Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prokuplje - Seliste kod Prokuplja timetable

saturday, 20.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Prokuplje - Seliste kod Prokuplja timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
06:50 07:00 (00:10)
Bolnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bolnica
dep. 06:50
Prokuplje, Bus station
arr. 06:46
dep. 06:46
-1.3 km
Prokuplje, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
-1.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:41
dep. 06:41
-2.9 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 06:37
dep. 06:37
-3.9 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 06:36
dep. 06:36
-4.4 km
Prokuplje, Ozrenska 1
arr. 06:35
dep. 06:35
-5.1 km
Prokuplje, Ozrenska - okretnica
arr. 06:34
dep. 06:34
-5.6 km
Prokuplje, Ric
arr. 06:33
dep. 06:33
-6 km
Prokuplje, Trafo stanica
arr. 06:32
dep. 06:32
-6.3 km
Prokuplje, Novo naselje
arr. 06:30
dep. 06:30
-6.6 km
Prokuplje, Straz. potok
arr. 06:39
dep. 06:39
-2.9 km
Prokuplje, Sokolovica
arr. 06:54
dep. 06:54
2.3 km
Vodice kod Prokuplja
arr. 06:57
dep. 06:57
3.2 km
Seliste kod Prokuplja, Intersection
arr. 07:00
4.1 km
12:30 12:35 (00:05)
Sokolovica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Sokolovica
dep. 12:30
Prokuplje, Bolnica
arr. 12:25
dep. 12:25
-2.3 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
-3.6 km
Prokuplje, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
-4.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 12:15
dep. 12:15
-5.2 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 12:11
dep. 12:11
-6.2 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 12:10
dep. 12:10
-6.7 km
Prokuplje, Ozrenska 1
arr. 12:09
dep. 12:09
-7.4 km
Prokuplje, Ozrenska - okretnica
arr. 12:08
dep. 12:08
-7.9 km
Prokuplje, Ric
arr. 12:07
dep. 12:07
-8.3 km
Prokuplje, Trafo stanica
arr. 12:06
dep. 12:06
-8.6 km
Prokuplje, Novo naselje
arr. 12:05
dep. 12:05
-8.9 km
Prokuplje, Straz. potok
arr. 12:13
dep. 12:13
-5.2 km
Vodice kod Prokuplja
arr. 12:33
dep. 12:33
0.9 km
Seliste kod Prokuplja, Intersection
arr. 12:35
1.8 km
13:15 13:45 (00:30)
Novo naselje
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Novo naselje
dep. 13:15
Prokuplje, Trafo stanica
arr. 13:16
dep. 13:16
0.3 km
Prokuplje, Ric
arr. 13:17
dep. 13:17
0.6 km
Prokuplje, Ozrenska - okretnica
arr. 13:18
dep. 13:18
1 km
Prokuplje, Ozrenska 1
arr. 13:19
dep. 13:19
1.5 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 13:20
dep. 13:20
2.2 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 13:21
dep. 13:21
2.7 km
Prokuplje, Straz. potok
arr. 13:23
dep. 13:23
3.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:25
dep. 13:25
3.7 km
Prokuplje, Center
arr. 13:27
dep. 13:27
4.7 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
5.3 km
Prokuplje, Bolnica
arr. 13:35
dep. 13:35
6.6 km
Prokuplje, Sokolovica
arr. 13:40
dep. 13:40
8.9 km
Vodice kod Prokuplja
arr. 13:43
dep. 13:43
9.8 km
Seliste kod Prokuplja, Intersection
arr. 13:45
10.7 km
18:35 18:45 (00:10)
Bolnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bolnica
dep. 18:35
Prokuplje, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
-1.3 km
Prokuplje, Center
arr. 18:27
dep. 18:27
-1.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 18:25
dep. 18:25
-2.9 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 18:21
dep. 18:21
-3.9 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 18:20
dep. 18:20
-4.4 km
Prokuplje, Ozrenska 1
arr. 18:19
dep. 18:19
-5.1 km
Prokuplje, Ozrenska - okretnica
arr. 18:18
dep. 18:18
-5.6 km
Prokuplje, Ric
arr. 18:17
dep. 18:17
-6 km
Prokuplje, Trafo stanica
arr. 18:16
dep. 18:16
-6.3 km
Prokuplje, Novo naselje
arr. 18:15
dep. 18:15
-6.6 km
Prokuplje, Straz. potok
arr. 18:23
dep. 18:23
-2.9 km
Prokuplje, Sokolovica
arr. 18:40
dep. 18:40
2.3 km
Vodice kod Prokuplja
arr. 18:43
dep. 18:43
3.2 km
Seliste kod Prokuplja, Intersection
arr. 18:45
4.1 km
Prokuplje - Seliste kod Prokuplja timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
06:50 07:00 (00:10)
Bolnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bolnica
dep. 06:50
Prokuplje, Bus station
arr. 06:46
dep. 06:46
-1.3 km
Prokuplje, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
-1.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:41
dep. 06:41
-2.9 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 06:37
dep. 06:37
-3.9 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 06:36
dep. 06:36
-4.4 km
Prokuplje, Ozrenska 1
arr. 06:35
dep. 06:35
-5.1 km
Prokuplje, Ozrenska - okretnica
arr. 06:34
dep. 06:34
-5.6 km
Prokuplje, Ric
arr. 06:33
dep. 06:33
-6 km
Prokuplje, Trafo stanica
arr. 06:32
dep. 06:32
-6.3 km
Prokuplje, Novo naselje
arr. 06:30
dep. 06:30
-6.6 km
Prokuplje, Straz. potok
arr. 06:39
dep. 06:39
-2.9 km
Prokuplje, Sokolovica
arr. 06:54
dep. 06:54
2.3 km
Vodice kod Prokuplja
arr. 06:57
dep. 06:57
3.2 km
Seliste kod Prokuplja, Intersection
arr. 07:00
4.1 km
12:30 12:35 (00:05)
Sokolovica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Sokolovica
dep. 12:30
Prokuplje, Bolnica
arr. 12:25
dep. 12:25
-2.3 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
-3.6 km
Prokuplje, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
-4.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 12:15
dep. 12:15
-5.2 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 12:11
dep. 12:11
-6.2 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 12:10
dep. 12:10
-6.7 km
Prokuplje, Ozrenska 1
arr. 12:09
dep. 12:09
-7.4 km
Prokuplje, Ozrenska - okretnica
arr. 12:08
dep. 12:08
-7.9 km
Prokuplje, Ric
arr. 12:07
dep. 12:07
-8.3 km
Prokuplje, Trafo stanica
arr. 12:06
dep. 12:06
-8.6 km
Prokuplje, Novo naselje
arr. 12:05
dep. 12:05
-8.9 km
Prokuplje, Straz. potok
arr. 12:13
dep. 12:13
-5.2 km
Vodice kod Prokuplja
arr. 12:33
dep. 12:33
0.9 km
Seliste kod Prokuplja, Intersection
arr. 12:35
1.8 km
13:15 13:45 (00:30)
Novo naselje
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Novo naselje
dep. 13:15
Prokuplje, Trafo stanica
arr. 13:16
dep. 13:16
0.3 km
Prokuplje, Ric
arr. 13:17
dep. 13:17
0.6 km
Prokuplje, Ozrenska - okretnica
arr. 13:18
dep. 13:18
1 km
Prokuplje, Ozrenska 1
arr. 13:19
dep. 13:19
1.5 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 13:20
dep. 13:20
2.2 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 13:21
dep. 13:21
2.7 km
Prokuplje, Straz. potok
arr. 13:23
dep. 13:23
3.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:25
dep. 13:25
3.7 km
Prokuplje, Center
arr. 13:27
dep. 13:27
4.7 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
5.3 km
Prokuplje, Bolnica
arr. 13:35
dep. 13:35
6.6 km
Prokuplje, Sokolovica
arr. 13:40
dep. 13:40
8.9 km
Vodice kod Prokuplja
arr. 13:43
dep. 13:43
9.8 km
Seliste kod Prokuplja, Intersection
arr. 13:45
10.7 km
18:35 18:45 (00:10)
Bolnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bolnica
dep. 18:35
Prokuplje, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
-1.3 km
Prokuplje, Center
arr. 18:27
dep. 18:27
-1.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 18:25
dep. 18:25
-2.9 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 18:21
dep. 18:21
-3.9 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 18:20
dep. 18:20
-4.4 km
Prokuplje, Ozrenska 1
arr. 18:19
dep. 18:19
-5.1 km
Prokuplje, Ozrenska - okretnica
arr. 18:18
dep. 18:18
-5.6 km
Prokuplje, Ric
arr. 18:17
dep. 18:17
-6 km
Prokuplje, Trafo stanica
arr. 18:16
dep. 18:16
-6.3 km
Prokuplje, Novo naselje
arr. 18:15
dep. 18:15
-6.6 km
Prokuplje, Straz. potok
arr. 18:23
dep. 18:23
-2.9 km
Prokuplje, Sokolovica
arr. 18:40
dep. 18:40
2.3 km
Vodice kod Prokuplja
arr. 18:43
dep. 18:43
3.2 km
Seliste kod Prokuplja, Intersection
arr. 18:45
4.1 km

Naselja Prokuplje i Seliste kod Prokuplja su međusobno udaljena ~6 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 18:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.