Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Rataje - Vranje timetable

tuesday, 22.10.2019.
04:30 04:54 (00:24)
SlatinaBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rataje, Slatina
dep. 04:30
Rataje, SP
arr. 04:33
dep. 04:33
0.5 km
Aleksandrovac kod Vranja, 2
arr. 04:35
dep. 04:35
1 km
Aleksandrovac kod Vranja, 1
arr. 04:37
dep. 04:37
2 km
Kupinince, Brana
arr. 04:40
dep. 04:40
2.5 km
Kupinince, Sop
arr. 04:41
dep. 04:41
4 km
Kupinince
arr. 04:43
dep. 04:43
6 km
Kupinince, Bazen
arr. 04:45
dep. 04:45
6.5 km
Zlatokop, Intersection
arr. 04:46
dep. 04:46
7.5 km
Vranje, Palestina
arr. 04:47
dep. 04:47
9.5 km
Vranje, Krivo vrpce
arr. 04:49
dep. 04:49
10 km
Vranje, Jumko
arr. 04:52
dep. 04:52
10.7 km
Vranje, Alfa
arr. 04:53
dep. 04:53
10.8 km
Vranje, Bus station
arr. 04:54
11 km
05:55 06:15 (00:20)
SlatinaBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rataje, Slatina
dep. 05:55
Rataje, SP
arr. 05:58
dep. 05:58
0.5 km
Aleksandrovac kod Vranja, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
1 km
Aleksandrovac kod Vranja, 1
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Kupinince, Brana
arr. 06:05
dep. 06:05
2.5 km
Kupinince, Sop
arr. 06:06
dep. 06:06
4 km
Kupinince
arr. 06:08
dep. 06:08
6 km
Kupinince, Bazen
arr. 06:10
dep. 06:10
6.5 km
Zlatokop, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
7.5 km
Vranje, Palestina
arr. 06:12
dep. 06:12
9.5 km
Vranje, Krivo vrpce
arr. 06:14
dep. 06:14
10 km
Vranje, Bus station
arr. 06:15
11 km
07:00 07:20 (00:20)
SlatinaBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rataje, Slatina
dep. 07:00
Rataje, SP
arr. 07:03
dep. 07:03
0.5 km
Aleksandrovac kod Vranja, 2
arr. 07:05
dep. 07:05
1 km
Aleksandrovac kod Vranja, 1
arr. 07:07
dep. 07:07
2 km
Kupinince, Brana
arr. 07:10
dep. 07:10
2.5 km
Kupinince, Sop
arr. 07:11
dep. 07:11
4 km
Kupinince
arr. 07:13
dep. 07:13
6 km
Kupinince, Bazen
arr. 07:15
dep. 07:15
6.5 km
Zlatokop, Intersection
arr. 07:16
dep. 07:16
7.5 km
Vranje, Palestina
arr. 07:17
dep. 07:17
9.5 km
Vranje, Krivo vrpce
arr. 07:19
dep. 07:19
10 km
Vranje, Bus station
arr. 07:20
11 km
07:20 07:37 (00:17)
SPBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rataje, SP
dep. 07:20
Aleksandrovac kod Vranja, 2
arr. 07:22
dep. 07:22
0.5 km
Aleksandrovac kod Vranja, 1
arr. 07:24
dep. 07:24
1.5 km
Kupinince, Brana
arr. 07:27
dep. 07:27
2 km
Kupinince, Sop
arr. 07:28
dep. 07:28
3.5 km
Kupinince
arr. 07:30
dep. 07:30
5.5 km
Kupinince, Bazen
arr. 07:32
dep. 07:32
6 km
Zlatokop, Intersection
arr. 07:33
dep. 07:33
7 km
Vranje, Palestina
arr. 07:34
dep. 07:34
9 km
Vranje, Krivo vrpce
arr. 07:36
dep. 07:36
9.5 km
Vranje, Bus station
arr. 07:37
10.5 km
11:25 11:45 (00:20)
SlatinaBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rataje, Slatina
dep. 11:25
Rataje, SP
arr. 11:28
dep. 11:28
0.5 km
Aleksandrovac kod Vranja, 2
arr. 11:30
dep. 11:30
1 km
Aleksandrovac kod Vranja, 1
arr. 11:32
dep. 11:32
2 km
Kupinince, Brana
arr. 11:35
dep. 11:35
2.5 km
Kupinince, Sop
arr. 11:36
dep. 11:36
4 km
Kupinince
arr. 11:38
dep. 11:38
6 km
Kupinince, Bazen
arr. 11:40
dep. 11:40
6.5 km
Zlatokop, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
7.5 km
Vranje, Palestina
arr. 11:42
dep. 11:42
9.5 km
Vranje, Krivo vrpce
arr. 11:44
dep. 11:44
10 km
Vranje, Bus station
arr. 11:45
11 km
13:00 13:24 (00:24)
SlatinaBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rataje, Slatina
dep. 13:00
Rataje, SP
arr. 13:03
dep. 13:03
0.5 km
Aleksandrovac kod Vranja, 2
arr. 13:05
dep. 13:05
1 km
Aleksandrovac kod Vranja, 1
arr. 13:07
dep. 13:07
2 km
Kupinince, Brana
arr. 13:10
dep. 13:10
2.5 km
Kupinince, Sop
arr. 13:11
dep. 13:11
4 km
Kupinince
arr. 13:13
dep. 13:13
6 km
Kupinince, Bazen
arr. 13:15
dep. 13:15
6.5 km
Zlatokop, Intersection
arr. 13:16
dep. 13:16
7.5 km
Vranje, Palestina
arr. 13:17
dep. 13:17
9.5 km
Vranje, Krivo vrpce
arr. 13:19
dep. 13:19
10 km
Vranje, Jumko
arr. 13:22
dep. 13:22
10.7 km
Vranje, Alfa
arr. 13:23
dep. 13:23
10.8 km
Vranje, Bus station
arr. 13:24
11 km
15:20 15:40 (00:20)
SlatinaBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rataje, Slatina
dep. 15:20
Rataje, SP
arr. 15:23
dep. 15:23
0.5 km
Aleksandrovac kod Vranja, 2
arr. 15:25
dep. 15:25
1 km
Aleksandrovac kod Vranja, 1
arr. 15:27
dep. 15:27
2 km
Kupinince, Brana
arr. 15:30
dep. 15:30
2.5 km
Kupinince, Sop
arr. 15:31
dep. 15:31
4 km
Kupinince
arr. 15:33
dep. 15:33
6 km
Kupinince, Bazen
arr. 15:35
dep. 15:35
6.5 km
Zlatokop, Intersection
arr. 15:36
dep. 15:36
7.5 km
Vranje, Palestina
arr. 15:37
dep. 15:37
9.5 km
Vranje, Krivo vrpce
arr. 15:39
dep. 15:39
10 km
Vranje, Bus station
arr. 15:40
11 km
17:00 17:20 (00:20)
SlatinaBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rataje, Slatina
dep. 17:00
Rataje, SP
arr. 17:03
dep. 17:03
0.5 km
Aleksandrovac kod Vranja, 2
arr. 17:05
dep. 17:05
1 km
Aleksandrovac kod Vranja, 1
arr. 17:07
dep. 17:07
2 km
Kupinince, Brana
arr. 17:10
dep. 17:10
2.5 km
Kupinince, Sop
arr. 17:11
dep. 17:11
4 km
Kupinince
arr. 17:13
dep. 17:13
6 km
Kupinince, Bazen
arr. 17:15
dep. 17:15
6.5 km
Zlatokop, Intersection
arr. 17:16
dep. 17:16
7.5 km
Vranje, Palestina
arr. 17:17
dep. 17:17
9.5 km
Vranje, Krivo vrpce
arr. 17:19
dep. 17:19
10 km
Vranje, Bus station
arr. 17:20
11 km
19:15 19:35 (00:20)
SlatinaBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rataje, Slatina
dep. 19:15
Rataje, SP
arr. 19:18
dep. 19:18
0.5 km
Aleksandrovac kod Vranja, 2
arr. 19:20
dep. 19:20
1 km
Aleksandrovac kod Vranja, 1
arr. 19:22
dep. 19:22
2 km
Kupinince, Brana
arr. 19:25
dep. 19:25
2.5 km
Kupinince, Sop
arr. 19:26
dep. 19:26
4 km
Kupinince
arr. 19:28
dep. 19:28
6 km
Kupinince, Bazen
arr. 19:30
dep. 19:30
6.5 km
Zlatokop, Intersection
arr. 19:31
dep. 19:31
7.5 km
Vranje, Palestina
arr. 19:32
dep. 19:32
9.5 km
Vranje, Krivo vrpce
arr. 19:34
dep. 19:34
10 km
Vranje, Bus station
arr. 19:35
11 km
21:20 21:44 (00:24)
SlatinaBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rataje, Slatina
dep. 21:20
Rataje, SP
arr. 21:23
dep. 21:23
0.5 km
Aleksandrovac kod Vranja, 2
arr. 21:25
dep. 21:25
1 km
Aleksandrovac kod Vranja, 1
arr. 21:27
dep. 21:27
2 km
Kupinince, Brana
arr. 21:30
dep. 21:30
2.5 km
Kupinince, Sop
arr. 21:31
dep. 21:31
4 km
Kupinince
arr. 21:33
dep. 21:33
6 km
Kupinince, Bazen
arr. 21:35
dep. 21:35
6.5 km
Zlatokop, Intersection
arr. 21:36
dep. 21:36
7.5 km
Vranje, Palestina
arr. 21:37
dep. 21:37
9.5 km
Vranje, Krivo vrpce
arr. 21:39
dep. 21:39
10 km
Vranje, Jumko
arr. 21:42
dep. 21:42
10.7 km
Vranje, Alfa
arr. 21:43
dep. 21:43
10.8 km
Vranje, Bus station
arr. 21:44
11 km

Naselja Rataje i Vranje su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 24min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rataje je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 21:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.