Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Resinac - Prokuplje timetable

saturday, 20.07.2019.
05:04 05:25 (00:21)
Most
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Resinac, Most
dep. 05:04
Resinac
arr. 05:06
dep. 05:06
0.8 km
Resinac, Ulaz
arr. 05:07
dep. 05:07
1.2 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 05:09
dep. 05:09
2.1 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 05:11
dep. 05:11
3.7 km
Potocic
arr. 05:15
dep. 05:15
5.1 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 05:18
dep. 05:18
5.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 05:20
dep. 05:20
9.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 05:21
dep. 05:21
10.1 km
Prokuplje, Carina
arr. 05:23
dep. 05:23
12.1 km
Prokuplje, Bus station
arr. 05:25
13.5 km
08:32 08:53 (00:21)
Most
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Resinac, Most
dep. 08:32
Resinac
arr. 08:34
dep. 08:34
0.8 km
Resinac, Ulaz
arr. 08:35
dep. 08:35
1.2 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 08:37
dep. 08:37
2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 08:39
dep. 08:39
3.6 km
Potocic
arr. 08:41
dep. 08:41
4.6 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 08:44
dep. 08:44
6.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 08:46
dep. 08:46
10.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 08:47
dep. 08:47
10.7 km
Prokuplje, Carina
arr. 08:49
dep. 08:49
12.7 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:53
13.7 km
12:49 13:15 (00:26)
Most
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Resinac, Most
dep. 12:49
Resinac
arr. 12:51
dep. 12:51
0.8 km
Resinac, Ulaz
arr. 12:52
dep. 12:52
1.2 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 12:54
dep. 12:54
2.1 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:56
dep. 12:56
3.7 km
Potocic
arr. 13:00
dep. 13:00
5.1 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 13:03
dep. 13:03
5.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 13:07
dep. 13:07
9.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 13:09
dep. 13:09
10.1 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:11
dep. 13:11
12.1 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:15
13.5 km
Resinac - Prokuplje timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
05:24 05:45 (00:21)
Most
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Resinac, Most
dep. 05:24
Resinac
arr. 05:26
dep. 05:26
0.8 km
Resinac, Ulaz
arr. 05:27
dep. 05:27
1.2 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 05:29
dep. 05:29
2.1 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 05:31
dep. 05:31
3.7 km
Potocic
arr. 05:35
dep. 05:35
5.1 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 05:38
dep. 05:38
5.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 05:40
dep. 05:40
9.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 05:41
dep. 05:41
10.1 km
Prokuplje, Carina
arr. 05:43
dep. 05:43
12.1 km
Prokuplje, Bus station
arr. 05:45
13.5 km
08:32 08:53 (00:21)
Most
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Resinac, Most
dep. 08:32
Resinac
arr. 08:34
dep. 08:34
0.8 km
Resinac, Ulaz
arr. 08:35
dep. 08:35
1.2 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 08:37
dep. 08:37
2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 08:39
dep. 08:39
3.6 km
Potocic
arr. 08:41
dep. 08:41
4.6 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 08:44
dep. 08:44
6.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 08:46
dep. 08:46
10.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 08:47
dep. 08:47
10.7 km
Prokuplje, Carina
arr. 08:49
dep. 08:49
12.7 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:53
13.7 km
12:49 13:15 (00:26)
Most
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Resinac, Most
dep. 12:49
Resinac
arr. 12:51
dep. 12:51
0.8 km
Resinac, Ulaz
arr. 12:52
dep. 12:52
1.2 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 12:54
dep. 12:54
2.1 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:56
dep. 12:56
3.7 km
Potocic
arr. 13:00
dep. 13:00
5.1 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 13:03
dep. 13:03
5.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 13:07
dep. 13:07
9.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 13:09
dep. 13:09
10.1 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:11
dep. 13:11
12.1 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:15
13.5 km
Resinac - Prokuplje timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:04 05:25 (00:21)
Most
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Resinac, Most
dep. 05:04
Resinac
arr. 05:06
dep. 05:06
0.8 km
Resinac, Ulaz
arr. 05:07
dep. 05:07
1.2 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 05:09
dep. 05:09
2.1 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 05:11
dep. 05:11
3.7 km
Potocic
arr. 05:15
dep. 05:15
5.1 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 05:18
dep. 05:18
5.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 05:20
dep. 05:20
9.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 05:21
dep. 05:21
10.1 km
Prokuplje, Carina
arr. 05:23
dep. 05:23
12.1 km
Prokuplje, Bus station
arr. 05:25
13.5 km
06:06 06:30 (00:24)
Most
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Resinac, Most
dep. 06:06
Resinac
arr. 06:06
dep. 06:06
0.8 km
Resinac, Ulaz
arr. 06:07
dep. 06:07
1.2 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 06:09
dep. 06:09
2.1 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 06:11
dep. 06:11
3.7 km
Potocic
arr. 06:15
dep. 06:15
5.1 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 06:17
dep. 06:17
5.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 06:22
dep. 06:22
9.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:23
dep. 06:23
10.1 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:26
dep. 06:26
12.1 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:30
13.5 km
12:49 13:15 (00:26)
Most
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Resinac, Most
dep. 12:49
Resinac
arr. 12:51
dep. 12:51
0.8 km
Resinac, Ulaz
arr. 12:52
dep. 12:52
1.2 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 12:54
dep. 12:54
2.1 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:56
dep. 12:56
3.7 km
Potocic
arr. 13:00
dep. 13:00
5.1 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 13:03
dep. 13:03
5.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 13:07
dep. 13:07
9.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 13:09
dep. 13:09
10.1 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:11
dep. 13:11
12.1 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:15
13.5 km
15:35 16:50 (01:15)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Resinac, Ulaz
dep. 15:35
Resinac
arr. 15:36
dep. 15:36
0.4 km
Resinac, Most
arr. 15:38
dep. 15:38
1.2 km
Merovac, Ulaz
arr. 15:40
dep. 15:40
2.3 km
Merovac
arr. 15:41
dep. 15:41
3 km
Mrselj
arr. 15:43
dep. 15:43
4.3 km
Mrselj, Momčilovići
arr. 15:46
dep. 15:46
5.1 km
Velika Plana kod Prokuplja, Ulaz
arr. 15:50
dep. 15:50
6.8 km
Velika Plana kod Prokuplja
arr. 15:51
dep. 15:51
7.3 km
Velika Plana kod Prokuplja, Kosovci
arr. 15:53
dep. 15:53
7.7 km
Velika Plana kod Prokuplja, Izlaz
arr. 15:55
dep. 15:55
8.1 km
Velika Plana kod Prokuplja, Bačani
arr. 15:58
dep. 15:58
9.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Babići Zahtev
arr. 16:00
dep. 16:00
9.9 km
Gornja Bresnica
arr. 16:03
dep. 16:03
10.8 km
Donja Bresnica
arr. 16:06
dep. 16:06
12 km
Gornja Bresnica, Rasevac raskrsnica
arr. 16:08
dep. 16:08
13.7 km
Zdravinje kod Prokuplja, Manastir Ajdanovac raskrsnica
arr. 16:09
dep. 16:09
14.5 km
Zdravinje kod Prokuplja, Gornje
arr. 16:10
dep. 16:10
15.3 km
Zdravinje kod Prokuplja, Durici
arr. 16:11
dep. 16:11
16.1 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prekici
arr. 16:12
dep. 16:12
16.9 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prodavnica
arr. 16:13
dep. 16:13
17.7 km
Zdravinje kod Prokuplja, Donje
arr. 16:15
dep. 16:15
18.5 km
Krnji Grad
arr. 16:17
dep. 16:17
19.3 km
Prekopuce
arr. 16:19
dep. 16:19
21 km
Koncic, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
22.7 km
Bresnicic
arr. 16:23
dep. 16:23
24.4 km
Bresnicic, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
25.2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:29
dep. 16:29
28.2 km
Potocic
arr. 16:31
dep. 16:31
29.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:34
dep. 16:34
31.2 km
Gubetin, Baza
arr. 16:37
dep. 16:37
33.2 km
Prokuplje, Hisar
arr. 16:38
dep. 16:38
34.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 16:40
dep. 16:40
34.7 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 16:42
dep. 16:42
35.7 km
Prokuplje, Carina
arr. 16:44
dep. 16:44
36.7 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:50
37.7 km
21:15 21:40 (00:25)
Most
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Resinac, Most
dep. 21:15
Resinac
arr. 21:17
dep. 21:17
0.8 km
Resinac, Ulaz
arr. 21:18
dep. 21:18
1.2 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 21:20
dep. 21:20
2.1 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 21:22
dep. 21:22
3.7 km
Potocic
arr. 21:25
dep. 21:25
5.1 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 21:28
dep. 21:28
5.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 21:32
dep. 21:32
9.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 21:34
dep. 21:34
10.1 km
Prokuplje, Carina
arr. 21:36
dep. 21:36
12.1 km
Prokuplje, Bus station
arr. 21:40
13.5 km

Naselja Resinac i Prokuplje su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 21min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Resinac je u 05:04 h, dok je poslednji polazak u 21:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.