Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Rajince - Bujanovac timetable

thursday, 18.07.2019.
06:40 07:30 (00:50)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Rajince
dep. 06:40
Letovica
arr. 06:55
dep. 06:55
2 km
Letovica, Most
arr. 07:00
dep. 07:00
2.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 07:04
dep. 07:04
3.5 km
Nesalce, Reka
arr. 07:06
dep. 07:06
5.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 07:08
dep. 07:08
6.5 km
Oslare, II
arr. 07:10
dep. 07:10
8.5 km
Oslare, I
arr. 07:12
dep. 07:12
10 km
Levosoje, III
arr. 07:14
dep. 07:14
11 km
Levosoje, Skola
arr. 07:18
dep. 07:18
11.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 07:20
dep. 07:20
12.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 07:24
dep. 07:24
14.3 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 07:27
dep. 07:27
15.3 km
Bujanovac, Center
arr. 07:30
16.3 km
07:05 07:20 (00:15)
P
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince, P
dep. 07:05
Samoljica
arr. 07:06
dep. 07:06
1.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 07:11
dep. 07:11
4.8 km
Levosoje
arr. 07:15
dep. 07:15
7.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 07:16
dep. 07:16
8.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 07:17
dep. 07:17
9.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 07:20
11.6 km
07:50 08:58 (01:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince
dep. 07:50
Crnotince
arr. 07:57
dep. 07:57
3.9 km
Donja Susaja
arr. 08:00
dep. 08:00
5.3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 08:02
dep. 08:02
6.5 km
Oraovica kod Preseva
arr. 08:07
dep. 08:07
8.9 km
Presevo, Bus station
arr. 08:14
dep. 08:14
11.8 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 08:18
dep. 08:18
14.4 km
Cukarka
arr. 08:23
dep. 08:23
16.6 km
Zujince, P
arr. 08:28
dep. 08:28
21.6 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 08:30
dep. 08:30
23.2 km
Biljaca, 1
arr. 08:40
dep. 08:40
28.6 km
Biljaca, Ulaz
arr. 08:38
dep. 08:38
27.4 km
Biljaca, Center
arr. 08:36
dep. 08:36
26.6 km
Rajince, P
arr. 08:43
dep. 08:43
30.8 km
Samoljica
arr. 08:44
dep. 08:44
32 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 08:49
dep. 08:49
35.6 km
Levosoje
arr. 08:53
dep. 08:53
38.7 km
Levosoje, Rampa
arr. 08:54
dep. 08:54
39.5 km
Bujanovac, Simpo
arr. 08:55
dep. 08:55
40.6 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 08:58
42.4 km
07:56 08:10 (00:14)
P
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince, P
dep. 07:56
Samoljica
arr. 07:57
dep. 07:57
1.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 08:02
dep. 08:02
4.8 km
Levosoje
arr. 08:06
dep. 08:06
8.4 km
Levosoje, Rampa
arr. 08:07
dep. 08:07
9.5 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 08:10
11.3 km
08:16 08:30 (00:14)
P
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince, P
dep. 08:16
Samoljica
arr. 08:17
dep. 08:17
1.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 08:22
dep. 08:22
4.8 km
Levosoje
arr. 08:26
dep. 08:26
8.4 km
Levosoje, Rampa
arr. 08:27
dep. 08:27
9.5 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 08:30
11.3 km
08:44 08:59 (00:15)
P
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince, P
dep. 08:44
Samoljica
arr. 08:45
dep. 08:45
1.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 08:50
dep. 08:50
4.8 km
Levosoje
arr. 08:54
dep. 08:54
7.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 08:55
dep. 08:55
8.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 08:56
dep. 08:56
9.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 08:59
11.6 km
09:01 09:15 (00:14)
P
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince, P
dep. 09:01
Samoljica
arr. 09:02
dep. 09:02
1.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 09:07
dep. 09:07
4.8 km
Levosoje
arr. 09:11
dep. 09:11
8.4 km
Levosoje, Rampa
arr. 09:12
dep. 09:12
9.5 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 09:15
11.3 km
09:10 10:00 (00:50)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince
dep. 09:10
Letovica
arr. 09:25
dep. 09:25
2 km
Letovica, II
arr. 09:28
dep. 09:28
2.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 09:31
dep. 09:31
3.5 km
Nesalce, Reka
arr. 09:35
dep. 09:35
5.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 09:37
dep. 09:37
6.5 km
Oslare, II
arr. 09:41
dep. 09:41
8.5 km
Oslare, I
arr. 09:43
dep. 09:43
10 km
Levosoje, III
arr. 09:45
dep. 09:45
11 km
Levosoje, Skola
arr. 09:47
dep. 09:47
11.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 09:49
dep. 09:49
12.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 09:51
dep. 09:51
14.3 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 09:55
dep. 09:55
15.3 km
Bujanovac, Center
arr. 10:00
16.3 km
09:20 10:28 (01:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince
dep. 09:20
Crnotince
arr. 09:27
dep. 09:27
3.9 km
Donja Susaja
arr. 09:30
dep. 09:30
5.3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 09:32
dep. 09:32
6.5 km
Oraovica kod Preseva
arr. 09:37
dep. 09:37
8.9 km
Presevo, Bus station
arr. 09:44
dep. 09:44
11.8 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 09:48
dep. 09:48
14.4 km
Cukarka
arr. 09:53
dep. 09:53
16.6 km
Zujince, P
arr. 09:58
dep. 09:58
21.6 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 10:00
dep. 10:00
23.2 km
Biljaca, 1
arr. 10:10
dep. 10:10
28.6 km
Biljaca, Ulaz
arr. 10:08
dep. 10:08
27.4 km
Biljaca, Center
arr. 10:06
dep. 10:06
26.6 km
Rajince, P
arr. 10:13
dep. 10:13
30.8 km
Samoljica
arr. 10:14
dep. 10:14
32 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 10:19
dep. 10:19
35.6 km
Levosoje
arr. 10:23
dep. 10:23
38.7 km
Levosoje, Rampa
arr. 10:24
dep. 10:24
39.5 km
Bujanovac, Simpo
arr. 10:25
dep. 10:25
40.6 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 10:28
42.4 km
09:40 10:30 (00:50)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince
dep. 09:40
Letovica, Most
arr. 09:55
dep. 09:55
2 km
Letovica, I
arr. 09:58
dep. 09:58
2.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 10:01
dep. 10:01
3.5 km
Nesalce, Reka
arr. 10:05
dep. 10:05
5.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 10:07
dep. 10:07
6.5 km
Oslare, II
arr. 10:11
dep. 10:11
8.5 km
Oslare, I
arr. 10:13
dep. 10:13
10 km
Levosoje, III
arr. 10:15
dep. 10:15
11 km
Levosoje, Skola
arr. 10:17
dep. 10:17
11.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 10:19
dep. 10:19
12.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 10:21
dep. 10:21
14.3 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 10:25
dep. 10:25
15.3 km
arr. 10:30
16.3 km
10:05 11:13 (01:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince
dep. 10:05
Crnotince
arr. 10:12
dep. 10:12
3.9 km
Donja Susaja
arr. 10:15
dep. 10:15
5.3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 10:17
dep. 10:17
6.5 km
Oraovica kod Preseva
arr. 10:22
dep. 10:22
8.9 km
Presevo, Bus station
arr. 10:29
dep. 10:29
11.8 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 10:33
dep. 10:33
14.4 km
Cukarka
arr. 10:38
dep. 10:38
16.6 km
Zujince, P
arr. 10:43
dep. 10:43
21.6 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 10:45
dep. 10:45
23.2 km
Biljaca, 1
arr. 10:55
dep. 10:55
28.6 km
Biljaca, Ulaz
arr. 10:53
dep. 10:53
27.4 km
Biljaca, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
26.6 km
Rajince, P
arr. 10:58
dep. 10:58
30.8 km
Samoljica
arr. 10:59
dep. 10:59
32 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 11:04
dep. 11:04
35.6 km
Levosoje
arr. 11:08
dep. 11:08
38.7 km
Levosoje, Rampa
arr. 11:09
dep. 11:09
39.5 km
Bujanovac, Simpo
arr. 11:10
dep. 11:10
40.6 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 11:13
42.4 km
10:14 10:29 (00:15)
P
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince, P
dep. 10:14
Samoljica
arr. 10:15
dep. 10:15
1.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 10:20
dep. 10:20
4.8 km
Levosoje
arr. 10:24
dep. 10:24
7.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 10:25
dep. 10:25
8.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 10:26
dep. 10:26
9.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 10:29
11.6 km
10:59 11:14 (00:15)
P
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince, P
dep. 10:59
Samoljica
arr. 11:00
dep. 11:00
1.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 11:05
dep. 11:05
4.8 km
Levosoje
arr. 11:09
dep. 11:09
7.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 11:10
dep. 11:10
8.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 11:11
dep. 11:11
9.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 11:14
11.6 km
11:40 12:30 (00:50)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince
dep. 11:40
Letovica
arr. 11:55
dep. 11:55
2 km
Letovica, II
arr. 11:58
dep. 11:58
2.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 12:01
dep. 12:01
3.5 km
Nesalce, Reka
arr. 12:05
dep. 12:05
5.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 12:07
dep. 12:07
6.5 km
Oslare, II
arr. 12:11
dep. 12:11
8.5 km
Oslare, I
arr. 12:13
dep. 12:13
10 km
Levosoje, III
arr. 12:15
dep. 12:15
11 km
Levosoje, Skola
arr. 12:17
dep. 12:17
11.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 12:19
dep. 12:19
12.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 12:21
dep. 12:21
14.3 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 12:25
dep. 12:25
15.3 km
Bujanovac, Center
arr. 12:30
16.3 km
12:35 13:43 (01:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince
dep. 12:35
Crnotince
arr. 12:42
dep. 12:42
3.9 km
Donja Susaja
arr. 12:45
dep. 12:45
5.3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 12:47
dep. 12:47
6.5 km
Oraovica kod Preseva
arr. 12:52
dep. 12:52
8.9 km
Presevo, Bus station
arr. 12:59
dep. 12:59
11.8 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 13:03
dep. 13:03
14.4 km
Cukarka
arr. 13:08
dep. 13:08
16.6 km
Zujince, P
arr. 13:13
dep. 13:13
21.6 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 13:15
dep. 13:15
23.2 km
Biljaca, 1
arr. 13:25
dep. 13:25
28.6 km
Biljaca, Ulaz
arr. 13:23
dep. 13:23
27.4 km
Biljaca, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
26.6 km
Rajince, P
arr. 13:28
dep. 13:28
30.8 km
Samoljica
arr. 13:29
dep. 13:29
32 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 13:34
dep. 13:34
35.6 km
Levosoje
arr. 13:38
dep. 13:38
38.7 km
Levosoje, Rampa
arr. 13:39
dep. 13:39
39.5 km
Bujanovac, Simpo
arr. 13:40
dep. 13:40
40.6 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:43
42.4 km
13:29 13:44 (00:15)
P
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince, P
dep. 13:29
Samoljica
arr. 13:30
dep. 13:30
1.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 13:35
dep. 13:35
4.8 km
Levosoje
arr. 13:39
dep. 13:39
7.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 13:40
dep. 13:40
8.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 13:41
dep. 13:41
9.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:44
11.6 km
14:20 14:35 (00:15)
P
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince, P
dep. 14:20
Samoljica
arr. 14:21
dep. 14:21
1.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 14:26
dep. 14:26
4.8 km
Levosoje
arr. 14:30
dep. 14:30
7.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 14:31
dep. 14:31
8.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 14:32
dep. 14:32
9.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 14:35
11.6 km
14:40 15:30 (00:50)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince
dep. 14:40
Letovica, Most
arr. 14:55
dep. 14:55
2 km
Letovica, I
arr. 14:58
dep. 14:58
2.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 15:01
dep. 15:01
3.5 km
Nesalce, Reka
arr. 15:05
dep. 15:05
5.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 15:07
dep. 15:07
6.5 km
Oslare, II
arr. 15:11
dep. 15:11
8.5 km
Oslare, I
arr. 15:13
dep. 15:13
10 km
Levosoje, III
arr. 15:15
dep. 15:15
11 km
Levosoje, Skola
arr. 15:17
dep. 15:17
11.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 15:19
dep. 15:19
12.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 15:21
dep. 15:21
14.3 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 15:25
dep. 15:25
15.3 km
arr. 15:30
16.3 km
15:05 16:13 (01:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince
dep. 15:05
Crnotince
arr. 15:12
dep. 15:12
3.9 km
Donja Susaja
arr. 15:15
dep. 15:15
5.3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 15:17
dep. 15:17
6.5 km
Oraovica kod Preseva
arr. 15:22
dep. 15:22
8.9 km
Presevo, Bus station
arr. 15:29
dep. 15:29
11.8 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 15:33
dep. 15:33
14.4 km
Cukarka
arr. 15:38
dep. 15:38
16.6 km
Zujince, P
arr. 15:43
dep. 15:43
21.6 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 15:45
dep. 15:45
23.2 km
Biljaca, 1
arr. 15:55
dep. 15:55
28.6 km
Biljaca, Ulaz
arr. 15:53
dep. 15:53
27.4 km
Biljaca, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
26.6 km
Rajince, P
arr. 15:58
dep. 15:58
30.8 km
Samoljica
arr. 15:59
dep. 15:59
32 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 16:04
dep. 16:04
35.6 km
Levosoje
arr. 16:08
dep. 16:08
38.7 km
Levosoje, Rampa
arr. 16:09
dep. 16:09
39.5 km
Bujanovac, Simpo
arr. 16:10
dep. 16:10
40.6 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 16:13
42.4 km
15:41 15:55 (00:14)
P
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince, P
dep. 15:41
Samoljica
arr. 15:42
dep. 15:42
1.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 15:47
dep. 15:47
4.8 km
Levosoje
arr. 15:51
dep. 15:51
8.4 km
Levosoje, Rampa
arr. 15:52
dep. 15:52
9.5 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 15:55
11.3 km
15:46 16:00 (00:14)
P
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince, P
dep. 15:46
Samoljica
arr. 15:47
dep. 15:47
1.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 15:52
dep. 15:52
4.8 km
Levosoje
arr. 15:56
dep. 15:56
8.4 km
Levosoje, Rampa
arr. 15:57
dep. 15:57
9.5 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 16:00
11.3 km
15:59 16:14 (00:15)
P
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince, P
dep. 15:59
Samoljica
arr. 16:00
dep. 16:00
1.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 16:05
dep. 16:05
4.8 km
Levosoje
arr. 16:09
dep. 16:09
7.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 16:10
dep. 16:10
8.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 16:11
dep. 16:11
9.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 16:14
11.6 km
16:10 17:00 (00:50)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince
dep. 16:10
Letovica
arr. 16:25
dep. 16:25
2 km
Letovica, II
arr. 16:28
dep. 16:28
2.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 16:31
dep. 16:31
3.5 km
Nesalce, Reka
arr. 16:35
dep. 16:35
5.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 16:37
dep. 16:37
6.5 km
Oslare, II
arr. 16:41
dep. 16:41
8.5 km
Oslare, I
arr. 16:43
dep. 16:43
10 km
Levosoje, III
arr. 16:45
dep. 16:45
11 km
Levosoje, Skola
arr. 16:47
dep. 16:47
11.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 16:49
dep. 16:49
12.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 16:51
dep. 16:51
14.3 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 16:55
dep. 16:55
15.3 km
Bujanovac, Center
arr. 17:00
16.3 km
17:05 18:13 (01:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince
dep. 17:05
Crnotince
arr. 17:12
dep. 17:12
3.9 km
Donja Susaja
arr. 17:15
dep. 17:15
5.3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 17:17
dep. 17:17
6.5 km
Oraovica kod Preseva
arr. 17:22
dep. 17:22
8.9 km
Presevo, Bus station
arr. 17:29
dep. 17:29
11.8 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 17:33
dep. 17:33
14.4 km
Cukarka
arr. 17:38
dep. 17:38
16.6 km
Zujince, P
arr. 17:43
dep. 17:43
21.6 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 17:45
dep. 17:45
23.2 km
Biljaca, 1
arr. 17:55
dep. 17:55
28.6 km
Biljaca, Ulaz
arr. 17:53
dep. 17:53
27.4 km
Biljaca, Center
arr. 17:51
dep. 17:51
26.6 km
Rajince, P
arr. 17:58
dep. 17:58
30.8 km
Samoljica
arr. 17:59
dep. 17:59
32 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 18:04
dep. 18:04
35.6 km
Levosoje
arr. 18:08
dep. 18:08
38.7 km
Levosoje, Rampa
arr. 18:09
dep. 18:09
39.5 km
Bujanovac, Simpo
arr. 18:10
dep. 18:10
40.6 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 18:13
42.4 km
17:10 18:00 (00:50)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince
dep. 17:10
Letovica, Most
arr. 17:25
dep. 17:25
2 km
Letovica, I
arr. 17:28
dep. 17:28
2.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 17:31
dep. 17:31
3.5 km
Nesalce, Reka
arr. 17:35
dep. 17:35
5.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 17:37
dep. 17:37
6.5 km
Oslare, II
arr. 17:41
dep. 17:41
8.5 km
Oslare, I
arr. 17:43
dep. 17:43
10 km
Levosoje, III
arr. 17:45
dep. 17:45
11 km
Levosoje, Skola
arr. 17:47
dep. 17:47
11.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 17:49
dep. 17:49
12.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 17:51
dep. 17:51
14.3 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 17:55
dep. 17:55
15.3 km
arr. 18:00
16.3 km
17:59 18:14 (00:15)
P
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince, P
dep. 17:59
Samoljica
arr. 18:00
dep. 18:00
1.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 18:05
dep. 18:05
4.8 km
Levosoje
arr. 18:09
dep. 18:09
7.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 18:10
dep. 18:10
8.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 18:11
dep. 18:11
9.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 18:14
11.6 km
19:05 20:13 (01:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince
dep. 19:05
Crnotince
arr. 19:12
dep. 19:12
3.9 km
Donja Susaja
arr. 19:15
dep. 19:15
5.3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 19:17
dep. 19:17
6.5 km
Oraovica kod Preseva
arr. 19:22
dep. 19:22
8.9 km
Presevo, Bus station
arr. 19:29
dep. 19:29
11.8 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 19:33
dep. 19:33
14.4 km
Cukarka
arr. 19:38
dep. 19:38
16.6 km
Zujince, P
arr. 19:43
dep. 19:43
21.6 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 19:45
dep. 19:45
23.2 km
Biljaca, 1
arr. 19:55
dep. 19:55
28.6 km
Biljaca, Ulaz
arr. 19:53
dep. 19:53
27.4 km
Biljaca, Center
arr. 19:51
dep. 19:51
26.6 km
Rajince, P
arr. 19:58
dep. 19:58
30.8 km
Samoljica
arr. 19:59
dep. 19:59
32 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 20:04
dep. 20:04
35.6 km
Levosoje
arr. 20:08
dep. 20:08
38.7 km
Levosoje, Rampa
arr. 20:09
dep. 20:09
39.5 km
Bujanovac, Simpo
arr. 20:10
dep. 20:10
40.6 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 20:13
42.4 km
19:59 20:14 (00:15)
P
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince, P
dep. 19:59
Samoljica
arr. 20:00
dep. 20:00
1.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 20:05
dep. 20:05
4.8 km
Levosoje
arr. 20:09
dep. 20:09
7.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 20:10
dep. 20:10
8.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 20:11
dep. 20:11
9.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 20:14
11.6 km
20:50 21:58 (01:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince
dep. 20:50
Crnotince
arr. 20:57
dep. 20:57
3.9 km
Donja Susaja
arr. 21:00
dep. 21:00
5.3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 21:02
dep. 21:02
6.5 km
Oraovica kod Preseva
arr. 21:07
dep. 21:07
8.9 km
Presevo, Bus station
arr. 21:14
dep. 21:14
11.8 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 21:18
dep. 21:18
14.4 km
Cukarka
arr. 21:23
dep. 21:23
16.6 km
Zujince, P
arr. 21:28
dep. 21:28
21.6 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 21:30
dep. 21:30
23.2 km
Biljaca, 1
arr. 21:40
dep. 21:40
28.6 km
Biljaca, Ulaz
arr. 21:38
dep. 21:38
27.4 km
Biljaca, Center
arr. 21:36
dep. 21:36
26.6 km
Rajince, P
arr. 21:43
dep. 21:43
30.8 km
Samoljica
arr. 21:44
dep. 21:44
32 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 21:49
dep. 21:49
35.6 km
Levosoje
arr. 21:53
dep. 21:53
38.7 km
Levosoje, Rampa
arr. 21:54
dep. 21:54
39.5 km
Bujanovac, Simpo
arr. 21:55
dep. 21:55
40.6 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 21:58
42.4 km
21:01 21:15 (00:14)
P
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince, P
dep. 21:01
Samoljica
arr. 21:02
dep. 21:02
1.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 21:07
dep. 21:07
4.8 km
Levosoje
arr. 21:11
dep. 21:11
8.4 km
Levosoje, Rampa
arr. 21:12
dep. 21:12
9.5 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 21:15
11.3 km
21:35 22:43 (01:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince
dep. 21:35
Crnotince
arr. 21:42
dep. 21:42
3.9 km
Donja Susaja
arr. 21:45
dep. 21:45
5.3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 21:47
dep. 21:47
6.5 km
Oraovica kod Preseva
arr. 21:52
dep. 21:52
8.9 km
Presevo, Bus station
arr. 21:59
dep. 21:59
11.8 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 22:03
dep. 22:03
14.4 km
Cukarka
arr. 22:08
dep. 22:08
16.6 km
Zujince, P
arr. 22:13
dep. 22:13
21.6 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 22:15
dep. 22:15
23.2 km
Biljaca, 1
arr. 22:25
dep. 22:25
28.6 km
Biljaca, Ulaz
arr. 22:23
dep. 22:23
27.4 km
Biljaca, Center
arr. 22:21
dep. 22:21
26.6 km
Rajince, P
arr. 22:28
dep. 22:28
30.8 km
Samoljica
arr. 22:29
dep. 22:29
32 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 22:34
dep. 22:34
35.6 km
Levosoje
arr. 22:38
dep. 22:38
38.7 km
Levosoje, Rampa
arr. 22:39
dep. 22:39
39.5 km
Bujanovac, Simpo
arr. 22:40
dep. 22:40
40.6 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 22:43
42.4 km
21:44 21:59 (00:15)
P
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince, P
dep. 21:44
Samoljica
arr. 21:45
dep. 21:45
1.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 21:50
dep. 21:50
4.8 km
Levosoje
arr. 21:54
dep. 21:54
7.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 21:55
dep. 21:55
8.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 21:56
dep. 21:56
9.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 21:59
11.6 km
22:29 22:44 (00:15)
P
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rajince, P
dep. 22:29
Samoljica
arr. 22:30
dep. 22:30
1.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 22:35
dep. 22:35
4.8 km
Levosoje
arr. 22:39
dep. 22:39
7.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 22:40
dep. 22:40
8.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 22:41
dep. 22:41
9.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 22:44
11.6 km

Naselja Rajince i Bujanovac su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 01h i 08min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rajince je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 22:29 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.