Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prokuplje - Nis timetable

thursday, 22.04.2021.
05:00 06:20 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 05:00
Prokuplje, Garić
arr. 05:02
dep. 05:02
0.9 km
Rastovnica, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
1.9 km
Berilje, I
arr. 05:07
dep. 05:07
3.6 km
Berilje, II
arr. 05:09
dep. 05:09
4.2 km
Vlahovo kod Zitoradje, Center
arr. 05:13
dep. 05:13
6 km
Podina, Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
7.3 km
Lukomir, I - ulaz
arr. 05:23
dep. 05:23
8.9 km
Recica kod Zitoradje, Intersection
arr. 05:26
dep. 05:26
10.1 km
Zitorada, Bus station
arr. 05:30
dep. 05:30
12 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 05:32
dep. 05:32
12.7 km
Zitorada, EI
arr. 05:34
dep. 05:34
13.5 km
Jasenica kod Zitoradje, I
arr. 05:36
dep. 05:36
15.4 km
Jasenica kod Zitoradje, Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
16.5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 05:40
dep. 05:40
18.3 km
Sainovac kod Doljevca, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
20.1 km
Kocane, Intersection
arr. 05:45
dep. 05:45
22.4 km
Cecina kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 05:49
dep. 05:49
24.4 km
Klisura kod Doljevca, A. - igraliste
arr. 05:51
dep. 05:51
26.4 km
Malosiste, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
29.3 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 05:59
dep. 05:59
31.6 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 06:01
dep. 06:01
32.5 km
arr. 06:04
dep. 06:04
35.7 km
arr. 06:09
dep. 06:09
40.2 km
arr. 06:14
dep. 06:14
43.8 km
Nis, Bus station
arr. 06:20
45.7 km
05:30 06:20 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 05:30
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 05:34
dep. 05:34
1.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 05:37
dep. 05:37
3.1 km
Nova Bozurna, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
4.6 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 05:43
dep. 05:43
6.5 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
7 km
Merosina, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
14.2 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 05:55
dep. 05:55
16.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 05:56
dep. 05:56
17.4 km
Mramorsko Brdo, Kvalitet
arr. 05:57
dep. 05:57
18.4 km
Mramorsko Brdo, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
19.3 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 06:01
dep. 06:01
20.2 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 06:03
dep. 06:03
20.8 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 06:06
dep. 06:06
23 km
arr. 06:08
dep. 06:08
24.3 km
arr. 06:11
dep. 06:11
26.3 km
arr. 06:14
dep. 06:14
28 km
Nis, Bus station
arr. 06:20
29.9 km
05:37 06:25 (00:48)
CarinaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 05:37
Prokuplje, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:45
1 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 05:48
dep. 05:48
2 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 05:55
dep. 05:55
7 km
Merosina, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
15 km
arr. 06:20
dep. 06:20
30 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
32 km
06:10 07:15 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 06:10
Prokuplje, Garić
arr. 06:12
dep. 06:12
0.9 km
Rastovnica, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
1.9 km
Berilje, II
arr. 06:15
dep. 06:15
3.6 km
Berilje, I
arr. 06:16
dep. 06:16
4.2 km
Vlahovo kod Zitoradje, Izlaz
arr. 06:18
dep. 06:18
5.5 km
Vlahovo kod Zitoradje, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Podina, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
7.3 km
Lukomir, II - centar
arr. 06:24
dep. 06:24
9.2 km
Recica kod Zitoradje, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
10 km
Zitorada, Crkva
arr. 06:27
dep. 06:27
11 km
Zitorada, Bus station
arr. 06:29
dep. 06:29
11.7 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 06:31
dep. 06:31
12.4 km
Zitorada, EI
arr. 06:32
dep. 06:32
13.5 km
Jasenica kod Zitoradje, I
arr. 06:34
dep. 06:34
15 km
Jasenica kod Zitoradje, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
16.1 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
17.9 km
Sainovac kod Doljevca, Center
arr. 06:42
dep. 06:42
19.7 km
Kocane, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
22.4 km
Kocane, Petlja Doljevac
arr. 06:48
dep. 06:48
23.6 km
Cecina kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 06:50
dep. 06:50
24.1 km
Klisura kod Doljevca, A. - igraliste
arr. 06:51
dep. 06:51
26 km
Malosiste, Centar 2
arr. 06:55
dep. 06:55
29 km
Malosiste, Ance
arr. 06:57
dep. 06:57
30 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 07:01
dep. 07:01
31.2 km
Belotinac, A. - raskrsnica
arr. 07:04
dep. 07:04
32 km
arr. 07:07
dep. 07:07
35.8 km
arr. 07:09
dep. 07:09
39.7 km
arr. 07:12
dep. 07:12
43.2 km
Nis, Bus station
arr. 07:15
45.4 km
06:24 07:20 (00:56)
Trnavski putBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Trnavski put
dep. 06:24
Prokuplje, Plehane kuce
arr. 06:26
dep. 06:26
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:28
dep. 06:28
3.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 06:31
dep. 06:31
4.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 06:32
dep. 06:32
5 km
Nova Bozurna, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
9 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 06:38
dep. 06:38
9.8 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
12 km
Merosina, Center
arr. 06:46
dep. 06:46
18 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 06:50
dep. 06:50
19.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 06:52
dep. 06:52
21 km
Mramorsko Brdo, Kvalitet
arr. 06:56
dep. 06:56
23 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
25 km
Deveti maj / 9. maj, MK
arr. 07:08
dep. 07:08
29 km
arr. 07:10
dep. 07:10
31 km
arr. 07:16
dep. 07:16
33 km
Nis, Bus station
arr. 07:20
35 km
06:42 07:40 (00:58)
Trnavski putBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Trnavski put
dep. 06:42
Prokuplje, Plehane kuce
arr. 06:44
dep. 06:44
0.5 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:46
dep. 06:46
2.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
3.8 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 06:54
dep. 06:54
5.1 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 06:57
dep. 06:57
6.9 km
Nova Bozurna, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
8.4 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 07:03
dep. 07:03
10.3 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
10.8 km
Merosina, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
18 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 07:15
dep. 07:15
20.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:16
dep. 07:16
21.2 km
Mramorsko Brdo, Kvalitet
arr. 07:17
dep. 07:17
22.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:21
dep. 07:21
24 km
Deveti maj / 9. maj, MK
arr. 07:26
dep. 07:26
26.8 km
arr. 07:28
dep. 07:28
28.1 km
arr. 07:31
dep. 07:31
30.1 km
arr. 07:34
dep. 07:34
31.8 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
33.7 km
06:55 08:15 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 06:55
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 06:59
dep. 06:59
1.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:02
dep. 07:02
3.1 km
Nova Bozurna, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
4.6 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 07:08
dep. 07:08
6.5 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 07:09
dep. 07:09
6.9 km
Kostadinovac, Prodavnica
arr. 07:14
dep. 07:14
8.3 km
Gornja Rasovaca
arr. 07:17
dep. 07:17
9.1 km
Donja Rasovaca
arr. 07:21
dep. 07:21
10.4 km
Bucic, Trafo
arr. 07:23
dep. 07:23
11.5 km
Dakus, Put
arr. 07:28
dep. 07:28
14 km
Pejkovac, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
15 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 07:33
dep. 07:33
16.5 km
Samarinovac kod Zitoradje, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
17.9 km
Drzanovac, Center
arr. 07:38
dep. 07:38
19.2 km
Mekis, Center
arr. 07:42
dep. 07:42
21.2 km
Orljane, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
23.5 km
Orljane, Majdan
arr. 07:48
dep. 07:48
24.5 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 07:50
dep. 07:50
25.6 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 07:52
dep. 07:52
27 km
Malosiste, Center
arr. 07:53
dep. 07:53
27.8 km
Malosiste, Anče
arr. 07:54
dep. 07:54
28.5 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
30.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
30.9 km
Pasi Poljana, Novo groblje - raskrsnica
arr. 08:03
dep. 08:03
34.8 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 08:06
dep. 08:06
36.5 km
arr. 08:08
dep. 08:08
37.5 km
arr. 08:10
dep. 08:10
38.3 km
Nis, Bus station
arr. 08:15
39.8 km
07:07 08:10 (01:03)
Trnavski putBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Trnavski put
dep. 07:07
Prokuplje, Plehane kuce
arr. 07:09
dep. 07:09
0.5 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:11
dep. 07:11
2.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:20
3.8 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 07:24
dep. 07:24
5.1 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:27
dep. 07:27
6.9 km
Nova Bozurna, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
8.4 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 07:33
dep. 07:33
10.3 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 07:34
dep. 07:34
10.8 km
Merosina, Center
arr. 07:42
dep. 07:42
18 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 07:45
dep. 07:45
20.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:46
dep. 07:46
21.2 km
Mramorsko Brdo, Kvalitet
arr. 07:47
dep. 07:47
22.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:51
dep. 07:51
24 km
Deveti maj / 9. maj, MK
arr. 07:56
dep. 07:56
26.8 km
arr. 07:58
dep. 07:58
28.1 km
arr. 08:01
dep. 08:01
30.1 km
arr. 08:04
dep. 08:04
31.8 km
Nis, Bus station
arr. 08:10
33.7 km
07:14 08:25 (01:11)
Trnavski putBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Trnavski put
dep. 07:14
Prokuplje, Plehane kuce
arr. 07:16
dep. 07:16
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:18
dep. 07:18
3 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
4 km
Prokuplje, Garić
arr. 07:27
dep. 07:27
5 km
Rastovnica, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
6 km
Berilje, II
arr. 07:30
dep. 07:30
7 km
Berilje, I
arr. 07:31
dep. 07:31
8 km
Vlahovo kod Zitoradje, Izlaz
arr. 07:34
dep. 07:34
8.5 km
Vlahovo kod Zitoradje, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
10 km
Podina, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
11 km
Lukomir, II - centar
arr. 07:38
dep. 07:38
11 km
Lukomir, I - ulaz
arr. 07:39
dep. 07:39
13 km
Recica kod Zitoradje, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
15 km
Zitorada, Crkva
arr. 07:44
dep. 07:44
15.5 km
Zitorada, Bus station
arr. 07:44
dep. 07:44
16 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 07:45
dep. 07:45
16.5 km
Zitorada, EI
arr. 07:46
dep. 07:46
18 km
Jasenica kod Zitoradje, I
arr. 07:47
dep. 07:47
20 km
Jasenica kod Zitoradje, Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
21 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
23 km
Sainovac kod Doljevca, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
25 km
Kocane, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
27 km
Kocane, Petlja Doljevac
arr. 07:58
dep. 07:58
28 km
Cecina kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 08:00
dep. 08:00
30 km
Klisura kod Doljevca, A. - igraliste
arr. 08:01
dep. 08:01
31 km
Malosiste, Centar 2
arr. 08:07
dep. 08:07
34 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 08:11
dep. 08:11
36 km
Belotinac, A. - raskrsnica
arr. 08:14
dep. 08:14
38 km
arr. 08:17
dep. 08:17
40 km
arr. 08:19
dep. 08:19
47 km
arr. 08:22
dep. 08:22
49 km
Nis, Bus station
arr. 08:25
51 km
07:42 08:50 (01:08)
Trnavski putBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Trnavski put
dep. 07:42
Prokuplje, Plehane kuce
arr. 07:43
dep. 07:43
0.6 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:46
dep. 07:46
2.6 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
4 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 07:54
dep. 07:54
5.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:58
dep. 07:58
7.3 km
Nova Bozurna, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
8.7 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 08:03
dep. 08:03
10.7 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
11.2 km
Merosina, Center
arr. 08:12
dep. 08:12
18.3 km
arr. 08:28
dep. 08:28
28.5 km
arr. 08:33
dep. 08:33
32 km
Nis, Bus station
arr. 08:50
34.2 km
09:00 09:50 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 09:00
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 09:04
dep. 09:04
1.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 09:07
dep. 09:07
3.1 km
Nova Bozurna, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
4.6 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 09:13
dep. 09:13
6.5 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
7 km
Merosina, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
14.2 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 09:25
dep. 09:25
16.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 09:26
dep. 09:26
17.4 km
Mramorsko Brdo, Kvalitet
arr. 09:28
dep. 09:28
18.4 km
Mramorsko Brdo, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
19.3 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 09:32
dep. 09:32
20.2 km
Deveti maj / 9. maj, MK
arr. 09:36
dep. 09:36
23 km
arr. 09:38
dep. 09:38
24.3 km
arr. 09:41
dep. 09:41
26.3 km
arr. 09:44
dep. 09:44
28 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
29.9 km
09:00 10:10 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 09:00
Prokuplje, Garić
arr. 09:02
dep. 09:02
0.9 km
Rastovnica, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
1.9 km
Berilje, I
arr. 09:05
dep. 09:05
3.6 km
Berilje, II
arr. 09:06
dep. 09:06
4.2 km
Vlahovo kod Zitoradje, Center
arr. 09:09
dep. 09:09
6 km
Podina, Intersection
arr. 09:11
dep. 09:11
7.3 km
Lukomir, I - ulaz
arr. 09:14
dep. 09:14
8.9 km
Recica kod Zitoradje, Intersection
arr. 09:16
dep. 09:16
10.1 km
Zitorada, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
12 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 09:22
dep. 09:22
12.7 km
Zitorada, EI
arr. 09:24
dep. 09:24
13.5 km
Jasenica kod Zitoradje, I
arr. 09:26
dep. 09:26
15.4 km
Jasenica kod Zitoradje, Intersection
arr. 09:28
dep. 09:28
16.5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
18.3 km
Sainovac kod Doljevca, Center
arr. 09:32
dep. 09:32
20.1 km
Kocane, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
22.4 km
Cecina kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 09:39
dep. 09:39
24.4 km
Klisura kod Doljevca, A. - igraliste
arr. 09:41
dep. 09:41
26.4 km
Malosiste, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
29.3 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 09:49
dep. 09:49
31.6 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 09:51
dep. 09:51
32.5 km
arr. 09:54
dep. 09:54
35.7 km
arr. 09:59
dep. 09:59
40.2 km
arr. 10:04
dep. 10:04
43.8 km
Nis, Bus station
arr. 10:10
45.7 km
09:42 10:40 (00:58)
Trnavski putBus station
The timetable is valid until: 30.09.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Trnavski put
dep. 09:42
Prokuplje, Plehane kuce
arr. 09:44
dep. 09:44
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:47
dep. 09:47
3 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
4 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 09:53
dep. 09:53
5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 09:55
dep. 09:55
7 km
Nova Bozurna, Center
arr. 10:00
dep. 10:00
9 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 10:03
dep. 10:03
11 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
12 km
Merosina, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
18 km
arr. 10:35
dep. 10:35
33 km
Nis, Bus station
arr. 10:40
35 km
09:43 10:40 (00:57)
Trnavski putBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Trnavski put
dep. 09:43
Prokuplje, Plehane kuce
arr. 09:45
dep. 09:45
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:47
dep. 09:47
3 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
4 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 09:54
dep. 09:54
4.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 09:55
dep. 09:55
5 km
Nova Bozurna, Center
arr. 09:58
dep. 09:58
9 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 10:00
dep. 10:00
11 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 10:02
dep. 10:02
12 km
Merosina, Center
arr. 10:13
dep. 10:13
18 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 10:18
dep. 10:18
21 km
Mramorsko Brdo, Kvalitet
arr. 10:21
dep. 10:21
23 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 10:24
dep. 10:24
25 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 10:30
dep. 10:30
29 km
arr. 10:33
dep. 10:33
31 km
arr. 10:37
dep. 10:37
33 km
Nis, Bus station
arr. 10:40
35 km
09:45 11:18 (01:33)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Railway station
dep. 09:45
Babin Potok, Railway station
arr. 09:53
dep. 09:54
3 km
Podina, Railway station
arr. 10:01
dep. 10:02
6 km
Lukomir, Railway station
arr. 10:06
dep. 10:07
7 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 10:12
dep. 10:13
10 km
Zitorada, Railway station - Centar
arr. 10:19
dep. 10:20
12 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 10:29
dep. 10:30
17 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:36
18 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 10:40
dep. 10:41
21 km
Doljevac, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:49
24 km
Malosiste, Railway station
arr. 10:54
dep. 10:55
30 km
Capljinac, Railway station
arr. 10:58
dep. 10:59
31 km
Belotinac, Railway station
arr. 11:02
dep. 11:03
33 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 11:08
dep. 11:09
37 km
Nis, Railway station
arr. 11:18
44 km
11:10 12:40 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 11:10
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 11:14
dep. 11:14
1 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 11:15
dep. 11:15
2 km
Nova Bozurna, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
5 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 11:27
dep. 11:27
7 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 11:30
dep. 11:30
8 km
Kostadinovac, Prodavnica
arr. 11:33
dep. 11:33
9 km
Gornja Rasovaca
arr. 11:37
dep. 11:37
10 km
Donja Rasovaca
arr. 11:41
dep. 11:41
11 km
Bucic, Trafo
arr. 11:46
dep. 11:46
13 km
Dakus, Put
arr. 11:51
dep. 11:51
15 km
Pejkovac, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
17 km
Samarinovac kod Zitoradje, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
20 km
Drzanovac, Center
arr. 12:02
dep. 12:02
21 km
Mekis, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
23 km
Orljane, Majdan
arr. 12:08
dep. 12:08
25 km
Orljane, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
26 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 12:12
dep. 12:12
27 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 12:14
dep. 12:14
29 km
Malosiste, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
30 km
Malosiste, Anče
arr. 12:18
dep. 12:18
31 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
32 km
Belotinac, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
33 km
Pasi Poljana, Novo groblje - raskrsnica
arr. 12:28
dep. 12:28
37 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
38 km
arr. 12:35
dep. 12:35
39 km
arr. 12:37
dep. 12:37
40 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
42 km
11:19 12:15 (00:56)
Trnavski putBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Trnavski put
dep. 11:19
Prokuplje, Carina
arr. 11:22
dep. 11:22
3 km
Prokuplje, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:30
4 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 11:33
dep. 11:33
5 km
Nova Bozurna, Center
arr. 11:37
dep. 11:37
9 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 11:39
dep. 11:39
9.8 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 11:42
dep. 11:42
12 km
Merosina, Center
arr. 11:51
dep. 11:51
18 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 11:54
dep. 11:54
20 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 11:55
dep. 11:55
21 km
Mramorsko Brdo, Kvalitet
arr. 11:57
dep. 11:57
21.7 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
25 km
Deveti maj / 9. maj, MK
arr. 12:06
dep. 12:06
29 km
arr. 12:08
dep. 12:08
31 km
arr. 12:11
dep. 12:11
33 km
Nis, Bus station
arr. 12:15
35 km
11:25 12:30 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 11:25
Prokuplje, Garić
arr. 11:27
dep. 11:27
1 km
Rastovnica, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
2 km
Berilje, I
arr. 11:30
dep. 11:30
4 km
Berilje, II
arr. 11:32
dep. 11:32
5 km
Vlahovo kod Zitoradje, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
6 km
Podina, Intersection
arr. 11:37
dep. 11:37
8 km
Lukomir, I - ulaz
arr. 11:39
dep. 11:39
9 km
Recica kod Zitoradje, Intersection
arr. 11:42
dep. 11:42
11 km
Zitorada, Bus station
arr. 11:44
dep. 11:44
12 km
Zitorada, EI
arr. 11:47
dep. 11:47
14 km
Jasenica kod Zitoradje, I
arr. 11:49
dep. 11:49
16 km
Jasenica kod Zitoradje, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
17 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 11:54
dep. 11:54
19 km
Sainovac kod Doljevca, Center
arr. 11:57
dep. 11:57
21 km
Kocane, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
23 km
Kocane, Petlja Doljevac
arr. 12:02
dep. 12:02
24 km
Cecina kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 12:05
dep. 12:05
26 km
Klisura kod Doljevca, A. - igraliste
arr. 12:07
dep. 12:07
27 km
Malosiste, Centar 2
arr. 12:11
dep. 12:11
30 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 12:13
dep. 12:13
32 km
Belotinac, A. - raskrsnica
arr. 12:15
dep. 12:15
34 km
arr. 12:17
dep. 12:17
36 km
arr. 12:24
dep. 12:24
43 km
arr. 12:27
dep. 12:27
45 km
Nis, Bus station
arr. 12:30
47 km
12:47 13:45 (00:58)
Trnavski putBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Trnavski put
dep. 12:47
Prokuplje, Plehane kuce
arr. 12:48
dep. 12:48
0.5 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:51
dep. 12:51
2.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
3.8 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 12:59
dep. 12:59
5.1 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 13:02
dep. 13:02
6.9 km
Nova Bozurna, Center
arr. 13:05
dep. 13:05
8.4 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 13:08
dep. 13:08
10.3 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 13:09
dep. 13:09
10.8 km
Merosina, Center
arr. 13:17
dep. 13:17
18 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 13:20
dep. 13:20
20.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 13:21
dep. 13:21
21.2 km
Mramorsko Brdo, Kvalitet
arr. 13:23
dep. 13:23
22.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 13:27
dep. 13:27
24 km
Deveti maj / 9. maj, MK
arr. 13:31
dep. 13:31
26.8 km
arr. 13:33
dep. 13:33
28.1 km
arr. 13:36
dep. 13:36
30.1 km
arr. 13:39
dep. 13:39
31.8 km
Nis, Bus station
arr. 13:45
33.7 km
12:50 14:10 (01:20)
Trnavski putBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Trnavski put
dep. 12:50
Prokuplje, Plehane kuce
arr. 12:51
dep. 12:51
0.5 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:53
dep. 12:53
2.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:57
dep. 13:00
3.8 km
Prokuplje, Garić
arr. 13:02
dep. 13:02
4.5 km
Rastovnica, Intersection
arr. 13:04
dep. 13:04
5.5 km
Berilje, I
arr. 13:06
dep. 13:06
7.8 km
Vlahovo kod Zitoradje, Center
arr. 13:09
dep. 13:09
9.6 km
Podina, Intersection
arr. 13:12
dep. 13:12
10.9 km
Lukomir, II - centar
arr. 13:14
dep. 13:14
11.6 km
Lukomir, I - ulaz
arr. 13:15
dep. 13:15
12.5 km
Recica kod Zitoradje, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
13.7 km
Zitorada, Bus station
arr. 13:21
dep. 13:21
15.6 km
Jasenica kod Zitoradje, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
20.1 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
21.9 km
Sainovac kod Doljevca, Center
arr. 13:32
dep. 13:32
23.7 km
Kocane, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Doljevac, Center
arr. 13:38
dep. 13:38
27.1 km
Orljane, Majdan
arr. 13:41
dep. 13:41
28.6 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 13:43
dep. 13:43
29.7 km
Malosiste, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
32.2 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 13:49
dep. 13:49
34.5 km
Belotinac, A. - raskrsnica
arr. 13:51
dep. 13:51
35.4 km
arr. 13:53
dep. 13:53
38.6 km
arr. 14:00
dep. 14:00
43.1 km
arr. 14:05
dep. 14:05
46.7 km
Nis, Bus station
arr. 14:10
48.6 km
12:50 14:10 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:50
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 12:54
dep. 12:54
1.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 12:57
dep. 12:57
3.1 km
Nova Bozurna, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
4.6 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 13:03
dep. 13:03
6.5 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 13:04
dep. 13:04
6.9 km
Kostadinovac, Prodavnica
arr. 13:09
dep. 13:09
8.3 km
Gornja Rasovaca
arr. 13:12
dep. 13:12
9.1 km
Donja Rasovaca
arr. 13:16
dep. 13:16
10.4 km
Bucic, Trafo
arr. 13:18
dep. 13:18
11.5 km
Dakus, Put
arr. 13:23
dep. 13:23
14 km
Pejkovac, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
15 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 13:28
dep. 13:28
16.5 km
Samarinovac kod Zitoradje, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
17.9 km
Drzanovac, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
19.2 km
Mekis, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
21.2 km
Orljane, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
23.5 km
Orljane, Majdan
arr. 13:43
dep. 13:43
24.5 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 13:45
dep. 13:45
25.6 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 13:47
dep. 13:47
27 km
Malosiste, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
27.8 km
Malosiste, Anče
arr. 13:49
dep. 13:49
28.5 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 13:52
dep. 13:52
30.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
30.9 km
Pasi Poljana, Novo groblje - raskrsnica
arr. 13:58
dep. 13:58
34.8 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
36.5 km
arr. 14:03
dep. 14:03
37.5 km
arr. 14:05
dep. 14:05
38.3 km
Nis, Bus station
arr. 14:10
39.8 km
13:00 14:10 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 13:00
Prokuplje, Garić
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Rastovnica, Intersection
arr. 13:04
dep. 13:04
2 km
Berilje, II
arr. 13:06
dep. 13:06
3 km
Berilje, I
arr. 13:06
dep. 13:06
4.2 km
Vlahovo kod Zitoradje, Izlaz
arr. 13:08
dep. 13:08
4.7 km
Vlahovo kod Zitoradje, Center
arr. 13:09
dep. 13:09
5 km
Podina, Intersection
arr. 13:12
dep. 13:12
7 km
Lukomir, II - centar
arr. 13:14
dep. 13:14
8 km
Lukomir, I - ulaz
arr. 13:15
dep. 13:15
9 km
Recica kod Zitoradje, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
11 km
Zitorada, Crkva
arr. 13:19
dep. 13:19
11 km
Zitorada, Bus station
arr. 13:21
dep. 13:21
13 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 13:22
dep. 13:22
13.5 km
Zitorada, EI
arr. 13:23
dep. 13:23
14 km
Jasenica kod Zitoradje, I
arr. 13:25
dep. 13:25
15.4 km
Jasenica kod Zitoradje, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
17 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Sainovac kod Doljevca, Center
arr. 13:32
dep. 13:32
21 km
Kocane, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
23 km
Doljevac, Center
arr. 13:38
dep. 13:38
25 km
Orljane, Majdan
arr. 13:41
dep. 13:41
27 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 13:43
dep. 13:43
28 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 13:45
dep. 13:45
29 km
Malosiste, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
30 km
Malosiste, Anče
arr. 13:47
dep. 13:47
31 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 13:49
dep. 13:49
32 km
Belotinac, A. - raskrsnica
arr. 13:51
dep. 13:51
34 km
arr. 13:53
dep. 13:53
36 km
arr. 14:00
dep. 14:00
44 km
arr. 14:05
dep. 14:05
46 km
Nis, Bus station
arr. 14:10
48 km
13:20 14:10 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 13:20
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 13:24
dep. 13:24
1.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 13:27
dep. 13:27
3.1 km
Nova Bozurna, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
4.6 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 13:33
dep. 13:33
6.5 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 13:34
dep. 13:34
7 km
Merosina, Center
arr. 13:42
dep. 13:42
14.2 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 13:45
dep. 13:45
16.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 13:46
dep. 13:46
17.4 km
Mramorsko Brdo, Kvalitet
arr. 13:47
dep. 13:47
18.4 km
Mramorsko Brdo, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
19.3 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
20.2 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 13:53
dep. 13:53
20.8 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 13:56
dep. 13:56
23 km
arr. 13:58
dep. 13:58
24.3 km
arr. 14:01
dep. 14:01
26.3 km
arr. 14:04
dep. 14:04
28 km
Nis, Bus station
arr. 14:10
29.9 km
13:42 14:40 (00:58)
CarinaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 13:42
Prokuplje, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:55
1 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 13:58
dep. 13:58
2 km
Nova Bozurna, Center
arr. 14:02
dep. 14:02
6 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
9 km
Merosina, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
15 km
arr. 14:35
dep. 14:35
30 km
Nis, Bus station
arr. 14:40
32 km
14:12 15:10 (00:58)
Trnavski putBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Trnavski put
dep. 14:12
Prokuplje, Plehane kuce
arr. 14:13
dep. 14:13
0.5 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:16
dep. 14:16
2.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
3.8 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 14:24
dep. 14:24
5.1 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 14:27
dep. 14:27
6.9 km
Nova Bozurna, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
8.4 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 14:33
dep. 14:33
10.3 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
10.8 km
Merosina, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
18 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 14:45
dep. 14:45
20.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 14:46
dep. 14:46
21.2 km
Mramorsko Brdo, Kvalitet
arr. 14:48
dep. 14:48
22.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 14:52
dep. 14:52
24 km
Deveti maj / 9. maj, MK
arr. 14:56
dep. 14:56
26.8 km
arr. 14:58
dep. 14:58
28.1 km
arr. 15:01
dep. 15:01
30.1 km
arr. 15:04
dep. 15:04
31.8 km
Nis, Bus station
arr. 15:10
33.7 km
14:15 15:40 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 14:15
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 14:16
dep. 14:16
1 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 14:17
dep. 14:17
2 km
Novo Selo kod Prokuplja, Intersection
arr. 14:23
dep. 14:23
4 km
Babin Potok, Intersection
arr. 14:27
dep. 14:27
6 km
Stara Bozurna, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
9 km
Donja Rasovaca
arr. 14:41
dep. 14:41
11 km
Bucic, Trafo
arr. 14:43
dep. 14:43
13 km
Dakus, Put
arr. 14:47
dep. 14:47
15 km
Pejkovac, Center
arr. 14:51
dep. 14:51
16 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 14:53
dep. 14:53
17 km
Samarinovac kod Zitoradje, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
20 km
Drzanovac, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
21 km
Mekis, Center
arr. 15:04
dep. 15:04
23 km
Orljane, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
25 km
Orljane, Majdan
arr. 15:10
dep. 15:10
26 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 15:12
dep. 15:12
27 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 15:14
dep. 15:14
29 km
Malosiste, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
30 km
Malosiste, Ance
arr. 15:18
dep. 15:18
31 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
32 km
Belotinac, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
33 km
Pasi Poljana, Novo groblje - raskrsnica
arr. 15:28
dep. 15:28
37 km
arr. 15:30
dep. 15:30
38 km
arr. 15:35
dep. 15:35
39 km
arr. 15:37
dep. 15:37
40 km
Nis, Bus station
arr. 15:40
42 km
14:58 15:55 (00:57)
Trnavski putBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Trnavski put
dep. 14:58
Prokuplje, Plehane kuce
arr. 15:00
dep. 15:00
0.7 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:02
dep. 15:02
3 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:10
4 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 15:13
dep. 15:13
5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 15:15
dep. 15:15
5.7 km
Nova Bozurna, Center
arr. 15:17
dep. 15:17
9 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 15:20
dep. 15:20
9.3 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
12 km
Merosina, Center
arr. 15:31
dep. 15:31
18 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 15:34
dep. 15:34
20 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 15:35
dep. 15:35
21 km
Mramorsko Brdo, Kvalitet
arr. 15:37
dep. 15:37
21.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
25 km
Deveti maj / 9. maj, MK
arr. 15:46
dep. 15:46
29 km
arr. 15:48
dep. 15:48
31 km
arr. 15:51
dep. 15:51
33 km
Nis, Bus station
arr. 15:55
35 km
15:07 15:55 (00:48)
CarinaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 15:07
Prokuplje, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:15
1 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 15:25
dep. 15:25
7 km
Merosina, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
15 km
arr. 15:50
dep. 15:50
30 km
Nis, Bus station
arr. 15:55
32 km
15:20 16:35 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:20
Prokuplje, Garić
arr. 15:22
dep. 15:22
0.9 km
Rastovnica, Intersection
arr. 15:23
dep. 15:23
1.9 km
Berilje, I
arr. 15:25
dep. 15:25
3.6 km
Berilje, II
arr. 15:26
dep. 15:26
4.2 km
Vlahovo kod Zitoradje, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
6 km
Podina, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
7.3 km
Lukomir, I - ulaz
arr. 15:34
dep. 15:34
8.9 km
Recica kod Zitoradje, Intersection
arr. 15:36
dep. 15:36
10.1 km
Zitorada, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
12 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 15:42
dep. 15:42
12.7 km
Zitorada, EI
arr. 15:44
dep. 15:44
13.5 km
Jasenica kod Zitoradje, I
arr. 15:46
dep. 15:46
15.4 km
Jasenica kod Zitoradje, Intersection
arr. 15:48
dep. 15:48
16.5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
18.3 km
Sainovac kod Doljevca, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
20.1 km
Kocane, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
22.4 km
Cecina kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 15:59
dep. 15:59
24.4 km
Klisura kod Doljevca, A. - igraliste
arr. 16:01
dep. 16:01
26.4 km
Malosiste, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
29.3 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 16:10
dep. 16:10
31.6 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 16:15
dep. 16:15
32.5 km
arr. 16:18
dep. 16:18
35.7 km
arr. 16:23
dep. 16:23
40.2 km
arr. 16:28
dep. 16:28
43.8 km
Nis, Bus station
arr. 16:35
45.7 km
15:45 16:35 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:45
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 15:49
dep. 15:49
1.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 15:52
dep. 15:52
3.1 km
Nova Bozurna, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
4.6 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 15:58
dep. 15:58
6.5 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
7 km
Merosina, Center
arr. 16:07
dep. 16:07
14.2 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:10
dep. 16:10
16.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:11
dep. 16:11
17.4 km
Mramorsko Brdo, Kvalitet
arr. 16:12
dep. 16:12
18.4 km
Mramorsko Brdo, Intersection
arr. 16:14
dep. 16:14
19.3 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
20.2 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 16:18
dep. 16:18
20.8 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 16:21
dep. 16:21
23 km
arr. 16:23
dep. 16:23
24.3 km
arr. 16:26
dep. 16:26
26.3 km
arr. 16:29
dep. 16:29
28 km
Nis, Bus station
arr. 16:35
29.9 km
16:27 17:25 (00:58)
Trnavski putBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Trnavski put
dep. 16:27
Prokuplje, Plehane kuce
arr. 16:29
dep. 16:29
0.5 km
Prokuplje, Carina
arr. 16:31
dep. 16:31
2.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
3.8 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 16:39
dep. 16:39
5.1 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 16:42
dep. 16:42
6.9 km
Nova Bozurna, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
8.4 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 16:48
dep. 16:48
10.3 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
10.8 km
Merosina, Center
arr. 16:57
dep. 16:57
18 km
Balajnac kod Merošine, Center
arr. 16:59
dep. 16:59
19.1 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 17:00
dep. 17:00
20.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 17:01
dep. 17:01
21.2 km
Mramorsko Brdo, Kvalitet
arr. 17:02
dep. 17:02
22.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 17:06
dep. 17:06
24 km
Deveti maj / 9. maj, MK
arr. 17:11
dep. 17:11
26.8 km
arr. 17:13
dep. 17:13
28.1 km
arr. 17:16
dep. 17:16
30.1 km
arr. 17:19
dep. 17:19
31.8 km
Nis, Bus station
arr. 17:25
33.7 km
17:00 17:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 17:00
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 17:03
dep. 17:03
1 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
8 km
Merosina, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
14 km
arr. 17:40
dep. 17:40
29 km
Nis, Bus station
arr. 17:45
31 km
17:00 18:33 (01:33)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Railway station
dep. 17:00
Babin Potok, Railway station
arr. 17:08
dep. 17:09
3 km
Podina, Railway station
arr. 17:16
dep. 17:17
6 km
Lukomir, Railway station
arr. 17:21
dep. 17:22
7 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:28
10 km
Zitorada, Railway station - Centar
arr. 17:34
dep. 17:35
12 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 17:44
dep. 17:45
17 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 17:50
dep. 17:51
18 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 17:55
dep. 17:56
21 km
Doljevac, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:04
24 km
Malosiste, Railway station
arr. 18:09
dep. 18:10
30 km
Capljinac, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:14
31 km
Belotinac, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:18
33 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:24
37 km
Nis, Railway station
arr. 18:33
44 km
17:20 18:40 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 17:20
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 17:24
dep. 17:24
1.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 17:27
dep. 17:27
3.1 km
Nova Bozurna, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
4.6 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 17:33
dep. 17:33
6.5 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 17:34
dep. 17:34
6.9 km
Kostadinovac, Prodavnica
arr. 17:39
dep. 17:39
8.3 km
Gornja Rasovaca
arr. 17:42
dep. 17:42
9.1 km
Donja Rasovaca
arr. 17:46
dep. 17:46
10.4 km
Bucic, Trafo
arr. 17:48
dep. 17:48
11.5 km
Dakus, Put
arr. 17:53
dep. 17:53
14 km
Pejkovac, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
15 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 17:58
dep. 17:58
16.5 km
Samarinovac kod Zitoradje, Center
arr. 18:01
dep. 18:01
17.9 km
Drzanovac, Center
arr. 18:03
dep. 18:03
19.2 km
Mekis, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
21.2 km
Orljane, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
23.5 km
Orljane, Majdan
arr. 18:13
dep. 18:13
24.5 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 18:15
dep. 18:15
25.6 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 18:17
dep. 18:17
27 km
Malosiste, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
27.8 km
Malosiste, Anče
arr. 18:19
dep. 18:19
28.5 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 18:22
dep. 18:22
30.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
30.9 km
Pasi Poljana, Novo groblje - raskrsnica
arr. 18:28
dep. 18:28
34.8 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 18:31
dep. 18:31
36.5 km
arr. 18:33
dep. 18:33
37.5 km
arr. 18:35
dep. 18:35
38.3 km
Nis, Bus station
arr. 18:40
39.8 km
17:25 18:10 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Thursday, Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 17:25
Nis, Bus station
arr. 18:10
33 km
18:19 19:15 (00:56)
Trnavski putBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Trnavski put
dep. 18:19
Prokuplje, Carina
arr. 18:22
dep. 18:22
3 km
Prokuplje, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
4 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 18:33
dep. 18:33
5 km
Nova Bozurna, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 18:42
dep. 18:42
12 km
Merosina, Center
arr. 18:51
dep. 18:51
18 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 18:54
dep. 18:54
20 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 18:55
dep. 18:55
21 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
25 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 19:06
dep. 19:06
29 km
arr. 19:08
dep. 19:08
31 km
arr. 19:11
dep. 19:11
33 km
Nis, Bus station
arr. 19:15
35 km

Naselja Prokuplje i Nis su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 18:19 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Prokuplje - Nis iznosi od 2,92 EUR do 3,38 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.