Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Raska - Josanicka Banja timetable

sunday, 23.02.2020.
05:15 06:00 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 05:15
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 05:17
dep. 05:17
3 km
Varevo near Raska
arr. 05:19
dep. 05:19
4 km
Beoci, Rasadnik
arr. 05:22
dep. 05:22
5 km
Beoci, Spomenik
arr. 05:25
dep. 05:25
6 km
Brvenik kod Raske
arr. 05:27
dep. 05:27
10 km
Bela Stena, Sumnik
arr. 05:30
dep. 05:30
12 km
Bela Stena
arr. 05:33
dep. 05:33
14 km
Baljevac kod Raske
arr. 05:36
dep. 05:36
15 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 05:38
dep. 05:38
16 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 05:41
dep. 05:41
17 km
Biljanovac
arr. 05:43
dep. 05:43
18 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 05:45
dep. 05:45
19 km
Biljanovac, Korab
arr. 05:47
dep. 05:47
20 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 05:49
dep. 05:49
22 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 05:52
dep. 05:52
24 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 05:54
dep. 05:54
26 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 05:56
dep. 05:56
28 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 05:58
dep. 05:58
29 km
Josanicka Banja, Center
arr. 06:00
30 km
06:00 07:13 (01:13)
Bus stationGvozdac
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 06:00
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 06:02
dep. 06:02
3 km
Varevo near Raska
arr. 06:04
dep. 06:04
4 km
Beoci, Rasadnik
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Beoci, Spomenik
arr. 06:11
dep. 06:11
6 km
Brvenik kod Raske
arr. 06:13
dep. 06:13
10 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 06:16
dep. 06:16
12 km
Bela Stena
arr. 06:19
dep. 06:19
14 km
Baljevac kod Raske
arr. 06:22
dep. 06:22
15 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 06:24
dep. 06:24
16 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 06:27
dep. 06:27
17 km
Biljanovac
arr. 06:29
dep. 06:29
18 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 06:31
dep. 06:31
19 km
Biljanovac, Korab
arr. 06:33
dep. 06:33
20 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 06:35
dep. 06:35
22 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 06:38
dep. 06:38
24 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 06:40
dep. 06:40
26 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 06:42
dep. 06:42
28 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 06:44
dep. 06:44
29 km
Josanicka Banja, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
30 km
Josanicka Banja, Velez
arr. 06:50
dep. 06:50
32 km
Josanicka Banja, Kokorovac
arr. 07:00
dep. 07:00
36 km
Josanicka Banja, Ajcer
arr. 07:05
dep. 07:05
40 km
Josanicka Banja, Gvozdac
arr. 07:13
41 km
10:00 10:45 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 10:00
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 10:02
dep. 10:02
3 km
Varevo near Raska
arr. 10:04
dep. 10:04
4 km
Beoci, Rasadnik
arr. 10:07
dep. 10:07
5 km
Beoci, Spomenik
arr. 10:10
dep. 10:10
6 km
Brvenik kod Raske
arr. 10:12
dep. 10:12
10 km
Bela Stena, Sumnik
arr. 10:15
dep. 10:15
12 km
Bela Stena
arr. 10:18
dep. 10:18
14 km
Baljevac kod Raske
arr. 10:21
dep. 10:21
15 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 10:23
dep. 10:23
16 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 10:26
dep. 10:26
17 km
Biljanovac
arr. 10:28
dep. 10:28
18 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 10:30
dep. 10:30
19 km
Biljanovac, Korab
arr. 10:32
dep. 10:32
20 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 10:34
dep. 10:34
22 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 10:37
dep. 10:37
24 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 10:39
dep. 10:39
26 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 10:41
dep. 10:41
28 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 10:43
dep. 10:43
29 km
Josanicka Banja, Center
arr. 10:45
30 km
13:30 14:43 (01:13)
Bus stationGvozdac
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 13:30
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 13:32
dep. 13:32
3 km
Varevo near Raska
arr. 13:34
dep. 13:34
4 km
Beoci, Rasadnik
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Beoci, Spomenik
arr. 13:41
dep. 13:41
6 km
Brvenik kod Raske
arr. 13:43
dep. 13:43
10 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 13:46
dep. 13:46
12 km
Bela Stena
arr. 13:49
dep. 13:49
14 km
Baljevac kod Raske
arr. 13:52
dep. 13:52
15 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 13:54
dep. 13:54
16 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 13:57
dep. 13:57
17 km
Biljanovac
arr. 13:59
dep. 13:59
18 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 14:01
dep. 14:01
19 km
Biljanovac, Korab
arr. 14:03
dep. 14:03
20 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 14:05
dep. 14:05
22 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 14:08
dep. 14:08
24 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 14:10
dep. 14:10
26 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 14:12
dep. 14:12
28 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 14:14
dep. 14:14
29 km
Josanicka Banja, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
30 km
Josanicka Banja, Velez
arr. 14:20
dep. 14:20
32 km
Josanicka Banja, Kokorovac
arr. 14:30
dep. 14:30
36 km
Josanicka Banja, Ajcer
arr. 14:35
dep. 14:35
40 km
Josanicka Banja, Gvozdac
arr. 14:43
41 km
14:15 15:00 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 14:15
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 14:17
dep. 14:17
3 km
Varevo near Raska
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Beoci, Rasadnik
arr. 14:22
dep. 14:22
5 km
Beoci, Spomenik
arr. 14:25
dep. 14:25
6 km
Brvenik kod Raske
arr. 14:27
dep. 14:27
10 km
Bela Stena, Sumnik
arr. 14:30
dep. 14:30
12 km
Bela Stena
arr. 14:33
dep. 14:33
14 km
Baljevac kod Raske
arr. 14:36
dep. 14:36
15 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 14:38
dep. 14:38
16 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 14:41
dep. 14:41
17 km
Biljanovac
arr. 14:43
dep. 14:43
18 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 14:45
dep. 14:45
19 km
Biljanovac, Korab
arr. 14:47
dep. 14:47
20 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 14:49
dep. 14:49
22 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 14:52
dep. 14:52
24 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 14:54
dep. 14:54
26 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 14:56
dep. 14:56
28 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 14:58
dep. 14:58
29 km
Josanicka Banja, Center
arr. 15:00
30 km
15:00 15:35 (00:35)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 15:00
Brvenik kod Raske
arr. 15:10
dep. 15:10
10 km
Baljevac kod Raske
arr. 15:15
dep. 15:15
15 km
Biljanovac
arr. 15:20
dep. 15:20
20 km
Josanicka Banja, Center
arr. 15:35
30 km
19:20 20:05 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 19:20
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 19:22
dep. 19:22
3 km
Varevo near Raska
arr. 19:24
dep. 19:24
4 km
Beoci, Rasadnik
arr. 19:27
dep. 19:27
5 km
Beoci, Spomenik
arr. 19:30
dep. 19:30
6 km
Brvenik kod Raske
arr. 19:32
dep. 19:32
10 km
Bela Stena, Sumnik
arr. 19:35
dep. 19:35
12 km
Bela Stena
arr. 19:38
dep. 19:38
14 km
Baljevac kod Raske
arr. 19:41
dep. 19:41
15 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 19:43
dep. 19:43
16 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 19:46
dep. 19:46
17 km
Biljanovac
arr. 19:48
dep. 19:48
18 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 19:50
dep. 19:50
19 km
Biljanovac, Korab
arr. 19:52
dep. 19:52
20 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 19:54
dep. 19:54
22 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 19:57
dep. 19:57
24 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 19:59
dep. 19:59
26 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 20:01
dep. 20:01
28 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 20:03
dep. 20:03
29 km
Josanicka Banja, Center
arr. 20:05
30 km
21:00 22:09 (01:09)
Bus stationGvozdac
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 21:00
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 21:02
dep. 21:02
3 km
Varevo near Raska
arr. 21:04
dep. 21:04
4 km
Beoci, Rasadnik
arr. 21:07
dep. 21:07
5 km
Beoci, Spomenik
arr. 21:11
dep. 21:11
6 km
Brvenik kod Raske
arr. 21:13
dep. 21:13
10 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 21:16
dep. 21:16
12 km
Bela Stena
arr. 21:19
dep. 21:19
14 km
Baljevac kod Raske
arr. 21:22
dep. 21:22
15 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 21:24
dep. 21:24
16 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 21:27
dep. 21:27
17 km
Biljanovac
arr. 21:29
dep. 21:29
18 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 21:31
dep. 21:31
19 km
Biljanovac, Korab
arr. 21:33
dep. 21:33
20 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 21:35
dep. 21:35
22 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 21:38
dep. 21:38
24 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 21:40
dep. 21:40
26 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 21:42
dep. 21:42
28 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 21:44
dep. 21:44
29 km
Josanicka Banja, Center
arr. 21:45
dep. 21:45
30 km
Josanicka Banja, Velez
arr. 21:49
dep. 21:49
32 km
Josanicka Banja, Kokorovac
arr. 21:58
dep. 21:58
36 km
Josanicka Banja, Ajcer
arr. 22:02
dep. 22:02
40 km
Josanicka Banja, Gvozdac
arr. 22:09
41 km

Naselja Raska i Josanicka Banja su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 13min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Raska je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.