Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prokuplje - Koncic timetable

wednesday, 23.10.2019.
12:35 13:41 (01:06)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:35
Prokuplje, Carina
arr. 12:37
dep. 12:37
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:39
dep. 12:39
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 12:40
dep. 12:40
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 12:42
dep. 12:42
7.6 km
Potocic
arr. 12:45
dep. 12:45
8.4 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:49
dep. 12:49
9.8 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 12:51
dep. 12:51
11.4 km
Resinac, Ulaz
arr. 12:53
dep. 12:53
12.3 km
Resinac
arr. 12:54
dep. 12:54
12.7 km
Resinac, Most
arr. 12:56
dep. 12:56
13.5 km
Merovac, Ulaz
arr. 12:58
dep. 12:58
14.6 km
Merovac
arr. 12:59
dep. 12:59
15.3 km
Mrselj
arr. 13:01
dep. 13:01
16.6 km
Mrselj, Momčilovići
arr. 13:04
dep. 13:04
17.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Ulaz
arr. 13:08
dep. 13:08
19.1 km
Velika Plana kod Prokuplja
arr. 13:09
dep. 13:09
19.6 km
Velika Plana kod Prokuplja, Kosovci
arr. 13:11
dep. 13:11
20 km
Velika Plana kod Prokuplja, Izlaz
arr. 13:13
dep. 13:13
20.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Bačani
arr. 13:17
dep. 13:17
21.7 km
Velika Plana kod Prokuplja, Babići Zahtev
arr. 13:20
dep. 13:20
22.2 km
Gornja Bresnica
arr. 13:23
dep. 13:23
23.1 km
Donja Bresnica
arr. 13:26
dep. 13:26
24.3 km
Gornja Bresnica, Rasevac raskrsnica
arr. 13:28
dep. 13:28
26 km
Zdravinje kod Prokuplja, Manastir Ajdanovac raskrsnica
arr. 13:29
dep. 13:29
26.8 km
Zdravinje kod Prokuplja, Gornje
arr. 13:30
dep. 13:30
27.6 km
Zdravinje kod Prokuplja, Durici
arr. 13:31
dep. 13:31
28.4 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prekici
arr. 13:32
dep. 13:32
29.2 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prodavnica
arr. 13:33
dep. 13:33
30 km
Zdravinje kod Prokuplja, Donje
arr. 13:35
dep. 13:35
30.8 km
Krnji Grad
arr. 13:37
dep. 13:37
31.6 km
Prekopuce
arr. 13:39
dep. 13:39
33.3 km
Koncic, Intersection
arr. 13:41
35 km
15:10 16:21 (01:11)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:10
Prokuplje, Carina
arr. 15:14
dep. 15:14
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 15:17
dep. 15:17
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 15:19
dep. 15:19
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 15:24
dep. 15:24
7.6 km
Potocic
arr. 15:27
dep. 15:27
8.4 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 15:31
dep. 15:31
9.8 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 15:33
dep. 15:33
11.4 km
Resinac, Ulaz
arr. 15:35
dep. 15:35
12.3 km
Resinac
arr. 15:36
dep. 15:36
12.7 km
Resinac, Most
arr. 15:38
dep. 15:38
13.5 km
Merovac, Ulaz
arr. 15:40
dep. 15:40
14.6 km
Merovac
arr. 15:41
dep. 15:41
15.3 km
Mrselj
arr. 15:43
dep. 15:43
16.6 km
Mrselj, Momčilovići
arr. 15:46
dep. 15:46
17.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Ulaz
arr. 15:50
dep. 15:50
19.1 km
Velika Plana kod Prokuplja
arr. 15:51
dep. 15:51
19.6 km
Velika Plana kod Prokuplja, Kosovci
arr. 15:53
dep. 15:53
20 km
Velika Plana kod Prokuplja, Izlaz
arr. 15:55
dep. 15:55
20.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Bačani
arr. 15:58
dep. 15:58
21.7 km
Velika Plana kod Prokuplja, Babići Zahtev
arr. 16:00
dep. 16:00
22.2 km
Gornja Bresnica
arr. 16:03
dep. 16:03
23.1 km
Donja Bresnica
arr. 16:06
dep. 16:06
24.3 km
Gornja Bresnica, Rasevac raskrsnica
arr. 16:08
dep. 16:08
26 km
Zdravinje kod Prokuplja, Manastir Ajdanovac raskrsnica
arr. 16:09
dep. 16:09
26.8 km
Zdravinje kod Prokuplja, Gornje
arr. 16:10
dep. 16:10
27.6 km
Zdravinje kod Prokuplja, Durici
arr. 16:11
dep. 16:11
28.4 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prekici
arr. 16:12
dep. 16:12
29.2 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prodavnica
arr. 16:13
dep. 16:13
30 km
Zdravinje kod Prokuplja, Donje
arr. 16:15
dep. 16:15
30.8 km
Krnji Grad
arr. 16:17
dep. 16:17
31.6 km
Prekopuce
arr. 16:19
dep. 16:19
33.3 km
Koncic, Intersection
arr. 16:21
35 km
Prokuplje - Koncic timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
12:35 13:41 (01:06)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:35
Prokuplje, Carina
arr. 12:37
dep. 12:37
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:39
dep. 12:39
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 12:40
dep. 12:40
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 12:42
dep. 12:42
7.6 km
Potocic
arr. 12:45
dep. 12:45
8.4 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:49
dep. 12:49
9.8 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 12:51
dep. 12:51
11.4 km
Resinac, Ulaz
arr. 12:53
dep. 12:53
12.3 km
Resinac
arr. 12:54
dep. 12:54
12.7 km
Resinac, Most
arr. 12:56
dep. 12:56
13.5 km
Merovac, Ulaz
arr. 12:58
dep. 12:58
14.6 km
Merovac
arr. 12:59
dep. 12:59
15.3 km
Mrselj
arr. 13:01
dep. 13:01
16.6 km
Mrselj, Momčilovići
arr. 13:04
dep. 13:04
17.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Ulaz
arr. 13:08
dep. 13:08
19.1 km
Velika Plana kod Prokuplja
arr. 13:09
dep. 13:09
19.6 km
Velika Plana kod Prokuplja, Kosovci
arr. 13:11
dep. 13:11
20 km
Velika Plana kod Prokuplja, Izlaz
arr. 13:13
dep. 13:13
20.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Bačani
arr. 13:17
dep. 13:17
21.7 km
Velika Plana kod Prokuplja, Babići Zahtev
arr. 13:20
dep. 13:20
22.2 km
Gornja Bresnica
arr. 13:23
dep. 13:23
23.1 km
Donja Bresnica
arr. 13:26
dep. 13:26
24.3 km
Gornja Bresnica, Rasevac raskrsnica
arr. 13:28
dep. 13:28
26 km
Zdravinje kod Prokuplja, Manastir Ajdanovac raskrsnica
arr. 13:29
dep. 13:29
26.8 km
Zdravinje kod Prokuplja, Gornje
arr. 13:30
dep. 13:30
27.6 km
Zdravinje kod Prokuplja, Durici
arr. 13:31
dep. 13:31
28.4 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prekici
arr. 13:32
dep. 13:32
29.2 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prodavnica
arr. 13:33
dep. 13:33
30 km
Zdravinje kod Prokuplja, Donje
arr. 13:35
dep. 13:35
30.8 km
Krnji Grad
arr. 13:37
dep. 13:37
31.6 km
Prekopuce
arr. 13:39
dep. 13:39
33.3 km
Koncic, Intersection
arr. 13:41
35 km
15:10 16:21 (01:11)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:10
Prokuplje, Carina
arr. 15:14
dep. 15:14
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 15:17
dep. 15:17
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 15:19
dep. 15:19
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 15:24
dep. 15:24
7.6 km
Potocic
arr. 15:27
dep. 15:27
8.4 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 15:31
dep. 15:31
9.8 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 15:33
dep. 15:33
11.4 km
Resinac, Ulaz
arr. 15:35
dep. 15:35
12.3 km
Resinac
arr. 15:36
dep. 15:36
12.7 km
Resinac, Most
arr. 15:38
dep. 15:38
13.5 km
Merovac, Ulaz
arr. 15:40
dep. 15:40
14.6 km
Merovac
arr. 15:41
dep. 15:41
15.3 km
Mrselj
arr. 15:43
dep. 15:43
16.6 km
Mrselj, Momčilovići
arr. 15:46
dep. 15:46
17.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Ulaz
arr. 15:50
dep. 15:50
19.1 km
Velika Plana kod Prokuplja
arr. 15:51
dep. 15:51
19.6 km
Velika Plana kod Prokuplja, Kosovci
arr. 15:53
dep. 15:53
20 km
Velika Plana kod Prokuplja, Izlaz
arr. 15:55
dep. 15:55
20.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Bačani
arr. 15:58
dep. 15:58
21.7 km
Velika Plana kod Prokuplja, Babići Zahtev
arr. 16:00
dep. 16:00
22.2 km
Gornja Bresnica
arr. 16:03
dep. 16:03
23.1 km
Donja Bresnica
arr. 16:06
dep. 16:06
24.3 km
Gornja Bresnica, Rasevac raskrsnica
arr. 16:08
dep. 16:08
26 km
Zdravinje kod Prokuplja, Manastir Ajdanovac raskrsnica
arr. 16:09
dep. 16:09
26.8 km
Zdravinje kod Prokuplja, Gornje
arr. 16:10
dep. 16:10
27.6 km
Zdravinje kod Prokuplja, Durici
arr. 16:11
dep. 16:11
28.4 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prekici
arr. 16:12
dep. 16:12
29.2 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prodavnica
arr. 16:13
dep. 16:13
30 km
Zdravinje kod Prokuplja, Donje
arr. 16:15
dep. 16:15
30.8 km
Krnji Grad
arr. 16:17
dep. 16:17
31.6 km
Prekopuce
arr. 16:19
dep. 16:19
33.3 km
Koncic, Intersection
arr. 16:21
35 km
Prokuplje - Koncic timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
12:35 13:41 (01:06)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:35
Prokuplje, Carina
arr. 12:37
dep. 12:37
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:39
dep. 12:39
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 12:40
dep. 12:40
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 12:42
dep. 12:42
7.6 km
Potocic
arr. 12:45
dep. 12:45
8.4 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:49
dep. 12:49
9.8 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 12:51
dep. 12:51
11.4 km
Resinac, Ulaz
arr. 12:53
dep. 12:53
12.3 km
Resinac
arr. 12:54
dep. 12:54
12.7 km
Resinac, Most
arr. 12:56
dep. 12:56
13.5 km
Merovac, Ulaz
arr. 12:58
dep. 12:58
14.6 km
Merovac
arr. 12:59
dep. 12:59
15.3 km
Mrselj
arr. 13:01
dep. 13:01
16.6 km
Mrselj, Momčilovići
arr. 13:04
dep. 13:04
17.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Ulaz
arr. 13:08
dep. 13:08
19.1 km
Velika Plana kod Prokuplja
arr. 13:09
dep. 13:09
19.6 km
Velika Plana kod Prokuplja, Kosovci
arr. 13:11
dep. 13:11
20 km
Velika Plana kod Prokuplja, Izlaz
arr. 13:13
dep. 13:13
20.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Bačani
arr. 13:17
dep. 13:17
21.7 km
Velika Plana kod Prokuplja, Babići Zahtev
arr. 13:20
dep. 13:20
22.2 km
Gornja Bresnica
arr. 13:23
dep. 13:23
23.1 km
Donja Bresnica
arr. 13:26
dep. 13:26
24.3 km
Gornja Bresnica, Rasevac raskrsnica
arr. 13:28
dep. 13:28
26 km
Zdravinje kod Prokuplja, Manastir Ajdanovac raskrsnica
arr. 13:29
dep. 13:29
26.8 km
Zdravinje kod Prokuplja, Gornje
arr. 13:30
dep. 13:30
27.6 km
Zdravinje kod Prokuplja, Durici
arr. 13:31
dep. 13:31
28.4 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prekici
arr. 13:32
dep. 13:32
29.2 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prodavnica
arr. 13:33
dep. 13:33
30 km
Zdravinje kod Prokuplja, Donje
arr. 13:35
dep. 13:35
30.8 km
Krnji Grad
arr. 13:37
dep. 13:37
31.6 km
Prekopuce
arr. 13:39
dep. 13:39
33.3 km
Koncic, Intersection
arr. 13:41
35 km
15:10 16:21 (01:11)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:10
Prokuplje, Carina
arr. 15:14
dep. 15:14
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 15:17
dep. 15:17
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 15:19
dep. 15:19
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 15:24
dep. 15:24
7.6 km
Potocic
arr. 15:27
dep. 15:27
8.4 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 15:31
dep. 15:31
9.8 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 15:33
dep. 15:33
11.4 km
Resinac, Ulaz
arr. 15:35
dep. 15:35
12.3 km
Resinac
arr. 15:36
dep. 15:36
12.7 km
Resinac, Most
arr. 15:38
dep. 15:38
13.5 km
Merovac, Ulaz
arr. 15:40
dep. 15:40
14.6 km
Merovac
arr. 15:41
dep. 15:41
15.3 km
Mrselj
arr. 15:43
dep. 15:43
16.6 km
Mrselj, Momčilovići
arr. 15:46
dep. 15:46
17.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Ulaz
arr. 15:50
dep. 15:50
19.1 km
Velika Plana kod Prokuplja
arr. 15:51
dep. 15:51
19.6 km
Velika Plana kod Prokuplja, Kosovci
arr. 15:53
dep. 15:53
20 km
Velika Plana kod Prokuplja, Izlaz
arr. 15:55
dep. 15:55
20.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Bačani
arr. 15:58
dep. 15:58
21.7 km
Velika Plana kod Prokuplja, Babići Zahtev
arr. 16:00
dep. 16:00
22.2 km
Gornja Bresnica
arr. 16:03
dep. 16:03
23.1 km
Donja Bresnica
arr. 16:06
dep. 16:06
24.3 km
Gornja Bresnica, Rasevac raskrsnica
arr. 16:08
dep. 16:08
26 km
Zdravinje kod Prokuplja, Manastir Ajdanovac raskrsnica
arr. 16:09
dep. 16:09
26.8 km
Zdravinje kod Prokuplja, Gornje
arr. 16:10
dep. 16:10
27.6 km
Zdravinje kod Prokuplja, Durici
arr. 16:11
dep. 16:11
28.4 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prekici
arr. 16:12
dep. 16:12
29.2 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prodavnica
arr. 16:13
dep. 16:13
30 km
Zdravinje kod Prokuplja, Donje
arr. 16:15
dep. 16:15
30.8 km
Krnji Grad
arr. 16:17
dep. 16:17
31.6 km
Prekopuce
arr. 16:19
dep. 16:19
33.3 km
Koncic, Intersection
arr. 16:21
35 km
Prokuplje - Koncic timetable
Departures on: saturday, 26.10.2019.
15:25 16:25 (01:00)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:25
Prokuplje, Carina
arr. 15:29
dep. 15:29
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 15:32
dep. 15:32
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 15:33
dep. 15:33
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 15:38
dep. 15:38
7.6 km
Potocic
arr. 15:40
dep. 15:40
8.4 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 15:44
dep. 15:44
9.8 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 15:46
dep. 15:46
11.4 km
Resinac, Ulaz
arr. 15:48
dep. 15:48
12.3 km
Resinac
arr. 15:49
dep. 15:49
12.7 km
Resinac, Most
arr. 15:49
dep. 15:49
13.5 km
Merovac, Ulaz
arr. 15:51
dep. 15:51
14.6 km
Merovac
arr. 15:52
dep. 15:52
15.3 km
Mrselj
arr. 15:54
dep. 15:54
16.6 km
Mrselj, Momčilovići
arr. 15:56
dep. 15:56
17.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Ulaz
arr. 15:58
dep. 15:58
19.1 km
Velika Plana kod Prokuplja
arr. 15:59
dep. 15:59
19.6 km
Velika Plana kod Prokuplja, Kosovci
arr. 15:59
dep. 15:59
20 km
Velika Plana kod Prokuplja, Izlaz
arr. 16:01
dep. 16:01
20.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Bačani
arr. 16:04
dep. 16:04
21.7 km
Velika Plana kod Prokuplja, Babići Zahtev
arr. 16:06
dep. 16:06
22.2 km
Gornja Bresnica
arr. 16:08
dep. 16:08
23.1 km
Donja Bresnica
arr. 16:10
dep. 16:10
24.3 km
Gornja Bresnica, Rasevac raskrsnica
arr. 16:12
dep. 16:12
26 km
Zdravinje kod Prokuplja, Manastir Ajdanovac raskrsnica
arr. 16:13
dep. 16:13
26.8 km
Zdravinje kod Prokuplja, Gornje
arr. 16:14
dep. 16:14
27.6 km
Zdravinje kod Prokuplja, Durici
arr. 16:15
dep. 16:15
28.4 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prekici
arr. 16:16
dep. 16:16
29.2 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prodavnica
arr. 16:17
dep. 16:17
30 km
Zdravinje kod Prokuplja, Donje
arr. 16:19
dep. 16:19
30.8 km
Krnji Grad
arr. 16:21
dep. 16:21
31.6 km
Prekopuce
arr. 16:23
dep. 16:23
33.3 km
Koncic, Intersection
arr. 16:25
35 km

Naselja Prokuplje i Koncic su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 11min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 12:35 h, dok je poslednji polazak u 15:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.