Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Rajince - Veliki Trnovac timetable

wednesday, 13.11.2019.
06:40 07:45 (01:05)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rajince
dep. 06:40
Letovica
arr. 06:55
dep. 06:55
2 km
Letovica, Most
arr. 07:00
dep. 07:00
2.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 07:04
dep. 07:04
3.5 km
Nesalce, Reka
arr. 07:06
dep. 07:06
5.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 07:08
dep. 07:08
6.5 km
Oslare, II
arr. 07:10
dep. 07:10
8.5 km
Oslare, I
arr. 07:12
dep. 07:12
10 km
Levosoje, III
arr. 07:14
dep. 07:14
11 km
Levosoje, Skola
arr. 07:18
dep. 07:18
11.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 07:20
dep. 07:20
12.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 07:24
dep. 07:24
14.3 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 07:27
dep. 07:27
15.3 km
Bujanovac, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
16.3 km
Veliki Trnovac, Center
arr. 07:45
19.3 km
09:10 10:15 (01:05)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rajince
dep. 09:10
Letovica
arr. 09:25
dep. 09:25
2 km
Letovica, II
arr. 09:28
dep. 09:28
2.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 09:31
dep. 09:31
3.5 km
Nesalce, Reka
arr. 09:35
dep. 09:35
5.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 09:37
dep. 09:37
6.5 km
Oslare, II
arr. 09:41
dep. 09:41
8.5 km
Oslare, I
arr. 09:43
dep. 09:43
10 km
Levosoje, III
arr. 09:45
dep. 09:45
11 km
Levosoje, Skola
arr. 09:47
dep. 09:47
11.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 09:49
dep. 09:49
12.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 09:51
dep. 09:51
14.3 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 09:55
dep. 09:55
15.3 km
Bujanovac, Center
arr. 10:00
dep. 10:00
16.3 km
Veliki Trnovac, Center
arr. 10:15
19.3 km
09:40 10:45 (01:05)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rajince
dep. 09:40
Letovica, Most
arr. 09:55
dep. 09:55
2 km
Letovica, I
arr. 09:58
dep. 09:58
2.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 10:01
dep. 10:01
3.5 km
Nesalce, Reka
arr. 10:05
dep. 10:05
5.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 10:07
dep. 10:07
6.5 km
Oslare, II
arr. 10:11
dep. 10:11
8.5 km
Oslare, I
arr. 10:13
dep. 10:13
10 km
Levosoje, III
arr. 10:15
dep. 10:15
11 km
Levosoje, Skola
arr. 10:17
dep. 10:17
11.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 10:19
dep. 10:19
12.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 10:21
dep. 10:21
14.3 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 10:25
dep. 10:25
15.3 km
arr. 10:30
dep. 10:30
16.3 km
Veliki Trnovac, II
arr. 10:45
19.3 km
11:40 12:45 (01:05)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rajince
dep. 11:40
Letovica
arr. 11:55
dep. 11:55
2 km
Letovica, II
arr. 11:58
dep. 11:58
2.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 12:01
dep. 12:01
3.5 km
Nesalce, Reka
arr. 12:05
dep. 12:05
5.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 12:07
dep. 12:07
6.5 km
Oslare, II
arr. 12:11
dep. 12:11
8.5 km
Oslare, I
arr. 12:13
dep. 12:13
10 km
Levosoje, III
arr. 12:15
dep. 12:15
11 km
Levosoje, Skola
arr. 12:17
dep. 12:17
11.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 12:19
dep. 12:19
12.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 12:21
dep. 12:21
14.3 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 12:25
dep. 12:25
15.3 km
Bujanovac, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
16.3 km
Veliki Trnovac, Center
arr. 12:45
19.3 km
14:40 15:45 (01:05)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rajince
dep. 14:40
Letovica, Most
arr. 14:55
dep. 14:55
2 km
Letovica, I
arr. 14:58
dep. 14:58
2.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 15:01
dep. 15:01
3.5 km
Nesalce, Reka
arr. 15:05
dep. 15:05
5.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 15:07
dep. 15:07
6.5 km
Oslare, II
arr. 15:11
dep. 15:11
8.5 km
Oslare, I
arr. 15:13
dep. 15:13
10 km
Levosoje, III
arr. 15:15
dep. 15:15
11 km
Levosoje, Skola
arr. 15:17
dep. 15:17
11.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 15:19
dep. 15:19
12.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 15:21
dep. 15:21
14.3 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 15:25
dep. 15:25
15.3 km
arr. 15:30
dep. 15:30
16.3 km
Veliki Trnovac, II
arr. 15:45
19.3 km
16:10 17:15 (01:05)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rajince
dep. 16:10
Letovica
arr. 16:25
dep. 16:25
2 km
Letovica, II
arr. 16:28
dep. 16:28
2.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 16:31
dep. 16:31
3.5 km
Nesalce, Reka
arr. 16:35
dep. 16:35
5.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 16:37
dep. 16:37
6.5 km
Oslare, II
arr. 16:41
dep. 16:41
8.5 km
Oslare, I
arr. 16:43
dep. 16:43
10 km
Levosoje, III
arr. 16:45
dep. 16:45
11 km
Levosoje, Skola
arr. 16:47
dep. 16:47
11.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 16:49
dep. 16:49
12.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 16:51
dep. 16:51
14.3 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 16:55
dep. 16:55
15.3 km
Bujanovac, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
16.3 km
Veliki Trnovac, Center
arr. 17:15
19.3 km
17:10 18:15 (01:05)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rajince
dep. 17:10
Letovica, Most
arr. 17:25
dep. 17:25
2 km
Letovica, I
arr. 17:28
dep. 17:28
2.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 17:31
dep. 17:31
3.5 km
Nesalce, Reka
arr. 17:35
dep. 17:35
5.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 17:37
dep. 17:37
6.5 km
Oslare, II
arr. 17:41
dep. 17:41
8.5 km
Oslare, I
arr. 17:43
dep. 17:43
10 km
Levosoje, III
arr. 17:45
dep. 17:45
11 km
Levosoje, Skola
arr. 17:47
dep. 17:47
11.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 17:49
dep. 17:49
12.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 17:51
dep. 17:51
14.3 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 17:55
dep. 17:55
15.3 km
arr. 18:00
dep. 18:00
16.3 km
Veliki Trnovac, II
arr. 18:15
19.3 km

Naselja Rajince i Veliki Trnovac su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rajince je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 17:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.