Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prokuplje - Reljinac timetable

wednesday, 16.10.2019.
05:10 05:35 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 05:10
Prokuplje, Carina
arr. 05:12
dep. 05:12
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 05:14
dep. 05:14
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 05:15
dep. 05:15
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 05:16
dep. 05:16
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 05:17
dep. 05:17
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 05:19
dep. 05:19
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 05:21
dep. 05:21
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 05:23
dep. 05:23
7.3 km
Bulatovac
arr. 05:45
dep. 05:45
26.8 km
Donja Recica
arr. 05:51
dep. 05:51
30 km
Reljinac, Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
23.4 km
Reljinac
arr. 05:35
20.4 km
05:40 06:12 (00:32)
Bus stationSumarovac
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 05:40
Prokuplje, Carina
arr. 05:42
dep. 05:42
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 05:44
dep. 05:44
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 05:46
dep. 05:46
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 05:48
dep. 05:48
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 05:50
dep. 05:50
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 05:52
dep. 05:52
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 05:55
dep. 05:55
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 05:58
dep. 05:58
7.3 km
Bulatovac
arr. 06:01
dep. 06:01
9.5 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 06:05
dep. 06:05
16.7 km
Reljinac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
19.3 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 06:12
20.2 km
09:00 09:32 (00:32)
Bus stationSumarovac
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 09:00
Prokuplje, Carina
arr. 09:02
dep. 09:02
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 09:04
dep. 09:04
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 09:06
dep. 09:06
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 09:08
dep. 09:08
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 09:10
dep. 09:10
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 09:12
dep. 09:12
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 09:15
dep. 09:15
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 09:18
dep. 09:18
7.3 km
Bulatovac
arr. 09:21
dep. 09:21
9.5 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 09:25
dep. 09:25
16.7 km
Reljinac, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
19.3 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 09:32
20.2 km
10:55 11:38 (00:43)
Bus stationSumarovac
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 10:55
Prokuplje, Carina
arr. 10:57
dep. 10:57
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 10:59
dep. 10:59
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 11:01
dep. 11:01
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 11:03
dep. 11:03
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 11:05
dep. 11:05
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 11:07
dep. 11:07
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 11:10
dep. 11:10
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 11:12
dep. 11:12
7.3 km
Bulatovac
arr. 11:46
dep. 11:46
24.1 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 11:44
dep. 11:44
23.3 km
Reljinac, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
20.7 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 11:38
19.8 km
12:50 13:48 (00:58)
Bus stationSumarovac
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:50
Prokuplje, Carina
arr. 12:54
dep. 12:54
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 12:56
dep. 12:56
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:58
dep. 12:58
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 13:00
dep. 13:00
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 13:02
dep. 13:02
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 13:04
dep. 13:04
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 13:06
dep. 13:06
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 13:09
dep. 13:09
7.3 km
Bulatovac
arr. 13:26
dep. 13:26
15.9 km
Pasinac
arr. 13:16
dep. 13:16
10.9 km
Donja Recica
arr. 13:21
dep. 13:21
12.7 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 13:30
dep. 13:30
16.7 km
Reljinac, Intersection
arr. 13:46
dep. 13:46
23.3 km
Reljinac
arr. 13:37
20.4 km
14:30 15:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 14:30
Prokuplje, Carina
arr. 14:32
dep. 14:32
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 14:34
dep. 14:34
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:36
dep. 14:36
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 14:38
dep. 14:38
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 14:40
dep. 14:40
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 14:42
dep. 14:42
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 14:45
dep. 14:45
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 14:48
dep. 14:48
7.3 km
Bulatovac
arr. 14:51
dep. 14:51
9.5 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 14:55
dep. 14:55
10.3 km
Reljinac, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
12.9 km
Reljinac
arr. 15:05
14 km
15:15 15:58 (00:43)
Bus stationSumarovac
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:15
Prokuplje, Carina
arr. 15:17
dep. 15:17
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 15:19
dep. 15:19
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 15:21
dep. 15:21
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 15:23
dep. 15:23
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 15:25
dep. 15:25
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 15:27
dep. 15:27
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 15:30
dep. 15:30
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 15:32
dep. 15:32
7.3 km
Bulatovac
arr. 16:06
dep. 16:06
24.1 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 16:04
dep. 16:04
23.3 km
Reljinac, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
20.7 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 15:58
19.8 km
18:20 19:07 (00:47)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 18:20
Prokuplje, Carina
arr. 18:23
dep. 18:23
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 18:25
dep. 18:25
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 18:27
dep. 18:27
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 18:29
dep. 18:29
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 18:30
dep. 18:30
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 18:32
dep. 18:32
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 18:34
dep. 18:34
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 18:35
dep. 18:35
7.3 km
Bulatovac
arr. 19:02
dep. 19:02
23.3 km
Pasinac
arr. 18:58
dep. 18:58
21.9 km
Donja Recica
arr. 18:54
dep. 18:54
20.1 km
Gornja Recica
arr. 18:50
dep. 18:50
16.4 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 19:04
dep. 19:04
24.1 km
Reljinac, Intersection
arr. 19:07
26.7 km
19:40 20:12 (00:32)
Bus stationSumarovac
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 19:40
Prokuplje, Carina
arr. 19:42
dep. 19:42
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 19:44
dep. 19:44
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 19:46
dep. 19:46
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 19:48
dep. 19:48
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 19:50
dep. 19:50
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 19:52
dep. 19:52
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 19:55
dep. 19:55
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 19:58
dep. 19:58
7.3 km
Bulatovac
arr. 20:01
dep. 20:01
9.5 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 20:05
dep. 20:05
16.7 km
Reljinac, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
19.3 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 20:12
20.2 km
22:20 23:37 (01:17)
Bus stationSumarovac
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 22:20
Prokuplje, Kasarna
arr. 22:29
dep. 22:29
3.1 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 22:33
dep. 22:33
5.1 km
Prokuplje, Center
arr. 22:35
dep. 22:35
5.7 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:37
dep. 22:37
6.7 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 22:39
dep. 22:39
7.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 22:41
dep. 22:41
8.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 22:43
dep. 22:43
9.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 22:45
dep. 22:45
9.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 22:47
dep. 22:47
10.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 22:50
dep. 22:50
12 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 22:53
dep. 22:53
12.6 km
Bulatovac
arr. 23:26
dep. 23:26
28.6 km
Pasinac
arr. 23:21
dep. 23:21
27.2 km
Donja Recica
arr. 23:16
dep. 23:16
25.4 km
Gornja Recica
arr. 23:11
dep. 23:11
21.7 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 23:30
dep. 23:30
29.4 km
Reljinac, Intersection
arr. 23:35
dep. 23:35
32 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 23:37
32.9 km

Naselja Prokuplje i Reljinac su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 01h i 17min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.