Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Raska - Kragujevac timetable

monday, 19.11.2018.
06:35 09:25 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 06:35
Baljevac kod Raske, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
10 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
29 km
Polumir
arr. 07:25
dep. 07:25
43 km
Bogutovac, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
60 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
81 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 08:30
dep. 08:30
91 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 08:40
dep. 08:40
99 km
Guberevac kod Knica
arr. 08:50
dep. 08:50
107 km
Balosave
arr. 08:54
dep. 08:54
110 km
Grabovac kod Knica
arr. 09:00
dep. 09:00
115 km
Vuckovica kod Knica
arr. 09:10
dep. 09:10
123 km
Kragujevac, Koricani
arr. 09:16
dep. 09:16
128 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:25
135 km
08:10 11:00 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 08:10
Kraljevo, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
81 km
Gruza
arr. 10:30
dep. 10:30
114 km
Kragujevac, Bus station
arr. 11:00
135 km
10:00 13:30 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 10:00
Kragujevac, Bus station
arr. 13:30
145 km
14:45 18:20 (03:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 14:45
Kragujevac, Bus station
arr. 18:20
132 km
15:40 18:30 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 15:40
Kraljevo, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
82 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:30
133 km
18:00 20:50 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 18:00
Baljevac kod Raske
arr. 18:15
dep. 18:15
10 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:50
82 km
Kragujevac, Bus station
arr. 20:50
135 km
 
Departures on: tuesday, 20.11.2018.
06:35 09:25 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 06:35
Baljevac kod Raske, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
10 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
29 km
Polumir
arr. 07:25
dep. 07:25
43 km
Bogutovac, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
60 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
81 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 08:30
dep. 08:30
91 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 08:40
dep. 08:40
99 km
Guberevac kod Knica
arr. 08:50
dep. 08:50
107 km
Balosave
arr. 08:54
dep. 08:54
110 km
Grabovac kod Knica
arr. 09:00
dep. 09:00
115 km
Vuckovica kod Knica
arr. 09:10
dep. 09:10
123 km
Kragujevac, Koricani
arr. 09:16
dep. 09:16
128 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:25
135 km
08:10 11:00 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 08:10
Kraljevo, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
81 km
Gruza
arr. 10:30
dep. 10:30
114 km
Kragujevac, Bus station
arr. 11:00
135 km
10:00 13:30 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 10:00
Kragujevac, Bus station
arr. 13:30
145 km
14:45 18:20 (03:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 14:45
Kragujevac, Bus station
arr. 18:20
132 km
15:40 18:30 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 15:40
Kraljevo, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
82 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:30
133 km
18:00 20:50 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 18:00
Baljevac kod Raske
arr. 18:15
dep. 18:15
10 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:50
82 km
Kragujevac, Bus station
arr. 20:50
135 km

Naselja Raska i Kragujevac su međusobno udaljena ~136 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 50min., a najduže 03h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Raska je u 06:35 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.