Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Radojevo - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 24.02.2020.
05:15 08:03 (02:48)
Dom OmladineBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radojevo, Dom Omladine
dep. 05:15
Srpska Crnja, Bus station
arr. 05:28
dep. 05:28
10.2 km
Vojvoda Stepa, Ulica JNA
arr. 05:35
dep. 05:35
17.8 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 05:40
dep. 05:40
22.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 05:44
dep. 05:44
26.6 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 05:49
dep. 05:49
31.9 km
Cestereg, Centar - park
arr. 05:53
dep. 05:53
35.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 05:58
dep. 05:58
41.5 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 06:04
dep. 06:04
46.8 km
arr. 06:12
dep. 06:12
56 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 06:23
dep. 06:23
64.1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
65.7 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 06:47
dep. 06:47
72.5 km
arr. 06:51
dep. 06:51
76.1 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 06:57
dep. 06:57
82.2 km
Perlez, Pijaca
arr. 07:00
dep. 07:00
85.5 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 07:10
dep. 07:10
98.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 07:47
dep. 07:47
132.7 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:51
dep. 07:51
135.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:03
139.1 km
15:30 18:17 (02:47)
Dom OmladineBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radojevo, Dom Omladine
dep. 15:30
Srpska Crnja, Mlin
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Vojvoda Stepa, Ulica JNA
arr. 15:50
dep. 15:50
18 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 15:56
dep. 15:56
22 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 16:01
dep. 16:01
27 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 16:08
dep. 16:08
34 km
Cestereg, Centar - park
arr. 16:12
dep. 16:12
38 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 16:19
dep. 16:19
44 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 16:25
dep. 16:25
49 km
arr. 16:35
dep. 16:35
58 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
68 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:04
dep. 17:04
77 km
arr. 17:07
dep. 17:07
80 km
Perlez, Pijaca
arr. 17:19
dep. 17:19
92 km
Centa, Nusuceva 9
arr. 17:31
dep. 17:31
104 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:17
147 km
Radojevo - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
05:15 08:03 (02:48)
Dom OmladineBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radojevo, Dom Omladine
dep. 05:15
Srpska Crnja, Bus station
arr. 05:28
dep. 05:28
10.2 km
Vojvoda Stepa, Ulica JNA
arr. 05:35
dep. 05:35
17.8 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 05:40
dep. 05:40
22.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 05:44
dep. 05:44
26.6 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 05:49
dep. 05:49
31.9 km
Cestereg, Centar - park
arr. 05:53
dep. 05:53
35.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 05:58
dep. 05:58
41.5 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 06:04
dep. 06:04
46.8 km
arr. 06:12
dep. 06:12
56 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 06:23
dep. 06:23
64.1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
65.7 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 06:47
dep. 06:47
72.5 km
arr. 06:51
dep. 06:51
76.1 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 06:57
dep. 06:57
82.2 km
Perlez, Pijaca
arr. 07:00
dep. 07:00
85.5 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 07:10
dep. 07:10
98.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 07:47
dep. 07:47
132.7 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:51
dep. 07:51
135.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:03
139.1 km
15:30 18:17 (02:47)
Dom OmladineBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radojevo, Dom Omladine
dep. 15:30
Srpska Crnja, Mlin
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Vojvoda Stepa, Ulica JNA
arr. 15:50
dep. 15:50
18 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 15:56
dep. 15:56
22 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 16:01
dep. 16:01
27 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 16:08
dep. 16:08
34 km
Cestereg, Centar - park
arr. 16:12
dep. 16:12
38 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 16:19
dep. 16:19
44 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 16:25
dep. 16:25
49 km
arr. 16:35
dep. 16:35
58 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
68 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:04
dep. 17:04
77 km
arr. 17:07
dep. 17:07
80 km
Perlez, Pijaca
arr. 17:19
dep. 17:19
92 km
Centa, Nusuceva 9
arr. 17:31
dep. 17:31
104 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:17
147 km
Radojevo - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
05:15 08:03 (02:48)
Dom OmladineBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radojevo, Dom Omladine
dep. 05:15
Srpska Crnja, Bus station
arr. 05:28
dep. 05:28
10.2 km
Vojvoda Stepa, Ulica JNA
arr. 05:35
dep. 05:35
17.8 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 05:40
dep. 05:40
22.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 05:44
dep. 05:44
26.6 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 05:49
dep. 05:49
31.9 km
Cestereg, Centar - park
arr. 05:53
dep. 05:53
35.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 05:58
dep. 05:58
41.5 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 06:04
dep. 06:04
46.8 km
arr. 06:12
dep. 06:12
56 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 06:23
dep. 06:23
64.1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
65.7 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 06:47
dep. 06:47
72.5 km
arr. 06:51
dep. 06:51
76.1 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 06:57
dep. 06:57
82.2 km
Perlez, Pijaca
arr. 07:00
dep. 07:00
85.5 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 07:10
dep. 07:10
98.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 07:47
dep. 07:47
132.7 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:51
dep. 07:51
135.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:03
139.1 km
15:30 18:17 (02:47)
Dom OmladineBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radojevo, Dom Omladine
dep. 15:30
Srpska Crnja, Mlin
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Vojvoda Stepa, Ulica JNA
arr. 15:50
dep. 15:50
18 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 15:56
dep. 15:56
22 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 16:01
dep. 16:01
27 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 16:08
dep. 16:08
34 km
Cestereg, Centar - park
arr. 16:12
dep. 16:12
38 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 16:19
dep. 16:19
44 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 16:25
dep. 16:25
49 km
arr. 16:35
dep. 16:35
58 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
68 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:04
dep. 17:04
77 km
arr. 17:07
dep. 17:07
80 km
Perlez, Pijaca
arr. 17:19
dep. 17:19
92 km
Centa, Nusuceva 9
arr. 17:31
dep. 17:31
104 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:17
147 km
Radojevo - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: thursday, 27.02.2020.
05:15 08:03 (02:48)
Dom OmladineBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radojevo, Dom Omladine
dep. 05:15
Srpska Crnja, Bus station
arr. 05:28
dep. 05:28
10.2 km
Vojvoda Stepa, Ulica JNA
arr. 05:35
dep. 05:35
17.8 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 05:40
dep. 05:40
22.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 05:44
dep. 05:44
26.6 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 05:49
dep. 05:49
31.9 km
Cestereg, Centar - park
arr. 05:53
dep. 05:53
35.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 05:58
dep. 05:58
41.5 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 06:04
dep. 06:04
46.8 km
arr. 06:12
dep. 06:12
56 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 06:23
dep. 06:23
64.1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
65.7 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 06:47
dep. 06:47
72.5 km
arr. 06:51
dep. 06:51
76.1 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 06:57
dep. 06:57
82.2 km
Perlez, Pijaca
arr. 07:00
dep. 07:00
85.5 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 07:10
dep. 07:10
98.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 07:47
dep. 07:47
132.7 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:51
dep. 07:51
135.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:03
139.1 km
15:30 18:17 (02:47)
Dom OmladineBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radojevo, Dom Omladine
dep. 15:30
Srpska Crnja, Mlin
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Vojvoda Stepa, Ulica JNA
arr. 15:50
dep. 15:50
18 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 15:56
dep. 15:56
22 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 16:01
dep. 16:01
27 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 16:08
dep. 16:08
34 km
Cestereg, Centar - park
arr. 16:12
dep. 16:12
38 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 16:19
dep. 16:19
44 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 16:25
dep. 16:25
49 km
arr. 16:35
dep. 16:35
58 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
68 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:04
dep. 17:04
77 km
arr. 17:07
dep. 17:07
80 km
Perlez, Pijaca
arr. 17:19
dep. 17:19
92 km
Centa, Nusuceva 9
arr. 17:31
dep. 17:31
104 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:17
147 km

Naselja Radojevo i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~144 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 47min., a najduže 02h i 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Radojevo je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.