Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prokuplje - Zitorada timetable

monday, 17.02.2020.
04:30 04:50 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 04:30
Prokuplje, Garić
arr. 04:33
dep. 04:33
1 km
Rastovnica
arr. 04:35
dep. 04:35
2 km
Berilje, II
arr. 04:40
dep. 04:40
5 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 04:42
dep. 04:42
6 km
Podina, Intersection
arr. 04:45
dep. 04:45
8 km
Lukomir
arr. 04:47
dep. 04:47
9 km
Recica kod Zitoradje
arr. 04:49
dep. 04:49
11 km
Zitorada, Bus station
arr. 04:50
12 km
05:00 05:30 (00:30)
Railway stationRailway station - Centar
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Railway station
dep. 05:00
Babin Potok, Railway station
arr. 05:06
dep. 05:07
3 km
Podina, Railway station
arr. 05:12
dep. 05:13
6 km
Lukomir, Railway station
arr. 05:17
dep. 05:18
7 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 05:23
dep. 05:24
10 km
arr. 05:30
12 km
07:30 07:54 (00:24)
Bus stationEI
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 07:30
Prokuplje, Garić
arr. 07:32
dep. 07:32
0.9 km
Rastovnica
arr. 07:33
dep. 07:33
1.9 km
Berilje, I
arr. 07:35
dep. 07:35
3.6 km
Berilje, II
arr. 07:36
dep. 07:36
4.2 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 07:39
dep. 07:39
6 km
Podina, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
7.3 km
Lukomir
arr. 07:44
dep. 07:44
8.9 km
Recica kod Zitoradje
arr. 07:46
dep. 07:46
10.1 km
Zitorada, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
12 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 07:52
dep. 07:52
12.7 km
Zitorada, EI
arr. 07:54
13.5 km
10:10 10:33 (00:23)
Bus stationEI
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 10:10
Prokuplje, Garić
arr. 10:12
dep. 10:12
1 km
Rastovnica
arr. 10:14
dep. 10:14
2 km
Berilje, II
arr. 10:16
dep. 10:16
4 km
Berilje
arr. 10:18
dep. 10:18
5 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 10:20
dep. 10:20
6 km
Podina, Intersection
arr. 10:22
dep. 10:22
8 km
Lukomir
arr. 10:24
dep. 10:24
9 km
Recica kod Zitoradje
arr. 10:29
dep. 10:29
11 km
Zitorada, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
12 km
Zitorada, EI
arr. 10:33
14 km
12:09 12:32 (00:23)
Trnavski PutEI
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Trnavski Put
dep. 12:09
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:11
dep. 12:11
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:13
dep. 12:13
3 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
4 km
Prokuplje, Garić
arr. 12:17
dep. 12:17
5 km
Rastovnica
arr. 12:18
dep. 12:18
6 km
Berilje, I
arr. 12:20
dep. 12:20
8 km
Berilje, II
arr. 12:21
dep. 12:21
9 km
Vlahovo kod Zitoradje, Izlaz
arr. 12:24
dep. 12:24
10 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 12:25
dep. 12:25
11 km
Podina, Intersection
arr. 12:26
dep. 12:26
12 km
Lukomir, II
arr. 12:27
dep. 12:27
13 km
Lukomir
arr. 12:27
dep. 12:27
14 km
Recica kod Zitoradje
arr. 12:28
dep. 12:28
15 km
Zitorada, Bus station
arr. 12:29
dep. 12:29
16 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 12:31
dep. 12:31
17 km
Zitorada, EI
arr. 12:32
18 km
13:52 14:28 (00:36)
Gornja DraganjaRailway station - Centar
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Gornja Draganja
dep. 13:52
Prokuplje, Railway station
arr. 13:57
dep. 13:58
2 km
Babin Potok, Railway station
arr. 14:04
dep. 14:05
5 km
Podina, Railway station
arr. 14:10
dep. 14:11
8 km
Lukomir, Railway station
arr. 14:15
dep. 14:16
9 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 14:21
dep. 14:22
12 km
arr. 14:28
14 km
15:30 15:54 (00:24)
Bus stationEI
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:30
Prokuplje, Garić
arr. 15:32
dep. 15:32
0.9 km
Rastovnica
arr. 15:33
dep. 15:33
1.9 km
Berilje, I
arr. 15:35
dep. 15:35
3.6 km
Berilje, II
arr. 15:36
dep. 15:36
4.2 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 15:39
dep. 15:39
6 km
Podina, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
7.3 km
Lukomir
arr. 15:44
dep. 15:44
8.9 km
Recica kod Zitoradje
arr. 15:46
dep. 15:46
10.1 km
Zitorada, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
12 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 15:52
dep. 15:52
12.7 km
Zitorada, EI
arr. 15:54
13.5 km
17:15 17:39 (00:24)
Bus stationEI
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 17:15
Prokuplje, Garić
arr. 17:17
dep. 17:17
0.9 km
Rastovnica
arr. 17:18
dep. 17:18
1.9 km
Berilje, I
arr. 17:20
dep. 17:20
3.6 km
Berilje, II
arr. 17:21
dep. 17:21
4.2 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 17:24
dep. 17:24
6 km
Podina, Intersection
arr. 17:26
dep. 17:26
7.3 km
Lukomir
arr. 17:29
dep. 17:29
8.9 km
Recica kod Zitoradje
arr. 17:31
dep. 17:31
10.1 km
Zitorada, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
12 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 17:37
dep. 17:37
12.7 km
Zitorada, EI
arr. 17:39
13.5 km
17:32 18:02 (00:30)
Railway stationRailway station - Centar
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Railway station
dep. 17:32
Babin Potok, Railway station
arr. 17:38
dep. 17:39
3 km
Podina, Railway station
arr. 17:44
dep. 17:45
6 km
Lukomir, Railway station
arr. 17:49
dep. 17:50
7 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 17:55
dep. 17:56
10 km
arr. 18:02
12 km
19:02 19:38 (00:36)
Gornja DraganjaRailway station - Centar
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Gornja Draganja
dep. 19:02
Prokuplje, Railway station
arr. 19:07
dep. 19:08
2 km
Babin Potok, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
5 km
Podina, Railway station
arr. 19:20
dep. 19:21
8 km
Lukomir, Railway station
arr. 19:25
dep. 19:26
9 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 19:31
dep. 19:32
12 km
arr. 19:38
14 km
21:30 22:00 (00:30)
Railway stationRailway station - Centar
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Railway station
dep. 21:30
Babin Potok, Railway station
arr. 21:36
dep. 21:37
3 km
Podina, Railway station
arr. 21:42
dep. 21:43
6 km
Lukomir, Railway station
arr. 21:47
dep. 21:48
7 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 21:53
dep. 21:54
10 km
arr. 22:00
12 km
22:15 22:39 (00:24)
Bus stationEI
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 22:15
Prokuplje, Garić
arr. 22:17
dep. 22:17
0.9 km
Rastovnica
arr. 22:18
dep. 22:18
1.9 km
Berilje, I
arr. 22:20
dep. 22:20
3.6 km
Berilje, II
arr. 22:21
dep. 22:21
4.2 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 22:24
dep. 22:24
6 km
Podina, Intersection
arr. 22:26
dep. 22:26
7.3 km
Lukomir
arr. 22:29
dep. 22:29
8.9 km
Recica kod Zitoradje
arr. 22:31
dep. 22:31
10.1 km
Zitorada, Bus station
arr. 22:35
dep. 22:35
12 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 22:37
dep. 22:37
12.7 km
Zitorada, EI
arr. 22:39
13.5 km

Naselja Prokuplje i Zitorada su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.