Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Radojevo - Zrenjanin timetable

thursday, 20.02.2020.
05:15 06:47 (01:32)
Dom OmladineNovo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radojevo, Dom Omladine
dep. 05:15
Srpska Crnja, Bus station
arr. 05:28
dep. 05:28
10.2 km
Vojvoda Stepa, Ulica JNA
arr. 05:35
dep. 05:35
17.8 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 05:40
dep. 05:40
22.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 05:44
dep. 05:44
26.6 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 05:49
dep. 05:49
31.9 km
Cestereg, Centar - park
arr. 05:53
dep. 05:53
35.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 05:58
dep. 05:58
41.5 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 06:04
dep. 06:04
46.8 km
arr. 06:12
dep. 06:12
56 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 06:23
dep. 06:23
64.1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
65.7 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 06:47
72.5 km
06:20 07:33 (01:13)
Ugao Milete Jaksica i Ive Lole RibaraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
dep. 06:20
Srpska Crnja
arr. 06:33
dep. 06:33
10.2 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 06:40
dep. 06:40
17.8 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 06:45
dep. 06:45
22.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 06:49
dep. 06:49
26.6 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 06:54
dep. 06:54
31.9 km
Cestereg, Centar - park
arr. 06:58
dep. 06:58
35.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 07:03
dep. 07:03
41.5 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 07:09
dep. 07:09
46.8 km
arr. 07:17
dep. 07:17
56 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 07:28
dep. 07:28
64.1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:33
65.7 km
07:45 08:58 (01:13)
Ugao Milete Jaksica i Ive Lole RibaraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
dep. 07:45
Srpska Crnja
arr. 07:58
dep. 07:58
10.2 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 08:05
dep. 08:05
17.8 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 08:10
dep. 08:10
22.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 08:14
dep. 08:14
26.6 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 08:19
dep. 08:19
31.9 km
Cestereg, Centar - park
arr. 08:23
dep. 08:23
35.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 08:28
dep. 08:28
41.5 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 08:34
dep. 08:34
46.8 km
arr. 08:42
dep. 08:42
56 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 08:53
dep. 08:53
64.1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:58
65.7 km
11:30 12:43 (01:13)
Ugao Milete Jaksica i Ive Lole RibaraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
dep. 11:30
Srpska Crnja, IGM "5. oktobar"
arr. 11:39
dep. 11:39
8.1 km
Srpska Crnja, Mlin
arr. 11:41
dep. 11:41
9.1 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 11:50
dep. 11:50
17.8 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 11:55
dep. 11:55
22.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 11:59
dep. 11:59
26.6 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 12:04
dep. 12:04
31.9 km
Cestereg, Centar - park
arr. 12:08
dep. 12:08
35.6 km
Banatski Dvor, Železnička 14
arr. 12:13
dep. 12:13
41.5 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 12:19
dep. 12:19
46.8 km
arr. 12:26
dep. 12:26
55.4 km
arr. 12:27
dep. 12:27
56 km
arr. 12:28
dep. 12:28
56.7 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 12:38
dep. 12:38
64.1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:43
65.7 km
12:15 13:28 (01:13)
Ugao Milete Jaksica i Ive Lole RibaraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
dep. 12:15
Srpska Crnja
arr. 12:28
dep. 12:28
10.2 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 12:35
dep. 12:35
17.8 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 12:40
dep. 12:40
22.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 12:44
dep. 12:44
26.6 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 12:49
dep. 12:49
31.9 km
Cestereg, Centar - park
arr. 12:53
dep. 12:53
35.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 12:58
dep. 12:58
41.5 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 13:04
dep. 13:04
46.8 km
arr. 13:12
dep. 13:12
56 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 13:23
dep. 13:23
64.1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:28
65.7 km
13:20 15:09 (01:49)
Ugao Milete Jaksica i Ive Lole RibaraBagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
dep. 13:20
Srpska Crnja
arr. 13:33
dep. 13:33
10.2 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 13:40
dep. 13:40
17.8 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 13:45
dep. 13:45
22.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 13:49
dep. 13:49
26.6 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 13:54
dep. 13:54
31.9 km
Cestereg, Centar - park
arr. 13:58
dep. 13:58
35.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 14:03
dep. 14:03
41.5 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 14:09
dep. 14:09
46.8 km
arr. 14:17
dep. 14:17
56 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 14:28
dep. 14:28
64.1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:33
dep. 15:00
65.7 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 15:09
69.7 km
15:30 17:04 (01:34)
Dom OmladineNovo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radojevo, Dom Omladine
dep. 15:30
Srpska Crnja, Mlin
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Vojvoda Stepa, Ulica JNA
arr. 15:50
dep. 15:50
18 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 15:56
dep. 15:56
22 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 16:01
dep. 16:01
27 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 16:08
dep. 16:08
34 km
Cestereg, Centar - park
arr. 16:12
dep. 16:12
38 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 16:19
dep. 16:19
44 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 16:25
dep. 16:25
49 km
arr. 16:35
dep. 16:35
58 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
68 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:04
77 km

Naselja Radojevo i Zrenjanin su međusobno udaljena ~69 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 13min., a najduže 01h i 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Radojevo je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.