Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ribare kod Zagubice - Zagubica timetable

saturday, 25.06.2022.
09:35 09:55 (00:20)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Zagubice, Intersection
dep. 09:35
Izvarica, Intersection
arr. 09:37
dep. 09:37
1 km
Vukovac, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 09:47
dep. 09:47
6 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 09:49
dep. 09:49
7 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 09:51
dep. 09:51
8 km
Zagubica, 1
arr. 09:53
dep. 09:53
9 km
Zagubica, Bus station
arr. 09:55
10 km
16:56 17:15 (00:19)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Zagubice, Intersection
dep. 16:56
Izvarica, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
1 km
Vukovac, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 17:08
dep. 17:08
6 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 17:09
dep. 17:09
7 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 17:11
dep. 17:11
8 km
Zagubica, 1
arr. 17:13
dep. 17:13
10 km
Zagubica, Bus station
arr. 17:15
10 km
20:33 21:22 (00:49)
IntersectionElektroistok
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Zagubice, Intersection
dep. 20:33
Izvarica, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
1 km
Vukovac, Intersection
arr. 20:40
dep. 20:40
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 20:43
dep. 20:43
6 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 20:47
dep. 20:47
7 km
Zagubica, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
10 km
Zagubica, Brusnik
arr. 20:53
dep. 20:53
13 km
Zagubica, Trafo
arr. 20:55
dep. 20:55
15 km
Zagubica, Beljavina
arr. 20:57
dep. 20:57
17 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 21:05
dep. 21:05
23 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 21:07
dep. 21:07
24 km
Zagubica, Krst
arr. 21:13
dep. 21:13
28 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 21:22
34 km
Ribare kod Zagubice - Zagubica timetable
Departures on: sunday, 26.06.2022.
09:35 09:55 (00:20)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Zagubice, Intersection
dep. 09:35
Izvarica, Intersection
arr. 09:37
dep. 09:37
1 km
Vukovac, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 09:47
dep. 09:47
6 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 09:49
dep. 09:49
7 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 09:51
dep. 09:51
8 km
Zagubica, 1
arr. 09:53
dep. 09:53
9 km
Zagubica, Bus station
arr. 09:55
10 km
15:35 15:55 (00:20)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Zagubice, Intersection
dep. 15:35
Izvarica, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
1 km
Vukovac, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 15:47
dep. 15:47
6 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 15:49
dep. 15:49
7 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 15:51
dep. 15:51
8 km
Zagubica, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
9 km
Zagubica, Bus station
arr. 15:55
10 km
20:33 21:22 (00:49)
IntersectionElektroistok
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Zagubice, Intersection
dep. 20:33
Izvarica, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
1 km
Vukovac, Intersection
arr. 20:40
dep. 20:40
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 20:43
dep. 20:43
6 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 20:47
dep. 20:47
7 km
Zagubica, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
10 km
Zagubica, Brusnik
arr. 20:53
dep. 20:53
13 km
Zagubica, Trafo
arr. 20:55
dep. 20:55
15 km
Zagubica, Beljavina
arr. 20:57
dep. 20:57
17 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 21:05
dep. 21:05
23 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 21:07
dep. 21:07
24 km
Zagubica, Krst
arr. 21:13
dep. 21:13
28 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 21:22
34 km
Ribare kod Zagubice - Zagubica timetable
Departures on: monday, 27.06.2022.
06:57 07:10 (00:13)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Zagubice, Intersection
dep. 06:57
Izvarica, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
1.1 km
Vukovac, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
2.8 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 07:02
dep. 07:02
5.8 km
Milatovac kod Zagubice, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
6.7 km
Suvi Do kod Zagubice, Intersection
arr. 07:07
dep. 07:07
9.1 km
Zagubica, 1
arr. 07:09
dep. 07:09
9.9 km
Zagubica, Bus station
arr. 07:10
10.6 km
07:00 07:30 (00:30)
SBus station
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Zagubice, S
dep. 07:00
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
1.6 km
Izvarica, Intersection
arr. 07:14
dep. 07:14
4.7 km
Izvarica, S
arr. 07:10
dep. 07:10
3.9 km
Vukovac, Intersection
arr. 07:17
dep. 07:17
6.5 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 07:22
dep. 07:22
9.3 km
Milatovac kod Zagubice, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
10.3 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 07:26
dep. 07:26
12.6 km
Zagubica, 1
arr. 07:28
dep. 07:28
13.4 km
Zagubica, Bus station
arr. 07:30
14.3 km
07:20 07:30 (00:10)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Zagubice, Intersection
dep. 07:20
Izvarica, Intersection
arr. 07:21
dep. 07:21
1.1 km
Vukovac, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
2.9 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 07:24
dep. 07:24
5.8 km
Milatovac kod Zagubice, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
6.7 km
Suvi Do kod Zagubice, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
9.1 km
Zagubica, 1
arr. 07:28
dep. 07:28
9.9 km
Zagubica, Bus station
arr. 07:30
10.8 km
09:35 09:55 (00:20)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Zagubice, Intersection
dep. 09:35
Izvarica, Intersection
arr. 09:37
dep. 09:37
1 km
Vukovac, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 09:47
dep. 09:47
6 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 09:49
dep. 09:49
7 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 09:51
dep. 09:51
8 km
Zagubica, 1
arr. 09:53
dep. 09:53
9 km
Zagubica, Bus station
arr. 09:55
10 km
12:50 13:10 (00:20)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Zagubice, Intersection
dep. 12:50
Izvarica, Intersection
arr. 12:52
dep. 12:52
1 km
Vukovac, Intersection
arr. 12:56
dep. 12:56
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 13:02
dep. 13:02
6 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 13:04
dep. 13:04
7 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 13:06
dep. 13:06
8 km
Zagubica, 1
arr. 13:08
dep. 13:08
9 km
Zagubica, Bus station
arr. 13:10
10 km
14:50 15:10 (00:20)
SBus station
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Zagubice, S
dep. 14:50
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 14:52
dep. 14:52
1.6 km
Izvarica, Intersection
arr. 14:54
dep. 14:54
2.7 km
Vukovac, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
4.5 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 15:01
dep. 15:01
7.4 km
Milatovac kod Zagubice, Intersection
arr. 15:03
dep. 15:03
8.3 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 15:06
dep. 15:06
10.7 km
Zagubica, 1
arr. 15:08
dep. 15:08
11.5 km
Zagubica, Bus station
arr. 15:10
12.4 km
15:04 15:20 (00:16)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Zagubice, Intersection
dep. 15:04
Izvarica, Intersection
arr. 15:06
dep. 15:06
1 km
Vukovac, Intersection
arr. 15:09
dep. 15:09
2.8 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 15:12
dep. 15:12
5.7 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 15:14
dep. 15:14
6.7 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 15:16
dep. 15:16
9.1 km
Zagubica, 1
arr. 15:17
dep. 15:17
9.9 km
Zagubica, Bus station
arr. 15:20
10.8 km
16:56 17:15 (00:19)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Zagubice, Intersection
dep. 16:56
Izvarica, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
1 km
Vukovac, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 17:08
dep. 17:08
6 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 17:09
dep. 17:09
7 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 17:11
dep. 17:11
8 km
Zagubica, 1
arr. 17:13
dep. 17:13
10 km
Zagubica, Bus station
arr. 17:15
10 km
17:52 18:15 (00:23)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Zagubice, Intersection
dep. 17:52
Izvarica, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
1 km
Vukovac, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 18:05
dep. 18:05
6 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 18:06
dep. 18:06
7 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 18:08
dep. 18:08
8 km
Zagubica, 1
arr. 18:10
dep. 18:10
9 km
Zagubica, Bus station
arr. 18:15
10 km
20:33 21:22 (00:49)
IntersectionElektroistok
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Zagubice, Intersection
dep. 20:33
Izvarica, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
1 km
Vukovac, Intersection
arr. 20:40
dep. 20:40
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 20:43
dep. 20:43
6 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 20:47
dep. 20:47
7 km
Zagubica, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
10 km
Zagubica, Brusnik
arr. 20:53
dep. 20:53
13 km
Zagubica, Trafo
arr. 20:55
dep. 20:55
15 km
Zagubica, Beljavina
arr. 20:57
dep. 20:57
17 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 21:05
dep. 21:05
23 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 21:07
dep. 21:07
24 km
Zagubica, Krst
arr. 21:13
dep. 21:13
28 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 21:22
34 km

Naselja Ribare kod Zagubice i Zagubica su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ribare kod Zagubice je u 06:57 h, dok je poslednji polazak u 20:33 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.