Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Resnik (Beograd) - Zemun (Beograd) timetable

thursday, 22.04.2021.
09:28 10:04 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 09:28
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 09:31
dep. 09:31
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 09:33
dep. 09:33
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 09:36
dep. 09:37
6 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 09:44
dep. 09:44
12 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 09:53
dep. 09:54
12 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 09:58
dep. 09:58
21 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 10:04
25 km
18:29 19:04 (00:35)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 18:29
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 18:32
dep. 18:32
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 18:34
dep. 18:34
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 18:37
dep. 18:38
6 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 18:45
dep. 18:46
12 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 18:53
dep. 18:54
12 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 18:58
dep. 18:58
21 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 19:04
25 km
Resnik (Beograd) - Zemun (Beograd) timetable
Departures on: friday, 23.04.2021.
09:28 10:04 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 09:28
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 09:31
dep. 09:31
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 09:33
dep. 09:33
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 09:36
dep. 09:37
6 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 09:44
dep. 09:44
12 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 09:53
dep. 09:54
12 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 09:58
dep. 09:58
21 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 10:04
25 km
18:29 19:04 (00:35)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 18:29
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 18:32
dep. 18:32
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 18:34
dep. 18:34
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 18:37
dep. 18:38
6 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 18:45
dep. 18:46
12 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 18:53
dep. 18:54
12 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 18:58
dep. 18:58
21 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 19:04
25 km
Resnik (Beograd) - Zemun (Beograd) timetable
Departures on: saturday, 24.04.2021.
09:28 10:04 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 09:28
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 09:31
dep. 09:31
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 09:33
dep. 09:33
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 09:36
dep. 09:37
6 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 09:44
dep. 09:44
12 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 09:53
dep. 09:54
12 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 09:58
dep. 09:58
21 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 10:04
25 km
Resnik (Beograd) - Zemun (Beograd) timetable
Departures on: sunday, 25.04.2021.
09:28 10:04 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 09:28
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 09:31
dep. 09:31
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 09:33
dep. 09:33
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 09:36
dep. 09:37
6 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 09:44
dep. 09:44
12 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 09:53
dep. 09:54
12 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 09:58
dep. 09:58
21 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 10:04
25 km
Resnik (Beograd) - Zemun (Beograd) timetable
Departures on: monday, 26.04.2021.
09:28 10:04 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 09:28
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 09:31
dep. 09:31
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 09:33
dep. 09:33
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 09:36
dep. 09:37
6 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 09:44
dep. 09:44
12 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 09:53
dep. 09:54
12 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 09:58
dep. 09:58
21 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 10:04
25 km
18:29 19:04 (00:35)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 18:29
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 18:32
dep. 18:32
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 18:34
dep. 18:34
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 18:37
dep. 18:38
6 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 18:45
dep. 18:46
12 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 18:53
dep. 18:54
12 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 18:58
dep. 18:58
21 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 19:04
25 km

Naselja Resnik (Beograd) i Zemun (Beograd) su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Resnik (Beograd) je u 09:28 h, dok je poslednji polazak u 18:29 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.