Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prokuplje - Devca timetable

wednesday, 17.07.2019.
05:20 06:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 05:20
Prokuplje, Jadran
arr. 05:24
dep. 05:24
1.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 05:27
dep. 05:27
3.1 km
Nova Bozurna
arr. 05:30
dep. 05:30
4.6 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 05:33
dep. 05:33
6.5 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 05:34
dep. 05:34
7 km
Jug Bogdanovac
arr. 05:37
dep. 05:37
7.8 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 05:39
dep. 05:39
8.8 km
Arbanasce, Trafo
arr. 05:41
dep. 05:41
9.7 km
Balinovac, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
14.9 km
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 05:54
dep. 05:54
16.2 km
Devca, Skola
arr. 06:00
19.3 km
10:50 11:30 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 10:50
Prokuplje, Jadran
arr. 10:54
dep. 10:54
1.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 10:57
dep. 10:57
3.1 km
Nova Bozurna
arr. 11:00
dep. 11:00
4.6 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
6.5 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 11:04
dep. 11:04
7 km
Jug Bogdanovac
arr. 11:07
dep. 11:07
7.8 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 11:09
dep. 11:09
8.8 km
Arbanasce, Trafo
arr. 11:11
dep. 11:11
9.7 km
Balinovac, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
14.9 km
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 11:24
dep. 11:24
16.2 km
Devca, Skola
arr. 11:30
19.3 km
12:20 13:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:20
Prokuplje, Jadran
arr. 12:24
dep. 12:24
1.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 12:27
dep. 12:27
3.1 km
Nova Bozurna
arr. 12:30
dep. 12:30
4.6 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 12:33
dep. 12:33
6.5 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 12:34
dep. 12:34
7 km
Jug Bogdanovac
arr. 12:37
dep. 12:37
7.8 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 12:39
dep. 12:39
8.8 km
Arbanasce, Trafo
arr. 12:41
dep. 12:41
9.7 km
Balinovac, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
14.9 km
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 12:54
dep. 12:54
16.2 km
Devca, Skola
arr. 13:00
19.3 km
15:45 16:25 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:45
Prokuplje, Jadran
arr. 15:49
dep. 15:49
1.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 15:52
dep. 15:52
3.1 km
Nova Bozurna
arr. 15:55
dep. 15:55
4.6 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
6.5 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
7 km
Jug Bogdanovac
arr. 16:02
dep. 16:02
7.8 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 16:04
dep. 16:04
8.8 km
Arbanasce, Trafo
arr. 16:06
dep. 16:06
9.7 km
Balinovac, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
14.9 km
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 16:19
dep. 16:19
16.2 km
Devca, Skola
arr. 16:25
19.3 km
Prokuplje - Devca timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
05:20 06:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 05:20
Prokuplje, Jadran
arr. 05:24
dep. 05:24
1.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 05:27
dep. 05:27
3.1 km
Nova Bozurna
arr. 05:30
dep. 05:30
4.6 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 05:33
dep. 05:33
6.5 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 05:34
dep. 05:34
7 km
Jug Bogdanovac
arr. 05:37
dep. 05:37
7.8 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 05:39
dep. 05:39
8.8 km
Arbanasce, Trafo
arr. 05:41
dep. 05:41
9.7 km
Balinovac, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
14.9 km
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 05:54
dep. 05:54
16.2 km
Devca, Skola
arr. 06:00
19.3 km
10:50 11:30 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 10:50
Prokuplje, Jadran
arr. 10:54
dep. 10:54
1.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 10:57
dep. 10:57
3.1 km
Nova Bozurna
arr. 11:00
dep. 11:00
4.6 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
6.5 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 11:04
dep. 11:04
7 km
Jug Bogdanovac
arr. 11:07
dep. 11:07
7.8 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 11:09
dep. 11:09
8.8 km
Arbanasce, Trafo
arr. 11:11
dep. 11:11
9.7 km
Balinovac, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
14.9 km
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 11:24
dep. 11:24
16.2 km
Devca, Skola
arr. 11:30
19.3 km
12:20 13:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:20
Prokuplje, Jadran
arr. 12:24
dep. 12:24
1.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 12:27
dep. 12:27
3.1 km
Nova Bozurna
arr. 12:30
dep. 12:30
4.6 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 12:33
dep. 12:33
6.5 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 12:34
dep. 12:34
7 km
Jug Bogdanovac
arr. 12:37
dep. 12:37
7.8 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 12:39
dep. 12:39
8.8 km
Arbanasce, Trafo
arr. 12:41
dep. 12:41
9.7 km
Balinovac, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
14.9 km
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 12:54
dep. 12:54
16.2 km
Devca, Skola
arr. 13:00
19.3 km
15:45 16:25 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:45
Prokuplje, Jadran
arr. 15:49
dep. 15:49
1.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 15:52
dep. 15:52
3.1 km
Nova Bozurna
arr. 15:55
dep. 15:55
4.6 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
6.5 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
7 km
Jug Bogdanovac
arr. 16:02
dep. 16:02
7.8 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 16:04
dep. 16:04
8.8 km
Arbanasce, Trafo
arr. 16:06
dep. 16:06
9.7 km
Balinovac, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
14.9 km
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 16:19
dep. 16:19
16.2 km
Devca, Skola
arr. 16:25
19.3 km

Naselja Prokuplje i Devca su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 15:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.