Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Prokuplje - Blace timetable

thursday, 23.05.2019.
06:53 07:41 (00:48)
Jadran
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 06:53
Prokuplje, Bus station
arr. 06:57
dep. 07:05
1.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:09
dep. 07:09
2.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:12
dep. 07:12
4.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:13
dep. 07:13
5.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:17
dep. 07:17
8.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 07:19
dep. 07:19
11.1 km
Bresnicic
arr. 07:22
dep. 07:22
14.1 km
Kondzelj
arr. 07:24
dep. 07:24
15.6 km
Beloljin
arr. 07:27
dep. 07:27
18 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 07:29
dep. 07:29
18.9 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 07:31
dep. 07:31
21.2 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 07:34
dep. 07:34
24.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
25.5 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 07:38
dep. 07:38
27.3 km
Blace, Bus station
arr. 07:41
29.6 km
08:42 09:40 (00:58)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 08:42
Prokuplje, Jadran
arr. 08:46
dep. 08:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:55
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 08:59
dep. 08:59
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 09:02
dep. 09:02
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 09:03
dep. 09:03
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 09:08
dep. 09:08
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:11
dep. 09:11
13.1 km
Bresnicic
arr. 09:15
dep. 09:15
16.1 km
Kondzelj
arr. 09:19
dep. 09:19
17.6 km
Beloljin
arr. 09:22
dep. 09:22
20 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 09:25
dep. 09:25
20.9 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 09:28
dep. 09:28
23.2 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 09:32
dep. 09:32
26.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 09:34
dep. 09:34
27.5 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 09:37
dep. 09:37
29.3 km
Blace, Bus station
arr. 09:40
31.6 km
10:42 11:35 (00:53)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 10:42
Prokuplje, Jadran
arr. 10:46
dep. 10:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:54
dep. 10:54
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 10:57
dep. 10:57
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 10:58
dep. 10:58
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 11:03
dep. 11:03
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 11:06
dep. 11:06
13.1 km
Bresnicic
arr. 11:10
dep. 11:10
16.1 km
Kondzelj
arr. 11:12
dep. 11:12
17.6 km
Beloljin
arr. 11:15
dep. 11:15
20 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 11:18
dep. 11:18
20.9 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 11:21
dep. 11:21
23.2 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 11:25
dep. 11:25
26.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
27.5 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 11:31
dep. 11:31
29.3 km
Blace, Bus station
arr. 11:35
31.6 km
12:12 13:05 (00:53)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 12:12
Prokuplje, Jadran
arr. 12:16
dep. 12:16
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:24
dep. 12:24
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:27
dep. 12:27
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 12:29
dep. 12:29
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 12:34
dep. 12:34
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:37
dep. 12:37
13.1 km
Bresnicic
arr. 12:41
dep. 12:41
16.1 km
Kondzelj
arr. 12:44
dep. 12:44
17.6 km
Beloljin
arr. 12:48
dep. 12:48
20 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 12:50
dep. 12:50
20.9 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 12:53
dep. 12:53
23.2 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 12:57
dep. 12:57
26.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
27.5 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 13:02
dep. 13:02
29.3 km
Blace, Bus station
arr. 13:05
31.6 km
12:33 13:20 (00:47)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Pijaca
dep. 12:33
Prokuplje, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:40
dep. 12:40
3 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:50
dep. 12:50
11 km
Bresnicic
arr. 12:53
dep. 12:53
15 km
Beloljin
arr. 13:00
dep. 13:00
18 km
Beloljin, Krivo Brdo
arr. 13:05
dep. 13:05
24 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 13:10
dep. 13:10
26 km
Blace, Bus station
arr. 13:20
30 km
13:12 14:05 (00:53)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 13:12
Prokuplje, Jadran
arr. 13:16
dep. 13:16
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:24
dep. 13:24
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 13:27
dep. 13:27
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 13:28
dep. 13:28
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 13:33
dep. 13:33
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 13:36
dep. 13:36
13.1 km
Bresnicic
arr. 13:40
dep. 13:40
16.1 km
Kondzelj
arr. 13:44
dep. 13:44
17.6 km
Beloljin
arr. 13:47
dep. 13:47
20 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 13:50
dep. 13:50
20.9 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 13:53
dep. 13:53
23.2 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 13:57
dep. 13:57
26.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
27.5 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 14:02
dep. 14:02
29.3 km
Blace, Bus station
arr. 14:05
31.6 km
14:12 15:10 (00:58)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 14:12
Prokuplje, Jadran
arr. 14:16
dep. 14:16
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:25
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:29
dep. 14:29
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:32
dep. 14:32
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 14:33
dep. 14:33
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 14:38
dep. 14:38
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 14:41
dep. 14:41
13.1 km
Bresnicic
arr. 14:45
dep. 14:45
16.1 km
Kondzelj
arr. 14:49
dep. 14:49
17.6 km
Beloljin
arr. 14:52
dep. 14:52
20 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 14:55
dep. 14:55
20.9 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 14:58
dep. 14:58
23.2 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 15:02
dep. 15:02
26.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 15:04
dep. 15:04
27.5 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 15:07
dep. 15:07
29.3 km
Blace, Bus station
arr. 15:10
31.6 km
15:42 16:35 (00:53)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 15:42
Prokuplje, Jadran
arr. 15:46
dep. 15:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:54
dep. 15:54
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 15:57
dep. 15:57
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 15:58
dep. 15:58
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:02
dep. 16:02
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:05
dep. 16:05
13.1 km
Bresnicic
arr. 16:09
dep. 16:09
16.1 km
Kondzelj
arr. 16:11
dep. 16:11
17.6 km
Beloljin
arr. 16:14
dep. 16:14
20 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 16:16
dep. 16:16
20.9 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 16:19
dep. 16:19
23.2 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 16:23
dep. 16:23
26.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 16:25
dep. 16:25
27.5 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 16:27
dep. 16:27
29.3 km
Blace, Bus station
arr. 16:30
31.6 km
16:27 17:35 (01:08)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 16:27
Prokuplje, Jadran
arr. 16:31
dep. 16:31
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 16:39
dep. 16:39
4.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 16:44
dep. 16:44
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:49
dep. 16:49
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:54
dep. 16:54
13.1 km
Bresnicic
arr. 16:59
dep. 16:59
16.1 km
Kondzelj
arr. 17:02
dep. 17:02
17.6 km
Madere kod Prokuplja, III
arr. 17:06
dep. 17:06
19.5 km
Madere kod Prokuplja
arr. 17:08
dep. 17:08
20.4 km
Madere kod Prokuplja, I
arr. 17:12
dep. 17:12
22.1 km
Donje Svarce, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
24.1 km
Gornje Svarce
arr. 17:19
dep. 17:19
25.8 km
Gornja Dragusa
arr. 17:20
dep. 17:20
26.3 km
Alabana, II
arr. 17:23
dep. 17:23
28 km
Alabana, I
arr. 17:24
dep. 17:24
28.5 km
Meduhana
arr. 17:27
dep. 17:27
29.9 km
Blace, Center
arr. 17:33
dep. 17:33
33.8 km
Blace, Bus station
arr. 17:35
34.5 km
17:42 18:40 (00:58)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 17:42
Prokuplje, Jadran
arr. 17:46
dep. 17:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:55
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 17:59
dep. 17:59
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 18:02
dep. 18:02
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 18:03
dep. 18:03
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 18:08
dep. 18:08
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 18:11
dep. 18:11
13.1 km
Bresnicic
arr. 18:15
dep. 18:15
16.1 km
Kondzelj
arr. 18:19
dep. 18:19
17.6 km
Beloljin
arr. 18:22
dep. 18:22
20 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 18:25
dep. 18:25
20.9 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 18:28
dep. 18:28
23.2 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 18:32
dep. 18:32
26.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
27.5 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 18:37
dep. 18:37
29.3 km
Blace, Bus station
arr. 18:40
31.6 km
19:10 19:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 19:10
Prokuplje, Carina
arr. 19:14
dep. 19:14
1.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 19:17
dep. 19:17
3.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 19:19
dep. 19:19
4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 19:24
dep. 19:24
7.6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 19:27
dep. 19:27
9.8 km
Bresnicic
arr. 19:31
dep. 19:31
12.8 km
Kondzelj
arr. 19:34
dep. 19:34
14.3 km
Beloljin
arr. 19:38
dep. 19:38
16.7 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 19:40
dep. 19:40
17.6 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 19:43
dep. 19:43
19.9 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 19:47
dep. 19:47
22.9 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 19:49
dep. 19:49
24.2 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 19:52
dep. 19:52
26 km
Blace, Bus station
arr. 19:55
28.3 km
21:52 22:35 (00:43)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Pijaca
dep. 21:52
Prokuplje, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:03
dep. 22:03
2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 22:10
dep. 22:10
11 km
Bresnicic
arr. 22:15
dep. 22:15
15 km
Kondzelj
arr. 22:17
dep. 22:17
16 km
Beloljin
arr. 22:20
dep. 22:20
18 km
Tulare kod Prokuplja, Kriva cuprija
arr. 22:24
dep. 22:24
21 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 22:28
dep. 22:28
24 km
Blace, Bus station
arr. 22:35
30 km
22:57 23:55 (00:58)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 22:57
Prokuplje, Jadran
arr. 23:01
dep. 23:01
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 23:05
dep. 23:10
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 23:14
dep. 23:14
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 23:17
dep. 23:17
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 23:18
dep. 23:18
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 23:23
dep. 23:23
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 23:26
dep. 23:26
13.1 km
Bresnicic
arr. 23:30
dep. 23:30
16.1 km
Kondzelj
arr. 23:34
dep. 23:34
17.6 km
Beloljin
arr. 23:37
dep. 23:37
20 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 23:40
dep. 23:40
20.9 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 23:43
dep. 23:43
23.2 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 23:47
dep. 23:47
26.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
27.5 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 23:52
dep. 23:52
29.3 km
Blace, Bus station
arr. 23:55
31.6 km

Naselja Prokuplje i Blace su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 01h i 08min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 06:53 h, dok je poslednji polazak u 22:57 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.