr. 06:43
dep. 06:43
4.4 km
arr. 06:44
dep. 06:44
5.1 km
arr. 06:45
dep. 06:45
5.7 km
Ripanj, Livadice
arr. 06:46
dep. 06:46
6.5 km
arr. 06:47
dep. 06:47
6.7 km
Ripanj, Oklisak - trafo
arr. 06:48
dep. 06:48
7.2 km
Ripanj, Palanacki potok
arr. 06:49
dep. 06:49
7.7 km
Ripanj, Put za Zabran
arr. 06:51
dep. 06:51
9.1 km
arr. 06:52
dep. 06:52
9.7 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 06:53
dep. 06:53
10.1 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 06:54
dep. 06:54
10.6 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 06:55
dep. 06:55
11.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 06:56
dep. 06:56
12.2 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 07:15
dep. 07:15
21.4 km
Lipovica (Barajevo), 29. novembra
arr. 07:16
dep. 07:16
21.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - okretnica
arr. 07:17
22.3 km
07:00 07:24 (00:24)
GrobljeTrebez
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Groblje
dep. 07:00
arr. 07:01
dep. 07:01
0.3 km
arr. 07:02
dep. 07:02
0.5 km
Ripanj, Mesna zajednica
arr. 07:03
dep. 07:03
0.8 km
Ripanj, Center
arr. 07:04
dep. 07:04
1.1 km
Ripanj, Brdani (Simici)
arr. 07:05
dep. 07:05
1.9 km
Ripanj, Put za Zuti breg
arr. 07:06
dep. 07:06
2.9 km
Ripanj, Put za Brest
arr. 07:07
dep. 07:07
3.4 km
Ripanj, Brdani (skola)
arr. 07:08
dep. 07:08
3.9 km
Ripanj, Put za Lukice
arr. 07:09
dep. 07:09
4.3 km
Ripanj, Brdani
arr. 07:10
dep. 07:10
5 km
Ripanj, Drazenovac 1
arr. 07:11
dep. 07:11
5.9 km
Ripanj, Drazenovac 2
arr. 07:12
dep. 07:12
6.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac 3
arr. 07:13
dep. 07:13
7.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac
arr. 07:14
dep. 07:14
8.4 km
Lipovica (Barajevo), Put za Cumurane
arr. 07:15
dep. 07:15
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 07:16
dep. 07:16
9.3 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 07:17
dep. 07:17
10 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 07:19
dep. 07:19
10.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 07:20
dep. 07:20
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 07:21
dep. 07:21
12.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 07:23
dep. 07:23
12.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 07:24
13.7 km
07:20 08:02 (00:42)
Bela rekaTrebez - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 07:20
Ripanj, Hajducki potok
arr. 07:21
dep. 07:21
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 07:22
dep. 07:22
1.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 07:23
dep. 07:23
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 07:24
dep. 07:24
1.9 km
arr. 07:25
dep. 07:25
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 07:26
dep. 07:26
2.9 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 07:27
dep. 07:27
3.6 km
arr. 07:28
dep. 07:28
4.4 km
arr. 07:29
dep. 07:29
5.1 km
arr. 07:30
dep. 07:30
5.7 km
Ripanj, Livadice
arr. 07:31
dep. 07:31
6.5 km
arr. 07:32
dep. 07:32
6.7 km
Ripanj, Oklisak - trafo
arr. 07:33
dep. 07:33
7.2 km
Ripanj, Palanacki potok
arr. 07:34
dep. 07:34
7.7 km
Ripanj, Put za Zabran
arr. 07:36
dep. 07:36
9.1 km
arr. 07:37
dep. 07:37
9.7 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 07:38
dep. 07:38
10.1 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 07:39
dep. 07:39
10.6 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 07:40
dep. 07:40
11.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 07:41
dep. 07:41
12.2 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 08:00
dep. 08:00
21.4 km
Lipovica (Barajevo), 29. novembra
arr. 08:01
dep. 08:01
21.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - okretnica
arr. 08:02
22.3 km
07:50 08:14 (00:24)
GrobljeTrebez
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Groblje
dep. 07:50
arr. 07:51
dep. 07:51
0.3 km
arr. 07:52
dep. 07:52
0.5 km
Ripanj, Mesna zajednica
arr. 07:53
dep. 07:53
0.8 km
Ripanj, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
1.1 km
Ripanj, Brdani (Simici)
arr. 07:55
dep. 07:55
1.9 km
Ripanj, Put za Zuti breg
arr. 07:56
dep. 07:56
2.9 km
Ripanj, Put za Brest
arr. 07:57
dep. 07:57
3.4 km
Ripanj, Brdani (skola)
arr. 07:58
dep. 07:58
3.9 km
Ripanj, Put za Lukice
arr. 07:59
dep. 07:59
4.3 km
Ripanj, Brdani
arr. 08:00
dep. 08:00
5 km
Ripanj, Drazenovac 1
arr. 08:01
dep. 08:01
5.9 km
Ripanj, Drazenovac 2
arr. 08:02
dep. 08:02
6.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac 3
arr. 08:03
dep. 08:03
7.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac
arr. 08:04
dep. 08:04
8.4 km
Lipovica (Barajevo), Put za Cumurane
arr. 08:05
dep. 08:05
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 08:06
dep. 08:06
9.3 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 08:07
dep. 08:07
10 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 08:09
dep. 08:09
10.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 08:10
dep. 08:10
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 08:11
dep. 08:11
12.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 08:13
dep. 08:13
12.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 08:14
13.7 km
08:05 08:47 (00:42)
Bela rekaTrebez - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 08:05
Ripanj, Hajducki potok
arr. 08:06
dep. 08:06
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 08:07
dep. 08:07
1.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 08:08
dep. 08:08
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 08:09
dep. 08:09
1.9 km
arr. 08:10
dep. 08:10
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 08:11
dep. 08:11
2.9 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 08:12
dep. 08:12
3.6 km
arr. 08:13
dep. 08:13
4.4 km
arr. 08:14
dep. 08:14
5.1 km
arr. 08:15
dep. 08:15
5.7 km
Ripanj, Livadice
arr. 08:16
dep. 08:16
6.5 km
arr. 08:17
dep. 08:17
6.7 km
Ripanj, Oklisak - trafo
arr. 08:18
dep. 08:18
7.2 km
Ripanj, Palanacki potok
arr. 08:19
dep. 08:19
7.7 km
Ripanj, Put za Zabran
arr. 08:21
dep. 08:21
9.1 km
arr. 08:22
dep. 08:22
9.7 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 08:23
dep. 08:23
10.1 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 08:24
dep. 08:24
10.6 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 08:25
dep. 08:25
11.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 08:26
dep. 08:26
12.2 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 08:45
dep. 08:45
21.4 km
Lipovica (Barajevo), 29. novembra
arr. 08:46
dep. 08:46
21.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - okretnica
arr. 08:47
22.3 km
08:42 09:06 (00:24)
GrobljeTrebez
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Groblje
dep. 08:42
arr. 08:43
dep. 08:43
0.3 km
arr. 08:44
dep. 08:44
0.5 km
Ripanj, Mesna zajednica
arr. 08:45
dep. 08:45
0.8 km
Ripanj, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
1.1 km
Ripanj, Brdani (Simici)
arr. 08:47
dep. 08:47
1.9 km
Ripanj, Put za Zuti breg
arr. 08:48
dep. 08:48
2.9 km
Ripanj, Put za Brest
arr. 08:49
dep. 08:49
3.4 km
Ripanj, Brdani (skola)
arr. 08:50
dep. 08:50
3.9 km
Ripanj, Put za Lukice
arr. 08:51
dep. 08:51
4.3 km
Ripanj, Brdani
arr. 08:52
dep. 08:52
5 km
Ripanj, Drazenovac 1
arr. 08:53
dep. 08:53
5.9 km
Ripanj, Drazenovac 2
arr. 08:54
dep. 08:54
6.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac 3
arr. 08:55
dep. 08:55
7.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac
arr. 08:56
dep. 08:56
8.4 km
Lipovica (Barajevo), Put za Cumurane
arr. 08:57
dep. 08:57
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 08:58
dep. 08:58
9.3 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 08:59
dep. 08:59
10 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 09:01
dep. 09:01
10.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 09:02
dep. 09:02
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 09:03
dep. 09:03
12.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 09:05
dep. 09:05
12.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 09:06
13.7 km
08:50 09:32 (00:42)
Bela rekaTrebez - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 08:50
Ripanj, Hajducki potok
arr. 08:51
dep. 08:51
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 08:52
dep. 08:52
1.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 08:53
dep. 08:53
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 08:54
dep. 08:54
1.9 km
arr. 08:55
dep. 08:55
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 08:56
dep. 08:56
2.9 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 08:57
dep. 08:57
3.6 km
arr. 08:58
dep. 08:58
4.4 km
arr. 08:59
dep. 08:59
5.1 km
arr. 09:00
dep. 09:00
5.7 km
Ripanj, Livadice
arr. 09:01
dep. 09:01
6.5 km
arr. 09:02
dep. 09:02
6.7 km
Ripanj, Oklisak - trafo
arr. 09:03
dep. 09:03
7.2 km
Ripanj, Palanacki potok
arr. 09:04
dep. 09:04
7.7 km
Ripanj, Put za Zabran
arr. 09:06
dep. 09:06
9.1 km
arr. 09:07
dep. 09:07
9.7 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 09:08
dep. 09:08
10.1 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 09:09
dep. 09:09
10.6 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 09:10
dep. 09:10
11.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 09:11
dep. 09:11
12.2 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 09:30
dep. 09:30
21.4 km
Lipovica (Barajevo), 29. novembra
arr. 09:31
dep. 09:31
21.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - okretnica
arr. 09:32
22.3 km
09:34 09:58 (00:24)
GrobljeTrebez
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Groblje
dep. 09:34
arr. 09:35
dep. 09:35
0.3 km
arr. 09:36
dep. 09:36
0.5 km
Ripanj, Mesna zajednica
arr. 09:37
dep. 09:37
0.8 km
Ripanj, Center
arr. 09:38
dep. 09:38
1.1 km
Ripanj, Brdani (Simici)
arr. 09:39
dep. 09:39
1.9 km
Ripanj, Put za Zuti breg
arr. 09:40
dep. 09:40
2.9 km
Ripanj, Put za Brest
arr. 09:41
dep. 09:41
3.4 km
Ripanj, Brdani (skola)
arr. 09:42
dep. 09:42
3.9 km
Ripanj, Put za Lukice
arr. 09:43
dep. 09:43
4.3 km
Ripanj, Brdani
arr. 09:44
dep. 09:44
5 km
Ripanj, Drazenovac 1
arr. 09:45
dep. 09:45
5.9 km
Ripanj, Drazenovac 2
arr. 09:46
dep. 09:46
6.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac 3
arr. 09:47
dep. 09:47
7.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac
arr. 09:48
dep. 09:48
8.4 km
Lipovica (Barajevo), Put za Cumurane
arr. 09:49
dep. 09:49
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 09:50
dep. 09:50
9.3 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 09:51
dep. 09:51
10 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 09:53
dep. 09:53
10.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 09:54
dep. 09:54
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 09:55
dep. 09:55
12.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 09:57
dep. 09:57
12.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 09:58
13.7 km
09:35 10:17 (00:42)
Bela rekaTrebez - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 09:35
Ripanj, Hajducki potok
arr. 09:36
dep. 09:36
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 09:37
dep. 09:37
1.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 09:38
dep. 09:38
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 09:39
dep. 09:39
1.9 km
arr. 09:40
dep. 09:40
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 09:41
dep. 09:41
2.9 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 09:42
dep. 09:42
3.6 km
arr. 09:43
dep. 09:43
4.4 km
arr. 09:44
dep. 09:44
5.1 km
arr. 09:45
dep. 09:45
5.7 km
Ripanj, Livadice
arr. 09:46
dep. 09:46
6.5 km
arr. 09:47
dep. 09:47
6.7 km
Ripanj, Oklisak - trafo
arr. 09:48
dep. 09:48
7.2 km
Ripanj, Palanacki potok
arr. 09:49
dep. 09:49
7.7 km
Ripanj, Put za Zabran
arr. 09:51
dep. 09:51
9.1 km
arr. 09:52
dep. 09:52
9.7 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 09:53
dep. 09:53
10.1 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 09:54
dep. 09:54
10.6 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 09:55
dep. 09:55
11.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 09:56
dep. 09:56
12.2 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 10:15
dep. 10:15
21.4 km
Lipovica (Barajevo), 29. novembra
arr. 10:16
dep. 10:16
21.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - okretnica
arr. 10:17
22.3 km
10:20 11:02 (00:42)
Bela rekaTrebez - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 10:20
Ripanj, Hajducki potok
arr. 10:21
dep. 10:21
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 10:22
dep. 10:22
1.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 10:23
dep. 10:23
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 10:24
dep. 10:24
1.9 km
arr. 10:25
dep. 10:25
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 10:26
dep. 10:26
2.9 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 10:27
dep. 10:27
3.6 km
arr. 10:28
dep. 10:28
4.4 km
arr. 10:29
dep. 10:29
5.1 km
arr. 10:30
dep. 10:30
5.7 km
Ripanj, Livadice
arr. 10:31
dep. 10:31
6.5 km
arr. 10:32
dep. 10:32
6.7 km
Ripanj, Oklisak - trafo
arr. 10:33
dep. 10:33
7.2 km
Ripanj, Palanacki potok
arr. 10:34
dep. 10:34
7.7 km
Ripanj, Put za Zabran
arr. 10:36
dep. 10:36
9.1 km
arr. 10:37
dep. 10:37
9.7 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 10:38
dep. 10:38
10.1 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 10:39
dep. 10:39
10.6 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 10:40
dep. 10:40
11.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 10:41
dep. 10:41
12.2 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 11:00
dep. 11:00
21.4 km
Lipovica (Barajevo), 29. novembra
arr. 11:01
dep. 11:01
21.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - okretnica
arr. 11:02
22.3 km
10:26 10:50 (00:24)
GrobljeTrebez
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Groblje
dep. 10:26
arr. 10:27
dep. 10:27
0.3 km
arr. 10:28
dep. 10:28
0.5 km
Ripanj, Mesna zajednica
arr. 10:29
dep. 10:29
0.8 km
Ripanj, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
1.1 km
Ripanj, Brdani (Simici)
arr. 10:31
dep. 10:31
1.9 km
Ripanj, Put za Zuti breg
arr. 10:32
dep. 10:32
2.9 km
Ripanj, Put za Brest
arr. 10:33
dep. 10:33
3.4 km
Ripanj, Brdani (skola)
arr. 10:34
dep. 10:34
3.9 km
Ripanj, Put za Lukice
arr. 10:35
dep. 10:35
4.3 km
Ripanj, Brdani
arr. 10:36
dep. 10:36
5 km
Ripanj, Drazenovac 1
arr. 10:37
dep. 10:37
5.9 km
Ripanj, Drazenovac 2
arr. 10:38
dep. 10:38
6.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac 3
arr. 10:39
dep. 10:39
7.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac
arr. 10:40
dep. 10:40
8.4 km
Lipovica (Barajevo), Put za Cumurane
arr. 10:41
dep. 10:41
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 10:42
dep. 10:42
9.3 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 10:43
dep. 10:43
10 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 10:45
dep. 10:45
10.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 10:46
dep. 10:46
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 10:47
dep. 10:47
12.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 10:49
dep. 10:49
12.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 10:50
13.7 km
11:05 11:47 (00:42)
Bela rekaTrebez - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 11:05
Ripanj, Hajducki potok
arr. 11:06
dep. 11:06
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 11:07
dep. 11:07
1.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 11:08
dep. 11:08
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 11:09
dep. 11:09
1.9 km
arr. 11:10
dep. 11:10
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 11:11
dep. 11:11
2.9 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 11:12
dep. 11:12
3.6 km
arr. 11:13
dep. 11:13
4.4 km
arr. 11:14
dep. 11:14
5.1 km
arr. 11:15
dep. 11:15
5.7 km
Ripanj, Livadice
arr. 11:16
dep. 11:16
6.5 km
arr. 11:17
dep. 11:17
6.7 km
Ripanj, Oklisak - trafo
arr. 11:18
dep. 11:18
7.2 km
Ripanj, Palanacki potok
arr. 11:19
dep. 11:19
7.7 km
Ripanj, Put za Zabran
arr. 11:21
dep. 11:21
9.1 km
arr. 11:22
dep. 11:22
9.7 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 11:23
dep. 11:23
10.1 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 11:24
dep. 11:24
10.6 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 11:25
dep. 11:25
11.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 11:26
dep. 11:26
12.2 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 11:45
dep. 11:45
21.4 km
Lipovica (Barajevo), 29. novembra
arr. 11:46
dep. 11:46
21.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - okretnica
arr. 11:47
22.3 km
11:18 11:42 (00:24)
GrobljeTrebez
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Groblje
dep. 11:18
arr. 11:19
dep. 11:19
0.3 km
arr. 11:20
dep. 11:20
0.5 km
Ripanj, Mesna zajednica
arr. 11:21
dep. 11:21
0.8 km
Ripanj, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
1.1 km
Ripanj, Brdani (Simici)
arr. 11:23
dep. 11:23
1.9 km
Ripanj, Put za Zuti breg
arr. 11:24
dep. 11:24
2.9 km
Ripanj, Put za Brest
arr. 11:25
dep. 11:25
3.4 km
Ripanj, Brdani (skola)
arr. 11:26
dep. 11:26
3.9 km
Ripanj, Put za Lukice
arr. 11:27
dep. 11:27
4.3 km
Ripanj, Brdani
arr. 11:28
dep. 11:28
5 km
Ripanj, Drazenovac 1
arr. 11:29
dep. 11:29
5.9 km
Ripanj, Drazenovac 2
arr. 11:30
dep. 11:30
6.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac 3
arr. 11:31
dep. 11:31
7.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac
arr. 11:32
dep. 11:32
8.4 km
Lipovica (Barajevo), Put za Cumurane
arr. 11:33
dep. 11:33
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 11:34
dep. 11:34
9.3 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 11:35
dep. 11:35
10 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 11:37
dep. 11:37
10.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 11:38
dep. 11:38
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 11:39
dep. 11:39
12.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 11:41
dep. 11:41
12.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 11:42
13.7 km
11:50 12:32 (00:42)
Bela rekaTrebez - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 11:50
Ripanj, Hajducki potok
arr. 11:51
dep. 11:51
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 11:52
dep. 11:52
1.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 11:53
dep. 11:53
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 11:54
dep. 11:54
1.9 km
arr. 11:55
dep. 11:55
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 11:56
dep. 11:56
2.9 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 11:57
dep. 11:57
3.6 km
arr. 11:58
dep. 11:58
4.4 km
arr. 11:59
dep. 11:59
5.1 km
arr. 12:00
dep. 12:00
5.7 km
Ripanj, Livadice
arr. 12:01
dep. 12:01
6.5 km
arr. 12:02
dep. 12:02
6.7 km
Ripanj, Oklisak - trafo
arr. 12:03
dep. 12:03
7.2 km
Ripanj, Palanacki potok
arr. 12:04
dep. 12:04
7.7 km
Ripanj, Put za Zabran
arr. 12:06
dep. 12:06
9.1 km
arr. 12:07
dep. 12:07
9.7 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 12:08
dep. 12:08
10.1 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 12:09
dep. 12:09
10.6 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 12:10
dep. 12:10
11.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 12:11
dep. 12:11
12.2 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 12:30
dep. 12:30
21.4 km
Lipovica (Barajevo), 29. novembra
arr. 12:31
dep. 12:31
21.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - okretnica
arr. 12:32
22.3 km
12:10 12:34 (00:24)
GrobljeTrebez
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Groblje
dep. 12:10
arr. 12:11
dep. 12:11
0.3 km
arr. 12:12
dep. 12:12
0.5 km
Ripanj, Mesna zajednica
arr. 12:13
dep. 12:13
0.8 km
Ripanj, Center
arr. 12:14
dep. 12:14
1.1 km
Ripanj, Brdani (Simici)
arr. 12:15
dep. 12:15
1.9 km
Ripanj, Put za Zuti breg
arr. 12:16
dep. 12:16
2.9 km
Ripanj, Put za Brest
arr. 12:17
dep. 12:17
3.4 km
Ripanj, Brdani (skola)
arr. 12:18
dep. 12:18
3.9 km
Ripanj, Put za Lukice
arr. 12:19
dep. 12:19
4.3 km
Ripanj, Brdani
arr. 12:20
dep. 12:20
5 km
Ripanj, Drazenovac 1
arr. 12:21
dep. 12:21
5.9 km
Ripanj, Drazenovac 2
arr. 12:22
dep. 12:22
6.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac 3
arr. 12:23
dep. 12:23
7.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac
arr. 12:24
dep. 12:24
8.4 km
Lipovica (Barajevo), Put za Cumurane
arr. 12:25
dep. 12:25
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 12:26
dep. 12:26
9.3 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 12:27
dep. 12:27
10 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 12:29
dep. 12:29
10.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 12:30
dep. 12:30
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 12:31
dep. 12:31
12.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 12:33
dep. 12:33
12.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 12:34
13.7 km
12:35 13:17 (00:42)
Bela rekaTrebez - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 12:35
Ripanj, Hajducki potok
arr. 12:36
dep. 12:36
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 12:37
dep. 12:37
1.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 12:38
dep. 12:38
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 12:39
dep. 12:39
1.9 km
arr. 12:40
dep. 12:40
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 12:41
dep. 12:41
2.9 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 12:42
dep. 12:42
3.6 km
arr. 12:43
dep. 12:43
4.4 km
arr. 12:44
dep. 12:44
5.1 km
arr. 12:45
dep. 12:45
5.7 km
Ripanj, Livadice
arr. 12:46
dep. 12:46
6.5 km
arr. 12:47
dep. 12:47
6.7 km
Ripanj, Oklisak - trafo
arr. 12:48
dep. 12:48
7.2 km
Ripanj, Palanacki potok
arr. 12:49
dep. 12:49
7.7 km
Ripanj, Put za Zabran
arr. 12:51
dep. 12:51
9.1 km
arr. 12:52
dep. 12:52
9.7 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 12:53
dep. 12:53
10.1 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 12:54
dep. 12:54
10.6 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 12:55
dep. 12:55
11.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 12:56
dep. 12:56
12.2 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 13:15
dep. 13:15
21.4 km
Lipovica (Barajevo), 29. novembra
arr. 13:16
dep. 13:16
21.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - okretnica
arr. 13:17
22.3 km
13:02 13:26 (00:24)
GrobljeTrebez
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Groblje
dep. 13:02
arr. 13:03
dep. 13:03
0.3 km
arr. 13:04
dep. 13:04
0.5 km
Ripanj, Mesna zajednica
arr. 13:05
dep. 13:05
0.8 km
Ripanj, Center
arr. 13:06
dep. 13:06
1.1 km
Ripanj, Brdani (Simici)
arr. 13:07
dep. 13:07
1.9 km
Ripanj, Put za Zuti breg
arr. 13:08
dep. 13:08
2.9 km
Ripanj, Put za Brest
arr. 13:09
dep. 13:09
3.4 km
Ripanj, Brdani (skola)
arr. 13:10
dep. 13:10
3.9 km
Ripanj, Put za Lukice
arr. 13:11
dep. 13:11
4.3 km
Ripanj, Brdani
arr. 13:12
dep. 13:12
5 km
Ripanj, Drazenovac 1
arr. 13:13
dep. 13:13
5.9 km
Ripanj, Drazenovac 2
arr. 13:14
dep. 13:14
6.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac 3
arr. 13:15
dep. 13:15
7.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac
arr. 13:16
dep. 13:16
8.4 km
Lipovica (Barajevo), Put za Cumurane
arr. 13:17
dep. 13:17
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 13:18
dep. 13:18
9.3 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 13:19
dep. 13:19
10 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 13:21
dep. 13:21
10.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 13:22
dep. 13:22
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 13:23
dep. 13:23
12.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 13:25
dep. 13:25
12.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 13:26
13.7 km
13:20 14:02 (00:42)
Bela rekaTrebez - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 13:20
Ripanj, Hajducki potok
arr. 13:21
dep. 13:21
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 13:22
dep. 13:22
1.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 13:23
dep. 13:23
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 13:24
dep. 13:24
1.9 km
arr. 13:25
dep. 13:25
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 13:26
dep. 13:26
2.9 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 13:27
dep. 13:27
3.6 km
arr. 13:28
dep. 13:28
4.4 km
arr. 13:29
dep. 13:29
5.1 km
arr. 13:30
dep. 13:30
5.7 km
Ripanj, Livadice
arr. 13:31
dep. 13:31
6.5 km
arr. 13:32
dep. 13:32
6.7 km
Ripanj, Oklisak - trafo
arr. 13:33
dep. 13:33
7.2 km
Ripanj, Palanacki potok
arr. 13:34
dep. 13:34
7.7 km
Ripanj, Put za Zabran
arr. 13:36
dep. 13:36
9.1 km
arr. 13:37
dep. 13:37
9.7 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 13:38
dep. 13:38
10.1 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 13:39
dep. 13:39
10.6 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 13:40
dep. 13:40
11.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 13:41
dep. 13:41
12.2 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 14:00
dep. 14:00
21.4 km
Lipovica (Barajevo), 29. novembra
arr. 14:01
dep. 14:01
21.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - okretnica
arr. 14:02
22.3 km
13:54 14:18 (00:24)
GrobljeTrebez
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Groblje
dep. 13:54
arr. 13:55
dep. 13:55
0.3 km
arr. 13:56
dep. 13:56
0.5 km
Ripanj, Mesna zajednica
arr. 13:57
dep. 13:57
0.8 km
Ripanj, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
1.1 km
Ripanj, Brdani (Simici)
arr. 13:59
dep. 13:59
1.9 km
Ripanj, Put za Zuti breg
arr. 14:00
dep. 14:00
2.9 km
Ripanj, Put za Brest
arr. 14:01
dep. 14:01
3.4 km
Ripanj, Brdani (skola)
arr. 14:02
dep. 14:02
3.9 km
Ripanj, Put za Lukice
arr. 14:03
dep. 14:03
4.3 km
Ripanj, Brdani
arr. 14:04
dep. 14:04
5 km
Ripanj, Drazenovac 1
arr. 14:05
dep. 14:05
5.9 km
Ripanj, Drazenovac 2
arr. 14:06
dep. 14:06
6.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac 3
arr. 14:07
dep. 14:07
7.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac
arr. 14:08
dep. 14:08
8.4 km
Lipovica (Barajevo), Put za Cumurane
arr. 14:09
dep. 14:09
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 14:10
dep. 14:10
9.3 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 14:11
dep. 14:11
10 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 14:13
dep. 14:13
10.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 14:14
dep. 14:14
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 14:15
dep. 14:15
12.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 14:17
dep. 14:17
12.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 14:18
13.7 km
14:05 14:47 (00:42)
Bela rekaTrebez - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 14:05
Ripanj, Hajducki potok
arr. 14:06
dep. 14:06
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 14:07
dep. 14:07
1.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 14:08
dep. 14:08
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 14:09
dep. 14:09
1.9 km
arr. 14:10
dep. 14:10
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 14:11
dep. 14:11
2.9 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 14:12
dep. 14:12
3.6 km
arr. 14:13
dep. 14:13
4.4 km
arr. 14:14
dep. 14:14
5.1 km
arr. 14:15
dep. 14:15
5.7 km
Ripanj, Livadice
arr. 14:16
dep. 14:16
6.5 km
arr. 14:17
dep. 14:17
6.7 km
Ripanj, Oklisak - trafo
arr. 14:18
dep. 14:18
7.2 km
Ripanj, Palanacki potok
arr. 14:19
dep. 14:19
7.7 km
Ripanj, Put za Zabran
arr. 14:21
dep. 14:21
9.1 km
arr. 14:22
dep. 14:22
9.7 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 14:23
dep. 14:23
10.1 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 14:24
dep. 14:24
10.6 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 14:25
dep. 14:25
11.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 14:26
dep. 14:26
12.2 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 14:45
dep. 14:45
21.4 km
Lipovica (Barajevo), 29. novembra
arr. 14:46
dep. 14:46
21.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - okretnica
arr. 14:47
22.3 km
14:46 15:10 (00:24)
GrobljeTrebez
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Groblje
dep. 14:46
arr. 14:47
dep. 14:47
0.3 km
arr. 14:48
dep. 14:48
0.5 km
Ripanj, Mesna zajednica
arr. 14:49
dep. 14:49
0.8 km
Ripanj, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
1.1 km
Ripanj, Brdani (Simici)
arr. 14:51
dep. 14:51
1.9 km
Ripanj, Put za Zuti breg
arr. 14:52
dep. 14:52
2.9 km
Ripanj, Put za Brest
arr. 14:53
dep. 14:53
3.4 km
Ripanj, Brdani (skola)
arr. 14:54
dep. 14:54
3.9 km
Ripanj, Put za Lukice
arr. 14:55
dep. 14:55
4.3 km
Ripanj, Brdani
arr. 14:56
dep. 14:56
5 km
Ripanj, Drazenovac 1
arr. 14:57
dep. 14:57
5.9 km
Ripanj, Drazenovac 2
arr. 14:58
dep. 14:58
6.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac 3
arr. 14:59
dep. 14:59
7.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac
arr. 15:00
dep. 15:00
8.4 km
Lipovica (Barajevo), Put za Cumurane
arr. 15:01
dep. 15:01
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 15:02
dep. 15:02
9.3 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 15:03
dep. 15:03
10 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 15:05
dep. 15:05
10.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 15:06
dep. 15:06
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 15:07
dep. 15:07
12.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 15:09
dep. 15:09
12.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 15:10
13.7 km
14:50 15:32 (00:42)
Bela rekaTrebez - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 14:50
Ripanj, Hajducki potok
arr. 14:51
dep. 14:51
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 14:52
dep. 14:52
1.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 14:53
dep. 14:53
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 14:54
dep. 14:54
1.9 km
arr. 14:55
dep. 14:55
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 14:56
dep. 14:56
2.9 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 14:57
dep. 14:57
3.6 km
arr. 14:58
dep. 14:58
4.4 km
arr. 14:59
dep. 14:59
5.1 km
arr. 15:00
dep. 15:00
5.7 km
Ripanj, Livadice
arr. 15:01
dep. 15:01
6.5 km
arr. 15:02
dep. 15:02
6.7 km
Ripanj, Oklisak - trafo
arr. 15:03
dep. 15:03
7.2 km
Ripanj, Palanacki potok
arr. 15:04
dep. 15:04
7.7 km
Ripanj, Put za Zabran
arr. 15:06
dep. 15:06
9.1 km
arr. 15:07
dep. 15:07
9.7 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 15:08
dep. 15:08
10.1 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 15:09
dep. 15:09
10.6 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 15:10
dep. 15:10
11.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 15:11
dep. 15:11
12.2 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 15:30
dep. 15:30
21.4 km
Lipovica (Barajevo), 29. novembra
arr. 15:31
dep. 15:31
21.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - okretnica
arr. 15:32
22.3 km
15:35 16:17 (00:42)
Bela rekaTrebez - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 15:35
Ripanj, Hajducki potok
arr. 15:36
dep. 15:36
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 15:37
dep. 15:37
1.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 15:38
dep. 15:38
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 15:39
dep. 15:39
1.9 km
arr. 15:40
dep. 15:40
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 15:41
dep. 15:41
2.9 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 15:42
dep. 15:42
3.6 km
arr. 15:43
dep. 15:43
4.4 km
arr. 15:44
dep. 15:44
5.1 km
arr. 15:45
dep. 15:45
5.7 km
Ripanj, Livadice
arr. 15:46
dep. 15:46
6.5 km
arr. 15:47
dep. 15:47
6.7 km
Ripanj, Oklisak - trafo
arr. 15:48
dep. 15:48
7.2 km
Ripanj, Palanacki potok
arr. 15:49
dep. 15:49
7.7 km
Ripanj, Put za Zabran
arr. 15:51
dep. 15:51
9.1 km
arr. 15:52
dep. 15:52
9.7 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 15:53
dep. 15:53
10.1 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 15:54
dep. 15:54
10.6 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 15:55
dep. 15:55
11.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 15:56
dep. 15:56
12.2 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 16:15
dep. 16:15
21.4 km
Lipovica (Barajevo), 29. novembra
arr. 16:16
dep. 16:16
21.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - okretnica
arr. 16:17
22.3 km
15:38 16:02 (00:24)
GrobljeTrebez
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Groblje
dep. 15:38
arr. 15:39
dep. 15:39
0.3 km
arr. 15:40
dep. 15:40
0.5 km
Ripanj, Mesna zajednica
arr. 15:41
dep. 15:41
0.8 km
Ripanj, Center
arr. 15:42
dep. 15:42
1.1 km
Ripanj, Brdani (Simici)
arr. 15:43
dep. 15:43
1.9 km
Ripanj, Put za Zuti breg
arr. 15:44
dep. 15:44
2.9 km
Ripanj, Put za Brest
arr. 15:45
dep. 15:45
3.4 km
Ripanj, Brdani (skola)
arr. 15:46
dep. 15:46
3.9 km
Ripanj, Put za Lukice
arr. 15:47
dep. 15:47
4.3 km
Ripanj, Brdani
arr. 15:48
dep. 15:48
5 km
Ripanj, Drazenovac 1
arr. 15:49
dep. 15:49
5.9 km
Ripanj, Drazenovac 2
arr. 15:50
dep. 15:50
6.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac 3
arr. 15:51
dep. 15:51
7.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac
arr. 15:52
dep. 15:52
8.4 km
Lipovica (Barajevo), Put za Cumurane
arr. 15:53
dep. 15:53
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 15:54
dep. 15:54
9.3 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 15:55
dep. 15:55
10 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 15:57
dep. 15:57
10.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 15:58
dep. 15:58
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 15:59
dep. 15:59
12.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 16:01
dep. 16:01
12.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 16:02
13.7 km
16:20 17:02 (00:42)
Bela rekaTrebez - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 16:20
Ripanj, Hajducki potok
arr. 16:21
dep. 16:21
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 16:22
dep. 16:22
1.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 16:23
dep. 16:23
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 16:24
dep. 16:24
1.9 km
arr. 16:25
dep. 16:25
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 16:26
dep. 16:26
2.9 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 16:27
dep. 16:27
3.6 km
arr. 16:28
dep. 16:28
4.4 km
arr. 16:29
dep. 16:29
5.1 km
arr. 16:30
dep. 16:30
5.7 km
Ripanj, Livadice
arr. 16:31
dep. 16:31
6.5 km
arr. 16:32
dep. 16:32
6.7 km
Ripanj, Oklisak - trafo
arr. 16:33
dep. 16:33
7.2 km
Ripanj, Palanacki potok
arr. 16:34
dep. 16:34
7.7 km
Ripanj, Put za Zabran
arr. 16:36
dep. 16:36
9.1 km
arr. 16:37
dep. 16:37
9.7 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 16:38
dep. 16:38
10.1 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 16:39
dep. 16:39
10.6 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 16:40
dep. 16:40
11.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 16:41
dep. 16:41
12.2 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 17:00
dep. 17:00
21.4 km
Lipovica (Barajevo), 29. novembra
arr. 17:01
dep. 17:01
21.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - okretnica
arr. 17:02
22.3 km
16:30 16:54 (00:24)
GrobljeTrebez
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Groblje
dep. 16:30
arr. 16:31
dep. 16:31
0.3 km
arr. 16:32
dep. 16:32
0.5 km
Ripanj, Mesna zajednica
arr. 16:33
dep. 16:33
0.8 km
Ripanj, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
1.1 km
Ripanj, Brdani (Simici)
arr. 16:35
dep. 16:35
1.9 km
Ripanj, Put za Zuti breg
arr. 16:36
dep. 16:36
2.9 km
Ripanj, Put za Brest
arr. 16:37
dep. 16:37
3.4 km
Ripanj, Brdani (skola)
arr. 16:38
dep. 16:38
3.9 km
Ripanj, Put za Lukice
arr. 16:39
dep. 16:39
4.3 km
Ripanj, Brdani
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Ripanj, Drazenovac 1
arr. 16:41
dep. 16:41
5.9 km
Ripanj, Drazenovac 2
arr. 16:42
dep. 16:42
6.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac 3
arr. 16:43
dep. 16:43
7.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac
arr. 16:44
dep. 16:44
8.4 km
Lipovica (Barajevo), Put za Cumurane
arr. 16:45
dep. 16:45
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 16:46
dep. 16:46
9.3 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 16:47
dep. 16:47
10 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 16:49
dep. 16:49
10.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 16:50
dep. 16:50
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 16:51
dep. 16:51
12.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 16:53
dep. 16:53
12.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 16:54
13.7 km
17:05 17:47 (00:42)
Bela rekaTrebez - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 17:05
Ripanj, Hajducki potok
arr. 17:06
dep. 17:06
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 17:07
dep. 17:07
1.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 17:08
dep. 17:08
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 17:09
dep. 17:09
1.9 km
arr. 17:10
dep. 17:10
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 17:11
dep. 17:11
2.9 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 17:12
dep. 17:12
3.6 km
arr. 17:13
dep. 17:13
4.4 km
arr. 17:14
dep. 17:14
5.1 km
arr. 17:15
dep. 17:15
5.7 km
Ripanj, Livadice
arr. 17:16
dep. 17:16
6.5 km
arr. 17:17
dep. 17:17
6.7 km
Ripanj, Oklisak - trafo
arr. 17:18
dep. 17:18
7.2 km
Ripanj, Palanacki potok
arr. 17:19
dep. 17:19
7.7 km
Ripanj, Put za Zabran
arr. 17:21
dep. 17:21
9.1 km
arr. 17:22
dep. 17:22
9.7 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 17:23
dep. 17:23
10.1 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 17:24
dep. 17:24
10.6 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 17:25
dep. 17:25
11.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 17:26
dep. 17:26
12.2 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 17:45
dep. 17:45
21.4 km
Lipovica (Barajevo), 29. novembra
arr. 17:46
dep. 17:46
21.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - okretnica
arr. 17:47
22.3 km
17:20 17:44 (00:24)
GrobljeTrebez
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Groblje
dep. 17:20
arr. 17:21
dep. 17:21
0.3 km
arr. 17:22
dep. 17:22
0.5 km
Ripanj, Mesna zajednica
arr. 17:23
dep. 17:23
0.8 km
Ripanj, Center
arr. 17:24
dep. 17:24
1.1 km
Ripanj, Brdani (Simici)
arr. 17:25
dep. 17:25
1.9 km
Ripanj, Put za Zuti breg
arr. 17:26
dep. 17:26
2.9 km
Ripanj, Put za Brest
arr. 17:27
dep. 17:27
3.4 km
Ripanj, Brdani (skola)
arr. 17:28
dep. 17:28
3.9 km
Ripanj, Put za Lukice
arr. 17:29
dep. 17:29
4.3 km
Ripanj, Brdani
arr. 17:30
dep. 17:30
5 km
Ripanj, Drazenovac 1
arr. 17:31
dep. 17:31
5.9 km
Ripanj, Drazenovac 2
arr. 17:32
dep. 17:32
6.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac 3
arr. 17:33
dep. 17:33
7.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac
arr. 17:34
dep. 17:34
8.4 km
Lipovica (Barajevo), Put za Cumurane
arr. 17:35
dep. 17:35
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 17:36
dep. 17:36
9.3 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 17:37
dep. 17:37
10 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 17:39
dep. 17:39
10.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 17:40
dep. 17:40
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 17:41
dep. 17:41
12.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 17:43
dep. 17:43
12.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 17:44
13.7 km
17:50 18:32 (00:42)
Bela rekaTrebez - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 17:50
Ripanj, Hajducki potok
arr. 17:51
dep. 17:51
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 17:52
dep. 17:52
1.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 17:53
dep. 17:53
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 17:54
dep. 17:54
1.9 km
arr. 17:55
dep. 17:55
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 17:56
dep. 17:56
2.9 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 17:57
dep. 17:57
3.6 km
arr. 17:58
dep. 17:58
4.4 km
arr. 17:59
dep. 17:59
5.1 km
arr. 18:00
dep. 18:00
5.7 km
Ripanj, Livadice
arr. 18:01
dep. 18:01
6.5 km
arr. 18:02
dep. 18:02
6.7 km
Ripanj, Oklisak - trafo
arr. 18:03
dep. 18:03
7.2 km
Ripanj, Palanacki potok
arr. 18:04
dep. 18:04
7.7 km
Ripanj, Put za Zabran
arr. 18:06
dep. 18:06
9.1 km
arr. 18:07
dep. 18:07
9.7 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 18:08
dep. 18:08
10.1 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 18:09
dep. 18:09
10.6 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 18:10
dep. 18:10
11.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 18:11
dep. 18:11
12.2 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 18:30
dep. 18:30
21.4 km
Lipovica (Barajevo), 29. novembra
arr. 18:31
dep. 18:31
21.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - okretnica
arr. 18:32
22.3 km
18:10 18:34 (00:24)
GrobljeTrebez
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Groblje
dep. 18:10
arr. 18:11
dep. 18:11
0.3 km
arr. 18:12
dep. 18:12
0.5 km
Ripanj, Mesna zajednica
arr. 18:13
dep. 18:13
0.8 km
Ripanj, Center
arr. 18:14
dep. 18:14
1.1 km
Ripanj, Brdani (Simici)
arr. 18:15
dep. 18:15
1.9 km
Ripanj, Put za Zuti breg
arr. 18:16
dep. 18:16
2.9 km
Ripanj, Put za Brest
arr. 18:17
dep. 18:17
3.4 km
Ripanj, Brdani (skola)
arr. 18:18
dep. 18:18
3.9 km
Ripanj, Put za Lukice
arr. 18:19
dep. 18:19
4.3 km
Ripanj, Brdani
arr. 18:20
dep. 18:20
5 km
Ripanj, Drazenovac 1
arr. 18:21
dep. 18:21
5.9 km
Ripanj, Drazenovac 2
arr. 18:22
dep. 18:22
6.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac 3
arr. 18:23
dep. 18:23
7.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac
arr. 18:24
dep. 18:24
8.4 km
Lipovica (Barajevo), Put za Cumurane
arr. 18:25
dep. 18:25
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 18:26
dep. 18:26
9.3 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 18:27
dep. 18:27
10 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 18:29
dep. 18:29
10.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 18:30
dep. 18:30
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 18:31
dep. 18:31
12.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 18:33
dep. 18:33
12.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 18:34
13.7 km
18:35 19:17 (00:42)
Bela rekaTrebez - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 18:35
Ripanj, Hajducki potok
arr. 18:36
dep. 18:36
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 18:37
dep. 18:37
1.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 18:38
dep. 18:38
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 18:39
dep. 18:39
1.9 km
arr. 18:40
dep. 18:40
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 18:41
dep. 18:41
2.9 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 18:42
dep. 18:42
3.6 km
arr. 18:43
dep. 18:43
4.4 km
arr. 18:44
dep. 18:44
5.1 km
arr. 18:45
dep. 18:45
5.7 km
Ripanj, Livadice
arr. 18:46
dep. 18:46
6.5 km
arr. 18:47
dep. 18:47
6.7 km
Ripanj, Oklisak - trafo
arr. 18:48
dep. 18:48
7.2 km
Ripanj, Palanacki potok
arr. 18:49
dep. 18:49
7.7 km
Ripanj, Put za Zabran
arr. 18:51
dep. 18:51
9.1 km
arr. 18:52
dep. 18:52
9.7 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 18:53
dep. 18:53
10.1 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 18:54
dep. 18:54
10.6 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 18:55
dep. 18:55
11.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 18:56
dep. 18:56
12.2 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 19:15
dep. 19:15
21.4 km
Lipovica (Barajevo), 29. novembra
arr. 19:16
dep. 19:16
21.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - okretnica
arr. 19:17
22.3 km
19:00 19:24 (00:24)
GrobljeTrebez
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Groblje
dep. 19:00
arr. 19:01
dep. 19:01
0.3 km
arr. 19:02
dep. 19:02
0.5 km
Ripanj, Mesna zajednica
arr. 19:03
dep. 19:03
0.8 km
Ripanj, Center
arr. 19:04
dep. 19:04
1.1 km
Ripanj, Brdani (Simici)
arr. 19:05
dep. 19:05
1.9 km
Ripanj, Put za Zuti breg
arr. 19:06
dep. 19:06
2.9 km
Ripanj, Put za Brest
arr. 19:07
dep. 19:07
3.4 km
Ripanj, Brdani (skola)
arr. 19:08
dep. 19:08
3.9 km
Ripanj, Put za Lukice
arr. 19:09
dep. 19:09
4.3 km
Ripanj, Brdani
arr. 19:10
dep. 19:10
5 km
Ripanj, Drazenovac 1
arr. 19:11
dep. 19:11
5.9 km
Ripanj, Drazenovac 2
arr. 19:12
dep. 19:12
6.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac 3
arr. 19:13
dep. 19:13
7.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac
arr. 19:14
dep. 19:14
8.4 km
Lipovica (Barajevo), Put za Cumurane
arr. 19:15
dep. 19:15
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 19:16
dep. 19:16
9.3 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 19:17
dep. 19:17
10 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 19:19
dep. 19:19
10.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 19:20
dep. 19:20
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 19:21
dep. 19:21
12.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 19:23
dep. 19:23
12.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 19:24
13.7 km
19:20 20:02 (00:42)
Bela rekaTrebez - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 19:20
Ripanj, Hajducki potok
arr. 19:21
dep. 19:21
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 19:22
dep. 19:22
1.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 19:23
dep. 19:23
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 19:24
dep. 19:24
1.9 km
arr. 19:25
dep. 19:25
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 19:26
dep. 19:26
2.9 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 19:27
dep. 19:27
3.6 km
arr. 19:28
dep. 19:28
4.4 km
arr. 19:29
dep. 19:29
5.1 km
arr. 19:30
dep. 19:30
5.7 km
Ripanj, Livadice
arr. 19:31
dep. 19:31
6.5 km
arr. 19:32
dep. 19:32
6.7 km
Ripanj, Oklisak - trafo
arr. 19:33
dep. 19:33
7.2 km
Ripanj, Palanacki potok
arr. 19:34
dep. 19:34
7.7 km
Ripanj, Put za Zabran
arr. 19:36
dep. 19:36
9.1 km
arr. 19:37
dep. 19:37
9.7 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 19:38
dep. 19:38
10.1 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 19:39
dep. 19:39
10.6 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 19:40
dep. 19:40
11.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 19:41
dep. 19:41
12.2 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 20:00
dep. 20:00
21.4 km
Lipovica (Barajevo), 29. novembra
arr. 20:01
dep. 20:01
21.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - okretnica
arr. 20:02
22.3 km
19:50 20:14 (00:24)
GrobljeTrebez
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Groblje
dep. 19:50
arr. 19:51
dep. 19:51
0.3 km
arr. 19:52
dep. 19:52
0.5 km
Ripanj, Mesna zajednica
arr. 19:53
dep. 19:53
0.8 km
Ripanj, Center
arr. 19:54
dep. 19:54
1.1 km
Ripanj, Brdani (Simici)
arr. 19:55
dep. 19:55
1.9 km
Ripanj, Put za Zuti breg
arr. 19:56
dep. 19:56
2.9 km
Ripanj, Put za Brest
arr. 19:57
dep. 19:57
3.4 km
Ripanj, Brdani (skola)
arr. 19:58
dep. 19:58
3.9 km
Ripanj, Put za Lukice
arr. 19:59
dep. 19:59
4.3 km
Ripanj, Brdani
arr. 20:00
dep. 20:00
5 km
Ripanj, Drazenovac 1
arr. 20:01
dep. 20:01
5.9 km
Ripanj, Drazenovac 2
arr. 20:02
dep. 20:02
6.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac 3
arr. 20:03
dep. 20:03
7.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac
arr. 20:04
dep. 20:04
8.4 km
Lipovica (Barajevo), Put za Cumurane
arr. 20:05
dep. 20:05
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 20:06
dep. 20:06
9.3 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 20:07
dep. 20:07
10 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 20:09
dep. 20:09
10.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 20:10
dep. 20:10
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 20:11
dep. 20:11
12.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 20:13
dep. 20:13
12.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 20:14
13.7 km
20:40 21:04 (00:24)
GrobljeTrebez
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Groblje
dep. 20:40
arr. 20:41
dep. 20:41
0.3 km
arr. 20:42
dep. 20:42
0.5 km
Ripanj, Mesna zajednica
arr. 20:43
dep. 20:43
0.8 km
Ripanj, Center
arr. 20:44
dep. 20:44
1.1 km
Ripanj, Brdani (Simici)
arr. 20:45
dep. 20:45
1.9 km
Ripanj, Put za Zuti breg
arr. 20:46
dep. 20:46
2.9 km
Ripanj, Put za Brest
arr. 20:47
dep. 20:47
3.4 km
Ripanj, Brdani (skola)
arr. 20:48
dep. 20:48
3.9 km
Ripanj, Put za Lukice
arr. 20:49
dep. 20:49
4.3 km
Ripanj, Brdani
arr. 20:50
dep. 20:50
5 km
Ripanj, Drazenovac 1
arr. 20:51
dep. 20:51
5.9 km
Ripanj, Drazenovac 2
arr. 20:52
dep. 20:52
6.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac 3
arr. 20:53
dep. 20:53
7.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac
arr. 20:54
dep. 20:54
8.4 km
Lipovica (Barajevo), Put za Cumurane
arr. 20:55
dep. 20:55
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 20:56
dep. 20:56
9.3 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 20:57
dep. 20:57
10 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 20:59
dep. 20:59
10.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 21:00
dep. 21:00
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 21:01
dep. 21:01
12.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 21:03
dep. 21:03
12.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 21:04
13.7 km
21:30 21:54 (00:24)
GrobljeTrebez
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Groblje
dep. 21:30
arr. 21:31
dep. 21:31
0.3 km
arr. 21:32
dep. 21:32
0.5 km
Ripanj, Mesna zajednica
arr. 21:33
dep. 21:33
0.8 km
Ripanj, Center
arr. 21:34
dep. 21:34
1.1 km
Ripanj, Brdani (Simici)
arr. 21:35
dep. 21:35
1.9 km
Ripanj, Put za Zuti breg
arr. 21:36
dep. 21:36
2.9 km
Ripanj, Put za Brest
arr. 21:37
dep. 21:37
3.4 km
Ripanj, Brdani (skola)
arr. 21:38
dep. 21:38
3.9 km
Ripanj, Put za Lukice
arr. 21:39
dep. 21:39
4.3 km
Ripanj, Brdani
arr. 21:40
dep. 21:40
5 km
Ripanj, Drazenovac 1
arr. 21:41
dep. 21:41
5.9 km
Ripanj, Drazenovac 2
arr. 21:42
dep. 21:42
6.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac 3
arr. 21:43
dep. 21:43
7.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac
arr. 21:44
dep. 21:44
8.4 km
Lipovica (Barajevo), Put za Cumurane
arr. 21:45
dep. 21:45
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 21:46
dep. 21:46
9.3 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 21:47
dep. 21:47
10 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 21:49
dep. 21:49
10.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 21:50
dep. 21:50
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 21:51
dep. 21:51
12.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 21:53
dep. 21:53
12.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 21:54
13.7 km
22:20 22:44 (00:24)
GrobljeTrebez
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Groblje
dep. 22:20
arr. 22:21
dep. 22:21
0.3 km
arr. 22:22
dep. 22:22
0.5 km
Ripanj, Mesna zajednica
arr. 22:23
dep. 22:23
0.8 km
Ripanj, Center
arr. 22:24
dep. 22:24
1.1 km
Ripanj, Brdani (Simici)
arr. 22:25
dep. 22:25
1.9 km
Ripanj, Put za Zuti breg
arr. 22:26
dep. 22:26
2.9 km
Ripanj, Put za Brest
arr. 22:27
dep. 22:27
3.4 km
Ripanj, Brdani (skola)
arr. 22:28
dep. 22:28
3.9 km
Ripanj, Put za Lukice
arr. 22:29
dep. 22:29
4.3 km
Ripanj, Brdani
arr. 22:30
dep. 22:30
5 km
Ripanj, Drazenovac 1
arr. 22:31
dep. 22:31
5.9 km
Ripanj, Drazenovac 2
arr. 22:32
dep. 22:32
6.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac 3
arr. 22:33
dep. 22:33
7.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac
arr. 22:34
dep. 22:34
8.4 km
Lipovica (Barajevo), Put za Cumurane
arr. 22:35
dep. 22:35
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 22:36
dep. 22:36
9.3 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 22:37
dep. 22:37
10 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 22:39
dep. 22:39
10.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 22:40
dep. 22:40
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 22:41
dep. 22:41
12.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 22:43
dep. 22:43
12.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 22:44
13.7 km
23:15 23:39 (00:24)
GrobljeTrebez
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Groblje
dep. 23:15
arr. 23:16
dep. 23:16
0.3 km
arr. 23:17
dep. 23:17
0.5 km
Ripanj, Mesna zajednica
arr. 23:18
dep. 23:18
0.8 km
Ripanj, Center
arr. 23:19
dep. 23:19
1.1 km
Ripanj, Brdani (Simici)
arr. 23:20
dep. 23:20
1.9 km
Ripanj, Put za Zuti breg
arr. 23:21
dep. 23:21
2.9 km
Ripanj, Put za Brest
arr. 23:22
dep. 23:22
3.4 km
Ripanj, Brdani (skola)
arr. 23:23
dep. 23:23
3.9 km
Ripanj, Put za Lukice
arr. 23:24
dep. 23:24
4.3 km
Ripanj, Brdani
arr. 23:25
dep. 23:25
5 km
Ripanj, Drazenovac 1
arr. 23:26
dep. 23:26
5.9 km
Ripanj, Drazenovac 2
arr. 23:27
dep. 23:27
6.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac 3
arr. 23:28
dep. 23:28
7.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac
arr. 23:29
dep. 23:29
8.4 km
Lipovica (Barajevo), Put za Cumurane
arr. 23:30
dep. 23:30
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 23:31
dep. 23:31
9.3 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 23:32
dep. 23:32
10 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 23:34
dep. 23:34
10.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 23:35
dep. 23:35
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 23:36
dep. 23:36
12.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 23:38
dep. 23:38
12.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 23:39
13.7 km

Naselja Ripanj i Lipovica (Barajevo) su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 24min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ripanj je u 04:15 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.