Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prokuplje - Gubetin timetable

sunday, 21.07.2019.
06:42 07:12 (00:30)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 06:42
Prokuplje, Jadran
arr. 06:46
dep. 06:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:04
dep. 07:04
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:07
dep. 07:07
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:08
dep. 07:08
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:12
10.9 km
07:15 07:25 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 07:15
Prokuplje, Carina
arr. 07:18
dep. 07:18
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:20
dep. 07:20
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:21
dep. 07:21
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:25
7.6 km
10:42 11:03 (00:21)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 10:42
Prokuplje, Jadran
arr. 10:46
dep. 10:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:54
dep. 10:54
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 10:57
dep. 10:57
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 10:58
dep. 10:58
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 11:03
10.9 km
11:25 11:32 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 11:25
Prokuplje, Carina
arr. 11:27
dep. 11:27
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 11:29
dep. 11:29
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 11:30
dep. 11:30
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 11:32
7.6 km
11:42 12:07 (00:25)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 11:42
Prokuplje, Jadran
arr. 11:46
dep. 11:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:55
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 11:59
dep. 11:59
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:02
dep. 12:02
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 12:03
dep. 12:03
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 12:07
10.9 km
14:12 14:38 (00:26)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 14:12
Prokuplje, Jadran
arr. 14:16
dep. 14:16
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:25
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:29
dep. 14:29
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:32
dep. 14:32
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 14:33
dep. 14:33
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 14:38
10.9 km
15:42 16:02 (00:20)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 15:42
Prokuplje, Jadran
arr. 15:46
dep. 15:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:54
dep. 15:54
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 15:57
dep. 15:57
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 15:58
dep. 15:58
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:02
10.9 km
17:12 17:32 (00:20)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 17:12
Prokuplje, Jadran
arr. 17:16
dep. 17:16
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 17:24
dep. 17:24
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 17:27
dep. 17:27
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 17:28
dep. 17:28
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 17:32
10.9 km
17:42 18:08 (00:26)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 17:42
Prokuplje, Jadran
arr. 17:46
dep. 17:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:55
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 17:59
dep. 17:59
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 18:02
dep. 18:02
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 18:03
dep. 18:03
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 18:08
10.9 km
19:40 19:47 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 19:40
Prokuplje, Carina
arr. 19:42
dep. 19:42
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 19:44
dep. 19:44
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 19:45
dep. 19:45
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 19:47
7.6 km
20:48 21:03 (00:15)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 20:48
Prokuplje, Jadran
arr. 20:49
dep. 20:49
0.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:55
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 20:57
dep. 20:57
1.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 20:59
dep. 20:59
4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 21:01
dep. 21:01
5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 21:03
6 km
22:57 23:23 (00:26)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 22:57
Prokuplje, Jadran
arr. 23:01
dep. 23:01
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 23:05
dep. 23:10
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 23:14
dep. 23:14
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 23:17
dep. 23:17
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 23:18
dep. 23:18
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 23:23
10.9 km

Naselja Prokuplje i Gubetin su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 07min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 06:42 h, dok je poslednji polazak u 22:57 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.