Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Rekovac - Jagodina timetable

monday, 24.02.2020.
05:30 06:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rekovac, Bus station
dep. 05:30
Rekovac, Crkva
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Tecic
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Rabenovac
arr. 05:40
dep. 05:40
7 km
Vukmanovac
arr. 05:42
dep. 05:42
9 km
Loćika kod Rekovca
arr. 05:45
dep. 05:45
12 km
Medojevac, TS
arr. 05:50
dep. 05:50
15 km
Dragosevac, Posta
arr. 05:55
dep. 05:55
17 km
Kolare, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
21 km
Glavinci, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
25 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
26 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 06:13
dep. 06:13
28 km
arr. 06:18
dep. 06:18
32 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 06:21
dep. 06:21
32.7 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 06:22
dep. 06:22
33 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 06:24
dep. 06:24
33.5 km
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 06:28
dep. 06:28
34.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:30
35 km
06:15 07:15 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rekovac, Bus station
dep. 06:15
Rekovac, Crkva
arr. 06:17
dep. 06:17
1 km
Tecic
arr. 06:20
dep. 06:20
4 km
Rabenovac
arr. 06:25
dep. 06:25
7 km
Vukmanovac
arr. 06:27
dep. 06:27
9 km
Loćika kod Rekovca
arr. 06:30
dep. 06:30
12 km
Medojevac, TS
arr. 06:35
dep. 06:35
15 km
Dragosevac, Posta
arr. 06:40
dep. 06:40
17 km
Kolare, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
21 km
Glavinci, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
25 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
26 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 06:58
dep. 06:58
28 km
arr. 07:03
dep. 07:03
32 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 07:06
dep. 07:06
32.7 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 07:07
dep. 07:07
33 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 07:09
dep. 07:09
33.5 km
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
34.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 07:15
35 km
06:46 07:46 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rekovac, Bus station
dep. 06:46
Rekovac, Crkva
arr. 06:48
dep. 06:48
1 km
Tecic
arr. 06:51
dep. 06:51
4 km
Rabenovac
arr. 06:56
dep. 06:56
7 km
Vukmanovac
arr. 06:58
dep. 06:58
9 km
Loćika kod Rekovca
arr. 07:01
dep. 07:01
12 km
Medojevac, TS
arr. 07:06
dep. 07:06
15 km
Dragosevac, Posta
arr. 07:11
dep. 07:11
17 km
Kolare, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
21 km
Glavinci, Center
arr. 07:21
dep. 07:21
25 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 07:26
dep. 07:26
26 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 07:29
dep. 07:29
28 km
arr. 07:34
dep. 07:34
32 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 07:37
dep. 07:37
32.7 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 07:38
dep. 07:38
33 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 07:40
dep. 07:40
33.5 km
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 07:44
dep. 07:44
34.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 07:46
35 km
07:45 08:45 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rekovac, Bus station
dep. 07:45
Rekovac, Crkva
arr. 07:47
dep. 07:47
1 km
Tecic
arr. 07:50
dep. 07:50
4 km
Rabenovac
arr. 07:55
dep. 07:55
7 km
Vukmanovac
arr. 07:57
dep. 07:57
9 km
Loćika kod Rekovca
arr. 08:00
dep. 08:00
12 km
Medojevac, TS
arr. 08:05
dep. 08:05
15 km
Dragosevac, Posta
arr. 08:10
dep. 08:10
17 km
Kolare, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
21 km
Glavinci, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
25 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 08:25
dep. 08:25
26 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 08:28
dep. 08:28
28 km
arr. 08:33
dep. 08:33
32 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 08:36
dep. 08:36
32.7 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 08:37
dep. 08:37
33 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 08:39
dep. 08:39
33.5 km
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 08:43
dep. 08:43
34.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:45
35 km
08:15 09:15 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rekovac, Bus station
dep. 08:15
Rekovac, Crkva
arr. 08:17
dep. 08:17
1 km
Tecic
arr. 08:20
dep. 08:20
4 km
Rabenovac
arr. 08:25
dep. 08:25
7 km
Vukmanovac
arr. 08:27
dep. 08:27
9 km
Loćika kod Rekovca
arr. 08:30
dep. 08:30
12 km
Medojevac, TS
arr. 08:35
dep. 08:35
15 km
Dragosevac, Posta
arr. 08:40
dep. 08:40
17 km
Kolare, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
21 km
Glavinci, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
25 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
26 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 08:58
dep. 08:58
28 km
arr. 09:03
dep. 09:03
32 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 09:06
dep. 09:06
32.7 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 09:07
dep. 09:07
33 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 09:09
dep. 09:09
33.5 km
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 09:13
dep. 09:13
34.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:15
35 km
08:50 09:50 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rekovac, Bus station
dep. 08:50
Rekovac, Crkva
arr. 08:52
dep. 08:52
1 km
Tecic
arr. 08:55
dep. 08:55
4 km
Rabenovac
arr. 09:00
dep. 09:00
7 km
Vukmanovac
arr. 09:02
dep. 09:02
9 km
Loćika kod Rekovca
arr. 09:05
dep. 09:05
12 km
Medojevac, TS
arr. 09:10
dep. 09:10
15 km
Dragosevac, Posta
arr. 09:15
dep. 09:15
17 km
Kolare, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
21 km
Glavinci, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
25 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
26 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 09:33
dep. 09:33
28 km
arr. 09:38
dep. 09:38
32 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 09:41
dep. 09:41
32.7 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 09:42
dep. 09:42
33 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 09:44
dep. 09:44
33.5 km
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 09:48
dep. 09:48
34.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:50
35 km
09:49 10:49 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rekovac, Bus station
dep. 09:49
Rekovac, Crkva
arr. 09:51
dep. 09:51
1 km
Tecic
arr. 09:54
dep. 09:54
4 km
Rabenovac
arr. 09:59
dep. 09:59
7 km
Vukmanovac
arr. 10:01
dep. 10:01
9 km
Loćika kod Rekovca
arr. 10:04
dep. 10:04
12 km
Medojevac, TS
arr. 10:09
dep. 10:09
15 km
Dragosevac, Posta
arr. 10:14
dep. 10:14
17 km
Kolare, Center
arr. 10:19
dep. 10:19
21 km
Glavinci, Center
arr. 10:24
dep. 10:24
25 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 10:29
dep. 10:29
26 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 10:32
dep. 10:32
28 km
arr. 10:37
dep. 10:37
32 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 10:40
dep. 10:40
32.7 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 10:41
dep. 10:41
33 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 10:43
dep. 10:43
33.5 km
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 10:47
dep. 10:47
34.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 10:49
35 km
10:48 11:48 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rekovac, Bus station
dep. 10:48
Rekovac, Crkva
arr. 10:50
dep. 10:50
1 km
Tecic
arr. 10:53
dep. 10:53
4 km
Rabenovac
arr. 10:58
dep. 10:58
7 km
Vukmanovac
arr. 11:00
dep. 11:00
9 km
Loćika kod Rekovca
arr. 11:03
dep. 11:03
12 km
Medojevac, TS
arr. 11:08
dep. 11:08
15 km
Dragosevac, Posta
arr. 11:13
dep. 11:13
17 km
Kolare, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
21 km
Glavinci, Center
arr. 11:23
dep. 11:23
25 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 11:28
dep. 11:28
26 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 11:31
dep. 11:31
28 km
arr. 11:36
dep. 11:36
32 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 11:39
dep. 11:39
32.7 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 11:40
dep. 11:40
33 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 11:42
dep. 11:42
33.5 km
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 11:46
dep. 11:46
34.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 11:48
35 km
11:47 12:47 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rekovac, Bus station
dep. 11:47
Rekovac, Crkva
arr. 11:49
dep. 11:49
1 km
Tecic
arr. 11:52
dep. 11:52
4 km
Rabenovac
arr. 11:57
dep. 11:57
7 km
Vukmanovac
arr. 11:59
dep. 11:59
9 km
Loćika kod Rekovca
arr. 12:02
dep. 12:02
12 km
Medojevac, TS
arr. 12:07
dep. 12:07
15 km
Dragosevac, Posta
arr. 12:12
dep. 12:12
17 km
Kolare, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
21 km
Glavinci, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
25 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 12:27
dep. 12:27
26 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 12:30
dep. 12:30
28 km
arr. 12:35
dep. 12:35
32 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 12:38
dep. 12:38
32.7 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 12:39
dep. 12:39
33 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 12:41
dep. 12:41
33.5 km
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 12:45
dep. 12:45
34.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 12:47
35 km
12:46 13:46 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rekovac, Bus station
dep. 12:46
Rekovac, Crkva
arr. 12:48
dep. 12:48
1 km
Tecic
arr. 12:51
dep. 12:51
4 km
Rabenovac
arr. 12:56
dep. 12:56
7 km
Vukmanovac
arr. 12:58
dep. 12:58
9 km
Loćika kod Rekovca
arr. 13:01
dep. 13:01
12 km
Medojevac, TS
arr. 13:06
dep. 13:06
15 km
Dragosevac, Posta
arr. 13:11
dep. 13:11
17 km
Kolare, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
21 km
Glavinci, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
25 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
26 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 13:29
dep. 13:29
28 km
arr. 13:34
dep. 13:34
32 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 13:37
dep. 13:37
32.7 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 13:38
dep. 13:38
33 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 13:40
dep. 13:40
33.5 km
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 13:44
dep. 13:44
34.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 13:46
35 km
13:45 14:45 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rekovac, Bus station
dep. 13:45
Rekovac, Crkva
arr. 13:47
dep. 13:47
1 km
Tecic
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Rabenovac
arr. 13:55
dep. 13:55
7 km
Vukmanovac
arr. 13:57
dep. 13:57
9 km
Loćika kod Rekovca
arr. 14:00
dep. 14:00
12 km
Medojevac, TS
arr. 14:05
dep. 14:05
15 km
Dragosevac, Posta
arr. 14:10
dep. 14:10
17 km
Kolare, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
21 km
Glavinci, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
25 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
26 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 14:28
dep. 14:28
28 km
arr. 14:33
dep. 14:33
32 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 14:36
dep. 14:36
32.7 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 14:37
dep. 14:37
33 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 14:39
dep. 14:39
33.5 km
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 14:43
dep. 14:43
34.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 14:45
35 km
14:44 15:44 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rekovac, Bus station
dep. 14:44
Rekovac, Crkva
arr. 14:46
dep. 14:46
1 km
Tecic
arr. 14:49
dep. 14:49
4 km
Rabenovac
arr. 14:54
dep. 14:54
7 km
Vukmanovac
arr. 14:56
dep. 14:56
9 km
Loćika kod Rekovca
arr. 14:59
dep. 14:59
12 km
Medojevac, TS
arr. 15:04
dep. 15:04
15 km
Dragosevac, Posta
arr. 15:09
dep. 15:09
17 km
Kolare, Center
arr. 15:14
dep. 15:14
21 km
Glavinci, Center
arr. 15:19
dep. 15:19
25 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
26 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 15:27
dep. 15:27
28 km
arr. 15:32
dep. 15:32
32 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 15:35
dep. 15:35
32.7 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 15:36
dep. 15:36
33 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 15:38
dep. 15:38
33.5 km
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 15:42
dep. 15:42
34.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 15:44
35 km
15:43 16:43 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rekovac, Bus station
dep. 15:43
Rekovac, Crkva
arr. 15:45
dep. 15:45
1 km
Tecic
arr. 15:48
dep. 15:48
4 km
Rabenovac
arr. 15:53
dep. 15:53
7 km
Vukmanovac
arr. 15:55
dep. 15:55
9 km
Loćika kod Rekovca
arr. 15:58
dep. 15:58
12 km
Medojevac, TS
arr. 16:03
dep. 16:03
15 km
Dragosevac, Posta
arr. 16:08
dep. 16:08
17 km
Kolare, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
21 km
Glavinci, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
25 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 16:23
dep. 16:23
26 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 16:26
dep. 16:26
28 km
arr. 16:31
dep. 16:31
32 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 16:34
dep. 16:34
32.7 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 16:35
dep. 16:35
33 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 16:37
dep. 16:37
33.5 km
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 16:41
dep. 16:41
34.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:43
35 km
16:42 17:42 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rekovac, Bus station
dep. 16:42
Rekovac, Crkva
arr. 16:44
dep. 16:44
1 km
Tecic
arr. 16:47
dep. 16:47
4 km
Rabenovac
arr. 16:52
dep. 16:52
7 km
Vukmanovac
arr. 16:54
dep. 16:54
9 km
Loćika kod Rekovca
arr. 16:57
dep. 16:57
12 km
Medojevac, TS
arr. 17:02
dep. 17:02
15 km
Dragosevac, Posta
arr. 17:07
dep. 17:07
17 km
Kolare, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
21 km
Glavinci, Center
arr. 17:17
dep. 17:17
25 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 17:22
dep. 17:22
26 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 17:25
dep. 17:25
28 km
arr. 17:30
dep. 17:30
32 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 17:33
dep. 17:33
32.7 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 17:34
dep. 17:34
33 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 17:36
dep. 17:36
33.5 km
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 17:40
dep. 17:40
34.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 17:42
35 km
17:14 18:14 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rekovac, Bus station
dep. 17:14
Rekovac, Crkva
arr. 17:16
dep. 17:16
1 km
Tecic
arr. 17:19
dep. 17:19
4 km
Rabenovac
arr. 17:24
dep. 17:24
7 km
Vukmanovac
arr. 17:26
dep. 17:26
9 km
Loćika kod Rekovca
arr. 17:29
dep. 17:29
12 km
Medojevac, TS
arr. 17:34
dep. 17:34
15 km
Dragosevac, Posta
arr. 17:39
dep. 17:39
17 km
Kolare, Center
arr. 17:44
dep. 17:44
21 km
Glavinci, Center
arr. 17:49
dep. 17:49
25 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 17:54
dep. 17:54
26 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 17:57
dep. 17:57
28 km
arr. 18:02
dep. 18:02
32 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 18:05
dep. 18:05
32.7 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 18:06
dep. 18:06
33 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 18:08
dep. 18:08
33.5 km
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 18:12
dep. 18:12
34.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:14
35 km
18:00 19:00 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rekovac, Bus station
dep. 18:00
Rekovac, Crkva
arr. 18:02
dep. 18:02
1 km
Tecic
arr. 18:05
dep. 18:05
4 km
Rabenovac
arr. 18:10
dep. 18:10
7 km
Vukmanovac
arr. 18:12
dep. 18:12
9 km
Loćika kod Rekovca
arr. 18:15
dep. 18:15
12 km
Medojevac, TS
arr. 18:20
dep. 18:20
15 km
Dragosevac, Posta
arr. 18:25
dep. 18:25
17 km
Kolare, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
21 km
Glavinci, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
25 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
26 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 18:43
dep. 18:43
28 km
arr. 18:48
dep. 18:48
32 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 18:51
dep. 18:51
32.7 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 18:52
dep. 18:52
33 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 18:54
dep. 18:54
33.5 km
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 18:58
dep. 18:58
34.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 19:00
35 km
18:43 19:43 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rekovac, Bus station
dep. 18:43
Rekovac, Crkva
arr. 18:45
dep. 18:45
1 km
Tecic
arr. 18:48
dep. 18:48
4 km
Rabenovac
arr. 18:53
dep. 18:53
7 km
Vukmanovac
arr. 18:55
dep. 18:55
9 km
Loćika kod Rekovca
arr. 18:58
dep. 18:58
12 km
Medojevac, TS
arr. 19:03
dep. 19:03
15 km
Dragosevac, Posta
arr. 19:08
dep. 19:08
17 km
Kolare, Center
arr. 19:13
dep. 19:13
21 km
Glavinci, Center
arr. 19:18
dep. 19:18
25 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 19:23
dep. 19:23
26 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 19:26
dep. 19:26
28 km
arr. 19:31
dep. 19:31
32 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 19:34
dep. 19:34
32.7 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 19:35
dep. 19:35
33 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 19:37
dep. 19:37
33.5 km
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 19:41
dep. 19:41
34.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 19:43
35 km
19:42 20:42 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rekovac, Bus station
dep. 19:42
Rekovac, Crkva
arr. 19:44
dep. 19:44
1 km
Tecic
arr. 19:47
dep. 19:47
4 km
Rabenovac
arr. 19:52
dep. 19:52
7 km
Vukmanovac
arr. 19:54
dep. 19:54
9 km
Loćika kod Rekovca
arr. 19:57
dep. 19:57
12 km
Medojevac, TS
arr. 20:02
dep. 20:02
15 km
Dragosevac, Posta
arr. 20:07
dep. 20:07
17 km
Kolare, Center
arr. 20:12
dep. 20:12
21 km
Glavinci, Center
arr. 20:17
dep. 20:17
25 km
Bresje kod Jagodine, Center
arr. 20:22
dep. 20:22
26 km
Bresje kod Jagodine, Lestar 1
arr. 20:25
dep. 20:25
28 km
arr. 20:30
dep. 20:30
32 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 20:33
dep. 20:33
32.7 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 20:34
dep. 20:34
33 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 20:36
dep. 20:36
33.5 km
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 20:40
dep. 20:40
34.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 20:42
35 km

Naselja Rekovac i Jagodina su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rekovac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 19:42 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.