Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prva Kutina - Nis timetable

thursday, 20.02.2020.
05:24 05:50 (00:26)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 05:24
Prva Kutina, Selo
arr. 05:26
dep. 05:26
0.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 05:27
dep. 05:27
1.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 05:28
dep. 05:28
2.4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 05:29
dep. 05:29
2.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:31
dep. 05:31
3.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 05:33
dep. 05:33
5.3 km
Nis, EI
arr. 05:34
dep. 05:34
6.2 km
Nis, Cele kula
arr. 05:37
dep. 05:37
8.3 km
arr. 05:41
dep. 05:41
9.7 km
Nis, Bus station
arr. 05:50
12 km
05:39 06:10 (00:31)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 05:39
Prva Kutina, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
0.9 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 05:46
dep. 05:46
1.6 km
Nikola Tesla, Trafo
arr. 05:47
dep. 05:47
2.4 km
Nikola Tesla, Crkva
arr. 05:48
dep. 05:48
2.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:51
dep. 05:51
3.4 km
Brzi Brod, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
4.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 05:54
dep. 05:54
5.2 km
Nis, EI
arr. 05:55
dep. 05:55
6 km
arr. 05:57
dep. 05:57
7.4 km
Nis, Cele kula
arr. 05:58
dep. 05:58
8 km
arr. 06:01
dep. 06:01
9.5 km
Nis, Crveni pevac
arr. 06:06
dep. 06:06
10 km
arr. 06:08
dep. 06:08
10.8 km
Nis, Bus station
arr. 06:10
11.6 km
05:59 06:25 (00:26)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 05:59
Prva Kutina, Selo
arr. 06:00
dep. 06:00
0.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:02
dep. 06:02
1.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:03
dep. 06:03
2.4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:04
dep. 06:04
2.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:06
dep. 06:06
3.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 06:08
dep. 06:08
5.3 km
Nis, EI
arr. 06:10
dep. 06:10
6.2 km
Nis, Cele kula
arr. 06:13
dep. 06:13
8.3 km
arr. 06:17
dep. 06:17
9.7 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
12 km
06:14 06:40 (00:26)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 06:14
Prva Kutina, Selo
arr. 06:16
dep. 06:16
0.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:17
dep. 06:17
1.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:18
dep. 06:18
2.4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:19
dep. 06:19
2.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:21
dep. 06:21
3.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 06:23
dep. 06:23
5.3 km
Nis, EI
arr. 06:24
dep. 06:24
6.2 km
Nis, Cele kula
arr. 06:27
dep. 06:27
8.3 km
arr. 06:31
dep. 06:31
9.7 km
Nis, Bus station
arr. 06:40
12 km
06:54 07:20 (00:26)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 06:54
Prva Kutina, Selo
arr. 06:56
dep. 06:56
0.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:57
dep. 06:57
1.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:58
dep. 06:58
2.4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:59
dep. 06:59
2.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:01
dep. 07:01
3.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:03
dep. 07:03
5.3 km
Nis, EI
arr. 07:04
dep. 07:04
6.2 km
Nis, Cele kula
arr. 07:07
dep. 07:07
8.3 km
arr. 07:11
dep. 07:11
9.7 km
Nis, Bus station
arr. 07:20
12 km
06:54 07:20 (00:26)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 06:54
Prva Kutina, Selo
arr. 06:56
dep. 06:56
0.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:57
dep. 06:57
1.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:58
dep. 06:58
2.4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:59
dep. 06:59
2.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:01
dep. 07:01
3.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:03
dep. 07:03
5.3 km
Nis, EI
arr. 07:04
dep. 07:04
6.2 km
Nis, Cele kula
arr. 07:07
dep. 07:07
8.3 km
arr. 07:11
dep. 07:11
9.7 km
Nis, Bus station
arr. 07:20
12 km
06:59 07:30 (00:31)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 06:59
Prva Kutina, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
0.9 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:06
dep. 07:06
1.6 km
Nikola Tesla, Trafo
arr. 07:07
dep. 07:07
2.4 km
Nikola Tesla, Crkva
arr. 07:08
dep. 07:08
2.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:11
dep. 07:11
3.4 km
Brzi Brod, 2
arr. 07:13
dep. 07:13
4.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 07:14
dep. 07:14
5.2 km
Nis, EI
arr. 07:15
dep. 07:15
6 km
arr. 07:17
dep. 07:17
7.4 km
Nis, Cele kula
arr. 07:18
dep. 07:18
8 km
arr. 07:21
dep. 07:21
9.5 km
Nis, Crveni pevac
arr. 07:26
dep. 07:26
10 km
arr. 07:28
dep. 07:28
10.8 km
Nis, Bus station
arr. 07:30
11.6 km
07:14 07:40 (00:26)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 07:14
Prva Kutina, Selo
arr. 07:16
dep. 07:16
0.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:17
dep. 07:17
1.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:18
dep. 07:18
2.4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:19
dep. 07:19
2.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:21
dep. 07:21
3.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:23
dep. 07:23
5.3 km
Nis, EI
arr. 07:24
dep. 07:24
6.2 km
Nis, Cele kula
arr. 07:27
dep. 07:27
8.3 km
arr. 07:31
dep. 07:31
9.7 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
12 km
08:29 08:55 (00:26)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 08:29
Prva Kutina, Selo
arr. 08:31
dep. 08:31
0.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 08:32
dep. 08:32
1.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 08:33
dep. 08:33
2.4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 08:34
dep. 08:34
2.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:36
dep. 08:36
3.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 08:38
dep. 08:38
5.3 km
Nis, EI
arr. 08:39
dep. 08:39
6.2 km
Nis, Cele kula
arr. 08:42
dep. 08:42
8.3 km
arr. 08:46
dep. 08:46
9.7 km
Nis, Bus station
arr. 08:55
12 km
08:29 09:00 (00:31)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 08:29
Prva Kutina, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
0.9 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 08:36
dep. 08:36
1.6 km
Nikola Tesla, Trafo
arr. 08:37
dep. 08:37
2.4 km
Nikola Tesla, Crkva
arr. 08:38
dep. 08:38
2.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:41
dep. 08:41
3.4 km
Brzi Brod, 2
arr. 08:43
dep. 08:43
4.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 08:44
dep. 08:44
5.2 km
Nis, EI
arr. 08:45
dep. 08:45
6 km
arr. 08:47
dep. 08:47
7.4 km
Nis, Cele kula
arr. 08:48
dep. 08:48
8 km
arr. 08:51
dep. 08:51
9.5 km
Nis, Crveni pevac
arr. 08:56
dep. 08:56
10 km
arr. 08:58
dep. 08:58
10.8 km
Nis, Bus station
arr. 09:00
11.6 km
09:14 09:40 (00:26)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 09:14
Prva Kutina, Selo
arr. 09:15
dep. 09:15
0.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 09:17
dep. 09:17
1.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 09:18
dep. 09:18
2.4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 09:19
dep. 09:19
2.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:21
dep. 09:21
3.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 09:23
dep. 09:23
5.3 km
Nis, EI
arr. 09:25
dep. 09:25
6.2 km
Nis, Cele kula
arr. 09:28
dep. 09:28
8.3 km
arr. 09:32
dep. 09:32
9.7 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
12 km
10:14 10:40 (00:26)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 10:14
Prva Kutina, Selo
arr. 10:16
dep. 10:16
0.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 10:17
dep. 10:17
1.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 10:18
dep. 10:18
2.4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 10:19
dep. 10:19
2.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 10:21
dep. 10:21
3.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 10:23
dep. 10:23
5.3 km
Nis, EI
arr. 10:24
dep. 10:24
6.2 km
Nis, Cele kula
arr. 10:27
dep. 10:27
8.3 km
arr. 10:31
dep. 10:31
9.7 km
Nis, Bus station
arr. 10:40
12 km
11:34 12:05 (00:31)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 11:34
Prva Kutina, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
0.9 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 11:41
dep. 11:41
1.6 km
Nikola Tesla, Trafo
arr. 11:42
dep. 11:42
2.4 km
Nikola Tesla, Crkva
arr. 11:43
dep. 11:43
2.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 11:46
dep. 11:46
3.4 km
Brzi Brod, 2
arr. 11:48
dep. 11:48
4.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 11:49
dep. 11:49
5.2 km
Nis, EI
arr. 11:50
dep. 11:50
6 km
arr. 11:52
dep. 11:52
7.4 km
Nis, Cele kula
arr. 11:53
dep. 11:53
8 km
arr. 11:56
dep. 11:56
9.5 km
Nis, Crveni pevac
arr. 12:01
dep. 12:01
10 km
arr. 12:03
dep. 12:03
10.8 km
Nis, Bus station
arr. 12:05
11.6 km
11:44 12:10 (00:26)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 11:44
Prva Kutina, Selo
arr. 11:45
dep. 11:45
0.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 11:47
dep. 11:47
1.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 11:48
dep. 11:48
2.4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 11:49
dep. 11:49
2.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 11:51
dep. 11:51
3.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 11:53
dep. 11:53
5.3 km
Nis, EI
arr. 11:55
dep. 11:55
6.2 km
Nis, Cele kula
arr. 11:58
dep. 11:58
8.3 km
arr. 12:02
dep. 12:02
9.7 km
Nis, Bus station
arr. 12:10
12 km
12:54 13:25 (00:31)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 12:54
Prva Kutina, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
0.9 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:01
dep. 13:01
1.6 km
Nikola Tesla, Trafo
arr. 13:02
dep. 13:02
2.4 km
Nikola Tesla, Crkva
arr. 13:03
dep. 13:03
2.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:06
dep. 13:06
3.4 km
Brzi Brod, 2
arr. 13:08
dep. 13:08
4.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 13:09
dep. 13:09
5.2 km
Nis, EI
arr. 13:10
dep. 13:10
6 km
arr. 13:12
dep. 13:12
7.4 km
Nis, Cele kula
arr. 13:13
dep. 13:13
8 km
arr. 13:16
dep. 13:16
9.5 km
Nis, Crveni pevac
arr. 13:21
dep. 13:21
10 km
arr. 13:23
dep. 13:23
10.8 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
11.6 km
12:59 13:25 (00:26)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 12:59
Prva Kutina, Selo
arr. 13:01
dep. 13:01
0.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
1.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:03
dep. 13:03
2.4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:04
dep. 13:04
2.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:06
dep. 13:06
3.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:08
dep. 13:08
5.3 km
Nis, EI
arr. 13:09
dep. 13:09
6.2 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
8.3 km
arr. 13:16
dep. 13:16
9.7 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
12 km
13:14 13:40 (00:26)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 13:14
Prva Kutina, Selo
arr. 13:16
dep. 13:16
0.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:17
dep. 13:17
1.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:18
dep. 13:18
2.4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:19
dep. 13:19
2.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:21
dep. 13:21
3.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:23
dep. 13:23
5.3 km
Nis, EI
arr. 13:24
dep. 13:24
6.2 km
Nis, Cele kula
arr. 13:27
dep. 13:27
8.3 km
arr. 13:31
dep. 13:31
9.7 km
Nis, Bus station
arr. 13:40
12 km
14:14 14:40 (00:26)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 14:14
Prva Kutina, Selo
arr. 14:16
dep. 14:16
0.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 14:17
dep. 14:17
1.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 14:18
dep. 14:18
2.4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 14:19
dep. 14:19
2.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:21
dep. 14:21
3.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 14:23
dep. 14:23
5.3 km
Nis, EI
arr. 14:24
dep. 14:24
6.2 km
Nis, Cele kula
arr. 14:27
dep. 14:27
8.3 km
arr. 14:31
dep. 14:31
9.7 km
Nis, Bus station
arr. 14:40
12 km
14:34 15:05 (00:31)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 14:34
Prva Kutina, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
0.9 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 14:41
dep. 14:41
1.6 km
Nikola Tesla, Trafo
arr. 14:42
dep. 14:42
2.4 km
Nikola Tesla, Crkva
arr. 14:43
dep. 14:43
2.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:46
dep. 14:46
3.4 km
Brzi Brod, 2
arr. 14:48
dep. 14:48
4.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 14:49
dep. 14:49
5.2 km
Nis, EI
arr. 14:50
dep. 14:50
6 km
arr. 14:52
dep. 14:52
7.4 km
Nis, Cele kula
arr. 14:53
dep. 14:53
8 km
arr. 14:56
dep. 14:56
9.5 km
Nis, Crveni pevac
arr. 15:01
dep. 15:01
10 km
arr. 15:03
dep. 15:03
10.8 km
Nis, Bus station
arr. 15:05
11.6 km
15:04 15:30 (00:26)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 15:04
Prva Kutina, Selo
arr. 15:06
dep. 15:06
0.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 15:07
dep. 15:07
1.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 15:08
dep. 15:08
2.4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 15:09
dep. 15:09
2.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:11
dep. 15:11
3.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 15:13
dep. 15:13
5.3 km
Nis, EI
arr. 15:14
dep. 15:14
6.2 km
Nis, Cele kula
arr. 15:17
dep. 15:17
8.3 km
arr. 15:21
dep. 15:21
9.7 km
Nis, Bus station
arr. 15:30
12 km
16:04 16:30 (00:26)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 16:04
Prva Kutina, Selo
arr. 16:05
dep. 16:05
0.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 16:07
dep. 16:07
1.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 16:08
dep. 16:08
2.4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 16:09
dep. 16:09
2.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:11
dep. 16:11
3.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 16:13
dep. 16:13
5.3 km
Nis, EI
arr. 16:15
dep. 16:15
6.2 km
Nis, Cele kula
arr. 16:18
dep. 16:18
8.3 km
arr. 16:22
dep. 16:22
9.7 km
Nis, Bus station
arr. 16:30
12 km
16:29 17:00 (00:31)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 16:29
Prva Kutina, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
0.9 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 16:36
dep. 16:36
1.6 km
Nikola Tesla, Trafo
arr. 16:37
dep. 16:37
2.4 km
Nikola Tesla, Crkva
arr. 16:38
dep. 16:38
2.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:41
dep. 16:41
3.4 km
Brzi Brod, 2
arr. 16:43
dep. 16:43
4.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 16:44
dep. 16:44
5.2 km
Nis, EI
arr. 16:45
dep. 16:45
6 km
arr. 16:47
dep. 16:47
7.4 km
Nis, Cele kula
arr. 16:48
dep. 16:48
8 km
arr. 16:51
dep. 16:51
9.5 km
Nis, Crveni pevac
arr. 16:56
dep. 16:56
10 km
arr. 16:58
dep. 16:58
10.8 km
Nis, Bus station
arr. 17:00
11.6 km
18:04 18:30 (00:26)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 18:04
Prva Kutina, Selo
arr. 18:06
dep. 18:06
0.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
1.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 18:08
dep. 18:08
2.4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 18:09
dep. 18:09
2.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:11
dep. 18:11
3.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 18:13
dep. 18:13
5.3 km
Nis, EI
arr. 18:14
dep. 18:14
6.2 km
Nis, Cele kula
arr. 18:17
dep. 18:17
8.3 km
arr. 18:21
dep. 18:21
9.7 km
Nis, Bus station
arr. 18:30
12 km
18:04 18:30 (00:26)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 18:04
Prva Kutina, Selo
arr. 18:05
dep. 18:05
0.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
1.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 18:08
dep. 18:08
2.4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 18:09
dep. 18:09
2.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:11
dep. 18:11
3.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 18:13
dep. 18:13
5.3 km
Nis, EI
arr. 18:15
dep. 18:15
6.2 km
Nis, Cele kula
arr. 18:18
dep. 18:18
8.3 km
arr. 18:22
dep. 18:22
9.7 km
Nis, Bus station
arr. 18:30
12 km
19:34 20:00 (00:26)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 19:34
Prva Kutina, Selo
arr. 19:36
dep. 19:36
0.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 19:37
dep. 19:37
1.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 19:38
dep. 19:38
2.4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 19:39
dep. 19:39
2.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 19:41
dep. 19:41
3.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 19:43
dep. 19:43
5.3 km
Nis, EI
arr. 19:44
dep. 19:44
6.2 km
Nis, Cele kula
arr. 19:47
dep. 19:47
8.3 km
arr. 19:51
dep. 19:51
9.7 km
Nis, Bus station
arr. 20:00
12 km
19:44 20:15 (00:31)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 19:44
Prva Kutina, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
0.9 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 19:51
dep. 19:51
1.6 km
Nikola Tesla, Trafo
arr. 19:52
dep. 19:52
2.4 km
Nikola Tesla, Crkva
arr. 19:53
dep. 19:53
2.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 19:56
dep. 19:56
3.4 km
Brzi Brod, 2
arr. 19:58
dep. 19:58
4.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 19:59
dep. 19:59
5.2 km
Nis, EI
arr. 20:00
dep. 20:00
6 km
arr. 20:02
dep. 20:02
7.4 km
Nis, Cele kula
arr. 20:03
dep. 20:03
8 km
arr. 20:06
dep. 20:06
9.5 km
Nis, Crveni pevac
arr. 20:11
dep. 20:11
10 km
arr. 20:13
dep. 20:13
10.8 km
Nis, Bus station
arr. 20:15
11.6 km
21:04 21:35 (00:31)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 21:04
Prva Kutina, Center
arr. 21:05
dep. 21:05
0.9 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 21:11
dep. 21:11
1.6 km
Nikola Tesla, Trafo
arr. 21:12
dep. 21:12
2.4 km
Nikola Tesla, Crkva
arr. 21:13
dep. 21:13
2.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 21:16
dep. 21:16
3.4 km
Brzi Brod, 2
arr. 21:18
dep. 21:18
4.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 21:19
dep. 21:19
5.2 km
Nis, EI
arr. 21:20
dep. 21:20
6 km
arr. 21:22
dep. 21:22
7.4 km
Nis, Cele kula
arr. 21:23
dep. 21:23
8 km
arr. 21:26
dep. 21:26
9.5 km
Nis, Crveni pevac
arr. 21:31
dep. 21:31
10 km
arr. 21:33
dep. 21:33
10.8 km
Nis, Bus station
arr. 21:35
11.6 km
21:14 21:40 (00:26)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 21:14
Prva Kutina, Selo
arr. 21:16
dep. 21:16
0.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 21:17
dep. 21:17
1.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 21:18
dep. 21:18
2.4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 21:19
dep. 21:19
2.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 21:21
dep. 21:21
3.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 21:23
dep. 21:23
5.3 km
Nis, EI
arr. 21:24
dep. 21:24
6.2 km
Nis, Cele kula
arr. 21:27
dep. 21:27
8.3 km
arr. 21:31
dep. 21:31
9.7 km
Nis, Bus station
arr. 21:40
12 km
21:14 21:40 (00:26)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 21:14
Prva Kutina, Selo
arr. 21:15
dep. 21:15
0.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 21:17
dep. 21:17
1.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 21:18
dep. 21:18
2.4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 21:19
dep. 21:19
2.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 21:21
dep. 21:21
3.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 21:23
dep. 21:23
5.3 km
Nis, EI
arr. 21:25
dep. 21:25
6.2 km
Nis, Cele kula
arr. 21:28
dep. 21:28
8.3 km
arr. 21:32
dep. 21:32
9.7 km
Nis, Bus station
arr. 21:40
12 km
22:04 22:30 (00:26)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 22:04
Prva Kutina, Selo
arr. 22:05
dep. 22:05
0.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 22:07
dep. 22:07
1.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 22:09
dep. 22:09
2.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 22:11
dep. 22:11
3.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 22:13
dep. 22:13
5.3 km
Nis, EI
arr. 22:15
dep. 22:15
6.2 km
Nis, Cele kula
arr. 22:18
dep. 22:18
8.3 km
arr. 22:22
dep. 22:22
9.7 km
Nis, Bus station
arr. 22:30
12 km
23:14 23:45 (00:31)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prva Kutina, Izlaz
dep. 23:14
Prva Kutina, Center
arr. 23:15
dep. 23:15
0.9 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 23:21
dep. 23:21
1.6 km
Nikola Tesla, Trafo
arr. 23:22
dep. 23:22
2.4 km
Nikola Tesla, Crkva
arr. 23:23
dep. 23:23
2.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 23:26
dep. 23:26
3.4 km
Brzi Brod, 2
arr. 23:28
dep. 23:28
4.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 23:29
dep. 23:29
5.2 km
Nis, EI
arr. 23:30
dep. 23:30
6 km
arr. 23:32
dep. 23:32
7.4 km
Nis, Cele kula
arr. 23:33
dep. 23:33
8 km
arr. 23:36
dep. 23:36
9.5 km
Nis, Crveni pevac
arr. 23:41
dep. 23:41
10 km
arr. 23:43
dep. 23:43
10.8 km
Nis, Bus station
arr. 23:45
11.6 km

Naselja Prva Kutina i Nis su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 31min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prva Kutina je u 05:24 h, dok je poslednji polazak u 23:14 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.