Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Radovnica - Rusce kod Vranja timetable

monday, 22.07.2019.
03:50 05:00 (01:10)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Radovnica
dep. 03:50
Gornji Stajevac
arr. 04:00
dep. 04:00
4 km
Donji Stajevac
arr. 04:05
dep. 04:05
7 km
Zladovce
arr. 04:15
dep. 04:15
13 km
Trgoviste, Bus station
arr. 04:25
dep. 04:25
16 km
Donja Trnica
arr. 04:35
dep. 04:35
20 km
Sajince
arr. 04:45
dep. 04:45
24 km
Saprance
arr. 04:49
dep. 04:49
28 km
Novo Selo near Trgoviste
arr. 04:53
dep. 04:53
30 km
Rusce kod Vranja
arr. 05:00
35 km
06:30 07:40 (01:10)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Radovnica
dep. 06:30
Gornji Stajevac
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Donji Stajevac
arr. 06:45
dep. 06:45
7 km
Zladovce
arr. 06:55
dep. 06:55
13 km
Trgoviste, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:05
16 km
Donja Trnica
arr. 07:15
dep. 07:15
20 km
Sajince
arr. 07:25
dep. 07:25
24 km
Saprance
arr. 07:29
dep. 07:29
28 km
Novo Selo near Trgoviste
arr. 07:33
dep. 07:33
30 km
Rusce kod Vranja
arr. 07:40
35 km
08:30 09:40 (01:10)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Radovnica
dep. 08:30
Gornji Stajevac
arr. 08:40
dep. 08:40
4 km
Donji Stajevac
arr. 08:45
dep. 08:45
7 km
Zladovce
arr. 08:55
dep. 08:55
13 km
Trgoviste, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
16 km
Donja Trnica
arr. 09:15
dep. 09:15
20 km
Sajince
arr. 09:25
dep. 09:25
24 km
Saprance
arr. 09:29
dep. 09:29
28 km
Novo Selo near Trgoviste
arr. 09:33
dep. 09:33
30 km
Rusce kod Vranja
arr. 09:40
35 km
11:30 12:40 (01:10)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Radovnica
dep. 11:30
Gornji Stajevac
arr. 11:40
dep. 11:40
4 km
Donji Stajevac
arr. 11:45
dep. 11:45
7 km
Zladovce
arr. 11:55
dep. 11:55
13 km
Trgoviste, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:05
16 km
Donja Trnica
arr. 12:15
dep. 12:15
20 km
Sajince
arr. 12:25
dep. 12:25
24 km
Saprance
arr. 12:29
dep. 12:29
28 km
Novo Selo near Trgoviste
arr. 12:33
dep. 12:33
30 km
Rusce kod Vranja
arr. 12:40
35 km
14:15 15:25 (01:10)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Radovnica
dep. 14:15
Gornji Stajevac
arr. 14:25
dep. 14:25
4 km
Donji Stajevac
arr. 14:30
dep. 14:30
7 km
Zladovce
arr. 14:40
dep. 14:40
13 km
Trgoviste, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
16 km
Donja Trnica
arr. 15:00
dep. 15:00
20 km
Sajince
arr. 15:10
dep. 15:10
24 km
Saprance
arr. 15:14
dep. 15:14
28 km
Novo Selo near Trgoviste
arr. 15:18
dep. 15:18
30 km
Rusce kod Vranja
arr. 15:25
35 km
17:00 18:10 (01:10)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Radovnica
dep. 17:00
Gornji Stajevac
arr. 17:10
dep. 17:10
4 km
Donji Stajevac
arr. 17:15
dep. 17:15
7 km
Zladovce
arr. 17:25
dep. 17:25
13 km
Trgoviste, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
16 km
Donja Trnica
arr. 17:45
dep. 17:45
20 km
Sajince
arr. 17:55
dep. 17:55
24 km
Saprance
arr. 17:59
dep. 17:59
28 km
Novo Selo near Trgoviste
arr. 18:03
dep. 18:03
30 km
Rusce kod Vranja
arr. 18:10
35 km
19:45 20:55 (01:10)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Radovnica
dep. 19:45
Gornji Stajevac
arr. 19:55
dep. 19:55
4 km
Donji Stajevac
arr. 20:00
dep. 20:00
7 km
Zladovce
arr. 20:10
dep. 20:10
13 km
Trgoviste, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
16 km
Donja Trnica
arr. 20:30
dep. 20:30
20 km
Sajince
arr. 20:40
dep. 20:40
24 km
Saprance
arr. 20:44
dep. 20:44
28 km
Novo Selo near Trgoviste
arr. 20:48
dep. 20:48
30 km
Rusce kod Vranja
arr. 20:55
35 km
22:10 23:20 (01:10)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Radovnica
dep. 22:10
Gornji Stajevac
arr. 22:20
dep. 22:20
4 km
Donji Stajevac
arr. 22:25
dep. 22:25
7 km
Zladovce
arr. 22:35
dep. 22:35
13 km
Trgoviste, Bus station
arr. 22:45
dep. 22:45
16 km
Donja Trnica
arr. 22:55
dep. 22:55
20 km
Sajince
arr. 23:05
dep. 23:05
24 km
Saprance
arr. 23:09
dep. 23:09
28 km
Novo Selo near Trgoviste
arr. 23:13
dep. 23:13
30 km
Rusce kod Vranja
arr. 23:20
35 km

Naselja Radovnica i Rusce kod Vranja su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Radovnica je u 03:50 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.