Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Rajince - Vranje timetable

friday, 19.07.2019.
07:05 07:43 (00:38)
P
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince, P
dep. 07:05
Samoljica
arr. 07:06
dep. 07:06
1.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 07:11
dep. 07:11
4.8 km
Levosoje
arr. 07:15
dep. 07:15
7.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 07:16
dep. 07:16
8.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 07:17
dep. 07:17
9.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 07:20
dep. 07:20
11.6 km
Vranje, Bus station
arr. 07:43
29 km
07:56 08:33 (00:37)
P
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince, P
dep. 07:56
Samoljica
arr. 07:57
dep. 07:57
1.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 08:02
dep. 08:02
4.8 km
Levosoje
arr. 08:06
dep. 08:06
8.4 km
Levosoje, Rampa
arr. 08:07
dep. 08:07
9.5 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 08:10
dep. 08:10
11.3 km
Srpska Kuca
arr. 08:18
dep. 08:18
15.8 km
Davidovac kod Vranja
arr. 08:21
dep. 08:21
17.9 km
Donji Neradovac
arr. 08:25
dep. 08:25
23.2 km
Vranje, Pumpa
arr. 08:29
dep. 08:29
27.3 km
Vranje, Bus station
arr. 08:33
28.7 km
14:20 14:58 (00:38)
P
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince, P
dep. 14:20
Samoljica
arr. 14:21
dep. 14:21
1.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 14:26
dep. 14:26
4.8 km
Levosoje
arr. 14:30
dep. 14:30
7.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 14:31
dep. 14:31
8.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 14:32
dep. 14:32
9.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 14:35
dep. 14:35
11.6 km
Vranje, Bus station
arr. 14:58
29 km
15:41 16:18 (00:37)
P
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince, P
dep. 15:41
Samoljica
arr. 15:42
dep. 15:42
1.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 15:47
dep. 15:47
4.8 km
Levosoje
arr. 15:51
dep. 15:51
8.4 km
Levosoje, Rampa
arr. 15:52
dep. 15:52
9.5 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 15:55
dep. 15:55
11.3 km
Srpska Kuca
arr. 16:03
dep. 16:03
15.8 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:06
dep. 16:06
17.9 km
Donji Neradovac
arr. 16:10
dep. 16:10
23.2 km
Vranje, Pumpa
arr. 16:14
dep. 16:14
27.3 km
Vranje, Bus station
arr. 16:18
28.7 km
16:15 16:53 (00:38)
P
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince, P
dep. 16:15
Samoljica
arr. 16:16
dep. 16:16
1.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 16:21
dep. 16:21
4.8 km
Srpska Kuca
arr. 16:38
dep. 16:38
16.1 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:41
dep. 16:41
18.2 km
Donji Neradovac
arr. 16:45
dep. 16:45
23.5 km
Vranje, Pumpa
arr. 16:49
dep. 16:49
27.6 km
Vranje, Bus station
arr. 16:53
29 km
Rajince - Vranje timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
07:05 07:43 (00:38)
P
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince, P
dep. 07:05
Samoljica
arr. 07:06
dep. 07:06
1.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 07:11
dep. 07:11
4.8 km
Levosoje
arr. 07:15
dep. 07:15
7.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 07:16
dep. 07:16
8.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 07:17
dep. 07:17
9.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 07:20
dep. 07:20
11.6 km
Vranje, Bus station
arr. 07:43
29 km
07:56 08:33 (00:37)
P
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince, P
dep. 07:56
Samoljica
arr. 07:57
dep. 07:57
1.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 08:02
dep. 08:02
4.8 km
Levosoje
arr. 08:06
dep. 08:06
8.4 km
Levosoje, Rampa
arr. 08:07
dep. 08:07
9.5 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 08:10
dep. 08:10
11.3 km
Srpska Kuca
arr. 08:18
dep. 08:18
15.8 km
Davidovac kod Vranja
arr. 08:21
dep. 08:21
17.9 km
Donji Neradovac
arr. 08:25
dep. 08:25
23.2 km
Vranje, Pumpa
arr. 08:29
dep. 08:29
27.3 km
Vranje, Bus station
arr. 08:33
28.7 km
14:20 14:58 (00:38)
P
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince, P
dep. 14:20
Samoljica
arr. 14:21
dep. 14:21
1.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 14:26
dep. 14:26
4.8 km
Levosoje
arr. 14:30
dep. 14:30
7.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 14:31
dep. 14:31
8.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 14:32
dep. 14:32
9.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 14:35
dep. 14:35
11.6 km
Vranje, Bus station
arr. 14:58
29 km
15:41 16:18 (00:37)
P
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince, P
dep. 15:41
Samoljica
arr. 15:42
dep. 15:42
1.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 15:47
dep. 15:47
4.8 km
Levosoje
arr. 15:51
dep. 15:51
8.4 km
Levosoje, Rampa
arr. 15:52
dep. 15:52
9.5 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 15:55
dep. 15:55
11.3 km
Srpska Kuca
arr. 16:03
dep. 16:03
15.8 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:06
dep. 16:06
17.9 km
Donji Neradovac
arr. 16:10
dep. 16:10
23.2 km
Vranje, Pumpa
arr. 16:14
dep. 16:14
27.3 km
Vranje, Bus station
arr. 16:18
28.7 km
16:15 16:53 (00:38)
P
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince, P
dep. 16:15
Samoljica
arr. 16:16
dep. 16:16
1.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 16:21
dep. 16:21
4.8 km
Srpska Kuca
arr. 16:38
dep. 16:38
16.1 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:41
dep. 16:41
18.2 km
Donji Neradovac
arr. 16:45
dep. 16:45
23.5 km
Vranje, Pumpa
arr. 16:49
dep. 16:49
27.6 km
Vranje, Bus station
arr. 16:53
29 km

Naselja Rajince i Vranje su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rajince je u 07:05 h, dok je poslednji polazak u 16:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.