Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Radljevo - Belgrade (Beograd) timetable

sunday, 05.07.2020.
05:25 07:08 (01:43)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radljevo
dep. 05:25
Brgule
arr. 05:48
dep. 05:48
13 km
Liso Polje
arr. 05:53
dep. 05:53
15.5 km
Piroman, Center
arr. 05:56
dep. 05:56
18 km
Stubline, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
21 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:04
dep. 06:04
23.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:13
dep. 06:13
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:18
dep. 06:18
33.5 km
Obrenovac, Topolice
arr. 06:20
dep. 06:20
35 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:21
dep. 06:21
36 km
Umka, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
42 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:44
dep. 06:44
59 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 07:08
68.5 km
16:05 17:48 (01:43)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radljevo
dep. 16:05
Brgule
arr. 16:28
dep. 16:28
13 km
Liso Polje
arr. 16:32
dep. 16:32
15.5 km
Piroman, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
18 km
Stubline, Center
arr. 16:41
dep. 16:41
21 km
Stubline, Sremčevići
arr. 16:44
dep. 16:44
23.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:53
dep. 16:53
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:58
dep. 16:58
33.5 km
Obrenovac, Topolice
arr. 17:00
dep. 17:00
35 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 17:01
dep. 17:01
36 km
Umka, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
42 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:24
dep. 17:24
59 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 17:48
68.5 km
Radljevo - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: monday, 06.07.2020.
05:25 07:08 (01:43)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radljevo
dep. 05:25
Brgule
arr. 05:48
dep. 05:48
13 km
Liso Polje
arr. 05:53
dep. 05:53
15.5 km
Piroman, Center
arr. 05:56
dep. 05:56
18 km
Stubline, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
21 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:04
dep. 06:04
23.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:13
dep. 06:13
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:18
dep. 06:18
33.5 km
Obrenovac, Topolice
arr. 06:20
dep. 06:20
35 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:21
dep. 06:21
36 km
Umka, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
42 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:44
dep. 06:44
59 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 07:08
68.5 km
16:05 17:48 (01:43)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radljevo
dep. 16:05
Brgule
arr. 16:28
dep. 16:28
13 km
Liso Polje
arr. 16:32
dep. 16:32
15.5 km
Piroman, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
18 km
Stubline, Center
arr. 16:41
dep. 16:41
21 km
Stubline, Sremčevići
arr. 16:44
dep. 16:44
23.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:53
dep. 16:53
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:58
dep. 16:58
33.5 km
Obrenovac, Topolice
arr. 17:00
dep. 17:00
35 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 17:01
dep. 17:01
36 km
Umka, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
42 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:24
dep. 17:24
59 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 17:48
68.5 km
Radljevo - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: tuesday, 07.07.2020.
05:25 07:08 (01:43)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radljevo
dep. 05:25
Brgule
arr. 05:48
dep. 05:48
13 km
Liso Polje
arr. 05:53
dep. 05:53
15.5 km
Piroman, Center
arr. 05:56
dep. 05:56
18 km
Stubline, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
21 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:04
dep. 06:04
23.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:13
dep. 06:13
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:18
dep. 06:18
33.5 km
Obrenovac, Topolice
arr. 06:20
dep. 06:20
35 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:21
dep. 06:21
36 km
Umka, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
42 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:44
dep. 06:44
59 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 07:08
68.5 km
16:05 17:48 (01:43)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radljevo
dep. 16:05
Brgule
arr. 16:28
dep. 16:28
13 km
Liso Polje
arr. 16:32
dep. 16:32
15.5 km
Piroman, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
18 km
Stubline, Center
arr. 16:41
dep. 16:41
21 km
Stubline, Sremčevići
arr. 16:44
dep. 16:44
23.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:53
dep. 16:53
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:58
dep. 16:58
33.5 km
Obrenovac, Topolice
arr. 17:00
dep. 17:00
35 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 17:01
dep. 17:01
36 km
Umka, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
42 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:24
dep. 17:24
59 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 17:48
68.5 km
Radljevo - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: wednesday, 08.07.2020.
05:25 07:08 (01:43)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radljevo
dep. 05:25
Brgule
arr. 05:48
dep. 05:48
13 km
Liso Polje
arr. 05:53
dep. 05:53
15.5 km
Piroman, Center
arr. 05:56
dep. 05:56
18 km
Stubline, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
21 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:04
dep. 06:04
23.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:13
dep. 06:13
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:18
dep. 06:18
33.5 km
Obrenovac, Topolice
arr. 06:20
dep. 06:20
35 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:21
dep. 06:21
36 km
Umka, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
42 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:44
dep. 06:44
59 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 07:08
68.5 km
16:05 17:48 (01:43)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radljevo
dep. 16:05
Brgule
arr. 16:28
dep. 16:28
13 km
Liso Polje
arr. 16:32
dep. 16:32
15.5 km
Piroman, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
18 km
Stubline, Center
arr. 16:41
dep. 16:41
21 km
Stubline, Sremčevići
arr. 16:44
dep. 16:44
23.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:53
dep. 16:53
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:58
dep. 16:58
33.5 km
Obrenovac, Topolice
arr. 17:00
dep. 17:00
35 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 17:01
dep. 17:01
36 km
Umka, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
42 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:24
dep. 17:24
59 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 17:48
68.5 km

Naselja Radljevo i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~69 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 43min., a najduže 01h i 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Radljevo je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 16:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.