Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prokuplje - Gornja Strazava timetable

friday, 19.07.2019.
06:36 06:58 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 06:36
Prokuplje, Bolnica
arr. 06:32
dep. 06:32
-1.3 km
Prokuplje, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
0.6 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:42
dep. 06:42
1.3 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 06:46
dep. 06:46
2.7 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 06:48
dep. 06:48
3.2 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 06:49
dep. 06:49
3.9 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 06:50
dep. 06:50
4.2 km
Donja Strazava
arr. 06:51
dep. 06:51
5 km
Gornja Strazava
arr. 06:58
6.4 km
09:00 09:15 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 09:00
Prokuplje, Gimnazija
arr. 09:02
dep. 09:02
0.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 09:03
dep. 09:03
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 09:04
dep. 09:04
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 09:05
dep. 09:05
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 09:06
dep. 09:06
3.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 09:07
dep. 09:07
3.6 km
Donja Strazava
arr. 09:08
dep. 09:08
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 09:15
5.8 km
12:15 12:30 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:15
Prokuplje, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
0.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 12:18
dep. 12:18
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 12:19
dep. 12:19
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 12:20
dep. 12:20
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 12:21
dep. 12:21
3.3 km
Donja Strazava
arr. 12:23
dep. 12:23
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 12:30
5.8 km
14:20 14:33 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 14:20
Prokuplje, Gimnazija
arr. 14:22
dep. 14:22
0.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 14:23
dep. 14:23
1.3 km
Prokuplje, 9. oktobar
arr. 14:24
dep. 14:24
2.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 14:26
dep. 14:26
3.3 km
Donja Strazava
arr. 14:27
dep. 14:27
4.1 km
Gornja Strazava
arr. 14:33
5.5 km
15:15 15:30 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:15
Prokuplje, Gimnazija
arr. 15:17
dep. 15:17
0.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:18
dep. 15:18
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 15:19
dep. 15:19
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 15:20
dep. 15:20
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 15:21
dep. 15:21
3.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 15:22
dep. 15:22
3.6 km
Donja Strazava
arr. 15:23
dep. 15:23
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 15:30
5.8 km
19:25 19:42 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 19:25
Prokuplje, Center
arr. 19:28
dep. 19:28
0.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 19:30
dep. 19:30
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 19:31
dep. 19:31
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 19:32
dep. 19:32
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 19:33
dep. 19:33
3.3 km
Donja Strazava
arr. 19:35
dep. 19:35
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 19:42
5.8 km
Prokuplje - Gornja Strazava timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
06:51 07:01 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 06:51
Prokuplje, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
0.6 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:53
dep. 06:53
1.3 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 06:54
dep. 06:54
2.7 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 06:55
dep. 06:55
3.2 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 06:56
dep. 06:56
3.9 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 06:57
dep. 06:57
4.2 km
Donja Strazava
arr. 06:58
dep. 06:58
5 km
Gornja Strazava
arr. 07:01
6.4 km
09:00 09:15 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 09:00
Prokuplje, Gimnazija
arr. 09:02
dep. 09:02
0.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 09:03
dep. 09:03
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 09:04
dep. 09:04
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 09:05
dep. 09:05
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 09:06
dep. 09:06
3.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 09:07
dep. 09:07
3.6 km
Donja Strazava
arr. 09:08
dep. 09:08
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 09:15
5.8 km
12:15 12:30 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:15
Prokuplje, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
0.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 12:18
dep. 12:18
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 12:19
dep. 12:19
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 12:20
dep. 12:20
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 12:21
dep. 12:21
3.3 km
Donja Strazava
arr. 12:23
dep. 12:23
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 12:30
5.8 km
15:15 15:32 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:15
Prokuplje, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
0.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:20
dep. 15:20
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 15:21
dep. 15:21
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 15:22
dep. 15:22
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 15:23
dep. 15:23
3.3 km
Donja Strazava
arr. 15:25
dep. 15:25
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 15:32
5.8 km
19:20 19:35 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 19:20
Prokuplje, Gimnazija
arr. 19:22
dep. 19:22
0.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 19:23
dep. 19:23
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 19:24
dep. 19:24
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 19:25
dep. 19:25
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 19:26
dep. 19:26
3.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 19:27
dep. 19:27
3.6 km
Donja Strazava
arr. 19:28
dep. 19:28
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 19:35
5.8 km

Naselja Prokuplje i Gornja Strazava su međusobno udaljena ~6 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 22min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 06:36 h, dok je poslednji polazak u 19:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.