Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Provo - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 17.02.2020.
14:15 16:00 (01:45)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Provo, Center
dep. 14:15
Zvezd, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Skupljen, Baraka
arr. 14:22
dep. 14:22
7 km
Debrc, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
9 km
Debrc, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
10 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 14:29
dep. 14:29
14 km
Beljin, Baraka
arr. 14:34
dep. 14:34
19 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 14:39
dep. 14:39
25 km
Skela, Dom
arr. 14:50
dep. 14:50
33 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:22
dep. 15:22
41 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:24
dep. 15:24
43 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
44 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 15:30
dep. 15:30
47 km
Umka, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
53 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:53
dep. 15:53
70 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:00
77 km
Provo - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
05:00 06:30 (01:30)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Provo, Center
dep. 05:00
Zvezd, Center
arr. 05:04
dep. 05:04
4 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 05:06
dep. 05:06
6 km
Skupljen, Baraka
arr. 05:10
dep. 05:10
7 km
Debrc, Intersection
arr. 05:14
dep. 05:14
9 km
Debrc, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
10 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 05:19
dep. 05:19
14 km
Beljin, Baraka
arr. 05:24
dep. 05:24
19 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 05:30
dep. 05:30
25 km
Skela, Dom
arr. 05:39
dep. 05:39
33 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 05:45
dep. 05:45
41 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:47
dep. 05:47
43 km
Obrenovac, Bus station
arr. 05:48
dep. 05:48
44 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 05:51
dep. 05:51
47 km
Umka, Center
arr. 05:56
dep. 05:56
53 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:14
dep. 06:14
70 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:30
77 km
14:15 16:00 (01:45)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Provo, Center
dep. 14:15
Zvezd, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Skupljen, Baraka
arr. 14:22
dep. 14:22
7 km
Debrc, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
9 km
Debrc, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
10 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 14:29
dep. 14:29
14 km
Beljin, Baraka
arr. 14:34
dep. 14:34
19 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 14:39
dep. 14:39
25 km
Skela, Dom
arr. 14:50
dep. 14:50
33 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:22
dep. 15:22
41 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:24
dep. 15:24
43 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
44 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 15:30
dep. 15:30
47 km
Umka, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
53 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:53
dep. 15:53
70 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:00
77 km
Provo - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
05:00 06:30 (01:30)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Provo, Center
dep. 05:00
Zvezd, Center
arr. 05:04
dep. 05:04
4 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 05:06
dep. 05:06
6 km
Skupljen, Baraka
arr. 05:10
dep. 05:10
7 km
Debrc, Intersection
arr. 05:14
dep. 05:14
9 km
Debrc, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
10 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 05:19
dep. 05:19
14 km
Beljin, Baraka
arr. 05:24
dep. 05:24
19 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 05:30
dep. 05:30
25 km
Skela, Dom
arr. 05:39
dep. 05:39
33 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 05:45
dep. 05:45
41 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:47
dep. 05:47
43 km
Obrenovac, Bus station
arr. 05:48
dep. 05:48
44 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 05:51
dep. 05:51
47 km
Umka, Center
arr. 05:56
dep. 05:56
53 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:14
dep. 06:14
70 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:30
77 km
14:15 16:00 (01:45)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Provo, Center
dep. 14:15
Zvezd, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Skupljen, Baraka
arr. 14:22
dep. 14:22
7 km
Debrc, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
9 km
Debrc, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
10 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 14:29
dep. 14:29
14 km
Beljin, Baraka
arr. 14:34
dep. 14:34
19 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 14:39
dep. 14:39
25 km
Skela, Dom
arr. 14:50
dep. 14:50
33 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:22
dep. 15:22
41 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:24
dep. 15:24
43 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
44 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 15:30
dep. 15:30
47 km
Umka, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
53 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:53
dep. 15:53
70 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:00
77 km
Provo - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
05:00 06:30 (01:30)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Provo, Center
dep. 05:00
Zvezd, Center
arr. 05:04
dep. 05:04
4 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 05:06
dep. 05:06
6 km
Skupljen, Baraka
arr. 05:10
dep. 05:10
7 km
Debrc, Intersection
arr. 05:14
dep. 05:14
9 km
Debrc, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
10 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 05:19
dep. 05:19
14 km
Beljin, Baraka
arr. 05:24
dep. 05:24
19 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 05:30
dep. 05:30
25 km
Skela, Dom
arr. 05:39
dep. 05:39
33 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 05:45
dep. 05:45
41 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:47
dep. 05:47
43 km
Obrenovac, Bus station
arr. 05:48
dep. 05:48
44 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 05:51
dep. 05:51
47 km
Umka, Center
arr. 05:56
dep. 05:56
53 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:14
dep. 06:14
70 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:30
77 km
14:15 16:00 (01:45)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Provo, Center
dep. 14:15
Zvezd, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Skupljen, Baraka
arr. 14:22
dep. 14:22
7 km
Debrc, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
9 km
Debrc, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
10 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 14:29
dep. 14:29
14 km
Beljin, Baraka
arr. 14:34
dep. 14:34
19 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 14:39
dep. 14:39
25 km
Skela, Dom
arr. 14:50
dep. 14:50
33 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:22
dep. 15:22
41 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:24
dep. 15:24
43 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
44 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 15:30
dep. 15:30
47 km
Umka, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
53 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:53
dep. 15:53
70 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:00
77 km

Naselja Provo i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~77 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Provo je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 14:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.