Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prokuplje - Mala Plana kod Prokuplja timetable

wednesday, 23.10.2019.
04:37 04:56 (00:19)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Pijaca
dep. 04:37
Prokuplje, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:45
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 04:48
dep. 04:48
2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 04:56
11 km
05:27 05:45 (00:18)
Jadran
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 05:27
Prokuplje, Bus station
arr. 05:30
dep. 05:30
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 05:33
dep. 05:33
2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 05:45
11 km
05:30 06:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 05:30
Prokuplje, Carina
arr. 05:34
dep. 05:34
1.4 km
Prokuplje, FOM
arr. 05:36
dep. 05:36
1.7 km
Prokuplje, Draganja ul.
arr. 05:38
dep. 05:38
2.5 km
Prokuplje, Draganja
arr. 05:40
dep. 05:40
3 km
Bela Voda kod Prokuplja
arr. 05:42
dep. 05:42
4 km
Cukovac kod Prokuplja
arr. 05:44
dep. 05:44
4.9 km
Gubetin
arr. 05:48
dep. 05:48
7.2 km
Gubetin, Kuveljici
arr. 05:50
dep. 05:50
8 km
Donja Toponica kod Prokuplja, Rasevica
arr. 05:52
dep. 05:52
8.7 km
Donja Toponica kod Prokuplja
arr. 06:18
dep. 06:18
22.1 km
Smrdan kod Prokuplja
arr. 06:15
dep. 06:15
20.3 km
Prekadin
arr. 06:13
dep. 06:13
18.5 km
Gojinovac
arr. 06:10
dep. 06:10
16.6 km
Donja Konjusa
arr. 06:08
dep. 06:08
15.7 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 06:20
24.4 km
06:12 06:35 (00:23)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 06:12
Prokuplje, Jadran
arr. 06:16
dep. 06:16
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:20
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:24
dep. 06:24
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:27
dep. 06:27
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 06:28
dep. 06:28
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 06:32
dep. 06:32
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 06:35
13.1 km
06:42 07:15 (00:33)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 06:42
Prokuplje, Jadran
arr. 06:46
dep. 06:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:04
dep. 07:04
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:07
dep. 07:07
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:08
dep. 07:08
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:12
dep. 07:12
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 07:15
13.1 km
06:53 07:19 (00:26)
Jadran
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 06:53
Prokuplje, Bus station
arr. 06:57
dep. 07:05
1.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:09
dep. 07:09
2.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:12
dep. 07:12
4.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:13
dep. 07:13
5.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:17
dep. 07:17
8.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 07:19
11.1 km
07:10 07:25 (00:15)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 07:10
Prokuplje, Carina
arr. 07:13
dep. 07:13
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:15
dep. 07:15
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:16
dep. 07:16
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:20
dep. 07:20
7.6 km
Potocic
arr. 07:21
dep. 07:21
8.4 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 07:23
dep. 07:23
10.2 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 07:25
11.8 km
08:12 08:33 (00:21)
Jadran
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 08:12
Prokuplje, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:20
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 08:23
dep. 08:23
2 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 08:25
dep. 08:25
5 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 08:33
11 km
08:42 09:11 (00:29)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 08:42
Prokuplje, Jadran
arr. 08:46
dep. 08:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:55
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 08:59
dep. 08:59
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 09:02
dep. 09:02
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 09:03
dep. 09:03
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 09:08
dep. 09:08
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:11
13.1 km
08:49 09:05 (00:16)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Railway station
dep. 08:49
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 08:54
dep. 08:55
2 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 09:05
12 km
09:42 10:15 (00:33)
Jadran
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 09:42
Prokuplje, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:03
dep. 10:03
2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 10:15
11 km
10:42 11:06 (00:24)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 10:42
Prokuplje, Jadran
arr. 10:46
dep. 10:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:54
dep. 10:54
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 10:57
dep. 10:57
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 10:58
dep. 10:58
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 11:03
dep. 11:03
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 11:06
13.1 km
11:18 11:36 (00:18)
Garić
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Garić
dep. 11:18
Prokuplje, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
0.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 11:24
dep. 11:24
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 11:27
dep. 11:27
4.3 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 11:29
dep. 11:29
4.9 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 11:33
dep. 11:33
8.5 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 11:36
10.7 km
11:25 11:41 (00:16)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 11:25
Prokuplje, Carina
arr. 11:27
dep. 11:27
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 11:29
dep. 11:29
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 11:30
dep. 11:30
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 11:32
dep. 11:32
7.6 km
Potocic
arr. 11:35
dep. 11:35
8.4 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 11:39
dep. 11:39
9.8 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 11:41
11.4 km
11:42 12:10 (00:28)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 11:42
Prokuplje, Jadran
arr. 11:46
dep. 11:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:55
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 11:59
dep. 11:59
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:02
dep. 12:02
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 12:03
dep. 12:03
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 12:07
dep. 12:07
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:10
13.1 km
12:12 12:37 (00:25)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 12:12
Prokuplje, Jadran
arr. 12:16
dep. 12:16
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:24
dep. 12:24
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:27
dep. 12:27
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 12:29
dep. 12:29
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 12:34
dep. 12:34
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:37
13.1 km
12:30 12:53 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:30
Prokuplje, Carina
arr. 12:32
dep. 12:32
1.4 km
Prokuplje, Draganja ul.
arr. 12:34
dep. 12:34
2.5 km
Prokuplje, Draganja
arr. 12:36
dep. 12:36
3 km
Bela Voda kod Prokuplja
arr. 12:38
dep. 12:38
4.1 km
Cukovac kod Prokuplja
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Gubetin
arr. 12:46
dep. 12:46
7.3 km
Gubetin, Kuveljici
arr. 12:48
dep. 12:48
8.1 km
Donja Toponica kod Prokuplja, Rasevica
arr. 12:49
dep. 12:49
8.8 km
Donja Toponica kod Prokuplja
arr. 12:57
dep. 12:57
13.5 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:53
11.2 km
12:33 12:50 (00:17)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Pijaca
dep. 12:33
Prokuplje, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:40
dep. 12:40
3 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:50
11 km
12:35 12:51 (00:16)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:35
Prokuplje, Carina
arr. 12:37
dep. 12:37
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:39
dep. 12:39
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 12:40
dep. 12:40
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 12:42
dep. 12:42
7.6 km
Potocic
arr. 12:45
dep. 12:45
8.4 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:49
dep. 12:49
9.8 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 12:51
11.4 km
12:48 13:10 (00:22)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 12:48
Prokuplje, Jadran
arr. 12:49
dep. 12:49
0.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:55
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:57
dep. 12:57
1.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:59
dep. 12:59
4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 13:01
dep. 13:01
5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 13:03
dep. 13:03
6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 13:10
11 km
12:52 13:06 (00:14)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Pijaca
dep. 12:52
Prokuplje, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:58
dep. 12:58
2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 13:06
11 km
13:12 13:36 (00:24)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 13:12
Prokuplje, Jadran
arr. 13:16
dep. 13:16
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:24
dep. 13:24
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 13:27
dep. 13:27
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 13:28
dep. 13:28
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 13:33
dep. 13:33
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 13:36
13.1 km
13:27 13:48 (00:21)
Jadran
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 13:27
Prokuplje, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:35
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:38
dep. 13:38
2 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 13:41
dep. 13:41
5 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 13:48
11 km
14:02 14:18 (00:16)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Railway station
dep. 14:02
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 14:07
dep. 14:08
2 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 14:18
12 km
14:12 14:41 (00:29)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 14:12
Prokuplje, Jadran
arr. 14:16
dep. 14:16
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:25
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:29
dep. 14:29
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:32
dep. 14:32
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 14:33
dep. 14:33
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 14:38
dep. 14:38
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 14:41
13.1 km
14:33 14:50 (00:17)
Garić
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Garić
dep. 14:33
Prokuplje, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:37
dep. 14:37
2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 14:41
dep. 14:41
5 km
Gubetin, Baza
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 14:44
dep. 14:44
8 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 14:50
11 km
15:10 15:33 (00:23)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:10
Prokuplje, Carina
arr. 15:14
dep. 15:14
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 15:17
dep. 15:17
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 15:19
dep. 15:19
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 15:24
dep. 15:24
7.6 km
Potocic
arr. 15:27
dep. 15:27
8.4 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 15:31
dep. 15:31
9.8 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 15:33
11.4 km
15:12 15:33 (00:21)
Jadran
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 15:12
Prokuplje, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:20
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:23
dep. 15:23
2 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 15:25
dep. 15:25
5 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 15:33
11 km
15:42 16:00 (00:18)
Jadran
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 15:42
Prokuplje, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:50
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:53
dep. 15:53
2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:00
11 km
15:42 16:05 (00:23)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 15:42
Prokuplje, Jadran
arr. 15:46
dep. 15:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:54
dep. 15:54
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 15:57
dep. 15:57
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 15:58
dep. 15:58
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:02
dep. 16:02
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:05
13.1 km
16:25 16:48 (00:23)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 16:25
Prokuplje, Carina
arr. 16:29
dep. 16:29
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 16:32
dep. 16:32
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 16:34
dep. 16:34
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:39
dep. 16:39
7.6 km
Potocic
arr. 16:42
dep. 16:42
8.4 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:46
dep. 16:46
9.8 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 16:48
11.4 km
16:27 16:54 (00:27)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 16:27
Prokuplje, Jadran
arr. 16:31
dep. 16:31
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 16:39
dep. 16:39
4.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 16:44
dep. 16:44
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:49
dep. 16:49
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:54
13.1 km
17:12 17:35 (00:23)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 17:12
Prokuplje, Jadran
arr. 17:16
dep. 17:16
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 17:24
dep. 17:24
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 17:27
dep. 17:27
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 17:28
dep. 17:28
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 17:32
dep. 17:32
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 17:35
13.1 km
17:42 18:11 (00:29)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 17:42
Prokuplje, Jadran
arr. 17:46
dep. 17:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:55
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 17:59
dep. 17:59
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 18:02
dep. 18:02
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 18:03
dep. 18:03
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 18:08
dep. 18:08
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 18:11
13.1 km
18:37 18:56 (00:19)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Pijaca
dep. 18:37
Prokuplje, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 18:48
dep. 18:48
2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 18:56
11 km
18:42 19:00 (00:18)
Garić
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Garić
dep. 18:42
Prokuplje, Bus station
arr. 18:43
dep. 18:45
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 18:47
dep. 18:47
2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 18:49
dep. 18:49
4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 18:51
dep. 18:51
5 km
Gubetin, Baza
arr. 18:52
dep. 18:52
6 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 18:54
dep. 18:54
8 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 19:00
11 km
19:10 19:27 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 19:10
Prokuplje, Carina
arr. 19:14
dep. 19:14
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 19:17
dep. 19:17
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 19:19
dep. 19:19
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 19:24
dep. 19:24
7.6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 19:27
9.8 km
19:40 20:05 (00:25)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 19:40
Prokuplje, Carina
arr. 19:42
dep. 19:42
1.4 km
Prokuplje, Draganja ul.
arr. 19:44
dep. 19:44
2.4 km
Prokuplje, Draganja
arr. 19:46
dep. 19:46
2.9 km
Bela Voda kod Prokuplja
arr. 19:48
dep. 19:48
3.9 km
Cukovac kod Prokuplja
arr. 19:50
dep. 19:50
4.8 km
Gubetin
arr. 19:56
dep. 19:56
7.1 km
Gubetin, Kuveljici
arr. 19:58
dep. 19:58
7.9 km
Rasevica, 3 - Dom
arr. 19:59
dep. 19:59
8.6 km
Donja Toponica kod Prokuplja
arr. 20:00
dep. 20:00
9.2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 20:03
dep. 20:03
11.5 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 20:05
13.1 km
20:46 21:06 (00:20)
Jadran
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 20:46
Prokuplje, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
1.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 20:54
dep. 20:54
2.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 20:57
dep. 20:57
4.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 20:59
dep. 20:59
5.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 21:03
dep. 21:03
8.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 21:06
11.1 km
21:42 22:31 (00:49)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 21:42
Prokuplje, Jadran
arr. 21:46
dep. 21:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 21:50
dep. 22:15
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:19
dep. 22:19
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 22:22
dep. 22:22
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 22:24
dep. 22:24
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 22:28
dep. 22:28
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 22:31
13.1 km
21:52 22:10 (00:18)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Pijaca
dep. 21:52
Prokuplje, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:03
dep. 22:03
2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 22:10
11 km
22:20 22:43 (00:23)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 22:20
Prokuplje, Carina
arr. 22:24
dep. 22:24
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 22:27
dep. 22:27
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 22:29
dep. 22:29
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 22:34
dep. 22:34
7.6 km
Potocic
arr. 22:37
dep. 22:37
8.4 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 22:41
dep. 22:41
9.8 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 22:43
11.4 km
22:57 23:26 (00:29)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 22:57
Prokuplje, Jadran
arr. 23:01
dep. 23:01
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 23:05
dep. 23:10
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 23:14
dep. 23:14
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 23:17
dep. 23:17
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 23:18
dep. 23:18
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 23:23
dep. 23:23
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 23:26
13.1 km

Naselja Prokuplje i Mala Plana kod Prokuplja su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 04:37 h, dok je poslednji polazak u 22:57 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.