Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Rastina - Sombor (Zombor) timetable

monday, 24.09.2018.
05:00 05:41 (00:41)
I
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Rastina, I
dep. 05:00
Rastina, Sik salas
arr. 05:06
dep. 05:06
4 km
Gakovo, I
arr. 05:12
dep. 05:12
8 km
Gakovo, PIK I - Uprava
arr. 05:18
dep. 05:18
12 km
Gakovo, Radisic 1
arr. 05:20
dep. 05:20
13 km
Sombor (Zombor), Nenadic 1
arr. 05:26
dep. 05:26
17 km
Sombor (Zombor), Goge salasi
arr. 05:32
dep. 05:32
21 km
Sombor (Zombor), Dusan Stanickov
arr. 05:33
dep. 05:33
21 km
Sombor (Zombor), Stara bolnica
arr. 05:34
dep. 05:34
22 km
Sombor (Zombor), Dom vojske
arr. 05:36
dep. 05:36
23 km
Sombor (Zombor), Muzej
arr. 05:38
dep. 05:38
24 km
Sombor (Zombor), Posta
arr. 05:39
dep. 05:39
25 km
Sombor (Zombor), Dom ucenika
arr. 05:40
dep. 05:40
25.5 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 05:41
26 km
06:00 06:41 (00:41)
I
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rastina, I
dep. 06:00
Rastina, Sik salas
arr. 06:06
dep. 06:06
4 km
Gakovo, I
arr. 06:12
dep. 06:12
8 km
Gakovo, PIK I - Uprava
arr. 06:18
dep. 06:18
12 km
Gakovo, Radisic 1
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Sombor (Zombor), Nenadic 1
arr. 06:26
dep. 06:26
17 km
Sombor (Zombor), Goge salasi
arr. 06:32
dep. 06:32
21 km
Sombor (Zombor), Dusan Stanickov
arr. 06:33
dep. 06:33
21 km
Sombor (Zombor), Stara bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
22 km
Sombor (Zombor), Dom vojske
arr. 06:36
dep. 06:36
23 km
Sombor (Zombor), Muzej
arr. 06:38
dep. 06:38
24 km
Sombor (Zombor), Posta
arr. 06:39
dep. 06:39
25 km
Sombor (Zombor), Dom ucenika
arr. 06:40
dep. 06:40
25.5 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 06:41
26 km
06:50 07:30 (00:40)
I
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Rastina, I
dep. 06:50
Rastina, Sik salas
arr. 06:56
dep. 06:56
4 km
Gakovo, I
arr. 07:02
dep. 07:02
8 km
Gakovo, PIK I - Uprava
arr. 07:08
dep. 07:08
12 km
Gakovo, Radisic 1
arr. 07:10
dep. 07:10
13 km
Sombor (Zombor), Nenadic 1
arr. 07:16
dep. 07:16
17 km
Sombor (Zombor), Dusan Stanickov
arr. 07:22
dep. 07:22
21 km
Sombor (Zombor), Goge salasi
arr. 07:22
dep. 07:22
21 km
Sombor (Zombor), Stara bolnica
arr. 07:24
dep. 07:24
22 km
Sombor (Zombor), Dom vojske
arr. 07:25
dep. 07:25
23 km
Sombor (Zombor), Muzej
arr. 07:27
dep. 07:27
24 km
Sombor (Zombor), Posta
arr. 07:28
dep. 07:28
25 km
Sombor (Zombor), Dom ucenika
arr. 07:29
dep. 07:29
25.5 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 07:30
26 km
09:20 10:00 (00:40)
I
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rastina, I
dep. 09:20
Rastina, Sik salas
arr. 09:26
dep. 09:26
4 km
Gakovo, I
arr. 09:32
dep. 09:32
8 km
Gakovo, PIK I - Uprava
arr. 09:38
dep. 09:38
12 km
Gakovo, Radisic 1
arr. 09:40
dep. 09:40
13 km
Sombor (Zombor), Nenadic 1
arr. 09:46
dep. 09:46
17 km
Sombor (Zombor), Dusan Stanickov
arr. 09:52
dep. 09:52
21 km
Sombor (Zombor), Goge salasi
arr. 09:52
dep. 09:52
21 km
Sombor (Zombor), Stara bolnica
arr. 09:54
dep. 09:54
22 km
Sombor (Zombor), Dom vojske
arr. 09:55
dep. 09:55
23 km
Sombor (Zombor), Muzej
arr. 09:57
dep. 09:57
24 km
Sombor (Zombor), Posta
arr. 09:58
dep. 09:58
25 km
Sombor (Zombor), Dom ucenika
arr. 09:59
dep. 09:59
25.5 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 10:00
26 km
12:20 13:01 (00:41)
I
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rastina, I
dep. 12:20
Rastina, Sik salas
arr. 12:26
dep. 12:26
4 km
Gakovo, I
arr. 12:32
dep. 12:32
8 km
Gakovo, PIK I - Uprava
arr. 12:38
dep. 12:38
12 km
Gakovo, Radisic 1
arr. 12:40
dep. 12:40
13 km
Sombor (Zombor), Nenadic 1
arr. 12:46
dep. 12:46
17 km
Sombor (Zombor), Goge salasi
arr. 12:52
dep. 12:52
21 km
Sombor (Zombor), Dusan Stanickov
arr. 12:53
dep. 12:53
21 km
Sombor (Zombor), Stara bolnica
arr. 12:54
dep. 12:54
22 km
Sombor (Zombor), Dom vojske
arr. 12:56
dep. 12:56
23 km
Sombor (Zombor), Muzej
arr. 12:58
dep. 12:58
24 km
Sombor (Zombor), Posta
arr. 12:59
dep. 12:59
25 km
Sombor (Zombor), Dom ucenika
arr. 13:00
dep. 13:00
25.5 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 13:01
26 km
13:00 13:41 (00:41)
I
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Rastina, I
dep. 13:00
Rastina, Sik salas
arr. 13:06
dep. 13:06
4 km
Gakovo, I
arr. 13:12
dep. 13:12
8 km
Gakovo, PIK I - Uprava
arr. 13:18
dep. 13:18
12 km
Gakovo, Radisic 1
arr. 13:20
dep. 13:20
13 km
Sombor (Zombor), Nenadic 1
arr. 13:26
dep. 13:26
17 km
Sombor (Zombor), Goge salasi
arr. 13:32
dep. 13:32
21 km
Sombor (Zombor), Dusan Stanickov
arr. 13:33
dep. 13:33
21 km
Sombor (Zombor), Stara bolnica
arr. 13:34
dep. 13:34
22 km
Sombor (Zombor), Dom vojske
arr. 13:36
dep. 13:36
23 km
Sombor (Zombor), Muzej
arr. 13:38
dep. 13:38
24 km
Sombor (Zombor), Posta
arr. 13:39
dep. 13:39
25 km
Sombor (Zombor), Dom ucenika
arr. 13:40
dep. 13:40
25.5 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 13:41
26 km
14:10 14:50 (00:40)
I
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Rastina, I
dep. 14:10
Rastina, Sik salas
arr. 14:16
dep. 14:16
4 km
Gakovo, I
arr. 14:22
dep. 14:22
8 km
Gakovo, PIK I - Uprava
arr. 14:28
dep. 14:28
12 km
Gakovo, Radisic 1
arr. 14:30
dep. 14:30
13 km
Sombor (Zombor), Nenadic 1
arr. 14:36
dep. 14:36
17 km
Sombor (Zombor), Dusan Stanickov
arr. 14:42
dep. 14:42
21 km
Sombor (Zombor), Goge salasi
arr. 14:42
dep. 14:42
21 km
Sombor (Zombor), Stara bolnica
arr. 14:44
dep. 14:44
22 km
Sombor (Zombor), Dom vojske
arr. 14:45
dep. 14:45
23 km
Sombor (Zombor), Muzej
arr. 14:47
dep. 14:47
24 km
Sombor (Zombor), Posta
arr. 14:48
dep. 14:48
25 km
Sombor (Zombor), Dom ucenika
arr. 14:49
dep. 14:49
25.5 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 14:50
26 km
16:10 16:51 (00:41)
I
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Rastina, I
dep. 16:10
Rastina, Sik salas
arr. 16:16
dep. 16:16
4 km
Gakovo, I
arr. 16:22
dep. 16:22
8 km
Gakovo, PIK I - Uprava
arr. 16:28
dep. 16:28
12 km
Gakovo, Radisic 1
arr. 16:30
dep. 16:30
13 km
Sombor (Zombor), Nenadic 1
arr. 16:36
dep. 16:36
17 km
Sombor (Zombor), Goge salasi
arr. 16:42
dep. 16:42
21 km
Sombor (Zombor), Dusan Stanickov
arr. 16:43
dep. 16:43
21 km
Sombor (Zombor), Stara bolnica
arr. 16:44
dep. 16:44
22 km
Sombor (Zombor), Dom vojske
arr. 16:46
dep. 16:46
23 km
Sombor (Zombor), Muzej
arr. 16:48
dep. 16:48
24 km
Sombor (Zombor), Posta
arr. 16:49
dep. 16:49
25 km
Sombor (Zombor), Dom ucenika
arr. 16:50
dep. 16:50
25.5 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 16:51
26 km
17:15 17:56 (00:41)
I
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Rastina, I
dep. 17:15
Rastina, Sik salas
arr. 17:21
dep. 17:21
4 km
Gakovo, I
arr. 17:27
dep. 17:27
8 km
Gakovo, PIK I - Uprava
arr. 17:33
dep. 17:33
12 km
Gakovo, Radisic 1
arr. 17:35
dep. 17:35
13 km
Sombor (Zombor), Nenadic 1
arr. 17:41
dep. 17:41
17 km
Sombor (Zombor), Goge salasi
arr. 17:47
dep. 17:47
21 km
Sombor (Zombor), Dusan Stanickov
arr. 17:48
dep. 17:48
21 km
Sombor (Zombor), Stara bolnica
arr. 17:49
dep. 17:49
22 km
Sombor (Zombor), Dom vojske
arr. 17:51
dep. 17:51
23 km
Sombor (Zombor), Muzej
arr. 17:53
dep. 17:53
24 km
Sombor (Zombor), Posta
arr. 17:54
dep. 17:54
25 km
Sombor (Zombor), Dom ucenika
arr. 17:55
dep. 17:55
25.5 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 17:56
26 km
18:45 19:25 (00:40)
I
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rastina, I
dep. 18:45
Rastina, Sik salas
arr. 18:51
dep. 18:51
4 km
Gakovo, I
arr. 18:57
dep. 18:57
8 km
Gakovo, PIK I - Uprava
arr. 19:03
dep. 19:03
12 km
Gakovo, Radisic 1
arr. 19:05
dep. 19:05
13 km
Sombor (Zombor), Nenadic 1
arr. 19:11
dep. 19:11
17 km
Sombor (Zombor), Dusan Stanickov
arr. 19:17
dep. 19:17
21 km
Sombor (Zombor), Goge salasi
arr. 19:17
dep. 19:17
21 km
Sombor (Zombor), Stara bolnica
arr. 19:19
dep. 19:19
22 km
Sombor (Zombor), Dom vojske
arr. 19:20
dep. 19:20
23 km
Sombor (Zombor), Muzej
arr. 19:22
dep. 19:22
24 km
Sombor (Zombor), Posta
arr. 19:23
dep. 19:23
25 km
Sombor (Zombor), Dom ucenika
arr. 19:24
dep. 19:24
25.5 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 19:25
26 km
21:00 21:40 (00:40)
I
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Rastina, I
dep. 21:00
Rastina, Sik salas
arr. 21:06
dep. 21:06
4 km
Gakovo, I
arr. 21:12
dep. 21:12
8 km
Gakovo, PIK I - Uprava
arr. 21:18
dep. 21:18
12 km
Gakovo, Radisic 1
arr. 21:20
dep. 21:20
13 km
Sombor (Zombor), Nenadic 1
arr. 21:26
dep. 21:26
17 km
Sombor (Zombor), Dusan Stanickov
arr. 21:32
dep. 21:32
21 km
Sombor (Zombor), Goge salasi
arr. 21:32
dep. 21:32
21 km
Sombor (Zombor), Stara bolnica
arr. 21:34
dep. 21:34
22 km
Sombor (Zombor), Dom vojske
arr. 21:35
dep. 21:35
23 km
Sombor (Zombor), Muzej
arr. 21:37
dep. 21:37
24 km
Sombor (Zombor), Posta
arr. 21:38
dep. 21:38
25 km
Sombor (Zombor), Dom ucenika
arr. 21:39
dep. 21:39
25.5 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 21:40
26 km

Naselja Rastina i Sombor (Zombor) su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rastina je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.