Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prokuplje - Devca timetable

wednesday, 23.10.2019.
10:50 11:30 (00:40)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 10:50
Prokuplje, Jadran
arr. 10:54
dep. 10:54
1.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 10:57
dep. 10:57
3.1 km
Nova Bozurna
arr. 11:00
dep. 11:00
4.6 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
6.5 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 11:04
dep. 11:04
7 km
Jug Bogdanovac
arr. 11:07
dep. 11:07
7.8 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 11:09
dep. 11:09
8.8 km
Arbanasce, Trafo
arr. 11:11
dep. 11:11
9.7 km
Balinovac, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
14.9 km
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 11:24
dep. 11:24
16.2 km
Devca, Skola
arr. 11:30
19.3 km
12:20 13:00 (00:40)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:20
Prokuplje, Jadran
arr. 12:24
dep. 12:24
1.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 12:27
dep. 12:27
3.1 km
Nova Bozurna
arr. 12:30
dep. 12:30
4.6 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 12:33
dep. 12:33
6.5 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 12:34
dep. 12:34
7 km
Jug Bogdanovac
arr. 12:37
dep. 12:37
7.8 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 12:39
dep. 12:39
8.8 km
Arbanasce, Trafo
arr. 12:41
dep. 12:41
9.7 km
Balinovac, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
14.9 km
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 12:54
dep. 12:54
16.2 km
Devca, Skola
arr. 13:00
19.3 km
Prokuplje - Devca timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
10:50 11:30 (00:40)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 10:50
Prokuplje, Jadran
arr. 10:54
dep. 10:54
1.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 10:57
dep. 10:57
3.1 km
Nova Bozurna
arr. 11:00
dep. 11:00
4.6 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
6.5 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 11:04
dep. 11:04
7 km
Jug Bogdanovac
arr. 11:07
dep. 11:07
7.8 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 11:09
dep. 11:09
8.8 km
Arbanasce, Trafo
arr. 11:11
dep. 11:11
9.7 km
Balinovac, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
14.9 km
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 11:24
dep. 11:24
16.2 km
Devca, Skola
arr. 11:30
19.3 km
12:20 13:00 (00:40)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:20
Prokuplje, Jadran
arr. 12:24
dep. 12:24
1.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 12:27
dep. 12:27
3.1 km
Nova Bozurna
arr. 12:30
dep. 12:30
4.6 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 12:33
dep. 12:33
6.5 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 12:34
dep. 12:34
7 km
Jug Bogdanovac
arr. 12:37
dep. 12:37
7.8 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 12:39
dep. 12:39
8.8 km
Arbanasce, Trafo
arr. 12:41
dep. 12:41
9.7 km
Balinovac, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
14.9 km
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 12:54
dep. 12:54
16.2 km
Devca, Skola
arr. 13:00
19.3 km
Prokuplje - Devca timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
10:50 11:30 (00:40)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 10:50
Prokuplje, Jadran
arr. 10:54
dep. 10:54
1.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 10:57
dep. 10:57
3.1 km
Nova Bozurna
arr. 11:00
dep. 11:00
4.6 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
6.5 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 11:04
dep. 11:04
7 km
Jug Bogdanovac
arr. 11:07
dep. 11:07
7.8 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 11:09
dep. 11:09
8.8 km
Arbanasce, Trafo
arr. 11:11
dep. 11:11
9.7 km
Balinovac, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
14.9 km
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 11:24
dep. 11:24
16.2 km
Devca, Skola
arr. 11:30
19.3 km
12:20 13:00 (00:40)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:20
Prokuplje, Jadran
arr. 12:24
dep. 12:24
1.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 12:27
dep. 12:27
3.1 km
Nova Bozurna
arr. 12:30
dep. 12:30
4.6 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 12:33
dep. 12:33
6.5 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 12:34
dep. 12:34
7 km
Jug Bogdanovac
arr. 12:37
dep. 12:37
7.8 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 12:39
dep. 12:39
8.8 km
Arbanasce, Trafo
arr. 12:41
dep. 12:41
9.7 km
Balinovac, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
14.9 km
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 12:54
dep. 12:54
16.2 km
Devca, Skola
arr. 13:00
19.3 km
Prokuplje - Devca timetable
Departures on: saturday, 26.10.2019.
12:20 13:00 (00:40)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:20
Prokuplje, Jadran
arr. 12:24
dep. 12:24
1.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 12:27
dep. 12:27
3.1 km
Nova Bozurna
arr. 12:30
dep. 12:30
4.6 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 12:33
dep. 12:33
6.5 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 12:34
dep. 12:34
7 km
Jug Bogdanovac
arr. 12:37
dep. 12:37
7.8 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 12:39
dep. 12:39
8.8 km
Arbanasce, Trafo
arr. 12:41
dep. 12:41
9.7 km
Balinovac, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
14.9 km
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 12:54
dep. 12:54
16.2 km
Devca, Skola
arr. 13:00
19.3 km
15:15 15:55 (00:40)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:15
Prokuplje, Jadran
arr. 15:19
dep. 15:19
1.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 15:22
dep. 15:22
3.1 km
Nova Bozurna
arr. 15:25
dep. 15:25
4.6 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 15:28
dep. 15:28
6.5 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
7 km
Jug Bogdanovac
arr. 15:32
dep. 15:32
7.8 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 15:34
dep. 15:34
8.8 km
Arbanasce, Trafo
arr. 15:36
dep. 15:36
9.7 km
Balinovac, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
14.9 km
Desilovo, Mesna kancelarija
arr. 15:49
dep. 15:49
16.2 km
Devca, Skola
arr. 15:55
19.3 km

Naselja Prokuplje i Devca su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 10:50 h, dok je poslednji polazak u 15:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.