Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Rabrovo - Pozarevac timetable

tuesday, 14.07.2020.
06:15 06:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovo
dep. 06:15
Velika Bresnica
arr. 06:18
dep. 06:18
2 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 06:21
dep. 06:21
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
8 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 06:28
dep. 06:28
9 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 06:34
dep. 06:34
15 km
Sapine, Dom kulture
arr. 06:38
dep. 06:38
18 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:45
dep. 06:45
25 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:55
35 km
14:15 14:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovo
dep. 14:15
Velika Bresnica
arr. 14:18
dep. 14:18
2 km
Makce, Intersection
arr. 14:21
dep. 14:21
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 14:26
dep. 14:26
8 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 14:28
dep. 14:28
9 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 14:34
dep. 14:34
15 km
Sapine
arr. 14:38
dep. 14:38
18 km
Salakovac
arr. 14:45
dep. 14:45
25 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:55
35 km
15:20 16:16 (00:56)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovo
dep. 15:20
Velika Bresnica
arr. 15:23
dep. 15:23
2 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 15:26
dep. 15:26
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
8 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 15:33
dep. 15:33
9 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 15:39
dep. 15:39
15 km
Sapine, Dom kulture
arr. 15:43
dep. 15:43
18 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:50
dep. 15:50
25 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:55
dep. 15:55
32 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:57
dep. 15:57
33 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:10
35 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 16:12
dep. 16:12
36 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 16:14
dep. 16:14
37 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 16:16
38 km
16:50 17:30 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovo
dep. 16:50
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 17:03
dep. 17:03
9 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 17:09
dep. 17:09
15 km
Sapine, Dom kulture
arr. 17:13
dep. 17:13
18 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 17:20
dep. 17:20
25 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:30
35 km
Rabrovo - Pozarevac timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
06:15 06:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovo
dep. 06:15
Velika Bresnica
arr. 06:18
dep. 06:18
2 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 06:21
dep. 06:21
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
8 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 06:28
dep. 06:28
9 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 06:34
dep. 06:34
15 km
Sapine, Dom kulture
arr. 06:38
dep. 06:38
18 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:45
dep. 06:45
25 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:55
35 km
14:15 14:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovo
dep. 14:15
Velika Bresnica
arr. 14:18
dep. 14:18
2 km
Makce, Intersection
arr. 14:21
dep. 14:21
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 14:26
dep. 14:26
8 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 14:28
dep. 14:28
9 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 14:34
dep. 14:34
15 km
Sapine
arr. 14:38
dep. 14:38
18 km
Salakovac
arr. 14:45
dep. 14:45
25 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:55
35 km
15:20 16:16 (00:56)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovo
dep. 15:20
Velika Bresnica
arr. 15:23
dep. 15:23
2 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 15:26
dep. 15:26
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
8 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 15:33
dep. 15:33
9 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 15:39
dep. 15:39
15 km
Sapine, Dom kulture
arr. 15:43
dep. 15:43
18 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:50
dep. 15:50
25 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:55
dep. 15:55
32 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:57
dep. 15:57
33 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:10
35 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 16:12
dep. 16:12
36 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 16:14
dep. 16:14
37 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 16:16
38 km
16:50 17:30 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovo
dep. 16:50
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 17:03
dep. 17:03
9 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 17:09
dep. 17:09
15 km
Sapine, Dom kulture
arr. 17:13
dep. 17:13
18 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 17:20
dep. 17:20
25 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:30
35 km

Naselja Rabrovo i Pozarevac su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 56min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rabrovo je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 16:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.