Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prokuplje - Gornja Strazava timetable

tuesday, 22.10.2019.
06:36 06:58 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 06:36
Prokuplje, Bolnica
arr. 06:32
dep. 06:32
-1.3 km
Prokuplje, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
0.6 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:42
dep. 06:42
1.3 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 06:46
dep. 06:46
2.7 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 06:48
dep. 06:48
3.2 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 06:49
dep. 06:49
3.9 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 06:50
dep. 06:50
4.2 km
Donja Strazava
arr. 06:51
dep. 06:51
5 km
Gornja Strazava
arr. 06:58
6.4 km
06:55 07:07 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 06:55
Prokuplje, Gimnazija
arr. 06:57
dep. 06:57
0.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:58
dep. 06:58
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 06:59
dep. 06:59
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 07:00
dep. 07:00
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 07:01
dep. 07:01
3.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 07:02
dep. 07:02
3.6 km
Donja Strazava
arr. 07:03
dep. 07:03
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 07:07
5.8 km
09:00 09:15 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 09:00
Prokuplje, Gimnazija
arr. 09:02
dep. 09:02
0.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 09:03
dep. 09:03
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 09:04
dep. 09:04
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 09:05
dep. 09:05
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 09:06
dep. 09:06
3.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 09:07
dep. 09:07
3.6 km
Donja Strazava
arr. 09:08
dep. 09:08
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 09:15
5.8 km
11:30 11:45 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 11:30
Prokuplje, Gimnazija
arr. 11:32
dep. 11:32
0.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 11:33
dep. 11:33
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 11:34
dep. 11:34
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 11:35
dep. 11:35
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 11:36
dep. 11:36
3.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 11:37
dep. 11:37
3.6 km
Donja Strazava
arr. 11:38
dep. 11:38
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 11:45
5.8 km
12:10 12:25 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:10
Prokuplje, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
0.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 12:13
dep. 12:13
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 12:14
dep. 12:14
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 12:15
dep. 12:15
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 12:16
dep. 12:16
3.3 km
Donja Strazava
arr. 12:18
dep. 12:18
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 12:25
5.8 km
12:15 12:30 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:15
Prokuplje, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
0.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 12:18
dep. 12:18
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 12:19
dep. 12:19
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 12:20
dep. 12:20
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 12:21
dep. 12:21
3.3 km
Donja Strazava
arr. 12:23
dep. 12:23
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 12:30
5.8 km
14:20 14:33 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 14:20
Prokuplje, Gimnazija
arr. 14:22
dep. 14:22
0.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 14:23
dep. 14:23
1.3 km
Prokuplje, 9. oktobar
arr. 14:24
dep. 14:24
2.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 14:26
dep. 14:26
3.3 km
Donja Strazava
arr. 14:27
dep. 14:27
4.1 km
Gornja Strazava
arr. 14:33
5.5 km
15:15 15:30 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:15
Prokuplje, Gimnazija
arr. 15:17
dep. 15:17
0.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:18
dep. 15:18
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 15:19
dep. 15:19
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 15:20
dep. 15:20
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 15:21
dep. 15:21
3.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 15:22
dep. 15:22
3.6 km
Donja Strazava
arr. 15:23
dep. 15:23
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 15:30
5.8 km
18:00 18:15 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 18:00
Prokuplje, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
0.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 18:03
dep. 18:03
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 18:04
dep. 18:04
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 18:05
dep. 18:05
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 18:06
dep. 18:06
3.3 km
Donja Strazava
arr. 18:08
dep. 18:08
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 18:15
5.8 km
19:25 19:42 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 19:25
Prokuplje, Center
arr. 19:28
dep. 19:28
0.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 19:30
dep. 19:30
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 19:31
dep. 19:31
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 19:32
dep. 19:32
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 19:33
dep. 19:33
3.3 km
Donja Strazava
arr. 19:35
dep. 19:35
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 19:42
5.8 km

Naselja Prokuplje i Gornja Strazava su međusobno udaljena ~6 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12min., a najduže 22min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 06:36 h, dok je poslednji polazak u 19:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.