Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Prokuplje - Blace timetable

thursday, 02.07.2020.
06:53 07:41 (00:48)
JadranBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 06:53
Prokuplje, Bus station
arr. 06:57
dep. 07:05
1.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:09
dep. 07:09
2.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:12
dep. 07:12
4.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:13
dep. 07:13
5.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:17
dep. 07:17
8.9 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
11.1 km
Bresnicic, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
14.1 km
Kondzelj, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
15.6 km
Beloljin, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
18 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 07:29
dep. 07:29
18.9 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 07:31
dep. 07:31
21.2 km
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 07:34
dep. 07:34
24.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
25.5 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 07:38
dep. 07:38
27.3 km
Blace, Bus station
arr. 07:41
29.6 km
08:42 09:40 (00:58)
KasarnaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 08:42
Prokuplje, Jadran
arr. 08:46
dep. 08:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:55
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 08:59
dep. 08:59
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 09:02
dep. 09:02
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 09:03
dep. 09:03
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 09:08
dep. 09:08
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 09:11
dep. 09:11
13.1 km
Bresnicic, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
16.1 km
Kondzelj, Center
arr. 09:19
dep. 09:19
17.6 km
Beloljin, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
20 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 09:25
dep. 09:25
20.9 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 09:28
dep. 09:28
23.2 km
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 09:32
dep. 09:32
26.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 09:34
dep. 09:34
27.5 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 09:37
dep. 09:37
29.3 km
Blace, Bus station
arr. 09:40
31.6 km
12:33 13:20 (00:47)
PijacaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Pijaca
dep. 12:33
Prokuplje, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:40
dep. 12:40
3 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
11 km
Bresnicic, Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
15 km
Beloljin, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
18 km
Beloljin, Krivo Brdo
arr. 13:05
dep. 13:05
24 km
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 13:10
dep. 13:10
26 km
Blace, Bus station
arr. 13:20
30 km
16:27 17:35 (01:08)
KasarnaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 16:27
Prokuplje, Jadran
arr. 16:31
dep. 16:31
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 16:39
dep. 16:39
4.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 16:44
dep. 16:44
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:49
dep. 16:49
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
13.1 km
Bresnicic, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
16.1 km
Kondzelj, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
17.6 km
Madere kod Prokuplja, III
arr. 17:06
dep. 17:06
19.5 km
Madere kod Prokuplja
arr. 17:08
dep. 17:08
20.4 km
Madere kod Prokuplja, I
arr. 17:12
dep. 17:12
22.1 km
Donje Svarce, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
24.1 km
Gornje Svarce
arr. 17:19
dep. 17:19
25.8 km
Gornja Dragusa
arr. 17:20
dep. 17:20
26.3 km
Alabana, II
arr. 17:23
dep. 17:23
28 km
Alabana, I
arr. 17:24
dep. 17:24
28.5 km
Meduhana
arr. 17:27
dep. 17:27
29.9 km
Blace, Center
arr. 17:33
dep. 17:33
33.8 km
Blace, Bus station
arr. 17:35
34.5 km
21:52 22:35 (00:43)
PijacaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Pijaca
dep. 21:52
Prokuplje, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:03
dep. 22:03
2 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
11 km
Bresnicic, Intersection
arr. 22:15
dep. 22:15
15 km
Kondzelj, Center
arr. 22:17
dep. 22:17
16 km
Beloljin, Center
arr. 22:20
dep. 22:20
18 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 22:24
dep. 22:24
21 km
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 22:28
dep. 22:28
24 km
Blace, Bus station
arr. 22:35
30 km
Prokuplje - Blace timetable
Departures on: friday, 03.07.2020.
06:53 07:41 (00:48)
JadranBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 06:53
Prokuplje, Bus station
arr. 06:57
dep. 07:05
1.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:09
dep. 07:09
2.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:12
dep. 07:12
4.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:13
dep. 07:13
5.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:17
dep. 07:17
8.9 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
11.1 km
Bresnicic, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
14.1 km
Kondzelj, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
15.6 km
Beloljin, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
18 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 07:29
dep. 07:29
18.9 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 07:31
dep. 07:31
21.2 km
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 07:34
dep. 07:34
24.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
25.5 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 07:38
dep. 07:38
27.3 km
Blace, Bus station
arr. 07:41
29.6 km
08:42 09:40 (00:58)
KasarnaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 08:42
Prokuplje, Jadran
arr. 08:46
dep. 08:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:55
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 08:59
dep. 08:59
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 09:02
dep. 09:02
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 09:03
dep. 09:03
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 09:08
dep. 09:08
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 09:11
dep. 09:11
13.1 km
Bresnicic, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
16.1 km
Kondzelj, Center
arr. 09:19
dep. 09:19
17.6 km
Beloljin, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
20 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 09:25
dep. 09:25
20.9 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 09:28
dep. 09:28
23.2 km
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 09:32
dep. 09:32
26.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 09:34
dep. 09:34
27.5 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 09:37
dep. 09:37
29.3 km
Blace, Bus station
arr. 09:40
31.6 km
12:33 13:20 (00:47)
PijacaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Pijaca
dep. 12:33
Prokuplje, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:40
dep. 12:40
3 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
11 km
Bresnicic, Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
15 km
Beloljin, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
18 km
Beloljin, Krivo Brdo
arr. 13:05
dep. 13:05
24 km
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 13:10
dep. 13:10
26 km
Blace, Bus station
arr. 13:20
30 km
16:27 17:35 (01:08)
KasarnaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 16:27
Prokuplje, Jadran
arr. 16:31
dep. 16:31
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 16:39
dep. 16:39
4.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 16:44
dep. 16:44
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:49
dep. 16:49
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
13.1 km
Bresnicic, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
16.1 km
Kondzelj, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
17.6 km
Madere kod Prokuplja, III
arr. 17:06
dep. 17:06
19.5 km
Madere kod Prokuplja
arr. 17:08
dep. 17:08
20.4 km
Madere kod Prokuplja, I
arr. 17:12
dep. 17:12
22.1 km
Donje Svarce, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
24.1 km
Gornje Svarce
arr. 17:19
dep. 17:19
25.8 km
Gornja Dragusa
arr. 17:20
dep. 17:20
26.3 km
Alabana, II
arr. 17:23
dep. 17:23
28 km
Alabana, I
arr. 17:24
dep. 17:24
28.5 km
Meduhana
arr. 17:27
dep. 17:27
29.9 km
Blace, Center
arr. 17:33
dep. 17:33
33.8 km
Blace, Bus station
arr. 17:35
34.5 km
21:52 22:35 (00:43)
PijacaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Pijaca
dep. 21:52
Prokuplje, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:03
dep. 22:03
2 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
11 km
Bresnicic, Intersection
arr. 22:15
dep. 22:15
15 km
Kondzelj, Center
arr. 22:17
dep. 22:17
16 km
Beloljin, Center
arr. 22:20
dep. 22:20
18 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 22:24
dep. 22:24
21 km
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 22:28
dep. 22:28
24 km
Blace, Bus station
arr. 22:35
30 km

Naselja Prokuplje i Blace su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 01h i 08min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 06:53 h, dok je poslednji polazak u 21:52 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.