Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Ribarice kod Tutina - Novi Pazar timetable

tuesday, 14.07.2020.
06:00 06:45 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribarice kod Tutina, Center
dep. 06:00
Orlje, Tunel
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 06:25
dep. 06:25
18 km
Mur
arr. 06:30
dep. 06:30
22 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 06:45
27 km
07:24 08:07 (00:43)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribarice kod Tutina, Center
dep. 07:24
Ribarice kod Tutina, Rijeke
arr. 07:31
dep. 07:31
2.4 km
Radaljica kod Novog Pazara
arr. 07:32
dep. 07:32
3.1 km
Orlje
arr. 07:37
dep. 07:37
5.4 km
Orlje, Tunel
arr. 07:39
dep. 07:39
7.5 km
Kozlje, Kominje
arr. 07:40
dep. 07:40
8.8 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 07:48
dep. 07:48
16.4 km
Mur
arr. 07:55
dep. 07:55
22.1 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 08:07
27.3 km
11:15 12:10 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribarice kod Tutina, Center
dep. 11:15
Ribarice kod Tutina, Rijeke
arr. 11:18
dep. 11:18
2 km
Radaljica kod Novog Pazara
arr. 11:20
dep. 11:20
4 km
Orlje
arr. 11:25
dep. 11:25
8 km
Orlje, Tunel
arr. 11:28
dep. 11:28
9 km
Orlje, Kominje
arr. 11:32
dep. 11:32
10 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 11:44
dep. 11:44
18 km
Mur
arr. 11:53
dep. 11:53
21 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 12:10
26 km
16:10 18:05 (01:55)
ASBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribarice kod Tutina, AS
dep. 16:10
Batrage
arr. 16:22
dep. 16:22
7.9 km
Bregovi, Mehov Krš
arr. 16:30
dep. 16:30
13 km
Tutin, Župski most
arr. 16:40
dep. 16:40
19.2 km
Zirce, Madare
arr. 17:10
dep. 17:10
28.1 km
Raduhovce
arr. 17:21
dep. 17:21
34.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 17:24
dep. 17:24
36.3 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 17:27
dep. 17:27
38.3 km
Sebecevo, Gornje
arr. 17:29
dep. 17:29
39.5 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 18:05
54.7 km
16:40 17:23 (00:43)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribarice kod Tutina, Center
dep. 16:40
Ribarice kod Tutina, Rijeke
arr. 16:47
dep. 16:47
2.4 km
Radaljica kod Novog Pazara
arr. 16:48
dep. 16:48
3.1 km
Orlje
arr. 16:53
dep. 16:53
5.4 km
Orlje, Tunel
arr. 16:55
dep. 16:55
7.5 km
Kozlje, Kominje
arr. 16:56
dep. 16:56
8.8 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 17:04
dep. 17:04
16.4 km
Mur
arr. 17:11
dep. 17:11
22.1 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 17:23
27.3 km
17:30 18:20 (00:50)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribarice kod Tutina, Center
dep. 17:30
Ribarice kod Tutina, Rijeke
arr. 17:33
dep. 17:33
2 km
Radaljica kod Novog Pazara
arr. 17:35
dep. 17:35
4 km
Orlje
arr. 17:40
dep. 17:40
8 km
Orlje, Tunel
arr. 17:43
dep. 17:43
9 km
Orlje, Kominje
arr. 17:47
dep. 17:47
10 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 17:59
dep. 17:59
18 km
Mur
arr. 18:05
dep. 18:05
21 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 18:20
26 km
20:10 20:30 (00:20)
ASBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribarice kod Tutina, AS
dep. 20:10
Novi Pazar, Bus station
arr. 20:30
24 km

Naselja Ribarice kod Tutina i Novi Pazar su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 01h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ribarice kod Tutina je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.