Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ravni kod Uzica - Uzice timetable

friday, 22.11.2019.
05:15 06:30 (01:15)
CenterRibar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravni kod Uzica, Center
dep. 05:15
Skrzuti, Dikovica kafana
arr. 05:17
dep. 05:17
0.6 km
Skrzuti, Laudzin most
arr. 05:20
dep. 05:20
2 km
Skrzuti, Zunica cesma
arr. 05:23
dep. 05:23
3.1 km
Skrzuti, Mramor
arr. 05:26
dep. 05:26
4.4 km
Zbojstica, Lugovi 3
arr. 05:30
dep. 05:30
5.6 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 05:33
dep. 05:33
7.4 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 05:35
dep. 05:35
8.4 km
Zbojstica, Tablica
arr. 05:39
dep. 05:39
9.6 km
Dreznik, Trafostanica
arr. 05:43
dep. 05:43
10.2 km
Dreznik, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
10.8 km
Dreznik, Trafostanica
arr. 05:49
dep. 05:49
12.6 km
Zbojstica, Tablica
arr. 05:51
dep. 05:51
13.7 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 05:55
dep. 05:55
14.8 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 05:59
dep. 05:59
15.8 km
Zbojstica, Lugovi 2
arr. 06:00
dep. 06:00
16 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 06:04
dep. 06:04
17.4 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 06:06
dep. 06:06
19 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 06:09
dep. 06:09
20.4 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovici
arr. 06:10
dep. 06:10
21.3 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 06:12
dep. 06:12
21.8 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 06:13
dep. 06:13
22.7 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 06:14
dep. 06:14
23.4 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 06:15
dep. 06:15
23.8 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 06:16
dep. 06:16
24.4 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 06:17
dep. 06:17
25.1 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 06:18
dep. 06:18
25.5 km
arr. 06:19
dep. 06:19
26.4 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 06:20
dep. 06:20
27.4 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 06:24
dep. 06:24
29.2 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 06:26
dep. 06:26
31.4 km
Uzice, Javna garaza
arr. 06:28
dep. 06:28
32.5 km
Uzice, Ribar
arr. 06:30
33 km
07:20 08:50 (01:30)
Ravanjsko poljeRibar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravni kod Uzica, Ravanjsko polje
dep. 07:20
Ravni kod Uzica, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
2.8 km
Skrzuti, Dikovica kafana
arr. 07:32
dep. 07:32
3.4 km
Skrzuti, Laudzin most
arr. 07:35
dep. 07:35
4.8 km
Skrzuti, Zunica cesma
arr. 07:38
dep. 07:38
5.9 km
Skrzuti, Mramor
arr. 07:41
dep. 07:41
7.2 km
Zbojstica, Lugovi 3
arr. 07:45
dep. 07:45
8.4 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 07:48
dep. 07:48
10.2 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 07:50
dep. 07:50
11.2 km
Zbojstica, Tablica
arr. 07:54
dep. 07:54
12.4 km
Dreznik, Trafostanica
arr. 07:58
dep. 07:58
13 km
Dreznik, Center
arr. 08:05
dep. 08:05
13.6 km
Dreznik, Trafostanica
arr. 08:09
dep. 08:09
15.4 km
Zbojstica, Tablica
arr. 08:11
dep. 08:11
16.5 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 08:15
dep. 08:15
17.6 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 08:19
dep. 08:19
18.6 km
Zbojstica, Lugovi 2
arr. 08:20
dep. 08:20
18.8 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 08:24
dep. 08:24
20.2 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 08:26
dep. 08:26
21.8 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 08:29
dep. 08:29
23.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovici
arr. 08:30
dep. 08:30
24.1 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 08:32
dep. 08:32
24.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 08:33
dep. 08:33
25.5 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 08:34
dep. 08:34
26.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 08:35
dep. 08:35
26.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
27.2 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 08:37
dep. 08:37
27.9 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 08:38
dep. 08:38
28.3 km
arr. 08:39
dep. 08:39
29.2 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 08:40
dep. 08:40
30.2 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 08:44
dep. 08:44
32 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 08:46
dep. 08:46
34.2 km
Uzice, Javna garaza
arr. 08:48
dep. 08:48
35.3 km
Uzice, Ribar
arr. 08:50
35.8 km
13:00 13:50 (00:50)
Ravanjsko poljeRibar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravni kod Uzica, Ravanjsko polje
dep. 13:00
Ravni kod Uzica, Center
arr. 13:10
dep. 13:10
2.8 km
Skrzuti, Dikovica kafana
arr. 13:12
dep. 13:12
3.4 km
Skrzuti, Laudzin most
arr. 13:15
dep. 13:15
4.8 km
Skrzuti, Zunica cesma
arr. 13:18
dep. 13:18
5.9 km
Skrzuti, Mramor
arr. 13:21
dep. 13:21
7.2 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 13:24
dep. 13:24
20.2 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 13:26
dep. 13:26
21.8 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 13:29
dep. 13:29
23.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovici
arr. 13:30
dep. 13:30
24.1 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 13:32
dep. 13:32
24.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 13:33
dep. 13:33
25.5 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 13:34
dep. 13:34
26.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 13:35
dep. 13:35
26.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 13:36
dep. 13:36
27.2 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 13:37
dep. 13:37
27.9 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 13:38
dep. 13:38
28.3 km
arr. 13:39
dep. 13:39
29.2 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 13:40
dep. 13:40
30.2 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 13:44
dep. 13:44
32 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 13:46
dep. 13:46
34.2 km
Uzice, Javna garaza
arr. 13:48
dep. 13:48
35.3 km
Uzice, Ribar
arr. 13:50
35.8 km
16:00 17:15 (01:15)
CenterRibar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravni kod Uzica, Center
dep. 16:00
Skrzuti, Dikovica kafana
arr. 16:02
dep. 16:02
0.6 km
Skrzuti, Laudzin most
arr. 16:05
dep. 16:05
2 km
Skrzuti, Zunica cesma
arr. 16:08
dep. 16:08
3.1 km
Skrzuti, Mramor
arr. 16:11
dep. 16:11
4.4 km
Zbojstica, Lugovi 3
arr. 16:15
dep. 16:15
5.6 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 16:18
dep. 16:18
7.4 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 16:20
dep. 16:20
8.4 km
Zbojstica, Tablica
arr. 16:24
dep. 16:24
9.6 km
Dreznik, Trafostanica
arr. 16:28
dep. 16:28
10.2 km
Dreznik, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
10.8 km
Dreznik, Trafostanica
arr. 16:34
dep. 16:34
12.6 km
Zbojstica, Tablica
arr. 16:36
dep. 16:36
13.7 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 16:40
dep. 16:40
14.8 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 16:44
dep. 16:44
15.8 km
Zbojstica, Lugovi 2
arr. 16:45
dep. 16:45
16 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 16:49
dep. 16:49
17.4 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 16:51
dep. 16:51
19 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 16:54
dep. 16:54
20.4 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovici
arr. 16:55
dep. 16:55
21.3 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 16:57
dep. 16:57
21.8 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 16:58
dep. 16:58
22.7 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 16:59
dep. 16:59
23.4 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 17:00
dep. 17:00
23.8 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 17:01
dep. 17:01
24.4 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 17:02
dep. 17:02
25.1 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 17:03
dep. 17:03
25.5 km
arr. 17:04
dep. 17:04
26.4 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 17:05
dep. 17:05
27.4 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 17:09
dep. 17:09
29.2 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 17:11
dep. 17:11
31.4 km
Uzice, Javna garaza
arr. 17:13
dep. 17:13
32.5 km
Uzice, Ribar
arr. 17:15
33 km
Ravni kod Uzica - Uzice timetable
Departures on: saturday, 23.11.2019.
05:15 06:30 (01:15)
CenterRibar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravni kod Uzica, Center
dep. 05:15
Skrzuti, Dikovica kafana
arr. 05:17
dep. 05:17
0.6 km
Skrzuti, Laudzin most
arr. 05:20
dep. 05:20
2 km
Skrzuti, Zunica cesma
arr. 05:23
dep. 05:23
3.1 km
Skrzuti, Mramor
arr. 05:26
dep. 05:26
4.4 km
Zbojstica, Lugovi 3
arr. 05:30
dep. 05:30
5.6 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 05:33
dep. 05:33
7.4 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 05:35
dep. 05:35
8.4 km
Zbojstica, Tablica
arr. 05:39
dep. 05:39
9.6 km
Dreznik, Trafostanica
arr. 05:43
dep. 05:43
10.2 km
Dreznik, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
10.8 km
Dreznik, Trafostanica
arr. 05:49
dep. 05:49
12.6 km
Zbojstica, Tablica
arr. 05:51
dep. 05:51
13.7 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 05:55
dep. 05:55
14.8 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 05:59
dep. 05:59
15.8 km
Zbojstica, Lugovi 2
arr. 06:00
dep. 06:00
16 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 06:04
dep. 06:04
17.4 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 06:06
dep. 06:06
19 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 06:09
dep. 06:09
20.4 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovici
arr. 06:10
dep. 06:10
21.3 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 06:12
dep. 06:12
21.8 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 06:13
dep. 06:13
22.7 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 06:14
dep. 06:14
23.4 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 06:15
dep. 06:15
23.8 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 06:16
dep. 06:16
24.4 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 06:17
dep. 06:17
25.1 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 06:18
dep. 06:18
25.5 km
arr. 06:19
dep. 06:19
26.4 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 06:20
dep. 06:20
27.4 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 06:24
dep. 06:24
29.2 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 06:26
dep. 06:26
31.4 km
Uzice, Javna garaza
arr. 06:28
dep. 06:28
32.5 km
Uzice, Ribar
arr. 06:30
33 km
07:20 08:50 (01:30)
Ravanjsko poljeRibar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravni kod Uzica, Ravanjsko polje
dep. 07:20
Ravni kod Uzica, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
2.8 km
Skrzuti, Dikovica kafana
arr. 07:32
dep. 07:32
3.4 km
Skrzuti, Laudzin most
arr. 07:35
dep. 07:35
4.8 km
Skrzuti, Zunica cesma
arr. 07:38
dep. 07:38
5.9 km
Skrzuti, Mramor
arr. 07:41
dep. 07:41
7.2 km
Zbojstica, Lugovi 3
arr. 07:45
dep. 07:45
8.4 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 07:48
dep. 07:48
10.2 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 07:50
dep. 07:50
11.2 km
Zbojstica, Tablica
arr. 07:54
dep. 07:54
12.4 km
Dreznik, Trafostanica
arr. 07:58
dep. 07:58
13 km
Dreznik, Center
arr. 08:05
dep. 08:05
13.6 km
Dreznik, Trafostanica
arr. 08:09
dep. 08:09
15.4 km
Zbojstica, Tablica
arr. 08:11
dep. 08:11
16.5 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 08:15
dep. 08:15
17.6 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 08:19
dep. 08:19
18.6 km
Zbojstica, Lugovi 2
arr. 08:20
dep. 08:20
18.8 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 08:24
dep. 08:24
20.2 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 08:26
dep. 08:26
21.8 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 08:29
dep. 08:29
23.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovici
arr. 08:30
dep. 08:30
24.1 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 08:32
dep. 08:32
24.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 08:33
dep. 08:33
25.5 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 08:34
dep. 08:34
26.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 08:35
dep. 08:35
26.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
27.2 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 08:37
dep. 08:37
27.9 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 08:38
dep. 08:38
28.3 km
arr. 08:39
dep. 08:39
29.2 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 08:40
dep. 08:40
30.2 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 08:44
dep. 08:44
32 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 08:46
dep. 08:46
34.2 km
Uzice, Javna garaza
arr. 08:48
dep. 08:48
35.3 km
Uzice, Ribar
arr. 08:50
35.8 km
13:00 13:50 (00:50)
Ravanjsko poljeRibar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravni kod Uzica, Ravanjsko polje
dep. 13:00
Ravni kod Uzica, Center
arr. 13:10
dep. 13:10
2.8 km
Skrzuti, Dikovica kafana
arr. 13:12
dep. 13:12
3.4 km
Skrzuti, Laudzin most
arr. 13:15
dep. 13:15
4.8 km
Skrzuti, Zunica cesma
arr. 13:18
dep. 13:18
5.9 km
Skrzuti, Mramor
arr. 13:21
dep. 13:21
7.2 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 13:24
dep. 13:24
20.2 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 13:26
dep. 13:26
21.8 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 13:29
dep. 13:29
23.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovici
arr. 13:30
dep. 13:30
24.1 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 13:32
dep. 13:32
24.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 13:33
dep. 13:33
25.5 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 13:34
dep. 13:34
26.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 13:35
dep. 13:35
26.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 13:36
dep. 13:36
27.2 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 13:37
dep. 13:37
27.9 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 13:38
dep. 13:38
28.3 km
arr. 13:39
dep. 13:39
29.2 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 13:40
dep. 13:40
30.2 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 13:44
dep. 13:44
32 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 13:46
dep. 13:46
34.2 km
Uzice, Javna garaza
arr. 13:48
dep. 13:48
35.3 km
Uzice, Ribar
arr. 13:50
35.8 km
16:00 17:15 (01:15)
CenterRibar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravni kod Uzica, Center
dep. 16:00
Skrzuti, Dikovica kafana
arr. 16:02
dep. 16:02
0.6 km
Skrzuti, Laudzin most
arr. 16:05
dep. 16:05
2 km
Skrzuti, Zunica cesma
arr. 16:08
dep. 16:08
3.1 km
Skrzuti, Mramor
arr. 16:11
dep. 16:11
4.4 km
Zbojstica, Lugovi 3
arr. 16:15
dep. 16:15
5.6 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 16:18
dep. 16:18
7.4 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 16:20
dep. 16:20
8.4 km
Zbojstica, Tablica
arr. 16:24
dep. 16:24
9.6 km
Dreznik, Trafostanica
arr. 16:28
dep. 16:28
10.2 km
Dreznik, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
10.8 km
Dreznik, Trafostanica
arr. 16:34
dep. 16:34
12.6 km
Zbojstica, Tablica
arr. 16:36
dep. 16:36
13.7 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 16:40
dep. 16:40
14.8 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 16:44
dep. 16:44
15.8 km
Zbojstica, Lugovi 2
arr. 16:45
dep. 16:45
16 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 16:49
dep. 16:49
17.4 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 16:51
dep. 16:51
19 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 16:54
dep. 16:54
20.4 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovici
arr. 16:55
dep. 16:55
21.3 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 16:57
dep. 16:57
21.8 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 16:58
dep. 16:58
22.7 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 16:59
dep. 16:59
23.4 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 17:00
dep. 17:00
23.8 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 17:01
dep. 17:01
24.4 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 17:02
dep. 17:02
25.1 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 17:03
dep. 17:03
25.5 km
arr. 17:04
dep. 17:04
26.4 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 17:05
dep. 17:05
27.4 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 17:09
dep. 17:09
29.2 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 17:11
dep. 17:11
31.4 km
Uzice, Javna garaza
arr. 17:13
dep. 17:13
32.5 km
Uzice, Ribar
arr. 17:15
33 km

Naselja Ravni kod Uzica i Uzice su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ravni kod Uzica je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.