Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Reljinac - Prokuplje timetable

wednesday, 17.07.2019.
04:38 05:20 (00:42)
Sumarovac
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Reljinac, Sumarovac
dep. 04:38
Reljinac, Intersection
arr. 04:40
dep. 04:40
0.9 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 04:45
dep. 04:45
3.5 km
Bulatovac
arr. 04:59
dep. 04:59
10.7 km
Donja Recica
arr. 04:54
dep. 04:54
7.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 05:02
dep. 05:02
12.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 05:05
dep. 05:05
13.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 05:08
dep. 05:08
14.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 05:10
dep. 05:10
15.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 05:12
dep. 05:12
16.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 05:14
dep. 05:14
16.8 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 05:16
dep. 05:16
17.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 05:18
dep. 05:18
18.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 05:20
20.2 km
05:38 06:25 (00:47)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Reljinac, Intersection
dep. 05:38
Reljinac
arr. 05:35
dep. 05:35
-3 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 05:43
dep. 05:43
2.6 km
Bulatovac
arr. 05:45
dep. 05:45
3.4 km
Pasinac
arr. 05:48
dep. 05:48
4.8 km
Donja Recica
arr. 05:59
dep. 05:59
14 km
Gornja Recica
arr. 05:55
dep. 05:55
10.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 06:06
dep. 06:06
19.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 06:09
dep. 06:09
20 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 06:12
dep. 06:12
21.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 06:14
dep. 06:14
22.2 km
Prokuplje, Hisar
arr. 06:15
dep. 06:15
22.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:17
dep. 06:17
23.2 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 06:19
dep. 06:19
24.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:21
dep. 06:21
25.2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:25
26.2 km
06:31 07:30 (00:59)
Sumarovac
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Reljinac, Sumarovac
dep. 06:31
Reljinac, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
1 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 06:50
dep. 06:50
4 km
Bulatovac
arr. 06:54
dep. 06:54
4.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 06:57
dep. 06:57
13.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 07:00
dep. 07:00
14 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 07:03
dep. 07:03
15.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 07:05
dep. 07:05
16.2 km
Prokuplje, Hisar
arr. 07:07
dep. 07:07
16.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:09
dep. 07:09
17.3 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 07:11
dep. 07:11
18.4 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:13
dep. 07:13
19.3 km
Prokuplje, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
20.7 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 07:17
dep. 07:17
21.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:21
dep. 07:21
24.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:30
28.5 km
09:58 10:30 (00:32)
Sumarovac
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Reljinac, Sumarovac
dep. 09:58
Reljinac, Intersection
arr. 10:00
dep. 10:00
0.9 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 10:05
dep. 10:05
3.5 km
Bulatovac
arr. 10:09
dep. 10:09
4.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 10:12
dep. 10:12
12.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 10:15
dep. 10:15
13.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 10:18
dep. 10:18
14.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 10:20
dep. 10:20
15.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 10:22
dep. 10:22
16.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 10:24
dep. 10:24
16.8 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 10:26
dep. 10:26
17.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:28
dep. 10:28
18.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:30
20.2 km
13:38 14:10 (00:32)
Sumarovac
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Reljinac, Sumarovac
dep. 13:38
Reljinac, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
0.9 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 13:45
dep. 13:45
3.5 km
Bulatovac
arr. 13:49
dep. 13:49
4.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 13:52
dep. 13:52
12.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 13:55
dep. 13:55
13.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 13:58
dep. 13:58
14.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 14:00
dep. 14:00
15.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 14:02
dep. 14:02
16.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:04
dep. 14:04
16.8 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 14:06
dep. 14:06
17.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:08
dep. 14:08
18.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:10
20.2 km
15:10 15:45 (00:35)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Reljinac
dep. 15:10
Reljinac, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
1.1 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 15:20
dep. 15:20
3.7 km
Bulatovac
arr. 15:24
dep. 15:24
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 15:27
dep. 15:27
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 15:30
dep. 15:30
7.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 15:33
dep. 15:33
8.6 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 15:35
dep. 15:35
9.5 km
Prokuplje, Hisar
arr. 15:37
dep. 15:37
10 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 15:39
dep. 15:39
10.6 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 15:41
dep. 15:41
11.7 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:43
dep. 15:43
12.6 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:45
14 km
20:33 21:05 (00:32)
Sumarovac
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Reljinac, Sumarovac
dep. 20:33
Reljinac, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
0.9 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 20:40
dep. 20:40
3.5 km
Bulatovac
arr. 20:44
dep. 20:44
4.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 20:47
dep. 20:47
12.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 20:50
dep. 20:50
13.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 20:53
dep. 20:53
14.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 20:55
dep. 20:55
15.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 20:57
dep. 20:57
16.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 20:59
dep. 20:59
16.8 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 21:01
dep. 21:01
17.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 21:03
dep. 21:03
18.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 21:05
20.2 km

Naselja Reljinac i Prokuplje su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 32min., a najduže 59min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Reljinac je u 04:38 h, dok je poslednji polazak u 20:33 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.