Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Razanj - Nis timetable

wednesday, 21.11.2018.
04:50 06:16 (01:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Razanj, Bus station
dep. 04:50
Razanj, Metalac
arr. 04:52
dep. 04:52
1.4 km
Razanj, Ciglana
arr. 04:54
dep. 04:54
2.5 km
Poslon
arr. 04:57
dep. 04:57
4.6 km
Praskovce
arr. 05:00
dep. 05:00
6.2 km
Praskovce, Center
arr. 05:01
dep. 05:01
6.8 km
Jasenje kod Aleksinca
arr. 05:05
dep. 05:05
9 km
Deligrad, Center
arr. 05:06
dep. 05:06
9.7 km
Vukasinovac, II
arr. 05:09
dep. 05:09
11.3 km
Vukasinovac, I
arr. 05:10
dep. 05:10
11.9 km
Rutevac
arr. 05:13
dep. 05:13
13.5 km
Cicina, Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
16.4 km
Boboviste, Ulaz
arr. 05:20
dep. 05:20
18.1 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:26
dep. 05:26
21.9 km
Aleksinac, Hala
arr. 05:29
dep. 05:29
23.8 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 05:33
dep. 05:33
25.3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 05:35
dep. 05:45
26.1 km
Donji Komren
arr. 06:11
dep. 06:11
53.8 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:13
dep. 06:13
54.7 km
Nis, Bus station
arr. 06:16
56.7 km
05:55 07:16 (01:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Razanj, Bus station
dep. 05:55
Razanj, Metalac
arr. 05:58
dep. 05:58
1.4 km
Razanj, Ciglana
arr. 06:00
dep. 06:00
2.5 km
Poslon
arr. 06:04
dep. 06:04
4.6 km
Praskovce
arr. 06:07
dep. 06:07
6.2 km
Praskovce, Center
arr. 06:08
dep. 06:08
6.8 km
Jasenje kod Aleksinca
arr. 06:12
dep. 06:12
9 km
Deligrad, Center
arr. 06:14
dep. 06:14
9.7 km
Vukasinovac, II
arr. 06:17
dep. 06:17
11.3 km
Vukasinovac, I
arr. 06:18
dep. 06:18
11.9 km
Rutevac
arr. 06:21
dep. 06:21
13.5 km
Cicina, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
16.4 km
Boboviste, Ulaz
arr. 06:29
dep. 06:29
18.1 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 06:35
dep. 06:35
21.9 km
Aleksinac, Hala
arr. 06:39
dep. 06:39
23.8 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:43
dep. 06:43
25.3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
26.1 km
Donji Komren
arr. 07:11
dep. 07:11
53.8 km
Nis, Jastrebac
arr. 07:13
dep. 07:13
54.7 km
Nis, Bus station
arr. 07:16
56.7 km
06:50 08:10 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Razanj, Bus station
dep. 06:50
Razanj, Metalac
arr. 06:53
dep. 06:53
1 km
Praskovce
arr. 06:59
dep. 06:59
6 km
Praskovce, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
7 km
Jasenje kod Aleksinca
arr. 07:03
dep. 07:03
9 km
Deligrad, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
10 km
Vukasinovac, II
arr. 07:09
dep. 07:09
12 km
Vukasinovac, I
arr. 07:10
dep. 07:10
13 km
Rutevac
arr. 07:15
dep. 07:15
15 km
Cicina, Intersection
arr. 07:20
dep. 07:20
18 km
Boboviste, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
19 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 07:30
dep. 07:30
23 km
Aleksinac, Hala
arr. 07:35
dep. 07:35
25 km
Aleksinac, Opstina
arr. 07:38
dep. 07:38
26 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
27 km
Donji Komren
arr. 08:05
dep. 08:05
55 km
Nis, Bus station
arr. 08:10
58 km
07:56 09:04 (01:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Razanj, Bus station
dep. 07:56
Aleksinac, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
25.9 km
Donji Komren, Komren
arr. 08:50
dep. 08:50
53.6 km
Nis, Jastrebac
arr. 08:52
dep. 08:52
54.5 km
Nis, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
56.5 km
arr. 09:04
59 km
09:00 11:00 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Razanj, Bus station
dep. 09:00
Razanj, Metalac
arr. 09:02
dep. 09:02
1.4 km
Razanj, Ciglana
arr. 09:04
dep. 09:04
2.5 km
Poslon
arr. 09:07
dep. 09:07
4.6 km
Praskovce
arr. 09:09
dep. 09:09
6.2 km
Praskovce, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
6.8 km
Jasenje kod Aleksinca
arr. 09:12
dep. 09:12
9 km
Deligrad, Center
arr. 09:13
dep. 09:13
9.7 km
Vukasinovac, II
arr. 09:15
dep. 09:15
11.3 km
Vukasinovac, I
arr. 09:16
dep. 09:16
11.9 km
Rutevac
arr. 09:20
dep. 09:20
13.5 km
Cicina, Intersection
arr. 09:25
dep. 09:25
16.4 km
Boboviste, Ulaz
arr. 09:28
dep. 09:28
18.1 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 09:35
dep. 09:35
21.9 km
Aleksinac, Hala
arr. 09:40
dep. 09:40
23.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
26.1 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 10:02
dep. 10:02
27.1 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
28.7 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 10:08
dep. 10:08
30.2 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 10:10
dep. 10:10
31.1 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 10:13
dep. 10:13
33.3 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
34.7 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 10:17
dep. 10:17
35.8 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 10:25
dep. 10:25
40.7 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 10:29
dep. 10:29
43.7 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 10:31
dep. 10:31
45 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 10:33
dep. 10:33
46.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 10:36
dep. 10:36
48.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 10:39
dep. 10:39
50.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 10:40
dep. 10:40
50.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 10:44
dep. 10:44
52.5 km
Vrtiste, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
53.2 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 10:47
dep. 10:47
53.7 km
Camurlija, Intersection
arr. 10:51
dep. 10:51
56.1 km
Donji Komren
arr. 10:55
dep. 10:55
58.8 km
Nis, Jastrebac
arr. 10:57
dep. 10:57
59.7 km
Nis, Bus station
arr. 11:00
61.7 km
11:45 12:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Razanj, Bus station
dep. 11:45
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
23 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
54 km
12:25 13:34 (01:09)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Razanj, Bus station
dep. 12:25
Aleksinac, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:52
23 km
Nis, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:30
54 km
arr. 13:34
56 km
12:55 14:26 (01:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Razanj, Bus station
dep. 12:55
Razanj, Metalac
arr. 12:57
dep. 12:57
1.4 km
Razanj, Ciglana
arr. 12:59
dep. 12:59
2.5 km
Poslon
arr. 13:02
dep. 13:02
4.6 km
Praskovce
arr. 13:05
dep. 13:05
6.2 km
Praskovce, Center
arr. 13:06
dep. 13:06
6.8 km
Jasenje kod Aleksinca
arr. 13:10
dep. 13:10
9 km
Deligrad, Center
arr. 13:11
dep. 13:11
9.7 km
Vukasinovac, II
arr. 13:14
dep. 13:14
11.3 km
Vukasinovac, I
arr. 13:15
dep. 13:15
11.9 km
Rutevac
arr. 13:18
dep. 13:18
13.5 km
Cicina, Intersection
arr. 13:22
dep. 13:22
16.4 km
Boboviste, Ulaz
arr. 13:25
dep. 13:25
18.1 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:31
dep. 13:31
21.9 km
Aleksinac, Hala
arr. 13:34
dep. 13:34
23.8 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 13:38
dep. 13:38
25.3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:40
dep. 13:55
26.1 km
Donji Komren
arr. 14:21
dep. 14:21
53.8 km
Nis, Jastrebac
arr. 14:23
dep. 14:23
54.7 km
Nis, Bus station
arr. 14:26
56.7 km
14:15 15:10 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Razanj, Bus station
dep. 14:15
Aleksinac, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:42
23 km
Nis, Bus station
arr. 15:10
54 km
14:55 15:45 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Razanj, Bus station
dep. 14:55
Aleksinac, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
26 km
Nis, Bus station
arr. 15:45
56 km
15:10 16:50 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Razanj, Bus station
dep. 15:10
Praskovce
arr. 15:19
dep. 15:19
7 km
Jasenje kod Aleksinca
arr. 15:21
dep. 15:21
9 km
Deligrad, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
10 km
Vukasinovac, I
arr. 15:25
dep. 15:25
12 km
Rutevac
arr. 15:30
dep. 15:30
15 km
Cicina, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
18 km
Boboviste, Ulaz
arr. 15:38
dep. 15:38
19 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 15:45
dep. 15:45
23 km
Aleksinac, Hala
arr. 15:50
dep. 15:50
25 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:53
dep. 15:53
26 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
27 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 15:59
dep. 15:59
29 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
30 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 16:05
dep. 16:05
32 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 16:07
dep. 16:07
33 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 16:09
dep. 16:09
34 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
35 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 16:13
dep. 16:13
36 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 16:18
dep. 16:18
40 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 16:22
dep. 16:22
43 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 16:24
dep. 16:24
44 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 16:28
dep. 16:28
46 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
47 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:33
dep. 16:33
49 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:37
dep. 16:37
51 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 16:38
dep. 16:38
52 km
Camurlija, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
54 km
Donji Komren
arr. 16:45
dep. 16:45
58 km
Nis, Bus station
arr. 16:50
61 km
17:00 17:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Razanj, Bus station
dep. 17:00
Aleksinac, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
23 km
Nis, Bus station
arr. 17:55
54 km
17:55 18:50 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Razanj, Bus station
dep. 17:55
Aleksinac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:22
23 km
Nis, Bus station
arr. 18:50
54 km
19:20 20:15 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Razanj, Bus station
dep. 19:20
Deligrad, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
4 km
Rutevac, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
11 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
23 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 19:55
dep. 19:55
36 km
Nis, Bus station
arr. 20:15
54 km
20:05 21:15 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Razanj, Bus station
dep. 20:05
Aleksinac, Bus station
arr. 20:30
dep. 20:32
23 km
Nis, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
54 km
arr. 21:09
dep. 21:09
56.5 km
Nis, Cele kula
arr. 21:12
dep. 21:12
57.8 km
Nis, EI
arr. 21:15
59.9 km
20:10 21:07 (00:57)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Razanj, Bus station
dep. 20:10
Nis, Bus station
arr. 20:55
dep. 21:00
55.1 km
arr. 21:07
57.3 km
20:35 21:30 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Razanj, Bus station
dep. 20:35
Aleksinac, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
23 km
Nis, Bus station
arr. 21:30
54 km
22:05 23:00 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Razanj, Bus station
dep. 22:05
Aleksinac, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:30
23 km
Nis, Bus station
arr. 23:00
54 km

Naselja Razanj i Nis su međusobno udaljena ~57 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Razanj je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 22:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.