Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pudarci - Beograd (Belgrade) timetable

sunday, 23.02.2020.
04:51 06:10 (01:19)
CokanjSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pudarci, Cokanj
dep. 04:51
Pudarci, Prodavnica
arr. 04:54
dep. 04:54
1.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 04:56
dep. 04:56
1.7 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 04:57
dep. 04:57
2.1 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 05:00
dep. 05:00
3.7 km
Kamendol, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
4.6 km
arr. 05:05
dep. 05:05
6 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 05:09
dep. 05:09
7.9 km
Brestovik, Institut
arr. 05:13
dep. 05:13
10.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 05:16
dep. 05:16
11.3 km
Brestovik, Ulaz
arr. 05:17
dep. 05:17
11.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 05:19
dep. 05:19
12.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 05:21
dep. 05:21
12.8 km
Brestovik, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
13.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 05:25
dep. 05:25
14.8 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 05:27
dep. 05:27
15.9 km
Grocka, Sumadinska
arr. 05:30
dep. 05:30
17.9 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 05:36
dep. 05:36
22.7 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 05:42
dep. 05:42
27.6 km
Bolec, Intersection
arr. 05:45
dep. 05:45
29.8 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 05:47
dep. 05:47
31.4 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 05:53
dep. 05:53
35.5 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 06:02
dep. 06:02
39.5 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 06:06
dep. 06:06
40.5 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 06:10
41.2 km
05:07 06:15 (01:08)
CokanjSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pudarci, Cokanj
dep. 05:07
Pudarci, Prodavnica
arr. 05:10
dep. 05:10
1.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 05:11
dep. 05:11
1.7 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 05:12
dep. 05:12
2.1 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 05:14
dep. 05:14
3.5 km
Brestovik, Institut
arr. 05:18
dep. 05:18
6 km
Brestovik, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
6.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 05:22
dep. 05:22
7.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 05:23
dep. 05:23
7.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 05:25
dep. 05:25
8.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 05:26
dep. 05:26
8.9 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 05:29
dep. 05:29
10.4 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 05:31
dep. 05:31
11.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 05:34
dep. 05:34
13.5 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 05:41
dep. 05:41
18.3 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 05:47
dep. 05:47
23.2 km
Bolec, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
25.4 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 05:52
dep. 05:52
27 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 05:58
dep. 05:58
30.9 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 06:08
dep. 06:08
35.1 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 06:12
dep. 06:12
35.9 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 06:15
36.8 km
05:41 07:00 (01:19)
CokanjSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pudarci, Cokanj
dep. 05:41
Pudarci, Prodavnica
arr. 05:44
dep. 05:44
1.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 05:46
dep. 05:46
1.7 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 05:47
dep. 05:47
2.1 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 05:50
dep. 05:50
3.7 km
Kamendol, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
4.6 km
arr. 05:55
dep. 05:55
6 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 05:59
dep. 05:59
7.9 km
Brestovik, Institut
arr. 06:03
dep. 06:03
10.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
11.3 km
Brestovik, Ulaz
arr. 06:07
dep. 06:07
11.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 06:09
dep. 06:09
12.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 06:11
dep. 06:11
12.8 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
13.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 06:15
dep. 06:15
14.8 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 06:17
dep. 06:17
15.9 km
Grocka, Sumadinska
arr. 06:20
dep. 06:20
17.9 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 06:26
dep. 06:26
22.7 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 06:32
dep. 06:32
27.6 km
Bolec, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
29.8 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 06:37
dep. 06:37
31.4 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 06:43
dep. 06:43
35.5 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 06:52
dep. 06:52
39.5 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 06:56
dep. 06:56
40.5 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 07:00
41.2 km
06:21 07:40 (01:19)
CokanjSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pudarci, Cokanj
dep. 06:21
Pudarci, Prodavnica
arr. 06:24
dep. 06:24
1.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 06:26
dep. 06:26
1.7 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 06:27
dep. 06:27
2.1 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 06:30
dep. 06:30
3.7 km
Kamendol, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
4.6 km
arr. 06:35
dep. 06:35
6 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 06:39
dep. 06:39
7.9 km
Brestovik, Institut
arr. 06:43
dep. 06:43
10.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
11.3 km
Brestovik, Ulaz
arr. 06:47
dep. 06:47
11.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 06:49
dep. 06:49
12.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 06:51
dep. 06:51
12.8 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
13.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 06:55
dep. 06:55
14.8 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 06:57
dep. 06:57
15.9 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:00
dep. 07:00
17.9 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 07:06
dep. 07:06
22.7 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 07:12
dep. 07:12
27.6 km
Bolec, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
29.8 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 07:17
dep. 07:17
31.4 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 07:23
dep. 07:23
35.5 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 07:32
dep. 07:32
39.5 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 07:36
dep. 07:36
40.5 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 07:40
41.2 km
06:22 07:30 (01:08)
CokanjSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pudarci, Cokanj
dep. 06:22
Pudarci, Prodavnica
arr. 06:25
dep. 06:25
1.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 06:26
dep. 06:26
1.7 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 06:27
dep. 06:27
2.1 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 06:29
dep. 06:29
3.5 km
Brestovik, Institut
arr. 06:33
dep. 06:33
6 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:36
dep. 06:36
6.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 06:37
dep. 06:37
7.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 06:38
dep. 06:38
7.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 06:40
dep. 06:40
8.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
8.9 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 06:44
dep. 06:44
10.4 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 06:46
dep. 06:46
11.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 06:49
dep. 06:49
13.5 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 06:56
dep. 06:56
18.3 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 07:02
dep. 07:02
23.2 km
Bolec, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
25.4 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 07:07
dep. 07:07
27 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 07:13
dep. 07:13
30.9 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 07:23
dep. 07:23
35.1 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 07:27
dep. 07:27
35.9 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 07:30
36.8 km
07:52 09:00 (01:08)
CokanjSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pudarci, Cokanj
dep. 07:52
Pudarci, Prodavnica
arr. 07:55
dep. 07:55
1.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 07:56
dep. 07:56
1.7 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 07:57
dep. 07:57
2.1 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 07:59
dep. 07:59
3.5 km
Brestovik, Institut
arr. 08:03
dep. 08:03
6 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:06
dep. 08:06
6.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 08:07
dep. 08:07
7.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 08:08
dep. 08:08
7.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 08:10
dep. 08:10
8.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
8.9 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 08:14
dep. 08:14
10.4 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 08:16
dep. 08:16
11.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 08:19
dep. 08:19
13.5 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 08:26
dep. 08:26
18.3 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 08:32
dep. 08:32
23.2 km
Bolec, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
25.4 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 08:37
dep. 08:37
27 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 08:43
dep. 08:43
30.9 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 08:53
dep. 08:53
35.1 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 08:57
dep. 08:57
35.9 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 09:00
36.8 km
09:52 11:00 (01:08)
CokanjSumice
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pudarci, Cokanj
dep. 09:52
Pudarci, Prodavnica
arr. 09:55
dep. 09:55
1.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 09:56
dep. 09:56
1.7 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 09:57
dep. 09:57
2.1 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 09:59
dep. 09:59
3.5 km
Brestovik, Institut
arr. 10:03
dep. 10:03
6 km
Brestovik, Intersection
arr. 10:06
dep. 10:06
6.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 10:07
dep. 10:07
7.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 10:08
dep. 10:08
7.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 10:10
dep. 10:10
8.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
8.9 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 10:14
dep. 10:14
10.4 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 10:16
dep. 10:16
11.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 10:19
dep. 10:19
13.5 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 10:26
dep. 10:26
18.3 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 10:32
dep. 10:32
23.2 km
Bolec, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
25.4 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 10:37
dep. 10:37
27 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 10:43
dep. 10:43
30.9 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 10:53
dep. 10:53
35.1 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 10:57
dep. 10:57
35.9 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 11:00
36.8 km
10:52 12:00 (01:08)
CokanjSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pudarci, Cokanj
dep. 10:52
Pudarci, Prodavnica
arr. 10:55
dep. 10:55
1.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 10:56
dep. 10:56
1.7 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 10:57
dep. 10:57
2.1 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 10:59
dep. 10:59
3.5 km
Brestovik, Institut
arr. 11:03
dep. 11:03
6 km
Brestovik, Intersection
arr. 11:06
dep. 11:06
6.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 11:07
dep. 11:07
7.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 11:08
dep. 11:08
7.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 11:10
dep. 11:10
8.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
8.9 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 11:14
dep. 11:14
10.4 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 11:16
dep. 11:16
11.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 11:19
dep. 11:19
13.5 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 11:26
dep. 11:26
18.3 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 11:32
dep. 11:32
23.2 km
Bolec, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
25.4 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 11:37
dep. 11:37
27 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 11:43
dep. 11:43
30.9 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 11:53
dep. 11:53
35.1 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 11:57
dep. 11:57
35.9 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 12:00
36.8 km
12:15 13:20 (01:05)
CokanjSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pudarci, Cokanj
dep. 12:15
Pudarci, Prodavnica
arr. 12:16
dep. 12:16
1.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 12:17
dep. 12:17
1.7 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 12:18
dep. 12:18
2.1 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 12:21
dep. 12:21
3.7 km
Kamendol, Center
arr. 12:23
dep. 12:23
4.6 km
arr. 12:25
dep. 12:25
6 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 12:28
dep. 12:28
7.9 km
Brestovik, Institut
arr. 12:31
dep. 12:31
10.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
11.3 km
Brestovik, Ulaz
arr. 12:33
dep. 12:33
11.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 12:34
dep. 12:34
12.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 12:35
dep. 12:35
12.8 km
Brestovik, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
13.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 12:39
dep. 12:39
14.8 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 12:41
dep. 12:41
15.9 km
Grocka, Sumadinska
arr. 12:44
dep. 12:44
17.9 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 12:52
dep. 12:52
22.7 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 12:58
dep. 12:58
27.6 km
Bolec, Intersection
arr. 13:00
dep. 13:00
29.8 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 13:03
dep. 13:03
32.4 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 13:08
dep. 13:08
35.3 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 13:16
dep. 13:16
39.5 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 13:18
dep. 13:18
40.3 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 13:20
41.2 km
13:52 15:00 (01:08)
CokanjSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pudarci, Cokanj
dep. 13:52
Pudarci, Prodavnica
arr. 13:55
dep. 13:55
1.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 13:56
dep. 13:56
1.7 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 13:57
dep. 13:57
2.1 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 13:59
dep. 13:59
3.5 km
Brestovik, Institut
arr. 14:03
dep. 14:03
6 km
Brestovik, Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
6.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 14:07
dep. 14:07
7.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 14:08
dep. 14:08
7.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 14:10
dep. 14:10
8.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 14:11
dep. 14:11
8.9 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 14:14
dep. 14:14
10.4 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 14:16
dep. 14:16
11.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 14:19
dep. 14:19
13.5 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 14:26
dep. 14:26
18.3 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 14:32
dep. 14:32
23.2 km
Bolec, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
25.4 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 14:37
dep. 14:37
27 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 14:43
dep. 14:43
30.9 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 14:53
dep. 14:53
35.1 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 14:57
dep. 14:57
35.9 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 15:00
36.8 km
15:22 16:30 (01:08)
CokanjSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pudarci, Cokanj
dep. 15:22
Pudarci, Prodavnica
arr. 15:25
dep. 15:25
1.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 15:26
dep. 15:26
1.7 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 15:27
dep. 15:27
2.1 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 15:29
dep. 15:29
3.5 km
Brestovik, Institut
arr. 15:33
dep. 15:33
6 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:36
dep. 15:36
6.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 15:37
dep. 15:37
7.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 15:38
dep. 15:38
7.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 15:40
dep. 15:40
8.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
8.9 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 15:44
dep. 15:44
10.4 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 15:46
dep. 15:46
11.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:49
dep. 15:49
13.5 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:56
dep. 15:56
18.3 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 16:02
dep. 16:02
23.2 km
Bolec, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
25.4 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 16:07
dep. 16:07
27 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 16:13
dep. 16:13
30.9 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 16:23
dep. 16:23
35.1 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 16:27
dep. 16:27
35.9 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 16:30
36.8 km
16:22 17:30 (01:08)
CokanjSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pudarci, Cokanj
dep. 16:22
Pudarci, Prodavnica
arr. 16:25
dep. 16:25
1.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 16:26
dep. 16:26
1.7 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 16:27
dep. 16:27
2.1 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 16:29
dep. 16:29
3.5 km
Brestovik, Institut
arr. 16:33
dep. 16:33
6 km
Brestovik, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
6.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 16:37
dep. 16:37
7.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 16:38
dep. 16:38
7.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 16:40
dep. 16:40
8.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
8.9 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 16:44
dep. 16:44
10.4 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 16:46
dep. 16:46
11.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 16:49
dep. 16:49
13.5 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 16:56
dep. 16:56
18.3 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 17:02
dep. 17:02
23.2 km
Bolec, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
25.4 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 17:07
dep. 17:07
27 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 17:13
dep. 17:13
30.9 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 17:23
dep. 17:23
35.1 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 17:27
dep. 17:27
35.9 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 17:30
36.8 km
17:15 18:20 (01:05)
CokanjSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pudarci, Cokanj
dep. 17:15
Pudarci, Prodavnica
arr. 17:16
dep. 17:16
1.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 17:17
dep. 17:17
1.7 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 17:18
dep. 17:18
2.1 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 17:21
dep. 17:21
3.7 km
Kamendol, Center
arr. 17:23
dep. 17:23
4.6 km
arr. 17:25
dep. 17:25
6 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 17:28
dep. 17:28
7.9 km
Brestovik, Institut
arr. 17:31
dep. 17:31
10.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:32
dep. 17:32
11.3 km
Brestovik, Ulaz
arr. 17:33
dep. 17:33
11.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 17:34
dep. 17:34
12.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 17:35
dep. 17:35
12.8 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:37
dep. 17:37
13.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 17:39
dep. 17:39
14.8 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 17:41
dep. 17:41
15.9 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:44
dep. 17:44
17.9 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 17:52
dep. 17:52
22.7 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 17:58
dep. 17:58
27.6 km
Bolec, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
29.8 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 18:03
dep. 18:03
32.4 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 18:08
dep. 18:08
35.3 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 18:16
dep. 18:16
39.5 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 18:18
dep. 18:18
40.3 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 18:20
41.2 km
19:00 20:00 (01:00)
CokanjSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pudarci, Cokanj
dep. 19:00
Pudarci, Prodavnica
arr. 19:01
dep. 19:01
1.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 19:02
dep. 19:02
1.7 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 19:03
dep. 19:03
2.1 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 19:06
dep. 19:06
3.7 km
Kamendol, Center
arr. 19:08
dep. 19:08
4.6 km
arr. 19:10
dep. 19:10
6 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 19:13
dep. 19:13
7.9 km
Brestovik, Institut
arr. 19:16
dep. 19:16
10.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:17
dep. 19:17
11.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 19:19
dep. 19:19
12.8 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 19:21
dep. 19:21
13.9 km
Grocka, Sumadinska
arr. 19:24
dep. 19:24
15.9 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 19:32
dep. 19:32
20.7 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 19:38
dep. 19:38
25.6 km
Bolec, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
27.8 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 19:43
dep. 19:43
30.4 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 19:48
dep. 19:48
33.3 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 19:56
dep. 19:56
37.5 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 19:58
dep. 19:58
38.3 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 20:00
39.2 km
20:35 21:40 (01:05)
CokanjSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pudarci, Cokanj
dep. 20:35
Pudarci, Prodavnica
arr. 20:36
dep. 20:36
1.1 km
Pudarci, Trafo
arr. 20:37
dep. 20:37
1.7 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 20:38
dep. 20:38
2.1 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 20:41
dep. 20:41
3.7 km
Kamendol, Center
arr. 20:43
dep. 20:43
4.6 km
arr. 20:45
dep. 20:45
6 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 20:48
dep. 20:48
7.9 km
Brestovik, Institut
arr. 20:51
dep. 20:51
10.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 20:52
dep. 20:52
11.3 km
Brestovik, Ulaz
arr. 20:53
dep. 20:53
11.8 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 20:54
dep. 20:54
12.3 km
Brestovik, Izlaz
arr. 20:55
dep. 20:55
12.8 km
Brestovik, Intersection
arr. 20:57
dep. 20:57
13.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 20:59
dep. 20:59
14.8 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 21:01
dep. 21:01
15.9 km
Grocka, Sumadinska
arr. 21:04
dep. 21:04
17.9 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 21:12
dep. 21:12
22.7 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 21:18
dep. 21:18
27.6 km
Bolec, Intersection
arr. 21:20
dep. 21:20
29.8 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 21:23
dep. 21:23
32.4 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 21:28
dep. 21:28
35.3 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 21:36
dep. 21:36
39.5 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 21:38
dep. 21:38
40.3 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 21:40
41.2 km

Naselja Pudarci i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~39 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 19min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pudarci je u 04:51 h, dok je poslednji polazak u 20:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.