Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prokuplje - Blace timetable

sunday, 18.08.2019.
10:42 11:35 (00:53)
KasarnaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 10:42
Prokuplje, Jadran
arr. 10:46
dep. 10:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:54
dep. 10:54
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 10:57
dep. 10:57
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 10:58
dep. 10:58
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 11:03
dep. 11:03
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 11:06
dep. 11:06
13.1 km
Bresnicic
arr. 11:10
dep. 11:10
16.1 km
Kondzelj
arr. 11:12
dep. 11:12
17.6 km
Beloljin
arr. 11:15
dep. 11:15
20 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 11:18
dep. 11:18
20.9 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 11:21
dep. 11:21
23.2 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 11:25
dep. 11:25
26.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
27.5 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 11:31
dep. 11:31
29.3 km
Blace, Bus station
arr. 11:35
31.6 km
12:33 13:20 (00:47)
PijacaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Pijaca
dep. 12:33
Prokuplje, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:40
dep. 12:40
3 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:50
dep. 12:50
11 km
Bresnicic
arr. 12:53
dep. 12:53
15 km
Beloljin
arr. 13:00
dep. 13:00
18 km
Beloljin, Krivo Brdo
arr. 13:05
dep. 13:05
24 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 13:10
dep. 13:10
26 km
Blace, Bus station
arr. 13:20
30 km
14:12 15:10 (00:58)
KasarnaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 14:12
Prokuplje, Jadran
arr. 14:16
dep. 14:16
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:25
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:29
dep. 14:29
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:32
dep. 14:32
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 14:33
dep. 14:33
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 14:38
dep. 14:38
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 14:41
dep. 14:41
13.1 km
Bresnicic
arr. 14:45
dep. 14:45
16.1 km
Kondzelj
arr. 14:49
dep. 14:49
17.6 km
Beloljin
arr. 14:52
dep. 14:52
20 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 14:55
dep. 14:55
20.9 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 14:58
dep. 14:58
23.2 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 15:02
dep. 15:02
26.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 15:04
dep. 15:04
27.5 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 15:07
dep. 15:07
29.3 km
Blace, Bus station
arr. 15:10
31.6 km
15:42 16:30 (00:48)
KasarnaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 15:42
Prokuplje, Jadran
arr. 15:46
dep. 15:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:54
dep. 15:54
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 15:57
dep. 15:57
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 15:58
dep. 15:58
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:02
dep. 16:02
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:05
dep. 16:05
13.1 km
Bresnicic
arr. 16:09
dep. 16:09
16.1 km
Kondzelj
arr. 16:11
dep. 16:11
17.6 km
Beloljin
arr. 16:14
dep. 16:14
20 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 16:16
dep. 16:16
20.9 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 16:19
dep. 16:19
23.2 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 16:23
dep. 16:23
26.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 16:25
dep. 16:25
27.5 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 16:27
dep. 16:27
29.3 km
Blace, Bus station
arr. 16:30
31.6 km
17:42 18:40 (00:58)
KasarnaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 17:42
Prokuplje, Jadran
arr. 17:46
dep. 17:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:55
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 17:59
dep. 17:59
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 18:02
dep. 18:02
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 18:03
dep. 18:03
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 18:08
dep. 18:08
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 18:11
dep. 18:11
13.1 km
Bresnicic
arr. 18:15
dep. 18:15
16.1 km
Kondzelj
arr. 18:19
dep. 18:19
17.6 km
Beloljin
arr. 18:22
dep. 18:22
20 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 18:25
dep. 18:25
20.9 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 18:28
dep. 18:28
23.2 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 18:32
dep. 18:32
26.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
27.5 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 18:37
dep. 18:37
29.3 km
Blace, Bus station
arr. 18:40
31.6 km
21:52 22:35 (00:43)
PijacaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Pijaca
dep. 21:52
Prokuplje, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:03
dep. 22:03
2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 22:10
dep. 22:10
11 km
Bresnicic
arr. 22:15
dep. 22:15
15 km
Kondzelj
arr. 22:17
dep. 22:17
16 km
Beloljin
arr. 22:20
dep. 22:20
18 km
Tulare kod Prokuplja, Kriva cuprija
arr. 22:24
dep. 22:24
21 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 22:28
dep. 22:28
24 km
Blace, Bus station
arr. 22:35
30 km
22:57 23:55 (00:58)
KasarnaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 22:57
Prokuplje, Jadran
arr. 23:01
dep. 23:01
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 23:05
dep. 23:10
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 23:14
dep. 23:14
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 23:17
dep. 23:17
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 23:18
dep. 23:18
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 23:23
dep. 23:23
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 23:26
dep. 23:26
13.1 km
Bresnicic
arr. 23:30
dep. 23:30
16.1 km
Kondzelj
arr. 23:34
dep. 23:34
17.6 km
Beloljin
arr. 23:37
dep. 23:37
20 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 23:40
dep. 23:40
20.9 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 23:43
dep. 23:43
23.2 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 23:47
dep. 23:47
26.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
27.5 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 23:52
dep. 23:52
29.3 km
Blace, Bus station
arr. 23:55
31.6 km

Naselja Prokuplje i Blace su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 58min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 10:42 h, dok je poslednji polazak u 22:57 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.