Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prokuplje - Gornja Recica timetable

friday, 19.07.2019.
05:10 05:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 05:10
Prokuplje, Carina
arr. 05:12
dep. 05:12
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 05:14
dep. 05:14
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 05:15
dep. 05:15
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 05:16
dep. 05:16
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 05:17
dep. 05:17
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 05:19
dep. 05:19
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 05:21
dep. 05:21
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 05:23
dep. 05:23
7.3 km
Bulatovac
arr. 05:45
dep. 05:45
26.8 km
Donja Recica
arr. 05:51
dep. 05:51
30 km
Reljinac, Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
23.4 km
Reljinac
arr. 05:35
dep. 05:35
20.4 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 05:43
dep. 05:43
26 km
Pasinac
arr. 05:48
dep. 05:48
28.2 km
Gornja Recica
arr. 05:55
33.7 km
06:50 07:25 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 06:50
Prokuplje, Carina
arr. 06:53
dep. 06:53
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 06:55
dep. 06:55
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:58
dep. 06:58
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 07:00
dep. 07:00
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 07:02
dep. 07:02
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 07:05
dep. 07:05
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 07:07
dep. 07:07
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 07:10
dep. 07:10
7.3 km
Bulatovac
arr. 07:12
dep. 07:12
9.5 km
Pasinac
arr. 07:16
dep. 07:16
10.9 km
Donja Recica
arr. 07:20
dep. 07:20
12.7 km
Gornja Recica
arr. 07:25
16.4 km
13:45 14:20 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 13:45
Prokuplje, Carina
arr. 13:48
dep. 13:48
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 13:50
dep. 13:50
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 13:53
dep. 13:53
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 13:55
dep. 13:55
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 13:57
dep. 13:57
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 14:00
dep. 14:00
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 14:02
dep. 14:02
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 14:05
dep. 14:05
7.3 km
Bulatovac
arr. 14:07
dep. 14:07
9.5 km
Pasinac
arr. 14:11
dep. 14:11
10.9 km
Donja Recica
arr. 14:15
dep. 14:15
12.7 km
Gornja Recica
arr. 14:20
16.4 km
15:15 16:20 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:15
Prokuplje, Carina
arr. 15:17
dep. 15:17
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 15:19
dep. 15:19
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 15:21
dep. 15:21
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 15:23
dep. 15:23
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 15:25
dep. 15:25
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 15:27
dep. 15:27
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 15:30
dep. 15:30
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 15:32
dep. 15:32
7.3 km
Bulatovac
arr. 16:06
dep. 16:06
24.1 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 16:04
dep. 16:04
23.3 km
Reljinac, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
20.7 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 15:58
dep. 15:58
19.8 km
Babotinac, Ulaz
arr. 15:47
dep. 15:47
14.8 km
Babotinac
arr. 15:53
dep. 15:53
16.8 km
Pasinac
arr. 16:11
dep. 16:11
25.5 km
Donja Recica
arr. 16:16
dep. 16:16
27.3 km
Gornja Recica
arr. 16:20
31 km
22:20 23:11 (00:51)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 22:20
Prokuplje, Kasarna
arr. 22:29
dep. 22:29
3.1 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 22:33
dep. 22:33
5.1 km
Prokuplje, Center
arr. 22:35
dep. 22:35
5.7 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:37
dep. 22:37
6.7 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 22:39
dep. 22:39
7.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 22:41
dep. 22:41
8.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 22:43
dep. 22:43
9.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 22:45
dep. 22:45
9.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 22:47
dep. 22:47
10.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 22:50
dep. 22:50
12 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 22:53
dep. 22:53
12.6 km
Bulatovac
arr. 23:26
dep. 23:26
28.6 km
Pasinac
arr. 23:21
dep. 23:21
27.2 km
Donja Recica
arr. 23:16
dep. 23:16
25.4 km
Gornja Recica
arr. 23:11
21.7 km
Prokuplje - Gornja Recica timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
06:45 07:21 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 06:45
Prokuplje, Carina
arr. 06:47
dep. 06:47
6.7 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 06:49
dep. 06:49
7.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:51
dep. 06:51
8.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 06:53
dep. 06:53
9.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 06:55
dep. 06:55
9.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 06:57
dep. 06:57
10.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 07:00
dep. 07:00
12 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 07:03
dep. 07:03
12.6 km
Bulatovac
arr. 07:31
dep. 07:31
28.6 km
Pasinac
arr. 07:29
dep. 07:29
27.2 km
Donja Recica
arr. 07:26
dep. 07:26
25.4 km
Gornja Recica
arr. 07:21
21.7 km
12:45 13:21 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:45
Prokuplje, Carina
arr. 12:47
dep. 12:47
6.7 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 12:49
dep. 12:49
7.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:51
dep. 12:51
8.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 12:53
dep. 12:53
9.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 12:55
dep. 12:55
9.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 12:57
dep. 12:57
10.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 13:00
dep. 13:00
12 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 13:03
dep. 13:03
12.6 km
Bulatovac
arr. 13:31
dep. 13:31
28.6 km
Pasinac
arr. 13:29
dep. 13:29
27.2 km
Donja Recica
arr. 13:26
dep. 13:26
25.4 km
Gornja Recica
arr. 13:21
21.7 km
15:15 15:51 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:15
Prokuplje, Carina
arr. 15:17
dep. 15:17
6.7 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 15:19
dep. 15:19
7.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 15:21
dep. 15:21
8.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 15:23
dep. 15:23
9.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 15:25
dep. 15:25
9.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 15:27
dep. 15:27
10.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 15:30
dep. 15:30
12 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 15:33
dep. 15:33
12.6 km
Bulatovac
arr. 16:01
dep. 16:01
28.6 km
Pasinac
arr. 15:59
dep. 15:59
27.2 km
Donja Recica
arr. 15:56
dep. 15:56
25.4 km
Gornja Recica
arr. 15:51
21.7 km
18:00 18:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 18:00
Prokuplje, Carina
arr. 18:02
dep. 18:02
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 18:04
dep. 18:04
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 18:06
dep. 18:06
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 18:08
dep. 18:08
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 18:10
dep. 18:10
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 18:12
dep. 18:12
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 18:14
dep. 18:14
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 18:16
dep. 18:16
7.3 km
Bulatovac
arr. 18:19
dep. 18:19
9.5 km
Pasinac
arr. 18:22
dep. 18:22
10.9 km
Donja Recica
arr. 18:26
dep. 18:26
12.7 km
Gornja Recica
arr. 18:30
16.4 km

Naselja Prokuplje i Gornja Recica su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.