Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Raska - Rvati kod Raske timetable

friday, 05.03.2021.
04:25 04:30 (00:05)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Raska, Railway station
dep. 04:25
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 04:30
6 km
06:15 06:30 (00:15)
Bus stationSocanci
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 06:15
Raska, Mislopolje podvoznjak
arr. 06:17
dep. 06:17
1 km
Rvati kod Raske, Dobrinac
arr. 06:20
dep. 06:20
2.5 km
Rvati kod Raske, Drazovici
arr. 06:21
dep. 06:21
3 km
Rvati kod Raske, Pokimice 1
arr. 06:22
dep. 06:22
3.3 km
Rvati kod Raske, Pokimice 2
arr. 06:23
dep. 06:23
3.5 km
Rvati kod Raske, Skola
arr. 06:25
dep. 06:25
4 km
Rvati kod Raske, Pristaniste
arr. 06:27
dep. 06:27
5 km
Rvati kod Raske, Knezevici
arr. 06:28
dep. 06:28
5.5 km
Rvati kod Raske, Socanci
arr. 06:30
6 km
07:15 07:30 (00:15)
Bus stationSocanci
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 07:15
Raska, Mislopolje podvoznjak
arr. 07:17
dep. 07:17
1 km
Rvati kod Raske, Dobrinac
arr. 07:20
dep. 07:20
2.5 km
Rvati kod Raske, Drazovici
arr. 07:21
dep. 07:21
3 km
Rvati kod Raske, Pokimice 1
arr. 07:22
dep. 07:22
3.3 km
Rvati kod Raske, Pokimice 2
arr. 07:23
dep. 07:23
3.5 km
Rvati kod Raske, Skola
arr. 07:25
dep. 07:25
4 km
Rvati kod Raske, Pristaniste
arr. 07:27
dep. 07:27
5 km
Rvati kod Raske, Knezevici
arr. 07:28
dep. 07:28
5.5 km
Rvati kod Raske, Socanci
arr. 07:30
6 km
12:46 12:51 (00:05)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Raska, Railway station
dep. 12:46
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 12:51
6 km
13:15 13:30 (00:15)
Bus stationSocanci
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 13:15
Raska, Mislopolje podvoznjak
arr. 13:17
dep. 13:17
1 km
Rvati kod Raske, Dobrinac
arr. 13:20
dep. 13:20
2.5 km
Rvati kod Raske, Drazovici
arr. 13:21
dep. 13:21
3 km
Rvati kod Raske, Pokimice 1
arr. 13:22
dep. 13:22
3.3 km
Rvati kod Raske, Pokimice 2
arr. 13:23
dep. 13:23
3.5 km
Rvati kod Raske, Skola
arr. 13:25
dep. 13:25
4 km
Rvati kod Raske, Pristaniste
arr. 13:27
dep. 13:27
5 km
Rvati kod Raske, Knezevici
arr. 13:28
dep. 13:28
5.5 km
Rvati kod Raske, Socanci
arr. 13:30
6 km
15:15 15:30 (00:15)
Bus stationSocanci
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 15:15
Raska, Mislopolje podvoznjak
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Rvati kod Raske, Dobrinac
arr. 15:20
dep. 15:20
2.5 km
Rvati kod Raske, Drazovici
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Rvati kod Raske, Pokimice 1
arr. 15:22
dep. 15:22
3.3 km
Rvati kod Raske, Pokimice 2
arr. 15:23
dep. 15:23
3.5 km
Rvati kod Raske, Skola
arr. 15:25
dep. 15:25
4 km
Rvati kod Raske, Pristaniste
arr. 15:27
dep. 15:27
5 km
Rvati kod Raske, Knezevici
arr. 15:28
dep. 15:28
5.5 km
Rvati kod Raske, Socanci
arr. 15:30
6 km
19:15 19:30 (00:15)
Bus stationSocanci
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 19:15
Raska, Mislopolje podvoznjak
arr. 19:17
dep. 19:17
1 km
Rvati kod Raske, Dobrinac
arr. 19:20
dep. 19:20
2.5 km
Rvati kod Raske, Drazovici
arr. 19:21
dep. 19:21
3 km
Rvati kod Raske, Pokimice 1
arr. 19:22
dep. 19:22
3.3 km
Rvati kod Raske, Pokimice 2
arr. 19:23
dep. 19:23
3.5 km
Rvati kod Raske, Skola
arr. 19:25
dep. 19:25
4 km
Rvati kod Raske, Pristaniste
arr. 19:27
dep. 19:27
5 km
Rvati kod Raske, Knezevici
arr. 19:28
dep. 19:28
5.5 km
Rvati kod Raske, Socanci
arr. 19:30
6 km
20:37 20:42 (00:05)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Raska, Railway station
dep. 20:37
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 20:42
6 km

Naselja Raska i Rvati kod Raske su međusobno udaljena ~6 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05min., a najduže 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Raska je u 04:25 h, dok je poslednji polazak u 20:37 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.