Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Rajkinac - Jagodina timetable

sunday, 23.02.2020.
08:10 08:51 (00:41)
2Skolski centar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rajkinac, 2
dep. 08:10
Rajkinac, 1
arr. 08:13
dep. 08:13
1 km
Duboka kod Jagodine, 2
arr. 08:22
dep. 08:22
5 km
Duboka kod Jagodine, 1
arr. 08:24
dep. 08:24
6 km
Mali Popovic, 2
arr. 08:27
dep. 08:27
7 km
Mali Popovic, 1
arr. 08:28
dep. 08:28
8 km
Glogovac kod Jagodine, 4
arr. 08:31
dep. 08:31
9 km
Glogovac kod Jagodine, 1
arr. 08:33
dep. 08:33
10 km
Ribare kod Jagodine, 4
arr. 08:38
dep. 08:38
12 km
Ribare kod Jagodine, 3
arr. 08:40
dep. 08:40
13 km
Ribare kod Jagodine, 6
arr. 08:42
dep. 08:42
14 km
Ribare kod Jagodine, 7
arr. 08:44
dep. 08:44
16 km
Rakitovo, 1
arr. 08:46
dep. 08:46
17.5 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:48
dep. 08:48
18.6 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 08:50
dep. 08:50
19 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 08:51
20 km
16:15 16:56 (00:41)
2Skolski centar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rajkinac, 2
dep. 16:15
Rajkinac, 1
arr. 16:18
dep. 16:18
1 km
Duboka kod Jagodine, 2
arr. 16:27
dep. 16:27
5 km
Duboka kod Jagodine, 1
arr. 16:29
dep. 16:29
6 km
Mali Popovic, 2
arr. 16:32
dep. 16:32
7 km
Mali Popovic, 1
arr. 16:33
dep. 16:33
8 km
Glogovac kod Jagodine, 4
arr. 16:36
dep. 16:36
9 km
Glogovac kod Jagodine, 1
arr. 16:38
dep. 16:38
10 km
Ribare kod Jagodine, 4
arr. 16:43
dep. 16:43
12 km
Ribare kod Jagodine, 3
arr. 16:45
dep. 16:45
13 km
Ribare kod Jagodine, 6
arr. 16:47
dep. 16:47
14 km
Ribare kod Jagodine, 7
arr. 16:49
dep. 16:49
16 km
Rakitovo, 1
arr. 16:51
dep. 16:51
17.5 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
18.6 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 16:55
dep. 16:55
19 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 16:56
20 km
20:45 21:25 (00:40)
2Zelena pijaca 2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rajkinac, 2
dep. 20:45
Rajkinac, 1
arr. 20:48
dep. 20:48
1 km
Duboka kod Jagodine, 2
arr. 20:57
dep. 20:57
5 km
Duboka kod Jagodine, 1
arr. 20:59
dep. 20:59
6 km
Mali Popovic, 2
arr. 21:02
dep. 21:02
7 km
Mali Popovic, 1
arr. 21:03
dep. 21:03
8 km
Glogovac kod Jagodine, 4
arr. 21:06
dep. 21:06
9 km
Glogovac kod Jagodine, 1
arr. 21:08
dep. 21:08
10 km
Ribare kod Jagodine, 4
arr. 21:13
dep. 21:13
12 km
Ribare kod Jagodine, 3
arr. 21:15
dep. 21:15
13 km
Ribare kod Jagodine, 6
arr. 21:17
dep. 21:17
14 km
Ribare kod Jagodine, 7
arr. 21:19
dep. 21:19
16 km
Rakitovo, 1
arr. 21:21
dep. 21:21
17.5 km
Jagodina, Bus station
arr. 21:23
dep. 21:23
18.6 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 21:25
19 km
Rajkinac - Jagodina timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
05:20 06:00 (00:40)
2Zelena pijaca 2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rajkinac, 2
dep. 05:20
Rajkinac, 1
arr. 05:23
dep. 05:23
1 km
Duboka kod Jagodine, 2
arr. 05:32
dep. 05:32
5 km
Duboka kod Jagodine, 1
arr. 05:34
dep. 05:34
6 km
Mali Popovic, 2
arr. 05:37
dep. 05:37
7 km
Mali Popovic, 1
arr. 05:38
dep. 05:38
8 km
Glogovac kod Jagodine, 4
arr. 05:41
dep. 05:41
9 km
Glogovac kod Jagodine, 1
arr. 05:43
dep. 05:43
10 km
Ribare kod Jagodine, 4
arr. 05:48
dep. 05:48
12 km
Ribare kod Jagodine, 3
arr. 05:50
dep. 05:50
13 km
Ribare kod Jagodine, 6
arr. 05:52
dep. 05:52
14 km
Ribare kod Jagodine, 7
arr. 05:54
dep. 05:54
16 km
Rakitovo, 1
arr. 05:56
dep. 05:56
17.5 km
Jagodina, Bus station
arr. 05:58
dep. 05:58
18.6 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 06:00
19 km
06:35 07:16 (00:41)
2Skolski centar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rajkinac, 2
dep. 06:35
Rajkinac, 1
arr. 06:38
dep. 06:38
1 km
Duboka kod Jagodine, 2
arr. 06:47
dep. 06:47
5 km
Duboka kod Jagodine, 1
arr. 06:49
dep. 06:49
6 km
Mali Popovic, 2
arr. 06:52
dep. 06:52
7 km
Mali Popovic, 1
arr. 06:53
dep. 06:53
8 km
Glogovac kod Jagodine, 4
arr. 06:56
dep. 06:56
9 km
Glogovac kod Jagodine, 1
arr. 06:58
dep. 06:58
10 km
Ribare kod Jagodine, 4
arr. 07:03
dep. 07:03
12 km
Ribare kod Jagodine, 3
arr. 07:05
dep. 07:05
13 km
Ribare kod Jagodine, 6
arr. 07:07
dep. 07:07
14 km
Ribare kod Jagodine, 7
arr. 07:09
dep. 07:09
16 km
Rakitovo, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
17.5 km
Jagodina, Bus station
arr. 07:13
dep. 07:13
18.6 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 07:15
dep. 07:15
19 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 07:16
20 km
08:10 08:51 (00:41)
2Skolski centar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rajkinac, 2
dep. 08:10
Rajkinac, 1
arr. 08:13
dep. 08:13
1 km
Duboka kod Jagodine, 2
arr. 08:22
dep. 08:22
5 km
Duboka kod Jagodine, 1
arr. 08:24
dep. 08:24
6 km
Mali Popovic, 2
arr. 08:27
dep. 08:27
7 km
Mali Popovic, 1
arr. 08:28
dep. 08:28
8 km
Glogovac kod Jagodine, 4
arr. 08:31
dep. 08:31
9 km
Glogovac kod Jagodine, 1
arr. 08:33
dep. 08:33
10 km
Ribare kod Jagodine, 4
arr. 08:38
dep. 08:38
12 km
Ribare kod Jagodine, 3
arr. 08:40
dep. 08:40
13 km
Ribare kod Jagodine, 6
arr. 08:42
dep. 08:42
14 km
Ribare kod Jagodine, 7
arr. 08:44
dep. 08:44
16 km
Rakitovo, 1
arr. 08:46
dep. 08:46
17.5 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:48
dep. 08:48
18.6 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 08:50
dep. 08:50
19 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 08:51
20 km
11:50 12:31 (00:41)
2Skolski centar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rajkinac, 2
dep. 11:50
Rajkinac, 1
arr. 11:53
dep. 11:53
1 km
Duboka kod Jagodine, 2
arr. 12:02
dep. 12:02
5 km
Duboka kod Jagodine, 1
arr. 12:04
dep. 12:04
6 km
Mali Popovic, 2
arr. 12:07
dep. 12:07
7 km
Mali Popovic, 1
arr. 12:08
dep. 12:08
8 km
Glogovac kod Jagodine, 4
arr. 12:11
dep. 12:11
9 km
Glogovac kod Jagodine, 1
arr. 12:13
dep. 12:13
10 km
Ribare kod Jagodine, 4
arr. 12:18
dep. 12:18
12 km
Ribare kod Jagodine, 3
arr. 12:20
dep. 12:20
13 km
Ribare kod Jagodine, 6
arr. 12:22
dep. 12:22
14 km
Ribare kod Jagodine, 7
arr. 12:24
dep. 12:24
16 km
Rakitovo, 1
arr. 12:26
dep. 12:26
17.5 km
Jagodina, Bus station
arr. 12:28
dep. 12:28
18.6 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 12:30
dep. 12:30
19 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 12:31
20 km
14:05 14:46 (00:41)
2Skolski centar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rajkinac, 2
dep. 14:05
Rajkinac, 1
arr. 14:08
dep. 14:08
1 km
Duboka kod Jagodine, 2
arr. 14:17
dep. 14:17
5 km
Duboka kod Jagodine, 1
arr. 14:19
dep. 14:19
6 km
Mali Popovic, 2
arr. 14:22
dep. 14:22
7 km
Mali Popovic, 1
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Glogovac kod Jagodine, 4
arr. 14:26
dep. 14:26
9 km
Glogovac kod Jagodine, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
10 km
Ribare kod Jagodine, 4
arr. 14:33
dep. 14:33
12 km
Ribare kod Jagodine, 3
arr. 14:35
dep. 14:35
13 km
Ribare kod Jagodine, 6
arr. 14:37
dep. 14:37
14 km
Ribare kod Jagodine, 7
arr. 14:39
dep. 14:39
16 km
Rakitovo, 1
arr. 14:41
dep. 14:41
17.5 km
Jagodina, Bus station
arr. 14:43
dep. 14:43
18.6 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 14:45
dep. 14:45
19 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 14:46
20 km
16:15 16:56 (00:41)
2Skolski centar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rajkinac, 2
dep. 16:15
Rajkinac, 1
arr. 16:18
dep. 16:18
1 km
Duboka kod Jagodine, 2
arr. 16:27
dep. 16:27
5 km
Duboka kod Jagodine, 1
arr. 16:29
dep. 16:29
6 km
Mali Popovic, 2
arr. 16:32
dep. 16:32
7 km
Mali Popovic, 1
arr. 16:33
dep. 16:33
8 km
Glogovac kod Jagodine, 4
arr. 16:36
dep. 16:36
9 km
Glogovac kod Jagodine, 1
arr. 16:38
dep. 16:38
10 km
Ribare kod Jagodine, 4
arr. 16:43
dep. 16:43
12 km
Ribare kod Jagodine, 3
arr. 16:45
dep. 16:45
13 km
Ribare kod Jagodine, 6
arr. 16:47
dep. 16:47
14 km
Ribare kod Jagodine, 7
arr. 16:49
dep. 16:49
16 km
Rakitovo, 1
arr. 16:51
dep. 16:51
17.5 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
18.6 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 16:55
dep. 16:55
19 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 16:56
20 km
20:45 21:25 (00:40)
2Zelena pijaca 2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rajkinac, 2
dep. 20:45
Rajkinac, 1
arr. 20:48
dep. 20:48
1 km
Duboka kod Jagodine, 2
arr. 20:57
dep. 20:57
5 km
Duboka kod Jagodine, 1
arr. 20:59
dep. 20:59
6 km
Mali Popovic, 2
arr. 21:02
dep. 21:02
7 km
Mali Popovic, 1
arr. 21:03
dep. 21:03
8 km
Glogovac kod Jagodine, 4
arr. 21:06
dep. 21:06
9 km
Glogovac kod Jagodine, 1
arr. 21:08
dep. 21:08
10 km
Ribare kod Jagodine, 4
arr. 21:13
dep. 21:13
12 km
Ribare kod Jagodine, 3
arr. 21:15
dep. 21:15
13 km
Ribare kod Jagodine, 6
arr. 21:17
dep. 21:17
14 km
Ribare kod Jagodine, 7
arr. 21:19
dep. 21:19
16 km
Rakitovo, 1
arr. 21:21
dep. 21:21
17.5 km
Jagodina, Bus station
arr. 21:23
dep. 21:23
18.6 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 21:25
19 km

Naselja Rajkinac i Jagodina su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rajkinac je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 20:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.