Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prolom Banja - Prokuplje timetable

saturday, 20.07.2019.
08:15 09:53 (01:38)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja
dep. 08:15
Rudare kod Kursumlije
arr. 08:35
dep. 08:35
13 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 08:45
dep. 08:45
16 km
Kursumlija, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
23 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 09:03
dep. 09:03
26 km
Barlovo
arr. 09:08
dep. 09:08
31 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 09:16
dep. 09:16
37 km
Beloljin
arr. 09:20
dep. 09:20
40 km
Kondzelj
arr. 09:23
dep. 09:23
42 km
Bresnicic
arr. 09:25
dep. 09:25
43 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:29
dep. 09:29
47 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:37
dep. 09:37
56 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
57 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 09:53
58 km
08:15 10:03 (01:48)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja
dep. 08:15
Prolom Banja, Zuta bara
arr. 08:18
dep. 08:18
2 km
Veliko Pupavce, Prljuša
arr. 08:21
dep. 08:21
4 km
Veliko Pupavce, Narandžići
arr. 08:24
dep. 08:24
6 km
Rudare kod Kursumlije, Mala Lubnica
arr. 08:29
dep. 08:29
9 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 08:34
dep. 08:34
12 km
Ljusa
arr. 08:37
dep. 08:37
14 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Kastrat, II
arr. 08:43
dep. 08:43
18 km
Kastrat, I
arr. 08:46
dep. 08:46
20 km
Kursumlija, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
25 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 09:05
dep. 09:05
28 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 09:07
dep. 09:07
30 km
Barlovo
arr. 09:12
dep. 09:12
33 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 09:17
dep. 09:17
37 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 09:20
dep. 09:20
39 km
Beloljin
arr. 09:25
dep. 09:25
42 km
Kondzelj
arr. 09:28
dep. 09:28
44 km
Bresnicic
arr. 09:30
dep. 09:30
45 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:35
dep. 09:35
49 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:47
dep. 09:47
58 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
59 km
Prokuplje, Jadran
arr. 10:03
60 km
14:15 15:52 (01:37)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja
dep. 14:15
Prolom Banja, Zuta bara
arr. 14:17
dep. 14:17
2 km
Veliko Pupavce, Prljuša
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Veliko Pupavce, Narandžići
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Rudare kod Kursumlije, Mala Lubnica
arr. 14:22
dep. 14:22
9 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 14:24
dep. 14:24
12 km
Ljusa
arr. 14:26
dep. 14:26
14 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 14:28
dep. 14:28
16 km
Kastrat, II
arr. 14:30
dep. 14:30
18 km
Kastrat, I
arr. 14:31
dep. 14:31
20 km
Kursumlija, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
25 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 14:49
dep. 14:49
28 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 14:52
dep. 14:52
30 km
Barlovo
arr. 14:57
dep. 14:57
33 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 15:02
dep. 15:02
37 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 15:05
dep. 15:05
39 km
Beloljin
arr. 15:10
dep. 15:10
42 km
Kondzelj
arr. 15:13
dep. 15:13
44 km
Bresnicic
arr. 15:15
dep. 15:15
45 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 15:20
dep. 15:20
49 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:32
dep. 15:32
58 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:45
59 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:49
dep. 15:49
60.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 15:52
62.1 km
Prolom Banja - Prokuplje timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
08:15 09:53 (01:38)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja
dep. 08:15
Rudare kod Kursumlije
arr. 08:35
dep. 08:35
13 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 08:45
dep. 08:45
16 km
Kursumlija, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
23 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 09:03
dep. 09:03
26 km
Barlovo
arr. 09:08
dep. 09:08
31 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 09:16
dep. 09:16
37 km
Beloljin
arr. 09:20
dep. 09:20
40 km
Kondzelj
arr. 09:23
dep. 09:23
42 km
Bresnicic
arr. 09:25
dep. 09:25
43 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:29
dep. 09:29
47 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:37
dep. 09:37
56 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
57 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 09:53
58 km
08:15 10:03 (01:48)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja
dep. 08:15
Prolom Banja, Zuta bara
arr. 08:18
dep. 08:18
2 km
Veliko Pupavce, Prljuša
arr. 08:21
dep. 08:21
4 km
Veliko Pupavce, Narandžići
arr. 08:24
dep. 08:24
6 km
Rudare kod Kursumlije, Mala Lubnica
arr. 08:29
dep. 08:29
9 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 08:34
dep. 08:34
12 km
Ljusa
arr. 08:37
dep. 08:37
14 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Kastrat, II
arr. 08:43
dep. 08:43
18 km
Kastrat, I
arr. 08:46
dep. 08:46
20 km
Kursumlija, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
25 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 09:05
dep. 09:05
28 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 09:07
dep. 09:07
30 km
Barlovo
arr. 09:12
dep. 09:12
33 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 09:17
dep. 09:17
37 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 09:20
dep. 09:20
39 km
Beloljin
arr. 09:25
dep. 09:25
42 km
Kondzelj
arr. 09:28
dep. 09:28
44 km
Bresnicic
arr. 09:30
dep. 09:30
45 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:35
dep. 09:35
49 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:47
dep. 09:47
58 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
59 km
Prokuplje, Jadran
arr. 10:03
60 km
14:15 15:52 (01:37)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja
dep. 14:15
Prolom Banja, Zuta bara
arr. 14:17
dep. 14:17
2 km
Veliko Pupavce, Prljuša
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Veliko Pupavce, Narandžići
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Rudare kod Kursumlije, Mala Lubnica
arr. 14:22
dep. 14:22
9 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 14:24
dep. 14:24
12 km
Ljusa
arr. 14:26
dep. 14:26
14 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 14:28
dep. 14:28
16 km
Kastrat, II
arr. 14:30
dep. 14:30
18 km
Kastrat, I
arr. 14:31
dep. 14:31
20 km
Kursumlija, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
25 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 14:49
dep. 14:49
28 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 14:52
dep. 14:52
30 km
Barlovo
arr. 14:57
dep. 14:57
33 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 15:02
dep. 15:02
37 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 15:05
dep. 15:05
39 km
Beloljin
arr. 15:10
dep. 15:10
42 km
Kondzelj
arr. 15:13
dep. 15:13
44 km
Bresnicic
arr. 15:15
dep. 15:15
45 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 15:20
dep. 15:20
49 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:32
dep. 15:32
58 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:45
59 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:49
dep. 15:49
60.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 15:52
62.1 km
Prolom Banja - Prokuplje timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
08:15 09:53 (01:38)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja
dep. 08:15
Rudare kod Kursumlije
arr. 08:35
dep. 08:35
13 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 08:45
dep. 08:45
16 km
Kursumlija, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
23 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 09:03
dep. 09:03
26 km
Barlovo
arr. 09:08
dep. 09:08
31 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 09:16
dep. 09:16
37 km
Beloljin
arr. 09:20
dep. 09:20
40 km
Kondzelj
arr. 09:23
dep. 09:23
42 km
Bresnicic
arr. 09:25
dep. 09:25
43 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:29
dep. 09:29
47 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:37
dep. 09:37
56 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
57 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 09:53
58 km
08:15 10:03 (01:48)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja
dep. 08:15
Prolom Banja, Zuta bara
arr. 08:18
dep. 08:18
2 km
Veliko Pupavce, Prljuša
arr. 08:21
dep. 08:21
4 km
Veliko Pupavce, Narandžići
arr. 08:24
dep. 08:24
6 km
Rudare kod Kursumlije, Mala Lubnica
arr. 08:29
dep. 08:29
9 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 08:34
dep. 08:34
12 km
Ljusa
arr. 08:37
dep. 08:37
14 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Kastrat, II
arr. 08:43
dep. 08:43
18 km
Kastrat, I
arr. 08:46
dep. 08:46
20 km
Kursumlija, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
25 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 09:05
dep. 09:05
28 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 09:07
dep. 09:07
30 km
Barlovo
arr. 09:12
dep. 09:12
33 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 09:17
dep. 09:17
37 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 09:20
dep. 09:20
39 km
Beloljin
arr. 09:25
dep. 09:25
42 km
Kondzelj
arr. 09:28
dep. 09:28
44 km
Bresnicic
arr. 09:30
dep. 09:30
45 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:35
dep. 09:35
49 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:47
dep. 09:47
58 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
59 km
Prokuplje, Jadran
arr. 10:03
60 km
14:15 15:52 (01:37)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja
dep. 14:15
Prolom Banja, Zuta bara
arr. 14:17
dep. 14:17
2 km
Veliko Pupavce, Prljuša
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Veliko Pupavce, Narandžići
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Rudare kod Kursumlije, Mala Lubnica
arr. 14:22
dep. 14:22
9 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 14:24
dep. 14:24
12 km
Ljusa
arr. 14:26
dep. 14:26
14 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 14:28
dep. 14:28
16 km
Kastrat, II
arr. 14:30
dep. 14:30
18 km
Kastrat, I
arr. 14:31
dep. 14:31
20 km
Kursumlija, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
25 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 14:49
dep. 14:49
28 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 14:52
dep. 14:52
30 km
Barlovo
arr. 14:57
dep. 14:57
33 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 15:02
dep. 15:02
37 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 15:05
dep. 15:05
39 km
Beloljin
arr. 15:10
dep. 15:10
42 km
Kondzelj
arr. 15:13
dep. 15:13
44 km
Bresnicic
arr. 15:15
dep. 15:15
45 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 15:20
dep. 15:20
49 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:32
dep. 15:32
58 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:45
59 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:49
dep. 15:49
60.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 15:52
62.1 km

Naselja Prolom Banja i Prokuplje su međusobno udaljena ~61 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 37min., a najduže 01h i 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prolom Banja je u 08:15 h, dok je poslednji polazak u 14:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.