Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prokuplje - Gubetin timetable

thursday, 14.11.2019.
05:30 05:50 (00:20)
Bus stationKuveljici
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 05:30
Prokuplje, Carina
arr. 05:34
dep. 05:34
1.4 km
Prokuplje, FOM
arr. 05:36
dep. 05:36
1.7 km
Prokuplje, Draganja ul.
arr. 05:38
dep. 05:38
2.5 km
Prokuplje, Draganja
arr. 05:40
dep. 05:40
3 km
Bela Voda kod Prokuplja
arr. 05:42
dep. 05:42
4 km
Cukovac kod Prokuplja
arr. 05:44
dep. 05:44
4.9 km
Gubetin
arr. 05:48
dep. 05:48
7.2 km
Gubetin, Kuveljici
arr. 05:50
8 km
06:09 06:27 (00:18)
KasarnaSuva cesma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 06:09
Prokuplje, Jadran
arr. 06:12
dep. 06:12
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:19
dep. 06:19
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:22
dep. 06:22
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 06:23
dep. 06:23
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 06:27
10.9 km
06:42 07:12 (00:30)
KasarnaSuva cesma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 06:42
Prokuplje, Jadran
arr. 06:46
dep. 06:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:04
dep. 07:04
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:07
dep. 07:07
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:08
dep. 07:08
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:12
10.9 km
06:53 07:17 (00:24)
JadranSuva cesma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 06:53
Prokuplje, Bus station
arr. 06:57
dep. 07:05
1.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:09
dep. 07:09
2.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:12
dep. 07:12
4.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:13
dep. 07:13
5.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:17
8.9 km
07:10 07:20 (00:10)
Bus stationSuva cesma
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 07:10
Prokuplje, Carina
arr. 07:13
dep. 07:13
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:15
dep. 07:15
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:16
dep. 07:16
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:20
7.6 km
08:42 09:08 (00:26)
KasarnaSuva cesma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 08:42
Prokuplje, Jadran
arr. 08:46
dep. 08:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:55
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 08:59
dep. 08:59
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 09:02
dep. 09:02
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 09:03
dep. 09:03
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 09:08
10.9 km
10:42 11:03 (00:21)
KasarnaSuva cesma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 10:42
Prokuplje, Jadran
arr. 10:46
dep. 10:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:54
dep. 10:54
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 10:57
dep. 10:57
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 10:58
dep. 10:58
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 11:03
10.9 km
11:18 11:33 (00:15)
GarićSuva cesma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Garić
dep. 11:18
Prokuplje, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
0.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 11:24
dep. 11:24
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 11:27
dep. 11:27
4.3 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 11:29
dep. 11:29
4.9 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 11:33
8.5 km
11:25 11:32 (00:07)
Bus stationSuva cesma
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 11:25
Prokuplje, Carina
arr. 11:27
dep. 11:27
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 11:29
dep. 11:29
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 11:30
dep. 11:30
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 11:32
7.6 km
11:42 12:07 (00:25)
KasarnaSuva cesma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 11:42
Prokuplje, Jadran
arr. 11:46
dep. 11:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:55
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 11:59
dep. 11:59
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:02
dep. 12:02
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 12:03
dep. 12:03
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 12:07
10.9 km
12:12 12:34 (00:22)
KasarnaSuva cesma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 12:12
Prokuplje, Jadran
arr. 12:16
dep. 12:16
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:24
dep. 12:24
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:27
dep. 12:27
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 12:29
dep. 12:29
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 12:34
10.9 km
12:30 12:48 (00:18)
Bus stationKuveljici
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:30
Prokuplje, Carina
arr. 12:32
dep. 12:32
1.4 km
Prokuplje, Draganja ul.
arr. 12:34
dep. 12:34
2.5 km
Prokuplje, Draganja
arr. 12:36
dep. 12:36
3 km
Bela Voda kod Prokuplja
arr. 12:38
dep. 12:38
4.1 km
Cukovac kod Prokuplja
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Gubetin
arr. 12:46
dep. 12:46
7.3 km
Gubetin, Kuveljici
arr. 12:48
8.1 km
12:35 12:42 (00:07)
Bus stationSuva cesma
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:35
Prokuplje, Carina
arr. 12:37
dep. 12:37
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:39
dep. 12:39
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 12:40
dep. 12:40
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 12:42
7.6 km
12:48 13:03 (00:15)
KasarnaSuva cesma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 12:48
Prokuplje, Jadran
arr. 12:49
dep. 12:49
0.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:55
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:57
dep. 12:57
1.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:59
dep. 12:59
4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 13:01
dep. 13:01
5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 13:03
6 km
13:12 13:33 (00:21)
KasarnaSuva cesma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 13:12
Prokuplje, Jadran
arr. 13:16
dep. 13:16
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:24
dep. 13:24
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 13:27
dep. 13:27
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 13:28
dep. 13:28
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 13:33
10.9 km
14:12 14:38 (00:26)
KasarnaSuva cesma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 14:12
Prokuplje, Jadran
arr. 14:16
dep. 14:16
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:25
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:29
dep. 14:29
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:32
dep. 14:32
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 14:33
dep. 14:33
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 14:38
10.9 km
14:33 14:44 (00:11)
GarićSuva cesma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Garić
dep. 14:33
Prokuplje, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:37
dep. 14:37
2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 14:41
dep. 14:41
5 km
Gubetin, Baza
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 14:44
8 km
15:10 15:24 (00:14)
Bus stationSuva cesma
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:10
Prokuplje, Carina
arr. 15:14
dep. 15:14
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 15:17
dep. 15:17
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 15:19
dep. 15:19
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 15:24
7.6 km
15:20 15:39 (00:19)
Bus stationKuveljici
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:20
Prokuplje, Carina
arr. 15:23
dep. 15:23
1.4 km
Prokuplje, FOM
arr. 15:24
dep. 15:24
1.7 km
Prokuplje, Draganja ul.
arr. 15:25
dep. 15:25
2.5 km
Prokuplje, Draganja
arr. 15:27
dep. 15:27
3 km
Bela Voda kod Prokuplja
arr. 15:29
dep. 15:29
4 km
Cukovac kod Prokuplja
arr. 15:31
dep. 15:31
4.9 km
Gubetin
arr. 15:37
dep. 15:37
7.2 km
Gubetin, Kuveljici
arr. 15:39
8 km
15:42 16:02 (00:20)
KasarnaSuva cesma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 15:42
Prokuplje, Jadran
arr. 15:46
dep. 15:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:54
dep. 15:54
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 15:57
dep. 15:57
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 15:58
dep. 15:58
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:02
10.9 km
16:25 16:39 (00:14)
Bus stationSuva cesma
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 16:25
Prokuplje, Carina
arr. 16:29
dep. 16:29
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 16:32
dep. 16:32
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 16:34
dep. 16:34
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:39
7.6 km
16:27 16:49 (00:22)
KasarnaSuva cesma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 16:27
Prokuplje, Jadran
arr. 16:31
dep. 16:31
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 16:39
dep. 16:39
4.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 16:44
dep. 16:44
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:49
10.9 km
17:12 17:32 (00:20)
KasarnaSuva cesma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 17:12
Prokuplje, Jadran
arr. 17:16
dep. 17:16
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 17:24
dep. 17:24
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 17:27
dep. 17:27
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 17:28
dep. 17:28
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 17:32
10.9 km
17:42 18:08 (00:26)
KasarnaSuva cesma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 17:42
Prokuplje, Jadran
arr. 17:46
dep. 17:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:55
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 17:59
dep. 17:59
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 18:02
dep. 18:02
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 18:03
dep. 18:03
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 18:08
10.9 km
18:42 18:54 (00:12)
GarićSuva cesma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Garić
dep. 18:42
Prokuplje, Bus station
arr. 18:43
dep. 18:45
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 18:47
dep. 18:47
2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 18:49
dep. 18:49
4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 18:51
dep. 18:51
5 km
Gubetin, Baza
arr. 18:52
dep. 18:52
6 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 18:54
8 km
19:40 19:58 (00:18)
Bus stationKuveljici
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 19:40
Prokuplje, Carina
arr. 19:42
dep. 19:42
1.4 km
Prokuplje, Draganja ul.
arr. 19:44
dep. 19:44
2.4 km
Prokuplje, Draganja
arr. 19:46
dep. 19:46
2.9 km
Bela Voda kod Prokuplja
arr. 19:48
dep. 19:48
3.9 km
Cukovac kod Prokuplja
arr. 19:50
dep. 19:50
4.8 km
Gubetin
arr. 19:56
dep. 19:56
7.1 km
Gubetin, Kuveljici
arr. 19:58
7.9 km
20:46 21:08 (00:22)
JadranSuva cesma
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 20:46
Prokuplje, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:55
1.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 20:59
dep. 20:59
2.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 21:02
dep. 21:02
4.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 21:04
dep. 21:04
5.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 21:08
8.9 km
21:42 22:28 (00:46)
KasarnaSuva cesma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 21:42
Prokuplje, Jadran
arr. 21:46
dep. 21:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 21:50
dep. 22:15
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:19
dep. 22:19
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 22:22
dep. 22:22
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 22:24
dep. 22:24
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 22:28
10.9 km
22:20 22:34 (00:14)
Bus stationSuva cesma
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 22:20
Prokuplje, Carina
arr. 22:24
dep. 22:24
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 22:27
dep. 22:27
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 22:29
dep. 22:29
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 22:34
7.6 km

Naselja Prokuplje i Gubetin su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 07min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.