Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Rabrovo - Pozarevac timetable

thursday, 27.02.2020.
06:15 06:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovo
dep. 06:15
Velika Bresnica
arr. 06:18
dep. 06:18
2 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 06:21
dep. 06:21
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
8 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 06:28
dep. 06:28
9 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 06:34
dep. 06:34
15 km
Sapine, Dom kulture
arr. 06:38
dep. 06:38
18 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:45
dep. 06:45
25 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:55
35 km
07:10 07:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovo
dep. 07:10
Velika Bresnica
arr. 07:13
dep. 07:13
2 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 07:16
dep. 07:16
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 07:21
dep. 07:21
8 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 07:23
dep. 07:23
9 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 07:29
dep. 07:29
15 km
Sapine, Dom kulture
arr. 07:33
dep. 07:33
18 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:40
dep. 07:40
25 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:45
dep. 07:45
32 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:47
dep. 07:47
33 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:50
35 km
07:30 08:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovo
dep. 07:30
Velika Bresnica
arr. 07:32
dep. 07:32
2 km
Makce, Intersection
arr. 07:34
dep. 07:34
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
8 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 07:39
dep. 07:39
9 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 07:45
dep. 07:45
15 km
Sapine
arr. 07:48
dep. 07:48
18 km
Salakovac
arr. 07:55
dep. 07:55
25 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:05
35 km
08:01 08:40 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovo
dep. 08:01
Velika Bresnica
arr. 08:04
dep. 08:04
2 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 08:06
dep. 08:06
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
8 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 08:11
dep. 08:11
9 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 08:17
dep. 08:17
15 km
Sapine, Dom kulture
arr. 08:21
dep. 08:21
18 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 08:28
dep. 08:28
25 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 08:35
dep. 08:35
32 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 08:37
dep. 08:37
33 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:40
35 km
11:45 12:25 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovo
dep. 11:45
Velika Bresnica
arr. 11:48
dep. 11:48
2 km
Makce, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
4 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 11:51
dep. 11:51
5 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 11:54
dep. 11:54
8 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 11:55
dep. 11:55
9 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 12:00
dep. 12:00
15 km
Sapine, Dom kulture
arr. 12:03
dep. 12:03
18 km
Smoljinac, Intersection
arr. 12:06
dep. 12:06
21 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 12:10
dep. 12:10
25 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 12:13
dep. 12:13
28 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 12:15
dep. 12:15
29 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 12:17
dep. 12:17
30 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 12:20
dep. 12:20
32 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 12:23
dep. 12:23
33 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:25
35 km
14:15 14:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovo
dep. 14:15
Velika Bresnica
arr. 14:18
dep. 14:18
2 km
Makce, Intersection
arr. 14:21
dep. 14:21
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 14:26
dep. 14:26
8 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 14:28
dep. 14:28
9 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 14:34
dep. 14:34
15 km
Sapine
arr. 14:38
dep. 14:38
18 km
Salakovac
arr. 14:45
dep. 14:45
25 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:55
35 km
15:20 16:16 (00:56)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovo
dep. 15:20
Velika Bresnica
arr. 15:23
dep. 15:23
2 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 15:26
dep. 15:26
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
8 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 15:33
dep. 15:33
9 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 15:39
dep. 15:39
15 km
Sapine, Dom kulture
arr. 15:43
dep. 15:43
18 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:50
dep. 15:50
25 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:55
dep. 15:55
32 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:57
dep. 15:57
33 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:10
35 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 16:12
dep. 16:12
36 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 16:14
dep. 16:14
37 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 16:16
38 km
16:50 17:30 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovo
dep. 16:50
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 17:03
dep. 17:03
9 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 17:09
dep. 17:09
15 km
Sapine, Dom kulture
arr. 17:13
dep. 17:13
18 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 17:20
dep. 17:20
25 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:30
35 km
18:50 19:25 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovo
dep. 18:50
Velika Bresnica
arr. 18:52
dep. 18:52
2 km
Makce, Intersection
arr. 18:54
dep. 18:54
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 18:58
dep. 18:58
8 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 18:59
dep. 18:59
9 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 19:05
dep. 19:05
15 km
Sapine
arr. 19:08
dep. 19:08
18 km
Salakovac
arr. 19:15
dep. 19:15
25 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:25
35 km

Naselja Rabrovo i Pozarevac su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 56min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rabrovo je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 18:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.