Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Raska - Josanicka Banja timetable

friday, 05.03.2021.
05:15 06:05 (00:50)
Bus stationKlupci
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 05:15
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 05:17
dep. 05:17
3 km
Varevo near Raska
arr. 05:19
dep. 05:19
4 km
Beoci, Rasadnik
arr. 05:22
dep. 05:22
5 km
Beoci, Spomenik
arr. 05:25
dep. 05:25
6 km
Brvenik kod Raske
arr. 05:27
dep. 05:27
10 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 05:30
dep. 05:30
12 km
Bela Stena
arr. 05:33
dep. 05:33
14 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 05:36
dep. 05:36
15 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 05:38
dep. 05:38
16 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 05:41
dep. 05:41
17 km
Biljanovac
arr. 05:43
dep. 05:43
18 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 05:45
dep. 05:45
19 km
Biljanovac, Korab
arr. 05:47
dep. 05:47
20 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 05:49
dep. 05:49
22 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 05:52
dep. 05:52
24 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 05:54
dep. 05:54
26 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 05:56
dep. 05:56
28 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 05:58
dep. 05:58
29 km
Josanicka Banja, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
30 km
Josanicka Banja, Klupci
arr. 06:05
34 km
06:45 07:30 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 06:45
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 06:47
dep. 06:47
3 km
Varevo near Raska
arr. 06:49
dep. 06:49
4 km
Beoci, Rasadnik
arr. 06:52
dep. 06:52
5 km
Beoci, Spomenik
arr. 06:55
dep. 06:55
6 km
Brvenik kod Raske
arr. 06:57
dep. 06:57
10 km
Bela Stena, Sumnik
arr. 07:00
dep. 07:00
12 km
Bela Stena
arr. 07:03
dep. 07:03
14 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 07:06
dep. 07:06
15 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 07:08
dep. 07:08
16 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 07:11
dep. 07:11
17 km
Biljanovac
arr. 07:13
dep. 07:13
18 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 07:15
dep. 07:15
19 km
Biljanovac, Korab
arr. 07:17
dep. 07:17
20 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 07:19
dep. 07:19
22 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 07:22
dep. 07:22
24 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 07:24
dep. 07:24
26 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 07:26
dep. 07:26
28 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 07:28
dep. 07:28
29 km
Josanicka Banja, Center
arr. 07:30
30 km
10:00 10:50 (00:50)
Bus stationKlupci
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 10:00
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 10:02
dep. 10:02
3 km
Varevo near Raska
arr. 10:04
dep. 10:04
4 km
Beoci, Rasadnik
arr. 10:07
dep. 10:07
5 km
Beoci, Spomenik
arr. 10:10
dep. 10:10
6 km
Brvenik kod Raske
arr. 10:12
dep. 10:12
10 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 10:15
dep. 10:15
12 km
Bela Stena
arr. 10:18
dep. 10:18
14 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 10:21
dep. 10:21
15 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 10:23
dep. 10:23
16 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 10:26
dep. 10:26
17 km
Biljanovac
arr. 10:28
dep. 10:28
18 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 10:30
dep. 10:30
19 km
Biljanovac, Korab
arr. 10:32
dep. 10:32
20 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 10:34
dep. 10:34
22 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 10:37
dep. 10:37
24 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 10:39
dep. 10:39
26 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 10:41
dep. 10:41
28 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 10:43
dep. 10:43
29 km
Josanicka Banja, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
30 km
Josanicka Banja, Klupci
arr. 10:50
34 km
10:45 11:35 (00:50)
Bus stationKlupci
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 10:45
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 10:47
dep. 10:47
3 km
Varevo near Raska
arr. 10:49
dep. 10:49
4 km
Beoci, Rasadnik
arr. 10:52
dep. 10:52
5 km
Beoci, Spomenik
arr. 10:55
dep. 10:55
6 km
Brvenik kod Raske
arr. 10:57
dep. 10:57
10 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 11:00
dep. 11:00
12 km
Bela Stena
arr. 11:03
dep. 11:03
14 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 11:06
dep. 11:06
15 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 11:08
dep. 11:08
16 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 11:11
dep. 11:11
17 km
Biljanovac
arr. 11:13
dep. 11:13
18 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 11:15
dep. 11:15
19 km
Biljanovac, Korab
arr. 11:17
dep. 11:17
20 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 11:19
dep. 11:19
22 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 11:22
dep. 11:22
24 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 11:24
dep. 11:24
26 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 11:26
dep. 11:26
28 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 11:28
dep. 11:28
29 km
Josanicka Banja, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
30 km
Josanicka Banja, Klupci
arr. 11:35
34 km
12:00 12:45 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 12:00
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 12:02
dep. 12:02
3 km
Varevo near Raska
arr. 12:04
dep. 12:04
4 km
Beoci, Rasadnik
arr. 12:07
dep. 12:07
5 km
Beoci, Spomenik
arr. 12:10
dep. 12:10
6 km
Brvenik kod Raske
arr. 12:12
dep. 12:12
10 km
Bela Stena, Sumnik
arr. 12:15
dep. 12:15
12 km
Bela Stena
arr. 12:18
dep. 12:18
14 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 12:21
dep. 12:21
15 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 12:23
dep. 12:23
16 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 12:26
dep. 12:26
17 km
Biljanovac
arr. 12:28
dep. 12:28
18 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 12:30
dep. 12:30
19 km
Biljanovac, Korab
arr. 12:32
dep. 12:32
20 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 12:34
dep. 12:34
22 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 12:37
dep. 12:37
24 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 12:39
dep. 12:39
26 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 12:41
dep. 12:41
28 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 12:43
dep. 12:43
29 km
Josanicka Banja, Center
arr. 12:45
30 km
12:50 13:35 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 12:50
Brvenik kod Raske
arr. 13:00
dep. 13:00
10 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 13:08
dep. 13:08
15 km
Biljanovac
arr. 13:10
dep. 13:10
18 km
Josanicka Banja, Center
arr. 13:35
30 km
13:15 14:00 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 13:15
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 13:17
dep. 13:17
3 km
Varevo near Raska
arr. 13:19
dep. 13:19
4 km
Beoci, Rasadnik
arr. 13:22
dep. 13:22
5 km
Beoci, Spomenik
arr. 13:25
dep. 13:25
6 km
Brvenik kod Raske
arr. 13:27
dep. 13:27
10 km
Bela Stena, Sumnik
arr. 13:30
dep. 13:30
12 km
Bela Stena
arr. 13:33
dep. 13:33
14 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 13:36
dep. 13:36
15 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 13:38
dep. 13:38
16 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 13:41
dep. 13:41
17 km
Biljanovac
arr. 13:43
dep. 13:43
18 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 13:45
dep. 13:45
19 km
Biljanovac, Korab
arr. 13:47
dep. 13:47
20 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 13:49
dep. 13:49
22 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 13:52
dep. 13:52
24 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 13:54
dep. 13:54
26 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 13:56
dep. 13:56
28 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 13:58
dep. 13:58
29 km
Josanicka Banja, Center
arr. 14:00
30 km
14:15 15:05 (00:50)
Bus stationKlupci
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 14:15
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 14:17
dep. 14:17
3 km
Varevo near Raska
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Beoci, Rasadnik
arr. 14:22
dep. 14:22
5 km
Beoci, Spomenik
arr. 14:25
dep. 14:25
6 km
Brvenik kod Raske
arr. 14:27
dep. 14:27
10 km
Bela Stena, Sumnik
arr. 14:30
dep. 14:30
12 km
Bela Stena
arr. 14:33
dep. 14:33
14 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 14:36
dep. 14:36
15 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 14:38
dep. 14:38
16 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 14:41
dep. 14:41
17 km
Biljanovac
arr. 14:43
dep. 14:43
18 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 14:45
dep. 14:45
19 km
Biljanovac, Korab
arr. 14:47
dep. 14:47
20 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 14:49
dep. 14:49
22 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 14:52
dep. 14:52
24 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 14:54
dep. 14:54
26 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 14:56
dep. 14:56
28 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 14:58
dep. 14:58
29 km
Josanicka Banja, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
30 km
Josanicka Banja, Klupci
arr. 15:05
34 km
15:00 15:35 (00:35)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Thursday, Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 15:00
Brvenik kod Raske
arr. 15:10
dep. 15:10
10 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 15:15
dep. 15:15
15 km
Biljanovac
arr. 15:20
dep. 15:20
20 km
Josanicka Banja, Center
arr. 15:35
30 km
15:15 16:00 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 15:15
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 15:17
dep. 15:17
3 km
Varevo near Raska
arr. 15:19
dep. 15:19
4 km
Beoci, Rasadnik
arr. 15:22
dep. 15:22
5 km
Beoci, Spomenik
arr. 15:25
dep. 15:25
6 km
Brvenik kod Raske
arr. 15:27
dep. 15:27
10 km
Bela Stena, Sumnik
arr. 15:30
dep. 15:30
12 km
Bela Stena
arr. 15:33
dep. 15:33
14 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 15:36
dep. 15:36
15 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 15:38
dep. 15:38
16 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 15:41
dep. 15:41
17 km
Biljanovac
arr. 15:43
dep. 15:43
18 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 15:45
dep. 15:45
19 km
Biljanovac, Korab
arr. 15:47
dep. 15:47
20 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 15:49
dep. 15:49
22 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 15:52
dep. 15:52
24 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 15:54
dep. 15:54
26 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 15:56
dep. 15:56
28 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 15:58
dep. 15:58
29 km
Josanicka Banja, Center
arr. 16:00
30 km
16:15 17:00 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 16:15
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 16:17
dep. 16:17
3 km
Varevo near Raska
arr. 16:19
dep. 16:19
4 km
Beoci, Rasadnik
arr. 16:22
dep. 16:22
5 km
Beoci, Spomenik
arr. 16:25
dep. 16:25
6 km
Brvenik kod Raske
arr. 16:27
dep. 16:27
10 km
Bela Stena, Sumnik
arr. 16:30
dep. 16:30
12 km
Bela Stena
arr. 16:33
dep. 16:33
14 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 16:36
dep. 16:36
15 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 16:38
dep. 16:38
16 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 16:41
dep. 16:41
17 km
Biljanovac
arr. 16:43
dep. 16:43
18 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Biljanovac, Korab
arr. 16:47
dep. 16:47
20 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 16:49
dep. 16:49
22 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 16:52
dep. 16:52
24 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 16:54
dep. 16:54
26 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 16:56
dep. 16:56
28 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 16:58
dep. 16:58
29 km
Josanicka Banja, Center
arr. 17:00
30 km
19:20 20:10 (00:50)
Bus stationKlupci
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 19:20
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 19:22
dep. 19:22
3 km
Varevo near Raska
arr. 19:24
dep. 19:24
4 km
Beoci, Rasadnik
arr. 19:27
dep. 19:27
5 km
Beoci, Spomenik
arr. 19:30
dep. 19:30
6 km
Brvenik kod Raske
arr. 19:32
dep. 19:32
10 km
Bela Stena, Sumnik
arr. 19:35
dep. 19:35
12 km
Bela Stena
arr. 19:38
dep. 19:38
14 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 19:41
dep. 19:41
15 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 19:43
dep. 19:43
16 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 19:46
dep. 19:46
17 km
Biljanovac
arr. 19:48
dep. 19:48
18 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 19:50
dep. 19:50
19 km
Biljanovac, Korab
arr. 19:52
dep. 19:52
20 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 19:54
dep. 19:54
22 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 19:57
dep. 19:57
24 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 19:59
dep. 19:59
26 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 20:01
dep. 20:01
28 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 20:03
dep. 20:03
29 km
Josanicka Banja, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
30 km
Josanicka Banja, Klupci
arr. 20:10
34 km

Naselja Raska i Josanicka Banja su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Raska je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 19:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.