Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prokuplje - Donja Bresnica timetable

sunday, 20.10.2019.
07:15 07:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 07:15
Prokuplje, Carina
arr. 07:18
dep. 07:18
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:20
dep. 07:20
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:21
dep. 07:21
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:25
dep. 07:25
7.6 km
Potocic
arr. 07:26
dep. 07:26
8.4 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 07:28
dep. 07:28
10.2 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 07:30
dep. 07:30
11.8 km
Resinac, Ulaz
arr. 07:31
dep. 07:31
12.7 km
Resinac
arr. 07:32
dep. 07:32
13.1 km
Resinac, Most
arr. 07:33
dep. 07:33
13.9 km
Merovac, Ulaz
arr. 07:35
dep. 07:35
15 km
Merovac
arr. 07:36
dep. 07:36
15.7 km
Mrselj
arr. 07:38
dep. 07:38
17 km
Mrselj, Momčilovići
arr. 07:39
dep. 07:39
17.8 km
Velika Plana kod Prokuplja, Ulaz
arr. 07:41
dep. 07:41
19.5 km
Velika Plana kod Prokuplja
arr. 07:42
dep. 07:42
20 km
Velika Plana kod Prokuplja, Kosovci
arr. 07:43
dep. 07:43
20.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Izlaz
arr. 07:44
dep. 07:44
20.8 km
Velika Plana kod Prokuplja, Bačani
arr. 07:46
dep. 07:46
22.1 km
Velika Plana kod Prokuplja, Babići Zahtev
arr. 07:47
dep. 07:47
22.6 km
Gornja Bresnica
arr. 07:48
dep. 07:48
23.5 km
Donja Bresnica
arr. 07:50
24.7 km
11:25 12:15 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 11:25
Prokuplje, Carina
arr. 11:27
dep. 11:27
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 11:29
dep. 11:29
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 11:30
dep. 11:30
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 11:32
dep. 11:32
7.6 km
Potocic
arr. 11:35
dep. 11:35
8.4 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 11:39
dep. 11:39
9.8 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 11:41
dep. 11:41
11.4 km
Resinac, Ulaz
arr. 11:43
dep. 11:43
12.3 km
Resinac
arr. 11:44
dep. 11:44
12.7 km
Resinac, Most
arr. 11:46
dep. 11:46
13.5 km
Merovac, Ulaz
arr. 11:48
dep. 11:48
14.6 km
Merovac
arr. 11:49
dep. 11:49
15.3 km
Mrselj
arr. 11:51
dep. 11:51
16.6 km
Mrselj, Momčilovići
arr. 11:54
dep. 11:54
17.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Ulaz
arr. 11:58
dep. 11:58
19.1 km
Velika Plana kod Prokuplja
arr. 11:59
dep. 11:59
19.6 km
Velika Plana kod Prokuplja, Kosovci
arr. 12:01
dep. 12:01
20 km
Velika Plana kod Prokuplja, Izlaz
arr. 12:03
dep. 12:03
20.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Bačani
arr. 12:07
dep. 12:07
21.7 km
Velika Plana kod Prokuplja, Babići Zahtev
arr. 12:10
dep. 12:10
22.2 km
Gornja Bresnica
arr. 12:13
dep. 12:13
23.1 km
Donja Bresnica
arr. 12:15
24.3 km
19:40 20:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 19:40
Prokuplje, Carina
arr. 19:42
dep. 19:42
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 19:44
dep. 19:44
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 19:45
dep. 19:45
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 19:47
dep. 19:47
7.6 km
Potocic
arr. 19:50
dep. 19:50
8.4 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 19:54
dep. 19:54
9.8 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 19:56
dep. 19:56
11.4 km
Resinac, Ulaz
arr. 19:58
dep. 19:58
12.3 km
Resinac
arr. 19:59
dep. 19:59
12.7 km
Resinac, Most
arr. 20:01
dep. 20:01
13.5 km
Merovac, Ulaz
arr. 20:03
dep. 20:03
14.6 km
Merovac
arr. 20:04
dep. 20:04
15.3 km
Mrselj
arr. 20:06
dep. 20:06
16.6 km
Mrselj, Momčilovići
arr. 20:09
dep. 20:09
17.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Ulaz
arr. 20:13
dep. 20:13
19.1 km
Velika Plana kod Prokuplja
arr. 20:14
dep. 20:14
19.6 km
Velika Plana kod Prokuplja, Kosovci
arr. 20:16
dep. 20:16
20 km
Velika Plana kod Prokuplja, Izlaz
arr. 20:18
dep. 20:18
20.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Bačani
arr. 20:22
dep. 20:22
21.7 km
Velika Plana kod Prokuplja, Babići Zahtev
arr. 20:25
dep. 20:25
22.2 km
Gornja Bresnica
arr. 20:28
dep. 20:28
23.1 km
Donja Bresnica
arr. 20:30
24.3 km
Prokuplje - Donja Bresnica timetable
Departures on: monday, 21.10.2019.
07:10 07:45 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 07:10
Prokuplje, Carina
arr. 07:13
dep. 07:13
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:15
dep. 07:15
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:16
dep. 07:16
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:20
dep. 07:20
7.6 km
Potocic
arr. 07:21
dep. 07:21
8.4 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 07:23
dep. 07:23
10.2 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 07:25
dep. 07:25
11.8 km
Resinac, Ulaz
arr. 07:26
dep. 07:26
12.7 km
Resinac
arr. 07:27
dep. 07:27
13.1 km
Resinac, Most
arr. 07:28
dep. 07:28
13.9 km
Merovac, Ulaz
arr. 07:30
dep. 07:30
15 km
Merovac
arr. 07:31
dep. 07:31
15.7 km
Mrselj
arr. 07:33
dep. 07:33
17 km
Mrselj, Momčilovići
arr. 07:34
dep. 07:34
17.8 km
Velika Plana kod Prokuplja, Ulaz
arr. 07:36
dep. 07:36
19.5 km
Velika Plana kod Prokuplja
arr. 07:37
dep. 07:37
20 km
Velika Plana kod Prokuplja, Kosovci
arr. 07:38
dep. 07:38
20.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Izlaz
arr. 07:39
dep. 07:39
20.8 km
Velika Plana kod Prokuplja, Bačani
arr. 07:41
dep. 07:41
22.1 km
Velika Plana kod Prokuplja, Babići Zahtev
arr. 07:42
dep. 07:42
22.6 km
Gornja Bresnica
arr. 07:43
dep. 07:43
23.5 km
Donja Bresnica
arr. 07:45
24.7 km
11:25 12:15 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 11:25
Prokuplje, Carina
arr. 11:27
dep. 11:27
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 11:29
dep. 11:29
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 11:30
dep. 11:30
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 11:32
dep. 11:32
7.6 km
Potocic
arr. 11:35
dep. 11:35
8.4 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 11:39
dep. 11:39
9.8 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 11:41
dep. 11:41
11.4 km
Resinac, Ulaz
arr. 11:43
dep. 11:43
12.3 km
Resinac
arr. 11:44
dep. 11:44
12.7 km
Resinac, Most
arr. 11:46
dep. 11:46
13.5 km
Merovac, Ulaz
arr. 11:48
dep. 11:48
14.6 km
Merovac
arr. 11:49
dep. 11:49
15.3 km
Mrselj
arr. 11:51
dep. 11:51
16.6 km
Mrselj, Momčilovići
arr. 11:54
dep. 11:54
17.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Ulaz
arr. 11:58
dep. 11:58
19.1 km
Velika Plana kod Prokuplja
arr. 11:59
dep. 11:59
19.6 km
Velika Plana kod Prokuplja, Kosovci
arr. 12:01
dep. 12:01
20 km
Velika Plana kod Prokuplja, Izlaz
arr. 12:03
dep. 12:03
20.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Bačani
arr. 12:07
dep. 12:07
21.7 km
Velika Plana kod Prokuplja, Babići Zahtev
arr. 12:10
dep. 12:10
22.2 km
Gornja Bresnica
arr. 12:13
dep. 12:13
23.1 km
Donja Bresnica
arr. 12:15
24.3 km
12:35 13:26 (00:51)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:35
Prokuplje, Carina
arr. 12:37
dep. 12:37
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:39
dep. 12:39
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 12:40
dep. 12:40
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 12:42
dep. 12:42
7.6 km
Potocic
arr. 12:45
dep. 12:45
8.4 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:49
dep. 12:49
9.8 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 12:51
dep. 12:51
11.4 km
Resinac, Ulaz
arr. 12:53
dep. 12:53
12.3 km
Resinac
arr. 12:54
dep. 12:54
12.7 km
Resinac, Most
arr. 12:56
dep. 12:56
13.5 km
Merovac, Ulaz
arr. 12:58
dep. 12:58
14.6 km
Merovac
arr. 12:59
dep. 12:59
15.3 km
Mrselj
arr. 13:01
dep. 13:01
16.6 km
Mrselj, Momčilovići
arr. 13:04
dep. 13:04
17.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Ulaz
arr. 13:08
dep. 13:08
19.1 km
Velika Plana kod Prokuplja
arr. 13:09
dep. 13:09
19.6 km
Velika Plana kod Prokuplja, Kosovci
arr. 13:11
dep. 13:11
20 km
Velika Plana kod Prokuplja, Izlaz
arr. 13:13
dep. 13:13
20.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Bačani
arr. 13:17
dep. 13:17
21.7 km
Velika Plana kod Prokuplja, Babići Zahtev
arr. 13:20
dep. 13:20
22.2 km
Gornja Bresnica
arr. 13:23
dep. 13:23
23.1 km
Donja Bresnica
arr. 13:26
24.3 km
15:10 16:06 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:10
Prokuplje, Carina
arr. 15:14
dep. 15:14
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 15:17
dep. 15:17
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 15:19
dep. 15:19
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 15:24
dep. 15:24
7.6 km
Potocic
arr. 15:27
dep. 15:27
8.4 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 15:31
dep. 15:31
9.8 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 15:33
dep. 15:33
11.4 km
Resinac, Ulaz
arr. 15:35
dep. 15:35
12.3 km
Resinac
arr. 15:36
dep. 15:36
12.7 km
Resinac, Most
arr. 15:38
dep. 15:38
13.5 km
Merovac, Ulaz
arr. 15:40
dep. 15:40
14.6 km
Merovac
arr. 15:41
dep. 15:41
15.3 km
Mrselj
arr. 15:43
dep. 15:43
16.6 km
Mrselj, Momčilovići
arr. 15:46
dep. 15:46
17.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Ulaz
arr. 15:50
dep. 15:50
19.1 km
Velika Plana kod Prokuplja
arr. 15:51
dep. 15:51
19.6 km
Velika Plana kod Prokuplja, Kosovci
arr. 15:53
dep. 15:53
20 km
Velika Plana kod Prokuplja, Izlaz
arr. 15:55
dep. 15:55
20.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Bačani
arr. 15:58
dep. 15:58
21.7 km
Velika Plana kod Prokuplja, Babići Zahtev
arr. 16:00
dep. 16:00
22.2 km
Gornja Bresnica
arr. 16:03
dep. 16:03
23.1 km
Donja Bresnica
arr. 16:06
24.3 km
16:25 17:20 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 16:25
Prokuplje, Carina
arr. 16:29
dep. 16:29
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 16:32
dep. 16:32
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 16:34
dep. 16:34
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:39
dep. 16:39
7.6 km
Potocic
arr. 16:42
dep. 16:42
8.4 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:46
dep. 16:46
9.8 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 16:48
dep. 16:48
11.4 km
Resinac, Ulaz
arr. 16:50
dep. 16:50
12.3 km
Resinac
arr. 16:51
dep. 16:51
12.7 km
Resinac, Most
arr. 16:53
dep. 16:53
13.5 km
Merovac, Ulaz
arr. 16:55
dep. 16:55
14.6 km
Merovac
arr. 16:56
dep. 16:56
15.3 km
Mrselj
arr. 16:58
dep. 16:58
16.6 km
Mrselj, Momčilovići
arr. 17:01
dep. 17:01
17.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Ulaz
arr. 17:04
dep. 17:04
19.1 km
Velika Plana kod Prokuplja
arr. 17:05
dep. 17:05
19.6 km
Velika Plana kod Prokuplja, Kosovci
arr. 17:07
dep. 17:07
20 km
Velika Plana kod Prokuplja, Izlaz
arr. 17:09
dep. 17:09
20.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Bačani
arr. 17:13
dep. 17:13
21.7 km
Velika Plana kod Prokuplja, Babići Zahtev
arr. 17:15
dep. 17:15
22.2 km
Gornja Bresnica
arr. 17:18
dep. 17:18
23.1 km
Donja Bresnica
arr. 17:20
24.3 km
19:40 20:40 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 19:40
Prokuplje, Carina
arr. 19:42
dep. 19:42
1.4 km
Prokuplje, Draganja ul.
arr. 19:44
dep. 19:44
2.4 km
Prokuplje, Draganja
arr. 19:46
dep. 19:46
2.9 km
Bela Voda kod Prokuplja
arr. 19:48
dep. 19:48
3.9 km
Cukovac kod Prokuplja
arr. 19:50
dep. 19:50
4.8 km
Gubetin
arr. 19:56
dep. 19:56
7.1 km
Gubetin, Kuveljici
arr. 19:58
dep. 19:58
7.9 km
Rasevica, 3 - Dom
arr. 19:59
dep. 19:59
8.6 km
Donja Toponica kod Prokuplja
arr. 20:00
dep. 20:00
9.2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 20:03
dep. 20:03
11.5 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 20:05
dep. 20:05
13.1 km
Resinac, Ulaz
arr. 20:07
dep. 20:07
14 km
Resinac
arr. 20:08
dep. 20:08
14.4 km
Resinac, Most
arr. 20:10
dep. 20:10
15.2 km
Merovac, Ulaz
arr. 20:12
dep. 20:12
16.3 km
Merovac
arr. 20:13
dep. 20:13
17 km
Merovac, Ambulanta
arr. 20:14
dep. 20:14
17.4 km
Mrselj
arr. 20:15
dep. 20:15
18.3 km
Mrselj, Momčilovići
arr. 20:18
dep. 20:18
19.1 km
Velika Plana kod Prokuplja, Ulaz
arr. 20:22
dep. 20:22
20.8 km
Velika Plana kod Prokuplja
arr. 20:23
dep. 20:23
21.3 km
Velika Plana kod Prokuplja, Kosovci
arr. 20:25
dep. 20:25
21.7 km
Velika Plana kod Prokuplja, Izlaz
arr. 20:27
dep. 20:27
22.1 km
Velika Plana kod Prokuplja, Bačani
arr. 20:31
dep. 20:31
23.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Babići Zahtev
arr. 20:34
dep. 20:34
23.9 km
Gornja Bresnica
arr. 20:37
dep. 20:37
24.8 km
Donja Bresnica
arr. 20:40
26 km
22:20 23:15 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 22:20
Prokuplje, Carina
arr. 22:24
dep. 22:24
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 22:27
dep. 22:27
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 22:29
dep. 22:29
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 22:34
dep. 22:34
7.6 km
Potocic
arr. 22:37
dep. 22:37
8.4 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 22:41
dep. 22:41
9.8 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 22:43
dep. 22:43
11.4 km
Resinac, Ulaz
arr. 22:45
dep. 22:45
12.3 km
Resinac
arr. 22:46
dep. 22:46
12.7 km
Resinac, Most
arr. 22:48
dep. 22:48
13.5 km
Merovac, Ulaz
arr. 22:50
dep. 22:50
14.6 km
Merovac
arr. 22:51
dep. 22:51
15.3 km
Mrselj
arr. 22:53
dep. 22:53
16.6 km
Mrselj, Momčilovići
arr. 22:55
dep. 22:55
17.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Ulaz
arr. 22:58
dep. 22:58
19.1 km
Velika Plana kod Prokuplja
arr. 22:59
dep. 22:59
19.6 km
Velika Plana kod Prokuplja, Kosovci
arr. 23:01
dep. 23:01
20 km
Velika Plana kod Prokuplja, Izlaz
arr. 23:03
dep. 23:03
20.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Bačani
arr. 23:07
dep. 23:07
21.7 km
Velika Plana kod Prokuplja, Babići Zahtev
arr. 23:09
dep. 23:09
22.2 km
Gornja Bresnica
arr. 23:12
dep. 23:12
23.1 km
Donja Bresnica
arr. 23:15
24.3 km

Naselja Prokuplje i Donja Bresnica su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 07:10 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.