Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prokuplje - Gornja Recica timetable

tuesday, 22.10.2019.
05:10 05:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 05:10
Prokuplje, Carina
arr. 05:12
dep. 05:12
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 05:14
dep. 05:14
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 05:15
dep. 05:15
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 05:16
dep. 05:16
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 05:17
dep. 05:17
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 05:19
dep. 05:19
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 05:21
dep. 05:21
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 05:23
dep. 05:23
7.3 km
Bulatovac
arr. 05:45
dep. 05:45
26.8 km
Donja Recica
arr. 05:51
dep. 05:51
30 km
Reljinac, Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
23.4 km
Reljinac
arr. 05:35
dep. 05:35
20.4 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 05:43
dep. 05:43
26 km
Pasinac
arr. 05:48
dep. 05:48
28.2 km
Gornja Recica
arr. 05:55
33.7 km
06:50 07:25 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 06:50
Prokuplje, Carina
arr. 06:53
dep. 06:53
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 06:55
dep. 06:55
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:58
dep. 06:58
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 07:00
dep. 07:00
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 07:02
dep. 07:02
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 07:05
dep. 07:05
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 07:07
dep. 07:07
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 07:10
dep. 07:10
7.3 km
Bulatovac
arr. 07:12
dep. 07:12
9.5 km
Pasinac
arr. 07:16
dep. 07:16
10.9 km
Donja Recica
arr. 07:20
dep. 07:20
12.7 km
Gornja Recica
arr. 07:25
16.4 km
10:55 12:00 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 10:55
Prokuplje, Carina
arr. 10:57
dep. 10:57
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 10:59
dep. 10:59
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 11:01
dep. 11:01
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 11:03
dep. 11:03
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 11:05
dep. 11:05
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 11:07
dep. 11:07
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 11:10
dep. 11:10
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 11:12
dep. 11:12
7.3 km
Bulatovac
arr. 11:46
dep. 11:46
24.1 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 11:44
dep. 11:44
23.3 km
Reljinac, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
20.7 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 11:38
dep. 11:38
19.8 km
Babotinac, Ulaz
arr. 11:27
dep. 11:27
14.8 km
Babotinac
arr. 11:33
dep. 11:33
16.8 km
Pasinac
arr. 11:51
dep. 11:51
25.5 km
Donja Recica
arr. 11:56
dep. 11:56
27.3 km
Gornja Recica
arr. 12:00
31 km
13:45 14:20 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 13:45
Prokuplje, Carina
arr. 13:48
dep. 13:48
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 13:50
dep. 13:50
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 13:53
dep. 13:53
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 13:55
dep. 13:55
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 13:57
dep. 13:57
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 14:00
dep. 14:00
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 14:02
dep. 14:02
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 14:05
dep. 14:05
7.3 km
Bulatovac
arr. 14:07
dep. 14:07
9.5 km
Pasinac
arr. 14:11
dep. 14:11
10.9 km
Donja Recica
arr. 14:15
dep. 14:15
12.7 km
Gornja Recica
arr. 14:20
16.4 km
15:15 16:20 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:15
Prokuplje, Carina
arr. 15:17
dep. 15:17
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 15:19
dep. 15:19
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 15:21
dep. 15:21
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 15:23
dep. 15:23
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 15:25
dep. 15:25
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 15:27
dep. 15:27
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 15:30
dep. 15:30
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 15:32
dep. 15:32
7.3 km
Bulatovac
arr. 16:06
dep. 16:06
24.1 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 16:04
dep. 16:04
23.3 km
Reljinac, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
20.7 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 15:58
dep. 15:58
19.8 km
Babotinac, Ulaz
arr. 15:47
dep. 15:47
14.8 km
Babotinac
arr. 15:53
dep. 15:53
16.8 km
Pasinac
arr. 16:11
dep. 16:11
25.5 km
Donja Recica
arr. 16:16
dep. 16:16
27.3 km
Gornja Recica
arr. 16:20
31 km
18:20 18:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 18:20
Prokuplje, Carina
arr. 18:23
dep. 18:23
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 18:25
dep. 18:25
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 18:27
dep. 18:27
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 18:29
dep. 18:29
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 18:30
dep. 18:30
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 18:32
dep. 18:32
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 18:34
dep. 18:34
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 18:35
dep. 18:35
7.3 km
Bulatovac
arr. 19:02
dep. 19:02
23.3 km
Pasinac
arr. 18:58
dep. 18:58
21.9 km
Donja Recica
arr. 18:54
dep. 18:54
20.1 km
Gornja Recica
arr. 18:50
16.4 km
22:20 23:11 (00:51)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 22:20
Prokuplje, Kasarna
arr. 22:29
dep. 22:29
3.1 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 22:33
dep. 22:33
5.1 km
Prokuplje, Center
arr. 22:35
dep. 22:35
5.7 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:37
dep. 22:37
6.7 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 22:39
dep. 22:39
7.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 22:41
dep. 22:41
8.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 22:43
dep. 22:43
9.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 22:45
dep. 22:45
9.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 22:47
dep. 22:47
10.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 22:50
dep. 22:50
12 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 22:53
dep. 22:53
12.6 km
Bulatovac
arr. 23:26
dep. 23:26
28.6 km
Pasinac
arr. 23:21
dep. 23:21
27.2 km
Donja Recica
arr. 23:16
dep. 23:16
25.4 km
Gornja Recica
arr. 23:11
21.7 km

Naselja Prokuplje i Gornja Recica su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.