Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ratkovac kod Lajkovca - Lajkovac timetable

friday, 22.11.2019.
06:09 06:34 (00:25)
GrobljeBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
dep. 06:09
Ratkovac kod Lajkovca, Dom
arr. 06:10
dep. 06:10
0.8 km
arr. 06:13
dep. 06:13
2.4 km
Nepricava, Vodovod
arr. 06:27
dep. 06:27
10 km
Nepricava, Skola (Dom)
arr. 06:23
dep. 06:23
7.8 km
Nepricava, Igraliste
arr. 06:25
dep. 06:25
8.8 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 06:29
dep. 06:29
11.4 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 06:30
dep. 06:30
12 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:34
14.1 km
06:22 06:38 (00:16)
GrobljeBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
dep. 06:22
Pridvorica kod Lajkovca, Kos
arr. 06:25
dep. 06:25
2.1 km
Strmovo kod Lajkovca, Zivojinovici
arr. 06:26
dep. 06:26
2.9 km
Strmovo kod Lajkovca, Prodavnica
arr. 06:27
dep. 06:27
3.1 km
Strmovo kod Lajkovca, Rankovici
arr. 06:28
dep. 06:28
3.6 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Skola
arr. 06:30
dep. 06:30
4.7 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:38
9.4 km
06:26 06:41 (00:15)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratkovac kod Lajkovca, Dom
dep. 06:26
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
arr. 06:27
dep. 06:27
0.8 km
Pridvorica kod Lajkovca, Kos
arr. 06:30
dep. 06:30
2.9 km
Strmovo kod Lajkovca, Dom
arr. 06:31
dep. 06:31
3.8 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Skola
arr. 06:33
dep. 06:33
5.5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:41
10.5 km
07:19 07:35 (00:16)
GrobljeBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
dep. 07:19
Pridvorica kod Lajkovca, Kos
arr. 07:22
dep. 07:22
2.1 km
Strmovo kod Lajkovca, Zivojinovici
arr. 07:23
dep. 07:23
2.9 km
Strmovo kod Lajkovca, Prodavnica
arr. 07:24
dep. 07:24
3.1 km
Strmovo kod Lajkovca, Rankovici
arr. 07:25
dep. 07:25
3.6 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Skola
arr. 07:27
dep. 07:27
4.7 km
Lajkovac, Bus station
arr. 07:35
9.4 km
12:20 12:36 (00:16)
GrobljeBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
dep. 12:20
Pridvorica kod Lajkovca, Kos
arr. 12:23
dep. 12:23
2.1 km
Strmovo kod Lajkovca, Zivojinovici
arr. 12:24
dep. 12:24
2.9 km
Strmovo kod Lajkovca, Prodavnica
arr. 12:25
dep. 12:25
3.1 km
Strmovo kod Lajkovca, Rankovici
arr. 12:26
dep. 12:26
3.6 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Skola
arr. 12:28
dep. 12:28
4.7 km
Lajkovac, Bus station
arr. 12:36
9.4 km
12:25 12:40 (00:15)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratkovac kod Lajkovca, Dom
dep. 12:25
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
arr. 12:26
dep. 12:26
0.8 km
Pridvorica kod Lajkovca, Kos
arr. 12:29
dep. 12:29
2.9 km
Strmovo kod Lajkovca, Dom
arr. 12:30
dep. 12:30
3.8 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Skola
arr. 12:32
dep. 12:32
5.5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 12:40
10.5 km
12:25 12:50 (00:25)
GrobljeBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
dep. 12:25
Ratkovac kod Lajkovca, Dom
arr. 12:26
dep. 12:26
0.8 km
arr. 12:29
dep. 12:29
2.4 km
Nepricava, Vodovod
arr. 12:43
dep. 12:43
10 km
Nepricava, Skola (Dom)
arr. 12:39
dep. 12:39
7.8 km
Nepricava, Igraliste
arr. 12:41
dep. 12:41
8.8 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 12:45
dep. 12:45
11.4 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 12:46
dep. 12:46
12 km
Lajkovac, Bus station
arr. 12:50
14.1 km
13:27 13:42 (00:15)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratkovac kod Lajkovca, Dom
dep. 13:27
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
arr. 13:28
dep. 13:28
0.8 km
Pridvorica kod Lajkovca, Kos
arr. 13:31
dep. 13:31
2.9 km
Strmovo kod Lajkovca, Dom
arr. 13:32
dep. 13:32
3.8 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Skola
arr. 13:34
dep. 13:34
5.5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 13:42
10.5 km
14:05 14:30 (00:25)
GrobljeBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
dep. 14:05
Ratkovac kod Lajkovca, Dom
arr. 14:06
dep. 14:06
0.8 km
arr. 14:09
dep. 14:09
2.4 km
Nepricava, Vodovod
arr. 14:23
dep. 14:23
10 km
Nepricava, Skola (Dom)
arr. 14:19
dep. 14:19
7.8 km
Nepricava, Igraliste
arr. 14:21
dep. 14:21
8.8 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 14:25
dep. 14:25
11.4 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 14:26
dep. 14:26
12 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:30
14.1 km
14:10 14:26 (00:16)
GrobljeBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
dep. 14:10
Pridvorica kod Lajkovca, Kos
arr. 14:13
dep. 14:13
2.1 km
Strmovo kod Lajkovca, Zivojinovici
arr. 14:14
dep. 14:14
2.9 km
Strmovo kod Lajkovca, Prodavnica
arr. 14:15
dep. 14:15
3.1 km
Strmovo kod Lajkovca, Rankovici
arr. 14:16
dep. 14:16
3.6 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Skola
arr. 14:18
dep. 14:18
4.7 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:26
9.4 km
15:35 16:00 (00:25)
GrobljeBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
dep. 15:35
Ratkovac kod Lajkovca, Dom
arr. 15:36
dep. 15:36
0.8 km
arr. 15:39
dep. 15:39
2.4 km
Nepricava, Vodovod
arr. 15:53
dep. 15:53
10 km
Nepricava, Skola (Dom)
arr. 15:49
dep. 15:49
7.8 km
Nepricava, Igraliste
arr. 15:51
dep. 15:51
8.8 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 15:55
dep. 15:55
11.4 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 15:56
dep. 15:56
12 km
Lajkovac, Bus station
arr. 16:00
14.1 km
15:40 15:56 (00:16)
GrobljeBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
dep. 15:40
Pridvorica kod Lajkovca, Kos
arr. 15:43
dep. 15:43
2.1 km
Strmovo kod Lajkovca, Zivojinovici
arr. 15:44
dep. 15:44
2.9 km
Strmovo kod Lajkovca, Prodavnica
arr. 15:45
dep. 15:45
3.1 km
Strmovo kod Lajkovca, Rankovici
arr. 15:46
dep. 15:46
3.6 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Skola
arr. 15:48
dep. 15:48
4.7 km
Lajkovac, Bus station
arr. 15:56
9.4 km
18:30 18:45 (00:15)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratkovac kod Lajkovca, Dom
dep. 18:30
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
arr. 18:31
dep. 18:31
0.8 km
Pridvorica kod Lajkovca, Kos
arr. 18:34
dep. 18:34
2.9 km
Strmovo kod Lajkovca, Dom
arr. 18:35
dep. 18:35
3.8 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Skola
arr. 18:37
dep. 18:37
5.5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:45
10.5 km
19:07 19:22 (00:15)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratkovac kod Lajkovca, Dom
dep. 19:07
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
arr. 19:08
dep. 19:08
0.8 km
Pridvorica kod Lajkovca, Kos
arr. 19:11
dep. 19:11
2.9 km
Strmovo kod Lajkovca, Dom
arr. 19:12
dep. 19:12
3.8 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Skola
arr. 19:14
dep. 19:14
5.5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:22
10.5 km
19:25 19:50 (00:25)
GrobljeBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
dep. 19:25
Ratkovac kod Lajkovca, Dom
arr. 19:26
dep. 19:26
0.8 km
arr. 19:29
dep. 19:29
2.4 km
Nepricava, Vodovod
arr. 19:43
dep. 19:43
10 km
Nepricava, Skola (Dom)
arr. 19:39
dep. 19:39
7.8 km
Nepricava, Igraliste
arr. 19:41
dep. 19:41
8.8 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 19:45
dep. 19:45
11.4 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 19:46
dep. 19:46
12 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:50
14.1 km
19:30 19:46 (00:16)
GrobljeBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratkovac kod Lajkovca, Groblje
dep. 19:30
Pridvorica kod Lajkovca, Kos
arr. 19:33
dep. 19:33
2.1 km
Strmovo kod Lajkovca, Zivojinovici
arr. 19:34
dep. 19:34
2.9 km
Strmovo kod Lajkovca, Prodavnica
arr. 19:35
dep. 19:35
3.1 km
Strmovo kod Lajkovca, Rankovici
arr. 19:36
dep. 19:36
3.6 km
Pepeljevac kod Lajkovca, Skola
arr. 19:38
dep. 19:38
4.7 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:46
9.4 km

Naselja Ratkovac kod Lajkovca i Lajkovac su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ratkovac kod Lajkovca je u 06:09 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.