Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prokuplje - Donja Trnava kod Prokuplja timetable

monday, 14.10.2019.
05:10 05:23 (00:13)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 05:10
Prokuplje, Carina
arr. 05:12
dep. 05:12
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 05:14
dep. 05:14
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 05:15
dep. 05:15
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 05:16
dep. 05:16
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 05:17
dep. 05:17
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 05:19
dep. 05:19
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 05:21
dep. 05:21
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 05:23
7.3 km
05:40 05:58 (00:18)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 05:40
Prokuplje, Carina
arr. 05:42
dep. 05:42
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 05:44
dep. 05:44
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 05:46
dep. 05:46
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 05:48
dep. 05:48
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 05:50
dep. 05:50
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 05:52
dep. 05:52
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 05:55
dep. 05:55
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 05:58
7.3 km
06:50 07:05 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 06:50
Prokuplje, Carina
arr. 06:52
dep. 06:52
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 06:54
dep. 06:54
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:56
dep. 06:56
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 06:58
dep. 06:58
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 07:10
dep. 07:10
8.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 07:08
dep. 07:08
8 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 07:05
6.7 km
06:50 07:10 (00:20)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 06:50
Prokuplje, Carina
arr. 06:53
dep. 06:53
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 06:55
dep. 06:55
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:58
dep. 06:58
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 07:00
dep. 07:00
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 07:02
dep. 07:02
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 07:05
dep. 07:05
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 07:07
dep. 07:07
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 07:10
7.3 km
09:00 09:18 (00:18)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 09:00
Prokuplje, Carina
arr. 09:02
dep. 09:02
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 09:04
dep. 09:04
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 09:06
dep. 09:06
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 09:08
dep. 09:08
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 09:10
dep. 09:10
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 09:12
dep. 09:12
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 09:15
dep. 09:15
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 09:18
7.3 km
10:55 11:12 (00:17)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 10:55
Prokuplje, Carina
arr. 10:57
dep. 10:57
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 10:59
dep. 10:59
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 11:01
dep. 11:01
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 11:03
dep. 11:03
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 11:05
dep. 11:05
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 11:07
dep. 11:07
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 11:10
dep. 11:10
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 11:12
7.3 km
11:55 12:12 (00:17)
Bus stationBumburek - okretnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 11:55
Prokuplje, Carina
arr. 11:59
dep. 11:59
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 12:01
dep. 12:01
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:03
dep. 12:03
3.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 12:07
dep. 12:07
6.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Bumburek - ulaz
arr. 12:09
dep. 12:09
6.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Bumburek
arr. 12:11
dep. 12:11
7.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Bumburek - okretnica
arr. 12:12
7.6 km
12:50 13:09 (00:19)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:50
Prokuplje, Carina
arr. 12:54
dep. 12:54
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 12:56
dep. 12:56
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:58
dep. 12:58
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 13:00
dep. 13:00
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 13:02
dep. 13:02
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 13:04
dep. 13:04
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 13:06
dep. 13:06
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 13:09
7.3 km
13:45 14:05 (00:20)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 13:45
Prokuplje, Carina
arr. 13:48
dep. 13:48
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 13:50
dep. 13:50
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 13:53
dep. 13:53
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 13:55
dep. 13:55
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 13:57
dep. 13:57
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 14:00
dep. 14:00
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 14:02
dep. 14:02
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 14:05
7.3 km
14:30 14:48 (00:18)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 14:30
Prokuplje, Carina
arr. 14:32
dep. 14:32
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 14:34
dep. 14:34
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:36
dep. 14:36
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 14:38
dep. 14:38
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 14:40
dep. 14:40
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 14:42
dep. 14:42
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 14:45
dep. 14:45
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 14:48
7.3 km
15:15 15:32 (00:17)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:15
Prokuplje, Carina
arr. 15:17
dep. 15:17
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 15:19
dep. 15:19
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 15:21
dep. 15:21
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 15:23
dep. 15:23
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 15:25
dep. 15:25
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 15:27
dep. 15:27
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 15:30
dep. 15:30
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 15:32
7.3 km
18:20 18:35 (00:15)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 18:20
Prokuplje, Carina
arr. 18:23
dep. 18:23
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 18:25
dep. 18:25
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 18:27
dep. 18:27
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 18:29
dep. 18:29
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 18:30
dep. 18:30
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 18:32
dep. 18:32
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 18:34
dep. 18:34
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 18:35
7.3 km
18:30 19:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 18:30
Prokuplje, Carina
arr. 18:33
dep. 18:33
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 18:35
dep. 18:35
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 18:37
dep. 18:37
3.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 18:58
dep. 18:58
13 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Bumburek - ulaz
arr. 18:42
dep. 18:42
6.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Bumburek
arr. 18:44
dep. 18:44
7.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Bumburek - okretnica
arr. 18:45
dep. 18:45
7.6 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 19:00
14.3 km
19:40 19:58 (00:18)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 19:40
Prokuplje, Carina
arr. 19:42
dep. 19:42
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 19:44
dep. 19:44
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 19:46
dep. 19:46
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 19:48
dep. 19:48
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 19:50
dep. 19:50
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 19:52
dep. 19:52
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 19:55
dep. 19:55
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 19:58
7.3 km
22:20 22:53 (00:33)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 22:20
Prokuplje, Kasarna
arr. 22:29
dep. 22:29
3.1 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 22:33
dep. 22:33
5.1 km
Prokuplje, Center
arr. 22:35
dep. 22:35
5.7 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:37
dep. 22:37
6.7 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 22:39
dep. 22:39
7.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 22:41
dep. 22:41
8.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 22:43
dep. 22:43
9.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 22:45
dep. 22:45
9.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 22:47
dep. 22:47
10.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 22:50
dep. 22:50
12 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 22:53
12.6 km

Naselja Prokuplje i Donja Trnava kod Prokuplja su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.