Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Rabrovac - Mladenovac timetable

monday, 24.02.2020.
00:08 00:40 (00:32)
MarosevacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovac, Marosevac
dep. 00:08
Rabrovac, Skola
arr. 00:09
dep. 00:09
0.4 km
Rabrovac, Trafo
arr. 00:10
dep. 00:10
0.9 km
Rabrovac, Dom
arr. 00:12
dep. 00:12
1.4 km
Rabrovac, Sume - okretnica
arr. 00:15
dep. 00:15
2.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Garaža
arr. 00:27
dep. 00:27
8.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, 202
arr. 00:29
dep. 00:29
9.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jankovici put
arr. 00:31
dep. 00:31
10.4 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 00:35
dep. 00:35
12.4 km
arr. 00:38
dep. 00:38
13.8 km
Mladenovac, Bus station
arr. 00:40
14.9 km
04:10 04:42 (00:32)
MarosevacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovac, Marosevac
dep. 04:10
Rabrovac, Skola
arr. 04:11
dep. 04:11
0.4 km
Rabrovac, Trafo
arr. 04:12
dep. 04:12
0.9 km
Rabrovac, Dom
arr. 04:14
dep. 04:14
1.4 km
Rabrovac, Sume - okretnica
arr. 04:17
dep. 04:17
2.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Garaža
arr. 04:29
dep. 04:29
8.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, 202
arr. 04:31
dep. 04:31
9.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jankovici put
arr. 04:33
dep. 04:33
10.4 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 04:37
dep. 04:37
12.4 km
arr. 04:40
dep. 04:40
13.8 km
Mladenovac, Bus station
arr. 04:42
14.9 km
04:44 04:53 (00:09)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Rabrovac, Railway station
dep. 04:44
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 04:47
dep. 04:48
3 km
Mladenovac, Railway station
arr. 04:53
10 km
05:45 06:20 (00:35)
Glisici - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovac, Glisici - okretnica
dep. 05:45
arr. 05:47
dep. 05:47
0.5 km
Rabrovac, Marosevac
arr. 05:48
dep. 05:48
1 km
Rabrovac, Skola
arr. 05:49
dep. 05:49
1.4 km
Rabrovac, Trafo
arr. 05:50
dep. 05:50
1.9 km
Rabrovac, Dom
arr. 05:52
dep. 05:52
2.4 km
Rabrovac, Sume - okretnica
arr. 05:55
dep. 05:55
3.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Garaža
arr. 06:07
dep. 06:07
9.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, 202
arr. 06:09
dep. 06:09
10.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jankovici put
arr. 06:11
dep. 06:11
11.4 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 06:15
dep. 06:15
13.4 km
arr. 06:18
dep. 06:18
14.8 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:20
15.9 km
06:30 06:45 (00:15)
Ž.st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovac, Ž.st.
dep. 06:30
Kovacevac kod Mladenovca, Oaza
arr. 06:32
dep. 06:32
1.3 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 06:34
dep. 06:34
2.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:45
9.7 km
06:35 07:28 (00:53)
Glisici - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.06.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovac, Glisici - okretnica
dep. 06:35
arr. 06:37
dep. 06:37
0.5 km
Rabrovac, Marosevac
arr. 06:38
dep. 06:38
1 km
Rabrovac, Skola
arr. 06:39
dep. 06:39
1.4 km
Rabrovac, Trafo
arr. 06:40
dep. 06:40
1.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
arr. 06:43
dep. 06:43
3.7 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Kovac
arr. 06:44
dep. 06:44
4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Brdani
arr. 06:45
dep. 06:45
4.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrcevica 1
arr. 06:46
dep. 06:46
5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Lug
arr. 06:48
dep. 06:48
6.3 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrcevica 1
arr. 06:51
dep. 06:51
7.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Brdani
arr. 06:52
dep. 06:52
8.1 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Kovac
arr. 06:53
dep. 06:53
8.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
arr. 06:54
dep. 06:54
8.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 06:55
dep. 06:55
9.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 06:57
dep. 06:57
9.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrcevica 2
arr. 06:58
dep. 06:58
10.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Straževica
arr. 07:00
dep. 07:00
11.3 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Živinarnik
arr. 07:01
dep. 07:01
11.7 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 07:02
dep. 07:02
12.2 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Voćnjak
arr. 07:03
dep. 07:03
12.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 07:05
dep. 07:05
13.3 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 07:09
dep. 07:09
15.8 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 07:12
dep. 07:12
17.2 km
Meduluzje, Mica
arr. 07:14
dep. 07:14
18.1 km
Meduluzje, Milocer
arr. 07:15
dep. 07:15
18.6 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 07:17
dep. 07:17
19.6 km
Meduluzje, Karaula
arr. 07:19
dep. 07:19
20.6 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 07:21
dep. 07:21
21.5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:28
25.2 km
06:42 06:50 (00:08)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Rabrovac, Railway station
dep. 06:42
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 06:45
dep. 06:45
3 km
Mladenovac, Railway station
arr. 06:50
10 km
08:25 09:15 (00:50)
Sume - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovac, Sume - okretnica
dep. 08:25
Rabrovac, Dom
arr. 08:28
dep. 08:28
1.2 km
Rabrovac, Trafo
arr. 08:29
dep. 08:29
1.7 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
arr. 08:40
dep. 08:40
3.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 08:41
dep. 08:41
4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 08:42
dep. 08:42
4.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrcevica 2
arr. 08:43
dep. 08:43
5.1 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica
arr. 08:45
dep. 08:45
5.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica - trafo
arr. 08:46
dep. 08:46
6.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Straževica
arr. 08:47
dep. 08:47
7.1 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Živinarnik
arr. 08:48
dep. 08:48
7.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 08:49
dep. 08:49
8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Voćnjak
arr. 08:50
dep. 08:50
8.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 08:52
dep. 08:52
9.1 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 08:56
dep. 08:56
11.6 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 08:59
dep. 08:59
13 km
Meduluzje, Mica
arr. 09:01
dep. 09:01
13.9 km
Meduluzje, Milocer
arr. 09:02
dep. 09:02
14.4 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 09:04
dep. 09:04
15.4 km
Meduluzje, Karaula
arr. 09:06
dep. 09:06
16.4 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 09:08
dep. 09:08
17.3 km
Mladenovac, Bus station
arr. 09:15
21 km
10:30 11:20 (00:50)
Sume - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovac, Sume - okretnica
dep. 10:30
Rabrovac, Dom
arr. 10:33
dep. 10:33
1.2 km
Rabrovac, Trafo
arr. 10:34
dep. 10:34
1.7 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
arr. 10:45
dep. 10:45
3.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 10:46
dep. 10:46
4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 10:47
dep. 10:47
4.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrcevica 2
arr. 10:48
dep. 10:48
5.1 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica
arr. 10:50
dep. 10:50
5.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica - trafo
arr. 10:51
dep. 10:51
6.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Straževica
arr. 10:52
dep. 10:52
7.1 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Živinarnik
arr. 10:53
dep. 10:53
7.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 10:54
dep. 10:54
8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Voćnjak
arr. 10:55
dep. 10:55
8.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 10:57
dep. 10:57
9.1 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 11:01
dep. 11:01
11.6 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 11:04
dep. 11:04
13 km
Meduluzje, Mica
arr. 11:06
dep. 11:06
13.9 km
Meduluzje, Milocer
arr. 11:07
dep. 11:07
14.4 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 11:09
dep. 11:09
15.4 km
Meduluzje, Karaula
arr. 11:11
dep. 11:11
16.4 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 11:13
dep. 11:13
17.3 km
Mladenovac, Bus station
arr. 11:20
21 km
11:21 11:29 (00:08)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Rabrovac, Railway station
dep. 11:21
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:24
3 km
Mladenovac, Railway station
arr. 11:29
10 km
11:40 12:15 (00:35)
Glisici - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovac, Glisici - okretnica
dep. 11:40
arr. 11:42
dep. 11:42
0.5 km
Rabrovac, Marosevac
arr. 11:43
dep. 11:43
1 km
Rabrovac, Skola
arr. 11:44
dep. 11:44
1.4 km
Rabrovac, Trafo
arr. 11:45
dep. 11:45
1.9 km
Rabrovac, Dom
arr. 11:47
dep. 11:47
2.4 km
Rabrovac, Sume - okretnica
arr. 11:50
dep. 11:50
3.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Garaža
arr. 12:02
dep. 12:02
9.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, 202
arr. 12:04
dep. 12:04
10.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jankovici put
arr. 12:06
dep. 12:06
11.4 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 12:10
dep. 12:10
13.4 km
arr. 12:13
dep. 12:13
14.8 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:15
15.9 km
12:55 13:15 (00:20)
Ž.st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovac, Ž.st.
dep. 12:55
Kovacevac kod Mladenovca, Oaza
arr. 12:58
dep. 12:58
1.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 13:01
dep. 13:01
2.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 13:15
9.7 km
12:55 13:45 (00:50)
Sume - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovac, Sume - okretnica
dep. 12:55
Rabrovac, Dom
arr. 12:58
dep. 12:58
1.2 km
Rabrovac, Trafo
arr. 12:59
dep. 12:59
1.7 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
arr. 13:10
dep. 13:10
3.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 13:11
dep. 13:11
4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 13:12
dep. 13:12
4.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrcevica 2
arr. 13:13
dep. 13:13
5.1 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica
arr. 13:15
dep. 13:15
5.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica - trafo
arr. 13:16
dep. 13:16
6.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Straževica
arr. 13:17
dep. 13:17
7.1 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Živinarnik
arr. 13:18
dep. 13:18
7.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 13:19
dep. 13:19
8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Voćnjak
arr. 13:20
dep. 13:20
8.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 13:22
dep. 13:22
9.1 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 13:26
dep. 13:26
11.6 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 13:29
dep. 13:29
13 km
Meduluzje, Mica
arr. 13:31
dep. 13:31
13.9 km
Meduluzje, Milocer
arr. 13:32
dep. 13:32
14.4 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 13:34
dep. 13:34
15.4 km
Meduluzje, Karaula
arr. 13:36
dep. 13:36
16.4 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 13:38
dep. 13:38
17.3 km
Mladenovac, Bus station
arr. 13:45
21 km
14:15 14:40 (00:25)
Sume - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovac, Sume - okretnica
dep. 14:15
Kovacevac kod Mladenovca, Garaža
arr. 14:27
dep. 14:27
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, 202
arr. 14:29
dep. 14:29
7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jankovici put
arr. 14:31
dep. 14:31
7.8 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 14:35
dep. 14:35
9.8 km
arr. 14:38
dep. 14:38
11.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 14:40
12.3 km
15:25 16:15 (00:50)
Sume - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovac, Sume - okretnica
dep. 15:25
Rabrovac, Dom
arr. 15:28
dep. 15:28
1.2 km
Rabrovac, Trafo
arr. 15:29
dep. 15:29
1.7 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
arr. 15:40
dep. 15:40
3.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 15:41
dep. 15:41
4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 15:42
dep. 15:42
4.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrcevica 2
arr. 15:43
dep. 15:43
5.1 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica
arr. 15:45
dep. 15:45
5.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica - trafo
arr. 15:46
dep. 15:46
6.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Straževica
arr. 15:47
dep. 15:47
7.1 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Živinarnik
arr. 15:48
dep. 15:48
7.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 15:49
dep. 15:49
8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Voćnjak
arr. 15:50
dep. 15:50
8.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 15:52
dep. 15:52
9.1 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 15:56
dep. 15:56
11.6 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 15:59
dep. 15:59
13 km
Meduluzje, Mica
arr. 16:01
dep. 16:01
13.9 km
Meduluzje, Milocer
arr. 16:02
dep. 16:02
14.4 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 16:04
dep. 16:04
15.4 km
Meduluzje, Karaula
arr. 16:06
dep. 16:06
16.4 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 16:08
dep. 16:08
17.3 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:15
21 km
15:45 16:05 (00:20)
Ž.st.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovac, Ž.st.
dep. 15:45
Kovacevac kod Mladenovca, Oaza
arr. 15:48
dep. 15:48
1.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 15:51
dep. 15:51
2.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:05
9.7 km
16:15 16:40 (00:25)
Sume - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovac, Sume - okretnica
dep. 16:15
Kovacevac kod Mladenovca, Garaža
arr. 16:27
dep. 16:27
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, 202
arr. 16:29
dep. 16:29
7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jankovici put
arr. 16:31
dep. 16:31
7.8 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 16:35
dep. 16:35
9.8 km
arr. 16:38
dep. 16:38
11.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:40
12.3 km
16:22 16:30 (00:08)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Rabrovac, Railway station
dep. 16:22
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:25
dep. 16:25
3 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:30
10 km
18:00 18:25 (00:25)
Sume - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovac, Sume - okretnica
dep. 18:00
Kovacevac kod Mladenovca, Garaža
arr. 18:12
dep. 18:12
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, 202
arr. 18:14
dep. 18:14
7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jankovici put
arr. 18:16
dep. 18:16
7.8 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 18:20
dep. 18:20
9.8 km
arr. 18:23
dep. 18:23
11.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 18:25
12.3 km
19:45 19:54 (00:09)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Rabrovac, Railway station
dep. 19:45
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:49
3 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:54
10 km
20:15 20:40 (00:25)
Sume - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovac, Sume - okretnica
dep. 20:15
Kovacevac kod Mladenovca, Garaža
arr. 20:27
dep. 20:27
6.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, 202
arr. 20:29
dep. 20:29
7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jankovici put
arr. 20:31
dep. 20:31
7.8 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 20:35
dep. 20:35
9.8 km
arr. 20:38
dep. 20:38
11.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 20:40
12.3 km
22:20 23:10 (00:50)
Sume - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovac, Sume - okretnica
dep. 22:20
Rabrovac, Dom
arr. 22:23
dep. 22:23
1.2 km
Rabrovac, Trafo
arr. 22:24
dep. 22:24
1.7 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
arr. 22:35
dep. 22:35
3.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 22:36
dep. 22:36
4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 22:37
dep. 22:37
4.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrcevica 2
arr. 22:38
dep. 22:38
5.1 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica
arr. 22:40
dep. 22:40
5.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica - trafo
arr. 22:41
dep. 22:41
6.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Straževica
arr. 22:42
dep. 22:42
7.1 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Živinarnik
arr. 22:43
dep. 22:43
7.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 22:44
dep. 22:44
8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Voćnjak
arr. 22:45
dep. 22:45
8.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 22:47
dep. 22:47
9.1 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 22:51
dep. 22:51
11.6 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 22:54
dep. 22:54
13 km
Meduluzje, Mica
arr. 22:56
dep. 22:56
13.9 km
Meduluzje, Milocer
arr. 22:57
dep. 22:57
14.4 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 22:59
dep. 22:59
15.4 km
Meduluzje, Karaula
arr. 23:01
dep. 23:01
16.4 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 23:03
dep. 23:03
17.3 km
Mladenovac, Bus station
arr. 23:10
21 km

Naselja Rabrovac i Mladenovac su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 08min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rabrovac je u 00:08 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.