Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ratari kod Obrenovca - Obrenovac timetable

sunday, 23.02.2020.
00:25 00:43 (00:18)
CivijaBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratari kod Obrenovca, Civija
dep. 00:25
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 00:26
dep. 00:26
0.9 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 00:27
dep. 00:27
1.6 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 00:29
dep. 00:29
2.5 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 00:31
dep. 00:31
3.5 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 00:32
dep. 00:32
4.1 km
Zvecka, Isailovici
arr. 00:33
dep. 00:33
4.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 00:34
dep. 00:34
5.8 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 00:36
dep. 00:36
6.9 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 00:37
dep. 00:37
7.7 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 00:38
dep. 00:38
8.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 00:39
dep. 00:39
9.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 00:41
dep. 00:41
10 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 00:43
11.2 km
04:55 05:13 (00:18)
CivijaBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratari kod Obrenovca, Civija
dep. 04:55
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 04:56
dep. 04:56
0.9 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 04:57
dep. 04:57
1.6 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 04:59
dep. 04:59
2.5 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 05:01
dep. 05:01
3.5 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 05:02
dep. 05:02
4.1 km
Zvecka, Isailovici
arr. 05:03
dep. 05:03
4.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 05:04
dep. 05:04
5.8 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 05:06
dep. 05:06
6.9 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 05:07
dep. 05:07
7.7 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 05:08
dep. 05:08
8.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 05:09
dep. 05:09
9.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 05:11
dep. 05:11
10 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 05:13
11.2 km
06:01 06:12 (00:11)
DomTopolice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratari kod Obrenovca, Dom
dep. 06:01
Zvecka, Rampa
arr. 06:07
dep. 06:07
6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:09
dep. 06:09
8 km
Obrenovac, Topolice
arr. 06:12
10 km
06:05 06:20 (00:15)
CivijaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratari kod Obrenovca, Civija
dep. 06:05
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 06:07
dep. 06:07
0.9 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 06:08
dep. 06:08
1.6 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 06:09
dep. 06:09
2.5 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 06:11
dep. 06:11
3.5 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 06:12
dep. 06:12
4.1 km
Zvecka, Isailovici
arr. 06:13
dep. 06:13
4.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 06:14
dep. 06:14
5.8 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 06:16
dep. 06:16
6.9 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 06:18
dep. 06:18
7.7 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 06:19
dep. 06:19
8.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:20
9.2 km
07:15 07:33 (00:18)
CivijaBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratari kod Obrenovca, Civija
dep. 07:15
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 07:16
dep. 07:16
0.9 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 07:17
dep. 07:17
1.6 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 07:19
dep. 07:19
2.5 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 07:21
dep. 07:21
3.5 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 07:22
dep. 07:22
4.1 km
Zvecka, Isailovici
arr. 07:23
dep. 07:23
4.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 07:24
dep. 07:24
5.8 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 07:26
dep. 07:26
6.9 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 07:27
dep. 07:27
7.7 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 07:28
dep. 07:28
8.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 07:29
dep. 07:29
9.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 07:31
dep. 07:31
10 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 07:33
11.2 km
07:45 08:00 (00:15)
CivijaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratari kod Obrenovca, Civija
dep. 07:45
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 07:47
dep. 07:47
0.9 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 07:48
dep. 07:48
1.6 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 07:49
dep. 07:49
2.5 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 07:51
dep. 07:51
3.5 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 07:52
dep. 07:52
4.1 km
Zvecka, Isailovici
arr. 07:53
dep. 07:53
4.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 07:54
dep. 07:54
5.8 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 07:56
dep. 07:56
6.9 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 07:58
dep. 07:58
7.7 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 07:59
dep. 07:59
8.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:00
9.2 km
08:15 08:33 (00:18)
CivijaBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratari kod Obrenovca, Civija
dep. 08:15
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 08:16
dep. 08:16
0.9 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 08:17
dep. 08:17
1.6 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 08:19
dep. 08:19
2.5 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 08:21
dep. 08:21
3.5 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 08:22
dep. 08:22
4.1 km
Zvecka, Isailovici
arr. 08:23
dep. 08:23
4.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 08:24
dep. 08:24
5.8 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 08:26
dep. 08:26
6.9 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 08:27
dep. 08:27
7.7 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 08:28
dep. 08:28
8.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:29
dep. 08:29
9.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:31
dep. 08:31
10 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 08:33
11.2 km
08:26 08:37 (00:11)
DomTopolice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratari kod Obrenovca, Dom
dep. 08:26
Zvecka, Rampa
arr. 08:32
dep. 08:32
6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
8 km
Obrenovac, Topolice
arr. 08:37
10 km
09:35 09:53 (00:18)
CivijaBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratari kod Obrenovca, Civija
dep. 09:35
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 09:36
dep. 09:36
0.9 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 09:37
dep. 09:37
1.6 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 09:39
dep. 09:39
2.5 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 09:41
dep. 09:41
3.5 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 09:42
dep. 09:42
4.1 km
Zvecka, Isailovici
arr. 09:43
dep. 09:43
4.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 09:44
dep. 09:44
5.8 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 09:46
dep. 09:46
6.9 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 09:47
dep. 09:47
7.7 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 09:48
dep. 09:48
8.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:49
dep. 09:49
9.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 09:51
dep. 09:51
10 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 09:53
11.2 km
10:35 10:53 (00:18)
CivijaBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratari kod Obrenovca, Civija
dep. 10:35
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 10:36
dep. 10:36
0.9 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 10:37
dep. 10:37
1.6 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 10:39
dep. 10:39
2.5 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
3.5 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 10:42
dep. 10:42
4.1 km
Zvecka, Isailovici
arr. 10:43
dep. 10:43
4.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 10:44
dep. 10:44
5.8 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 10:46
dep. 10:46
6.9 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 10:47
dep. 10:47
7.7 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 10:48
dep. 10:48
8.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:49
dep. 10:49
9.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 10:51
dep. 10:51
10 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 10:53
11.2 km
11:55 12:13 (00:18)
CivijaBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratari kod Obrenovca, Civija
dep. 11:55
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 11:56
dep. 11:56
0.9 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 11:57
dep. 11:57
1.6 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 11:59
dep. 11:59
2.5 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 12:01
dep. 12:01
3.5 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 12:02
dep. 12:02
4.1 km
Zvecka, Isailovici
arr. 12:03
dep. 12:03
4.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 12:04
dep. 12:04
5.8 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 12:06
dep. 12:06
6.9 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 12:07
dep. 12:07
7.7 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 12:08
dep. 12:08
8.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:09
dep. 12:09
9.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 12:11
dep. 12:11
10 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 12:13
11.2 km
12:45 13:00 (00:15)
CivijaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratari kod Obrenovca, Civija
dep. 12:45
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 12:47
dep. 12:47
0.9 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 12:48
dep. 12:48
1.6 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 12:49
dep. 12:49
2.5 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 12:51
dep. 12:51
3.5 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 12:52
dep. 12:52
4.1 km
Zvecka, Isailovici
arr. 12:53
dep. 12:53
4.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 12:54
dep. 12:54
5.8 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 12:56
dep. 12:56
6.9 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 12:58
dep. 12:58
7.7 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 12:59
dep. 12:59
8.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:00
9.2 km
12:55 13:13 (00:18)
CivijaBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratari kod Obrenovca, Civija
dep. 12:55
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 12:56
dep. 12:56
0.9 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 12:57
dep. 12:57
1.6 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 12:59
dep. 12:59
2.5 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 13:01
dep. 13:01
3.5 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 13:02
dep. 13:02
4.1 km
Zvecka, Isailovici
arr. 13:03
dep. 13:03
4.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 13:04
dep. 13:04
5.8 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 13:06
dep. 13:06
6.9 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 13:07
dep. 13:07
7.7 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 13:08
dep. 13:08
8.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:09
dep. 13:09
9.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 13:11
dep. 13:11
10 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 13:13
11.2 km
13:42 13:50 (00:08)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratari kod Obrenovca, Dom
dep. 13:42
Zvecka, Rampa
arr. 13:48
dep. 13:48
6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:50
8 km
14:15 14:33 (00:18)
CivijaBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratari kod Obrenovca, Civija
dep. 14:15
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 14:16
dep. 14:16
0.9 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 14:17
dep. 14:17
1.6 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 14:19
dep. 14:19
2.5 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 14:21
dep. 14:21
3.5 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 14:22
dep. 14:22
4.1 km
Zvecka, Isailovici
arr. 14:23
dep. 14:23
4.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 14:24
dep. 14:24
5.8 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 14:26
dep. 14:26
6.9 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 14:27
dep. 14:27
7.7 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 14:28
dep. 14:28
8.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:29
dep. 14:29
9.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 14:31
dep. 14:31
10 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 14:33
11.2 km
15:11 15:22 (00:11)
DomTopolice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ratari kod Obrenovca, Dom
dep. 15:11
Zvecka, Rampa
arr. 15:17
dep. 15:17
6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:19
dep. 15:19
8 km
Obrenovac, Topolice
arr. 15:22
10 km
15:15 15:33 (00:18)
CivijaBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratari kod Obrenovca, Civija
dep. 15:15
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:16
dep. 15:16
0.9 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 15:17
dep. 15:17
1.6 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 15:19
dep. 15:19
2.5 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 15:21
dep. 15:21
3.5 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 15:22
dep. 15:22
4.1 km
Zvecka, Isailovici
arr. 15:23
dep. 15:23
4.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 15:24
dep. 15:24
5.8 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 15:26
dep. 15:26
6.9 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 15:27
dep. 15:27
7.7 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 15:28
dep. 15:28
8.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:29
dep. 15:29
9.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 15:31
dep. 15:31
10 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 15:33
11.2 km
15:22 15:25 (00:03)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratari kod Obrenovca, Dom
dep. 15:22
Zvecka, Rampa
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:25
3 km
16:35 16:50 (00:15)
CivijaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratari kod Obrenovca, Civija
dep. 16:35
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 16:37
dep. 16:37
0.9 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 16:38
dep. 16:38
1.6 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 16:39
dep. 16:39
2.5 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 16:41
dep. 16:41
3.5 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 16:42
dep. 16:42
4.1 km
Zvecka, Isailovici
arr. 16:43
dep. 16:43
4.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 16:44
dep. 16:44
5.8 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 16:46
dep. 16:46
6.9 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 16:48
dep. 16:48
7.7 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 16:49
dep. 16:49
8.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:50
9.2 km
16:35 16:53 (00:18)
CivijaBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratari kod Obrenovca, Civija
dep. 16:35
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 16:36
dep. 16:36
0.9 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 16:37
dep. 16:37
1.6 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 16:39
dep. 16:39
2.5 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 16:41
dep. 16:41
3.5 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 16:42
dep. 16:42
4.1 km
Zvecka, Isailovici
arr. 16:43
dep. 16:43
4.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 16:44
dep. 16:44
5.8 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 16:46
dep. 16:46
6.9 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 16:47
dep. 16:47
7.7 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 16:48
dep. 16:48
8.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:49
dep. 16:49
9.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 16:51
dep. 16:51
10 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 16:53
11.2 km
17:35 17:53 (00:18)
CivijaBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratari kod Obrenovca, Civija
dep. 17:35
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 17:36
dep. 17:36
0.9 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 17:37
dep. 17:37
1.6 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 17:39
dep. 17:39
2.5 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 17:41
dep. 17:41
3.5 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 17:42
dep. 17:42
4.1 km
Zvecka, Isailovici
arr. 17:43
dep. 17:43
4.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 17:44
dep. 17:44
5.8 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 17:46
dep. 17:46
6.9 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 17:47
dep. 17:47
7.7 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 17:48
dep. 17:48
8.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:49
dep. 17:49
9.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:51
dep. 17:51
10 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:53
11.2 km
18:07 18:14 (00:07)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratari kod Obrenovca, Dom
dep. 18:07
Zvecka, Rampa
arr. 18:12
dep. 18:12
6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:14
8 km
18:55 19:13 (00:18)
CivijaBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratari kod Obrenovca, Civija
dep. 18:55
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 18:56
dep. 18:56
0.9 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 18:57
dep. 18:57
1.6 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 18:59
dep. 18:59
2.5 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 19:01
dep. 19:01
3.5 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 19:02
dep. 19:02
4.1 km
Zvecka, Isailovici
arr. 19:03
dep. 19:03
4.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 19:04
dep. 19:04
5.8 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 19:06
dep. 19:06
6.9 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 19:07
dep. 19:07
7.7 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 19:08
dep. 19:08
8.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:09
dep. 19:09
9.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 19:11
dep. 19:11
10 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 19:13
11.2 km
19:06 19:15 (00:09)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratari kod Obrenovca, Dom
dep. 19:06
Obrenovac, Bus station
arr. 19:15
8 km
19:21 19:32 (00:11)
DomTopolice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratari kod Obrenovca, Dom
dep. 19:21
Zvecka, Rampa
arr. 19:27
dep. 19:27
6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:29
dep. 19:29
8 km
Obrenovac, Topolice
arr. 19:32
10 km
19:55 20:13 (00:18)
CivijaBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratari kod Obrenovca, Civija
dep. 19:55
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 19:56
dep. 19:56
0.9 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 19:57
dep. 19:57
1.6 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 19:59
dep. 19:59
2.5 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 20:01
dep. 20:01
3.5 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 20:02
dep. 20:02
4.1 km
Zvecka, Isailovici
arr. 20:03
dep. 20:03
4.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 20:04
dep. 20:04
5.8 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 20:06
dep. 20:06
6.9 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 20:07
dep. 20:07
7.7 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 20:08
dep. 20:08
8.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 20:09
dep. 20:09
9.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 20:11
dep. 20:11
10 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 20:13
11.2 km
20:50 21:05 (00:15)
CivijaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratari kod Obrenovca, Civija
dep. 20:50
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 20:52
dep. 20:52
0.9 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 20:53
dep. 20:53
1.6 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 20:54
dep. 20:54
2.5 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 20:56
dep. 20:56
3.5 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 20:57
dep. 20:57
4.1 km
Zvecka, Isailovici
arr. 20:58
dep. 20:58
4.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 20:59
dep. 20:59
5.8 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 21:01
dep. 21:01
6.9 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 21:03
dep. 21:03
7.7 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 21:04
dep. 21:04
8.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:05
9.2 km
21:15 21:33 (00:18)
CivijaBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratari kod Obrenovca, Civija
dep. 21:15
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 21:16
dep. 21:16
0.9 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 21:17
dep. 21:17
1.6 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 21:19
dep. 21:19
2.5 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 21:21
dep. 21:21
3.5 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 21:22
dep. 21:22
4.1 km
Zvecka, Isailovici
arr. 21:23
dep. 21:23
4.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 21:24
dep. 21:24
5.8 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 21:26
dep. 21:26
6.9 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 21:27
dep. 21:27
7.7 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 21:28
dep. 21:28
8.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:29
dep. 21:29
9.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 21:31
dep. 21:31
10 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 21:33
11.2 km
22:15 22:33 (00:18)
CivijaBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratari kod Obrenovca, Civija
dep. 22:15
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 22:16
dep. 22:16
0.9 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 22:17
dep. 22:17
1.6 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 22:19
dep. 22:19
2.5 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 22:21
dep. 22:21
3.5 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 22:22
dep. 22:22
4.1 km
Zvecka, Isailovici
arr. 22:23
dep. 22:23
4.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 22:24
dep. 22:24
5.8 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 22:26
dep. 22:26
6.9 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 22:27
dep. 22:27
7.7 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 22:28
dep. 22:28
8.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 22:29
dep. 22:29
9.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 22:31
dep. 22:31
10 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 22:33
11.2 km

Naselja Ratari kod Obrenovca i Obrenovac su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03min., a najduže 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ratari kod Obrenovca je u 00:25 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.